Homoseksualizm objąć ma całą ziemię

 Homoseksualiści

Szatan powtarza te same sprawdzone metody rozpowszechniania kłamstw, niewolnictwa, mordowania ludzkości.

Posługuje się religiami, ugrupowaniami, państwami, politykami.

Tam, gdzie panuje pokój wdraża inne mechanizmy, tam gdzie panuje wojna inne.

Jednym z nich jest: homoseksualizm.

Pełny stopień homoseksualizmu udało mu się osiągnąć w Sodomie i Gomorze.

Starsi i młodzi chcą gwałcić mężczyzn

Wysłannicy Boga JHWH przybywają do Lota, aby ocalić go przed karą śmierci.

Miasta Sodoma i Gomora zostały unicestwione z powodu całkowitego oddania się szatanowi. Jest to kara, jaka czeka każdego człowieka stojącego po stronie demonów. Takie nauki wypowiadali apostołowie i Chrystus.

Tylko jeden Lot był wiernym sługą Boga.

Proszę zwrócić uwagę, co dzieje się, kiedy mieszkańcy dowiadują się o przybyciu mężczyzn:

„Wywołali Lota i pytali go: gdzie są ci mężowie, którzy przyszli do ciebie na noc? Wyprowadź ich abyśmy mogli z nimi spółkować”Rodzaju 19:5.

Mieszkańcy chcą uprawiać seks z wysłannikami Boga.

Lot ofiaruje im swoje córki:

„Odezwał się do nich: o nie bracia. Nie możecie dopuścić się takiego bezeceństwa. Mam dwie córki, które jeszcze nie zaznały męża. Wyprowadzę je do was. Skorzystajcie z nich, jak wam się będzie podobać, bylebyście tylko tym mężom nie wyrządzali krzywdy, dla uniknięcia, której weszło oni pod mój dach”Rodzaju 19:7-8.

Honorem Lota było nie dopuścić do gwałtu na swoich gościach. Oferuje im swoje córki. Oni jednak nie chcą kobiet, wolą mężczyzn. Do tego stopnia byli zdeterminowani, że pobili Lota.

Kto konkretnie wolał mężczyzn od kobiet?

„…mężczyźni tego miasta Sodomici: od młodego do starego, cały tłum otoczył dom”Rodzaju 19:4.

Nie było tam kobiet. To mężczyźni, młodzi i starzy wyszli, aby gwałcić przybyłych gości.

Mieli dokonać zbiorowego gwałtu.

Nie wystarczały im kobiety, być może nawet nie współżyli z nimi.

Zauważ, że córki Lota były dziewicami. Mieszkały w tak splugawionym mieście i dochowały dziewictwa, nie zostały zgwałcone.

Wyobraźmy sobie tę sytuację na przykładzie dzisiejszej inwazji islamistów na Europę.

Media piszą o gwałtach na kobietach.

Znając system islamski, od początku wychowuje on mężczyzn na homoseksualistów. Nie chcę tego tutaj dokładnie opisywać, ale narządy rozrodcze kobiet są okaleczane w taki sposób, aby były seksualnie atrakcyjne dla homoseksualistów.

Islamiści w Europie brutalnie gwałcą kobiety, które dla nich są zwierzętami.

W taki sposób wychował ich system polityczno-religijny, jakim jest Islam.

Oni nie czerpią przyjemności z obcowania z kobietą, tylko z mężczyzną.

Dziwne jest to, że dzisiaj media nie opisują historii o zgwałconych chłopcach i mężczyznach, a przecież to są główne ofiary seksualne tych zboczeńców.

To jest świat, do którego chce doprowadzić szatan.

Kobiety mają pełnić rolę niewolnika domowego, a mężczyźni mają współżyć z mężczyznami.

Po co to wszystko?

Szatan robi to z wielu powodów.

Chodzi o przeciwieństwo wobec zasad Boga, o splugawienie człowieka zwierzęcym zachowaniem, o napakowanie ludzi nawykami, nałogami, które bardzo trudno porzucić.

Jak zostać homoseksualistą?

„Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. Podając się za mądrych stali się głupimi. I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi – Rzymian 1:26-32.

Osoby, które nie uznają imienia Jeszu i zasad wiary raz przekazanych apostołom (Judy 1:3), nie mają ochrony Boga Ojca i Pana Jeszu (w greckim imię Chrystusa to: Jesu) przed demonami.

Z takimi osobami szatan może zrobić, co chce.

Nie wiem, jak się nabywa homoseksualizm od demonów.

Na przykład, w wielu religiach modne są obecnie dary języków. Osoby z takim darem paplają jakimś niezrozumiałym językiem. Dar złego ducha przenoszony jest poprzez nakładanie rąk na ofiary.

Na pewno należy dzisiaj jeszcze wziąć pod uwagę działanie korporacji farmaceutycznych. W tabletkach, jak i w żywności są produkty chemiczne, które powodują zanik cech męskich.

Zapęd islamistów na Europę, to próba doprowadzenia do powtórki z Sodomy i Gomory.

Czy szatanowi uda się doprowadzić ludzkość do takiego poziomu zezwierzęcenia, zanim przyjdzie Pan Jeszu?

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => Bezpłatnie

Form by (e)NeTesFoto: Envato Elements By Rawpixel

17 Responses to “Homoseksualizm objąć ma całą ziemię”

 • Tomasz on 12 sierpnia 2018

  „dlatego wydał ich Bóg przez pożądania ich serc na łup nieczystości”
  Świadkom Jehowy należy oddać , że znają Biblię na wyrywki , są tez jedynymi , z którymi można podyskutować na tematy tam poruszone . Oczywiście do czasu , kiedy zorientują się , że tej „duszyczki” nie pochwycą .
  Kilkukrotnie pytałem ich , czy znają taki fragment , choćby jedno zdanie , gdzie Bóg osobiście , lub przez proroków mówi „Obdarowuję cię wolna wolą , masz prawo czynić co zechcesz”

  Ani ja nie znalazłem , ani Oni nie potrafili wskazać , choć też uważają , ze Bóg obdarował człowieka wolną wolą .
  Skąd się wzięła ta iluzja , obecnie rozwinięta do prawa do łamania dekalogu , dewiacji , w finale podążania ku zagładzie w przekonaniu ,że to „własny wybór” i w całkowitej nieświadomości finału ?

  Już kiedyś rozgorzała dysputa na ten temat w KK , którą uciął Urban VIII . Wprawdzie chodziło o wybiórczość Boga w obdarowaniu łaską , ale w tle była wolna wola i pytanie czy faktycznie ją posiadamy .

  Dzis widzimy jakie spustoszenie czyni przekonanie o „naturalnym prawie do wolności” , choć nikt nie potrafi powiedzieć co to w ogóle jest ta wolność (czy istnieje , poza iluzją) .

  Wolność ma wynikać z wolnej woli i choć cała Biblia ostrzega – spróbuj mieć wolną wolę , to oberwiesz nie tylko Ty , ale jeszcze następne pokolenia , aż do „wytracenia spośród rodzaju ludzkiego” , cały czas żyjemy w iluzji (moim zdaniem) wolnej woli .

 • Anonim on 12 sierpnia 2018

  Panie Robercie,

  a co Pan sądzi o propozycji Lota?

  (Zdjęcie do artykułu powinno być usunięte moim zdaniem. Po co je rozpowszechniać?)

 • stachS on 12 sierpnia 2018

  Szerzenie się homoseksualizmu, to tematy i akcenty zahaczające o homoseksualizm pojawiają się w sztukach teatralnych, w filmach, a nawet na ekranach telewizyjnych. Przed kilku laty Wielka Brytania uznała za legalne praktyki homoseksualne między zgadzającymi się na to osobami dorosłymi. Kanada , Niemcy, Francja zrobiły to samo. Niemałą rolę w szerzeniu się homoseksualizmu odgrywa postawa coraz większej liczby duchownych(patrz. Szwecja jest jednym z najbardziej zsekularyzowanych krajów świata, choć większość Szwedów formalnie przynależy do Svenska Kyrkan, czyli Kościoła Szwedzkiego. Jest to kościół, który cechuje tak wielka postępowość i tolerancja …)Przed paru laty prasa doniosła, że dziewięćdziesięciu duchownych Kościoła episkopalnego stanęło w obronie praktyk homoseksualnych między zgadzającymi się na to dorosłymi, nie dopatrując się w tych czynach niczego złego. Czy sam fakt, że jeden rząd po drugim legalizuje homoseksualizm uprawiany za obopólną zgodą przez osoby dorosłe, potrafi sprawić, iż staje się on praktyką godną polecenia? Rządy ponoszą swoją miarę odpowiedzialności za to, czy uznają go za sprawę prywatną, czy za przestępstwo publiczne. Prócz tego jednak poszczególna jednostka musi sama za siebie zdecydować, jakie zajmie stanowisko względem homoseksualizmu. Kto miłuje Boga, prawdę i sprawiedliwość, ten weźmie sobie za przykład postawę apostoła Pawła: „Niech Bóg okaże się prawdziwy, choćby się każdy człowiek okazał kłamcą”. — Rzym. 3:4

 • Robert on 12 sierpnia 2018

  Tomasz

  wolna wola istnieje, po stronie Boga jak i szatana.
  Bóg przedstawia swoje prawa, szatan swoje.
  Twoja decyzja, po której stronie staniesz.
  Najczęściej ludzie wybierają mieszane prawa: trochę od Boga, trochę od szatana.

 • Robert on 12 sierpnia 2018

  Anonim

  jeżeli kogoś szokuje zdjęcie, to ma problem… bo ten świat jest dużo gorszy, niż to zdjęcie i trzeba w nim żyć aktywnie.

  co do Lota, to najpierw trzeba przypomnieć sobie, jaka była pozycja kobiet w czasach Izraela biblijnego.
  Kobiety były pomocą dla męża.
  Nie wiem czy ta historia z chęcią oddania córek jest prawdziwa.
  Nie oceniam Lota.

 • Tomasz on 12 sierpnia 2018

  Robert
  Masz na myśli chyba „wolna wola istnieje w sensie wyboru postępowania zgodnie wolą Boga lub wolą szatana”
  W zasadzie to interpretacja , w pierwszych księgach , Bóg karze osobiście , szatan pojawia się z całą mocą dopiero w Nowej Ewangelii . Natomiast księga Hioba tą relację Bóg -szatan opisuje jakby na przekór tradycji KK .
  W podstawowej modlitwie „Ojcze nasz” prosimy Boga „nie wódż nas na pokuszenie”. Konsekwencją wynikającą z tej prośby byłoby , że to Bóg wodzi na pokuszenie . Pytanie z jaka mocą , czy zostawia troche wolnej woli by sie oprzeć , czy jej pozbawia i popadamy w grzech , Hiob (ilu taki los dotyczył ?) jest niewinny , a doświadczany w wyniku „zakladu” Bóg – szatan . Jego wola i uczynki nie miały znaczenia .

  Warto rozpatrywać przesłania Biblii pod kątem jej aktualności , dopóki pierwsza ziemia i niebo nie przeminą . Fragment , który przytoczyłeś wyjaśnia prosty rytm , łamiesz pierwsze zasady , jesteś skazany na obrzydliwość , po wytarzaniu się w obrzydliwości – skazany na zagładę .

  Nasza cywilizacja (atlantycka) jest na etapie praktycznie odrzucenia dekalogu i tarzaniu się w grzechu , na dodatek niszczymy ziemię i „jesteśmy usuwani spośród rodzaju ludzkiego” . Wolna wola , czy wyrok ?

  Zdaje sobie sprawę , że w dzisiejszym „wolnosciowym” świecie dyskusja o wolnej woli jest praktycznie niemożliwa , z prostego powodu – wyrok juz zapadł , wykonuje się . Zeby sie wykonał , musimy ulec zwiedzeniu , dopiero po drugiej stronie dowiemy się co zrobiliśmy i jak sprawiedliwy był wyrok .

  Kilka słów do drugiego komentarza . Mysle ,że nie warto poprawiać Biblii , jesli już to wskazac na wczesniejsze tłumaczenie , które zmienia sens zdarzenia .
  Różnymi drogami chadza łaska Pana , Arabowie i Żydzi (w skrajnych wypadkach) , maja prawo traktować kobiety jak Lot swoje córki . Jedni rozmnażają sie i za chwilę posiądą „ziemie obiecaną” Europę . Drudzy trzęsą bogactwem świata
  My wymieramy , pewnie każdy powie (zwłaszcza kobiety) , co ma piernik do wiatraka , reakcji feministek lepiej nie doznać .
  Tak więc nie poddawajmy w wątpliwość – interpretujmy .

 • Robert on 12 sierpnia 2018

  Tomasz

  1 – zauważ, kiedy Bóg karał osobiście?
  Wtedy, kiedy ktoś posługując się wolną wolą, dokonał wyboru szatana.

  2 – szatan pojawia się już przy pierwszych ludziach, a nie dopiero w nowej ewangelii.

  3 – proponuję samemu badać kluczowe wersety Pism.
  Tam pisze:
  Καὶ µὴ εἰσενέγκῃς ἡµᾶς εἰς πειρασµόν,
  kai me ejsenenkes hemas ejs pejrasmon
  i nie prowadź nas do próby

  4 – Jesteś skazany na zagładę, jeżeli wybierasz system, zasady szatana – to chyba jest uczciwe.

  5 – Jak możesz zadawać pytanie, że Bóg doprowadził do obecnego stanu rzeczy.
  Przypomnij sobie co szatan zaoferował Chrystusowi: cały świat…

  6
  ZAsady, które przekazał Chrystus apostołom (Judy 1:3) opisane są w Nowym Testamencie.
  Wystarczy je znać i stosować, aby być pewnym przyszłości.
  Oto one:
  „Będziesz miłował Pana Boga twego
  całym sercem, duszą, myślą twą.
  To jest wielkie i pierwsze przykazanie.
  Drugie podobne jest:
  Będziesz miłował bliźniego twego jak siebie.
  Na tych dwóch przykazaniach
  całe prawo jest zawieszone i prorocy.
  Mateusza 22:37-39
  Poprzednie prawo zostało odrzucone
  z powodu jego bezsilności i bezużyteczności
  Hebrajczyków 7:18-19

  i dodatkowe:

  „Wydaje się Duchowi Świętemu i nam,
  aby żadnego większego ciężaru
  nie kłaść na was oprócz tego, co konieczne:
  powstrzymywać się od ofiarowanych
  bożkom/na obraz/idolom,
  od krwi, od uduszonych, i od nierządu/pornografi,
  Zostańcie mocni“.
  Dzieje 15:28,29

 • Anonimek on 13 sierpnia 2018

  Szokuje czy nie szokuje, nie o to tutaj chodzi. Jak będzie Pan pisał artykuł o zoofili to też Pan wstawi odpowiednie zdjęcie?

  „…i od nierządu / ! pornografii !,
  Zostańcie mocni“.
  Dzieje 15:28,29

 • Tomasz on 13 sierpnia 2018

  Robert
  ad 1 Posługując się wolną wolą (dokonał wyboru szatana)
  Kiedy dzieci psocą tłumaczymy , nie rób tego lub tamtego bo wyrządzisz sobie lub innym krzywdę . Gdy po raz drugi , trzeci robią to samo np usiłują włożyc śrubkę lub inny przedmiot do kontaktu , raz zabezpieczamy kontakt , można zaryzykować niegrożne porażenie prądem , lub mówimy , zerżnę Ci tyłek tak , że na nim nie usiądziesz !
  Czyli przekładając na język Księgi Rodzaju .
  „Owoców z drzewa poznania dobrego i złego nie wolno Ci jeść , bo jeśli zjesz , to wypędzę Cie z ogrodu Eden , przeklnę ziemię i w pocie czoła bedziesz ją uprawiał , a ona będzie Ci rodziła cierń i oset” . Gdyby nie pomogło – roczny pobyt na Ziemi . Po rocznym „zesłaniu” pytanie „masz wolną wolę – wybieraj . Podoba Ci się w trudzie i potknięciach samemu stanowić o sobie , czy może uważasz ,że nie jesteś gotów ?”

  W rozstrzygnięciach z ogrodu Eden bierzemy pierwszą lekcję – nieważne , że nie znasz konsekwencji Twojego wyboru , jeśli nie słuchasz poleceń spadnie na Ciebie kara , której nie jesteś w stanie uświadomić sobie .
  Zwlaszcza że w planie było „zaludnić Ziemię”
  Człowiek nie znający dobra i zła , nie mógł być wypuszczony na wolność . Dziś niby znamy czym jest dobro i zło , ale przekornie definiujemy je po swojemu , a odbieramy tą samą lekcję co w ogrodzie Eden . Za chwile ziemia przestanie rodzić choćby cierń i oset .

  ad 2 Napisałem „objawia sie z całą mocą” , czyli pojawia się jako realny demon , a naszą powinnością staje się odpierać jego ataki .

  ad 3 Nie poddawaj próbie – czyli nie stawiaj w sytuacji byśmy byli kuszeni do grzechu – wodzeni na pokuszenie
  Natomiast to ujęcie ma jedną kapitalną cechę – jesteśmy poddawani próbie . Uważam , że sens naszego istnienia na Ziemi to właśnie PRÓBA , czyli badanie istot ludzkich , i poszukiwanie jednostek coraz doskonalszych .
  Nigdzie w Biblii nie znajdziemy odpowiednika laboratorium , czy eksperyment . Ale mamy „wytapianie w tyglu żelaznym” , zapowiedż drakońskich metod kształtowania istoty ludzkiej .

  ad 4 Jeśli świadomie wybierasz zgoda
  Jesteśmy na etapie „usuwania spośród rodzaju ludzkiego” bo niszczymy Ziemię . Kuszenie do rzeczy obrzydłych , Bogu
  niemiłych nasila się . Bóg , religia , działa na większość ludzi jak czerwona płachta na byka , nawet z wykształconymi , światłymi katolikami nie sposób dyskutować , tak jakby Duch Świety zbyt duży cieżar kladł na nas .

  Koniec eksperymentu na człowieku stworzonym w ogrodzie Eden ?

  ad 6 Robert , raz szatan jest kłamcą , innym razem mamy mu wierzyć bo coś powiedział ? Tyle w nim (szatanie) mocy
  na ile Bóg mu pozwala . „Prawdy” , które ogłasza szatan . winniśmy filtrować i nieustannie weryfikować , choć nie przeczę , że świat został oddany mocy szatana . A jeśli został oddany , to co z naszą wolną wolą , kiedy 99 % ludzi oddaje sie jego mocy ?

  Biblia wydaje mi się (coraz bardziej) realnym zbiorem zasad i scenariuszem dla ludzkości . Nieważne czy ktoś podstawi w miejsce Boga – Najwyższą Istotę , Kosmitów , czy inne dziwo . Czytam , interpretuję , bez strachu o blużnierstwo , staram sie unikać kalek myślowych , lecz odczytywać na nowo , stosownie do czasu , w którym żyjemy . Łatwo przyjmujemy , że mamy do czynienia z inteligencją przerastajacą nas w sposób niewyobrażalny , trudniej , że zostalismy stworzeni , a już kompletnie nie możemy pogodzić się z tym ,ze mamy słuchać i stosować sie do praw i poleceń – jak dzieci

  Dzięki za to „i nie prowadż nas do próby” , dużo lepsze niż nie wódż nas na pokuszenie . Choć znowu pokuszenie , zawiera większy ładunek emocjonalny , kuszenie , pożadanie , grzech w jednym „pokuszenie”

 • speed luk on 13 sierpnia 2018

  Homoseksualizm to patologia,to jest chyba już bardziej choroba duszy niż umysłu. Słyszałem wiele opinii bedąc w szwajcarii od kilku naukowców że szczepionki w wielu przypadkach sa odpowiedzialne za uszkodzenia w płacie cozłowym i dlatego osobonik się źle rozwija intelektualno mentalnie kształtujac swoja seksualnosc.efektem jest homoseksualizm. W szepionkach jest polisorbat 80 rtęc aluminium i jeszcze coś czego oni nawet nie umieli opisać bo jak to stwierdizli było to tak dziwne ze nie mogli tego rozszyfrować. Badlai tylko wycinek efektu szczepionkowego na całośc firmy nie pozwalaja zeby naukowcy sie nie połapali oc o w tym chodzi. Firma G.S.K to tam pracuja moi znajomi.

 • Robert on 13 sierpnia 2018

  Anonimek

  Proszę się uspokoić i nie szukać tam gdzie nie ma problemu.

 • Robert on 13 sierpnia 2018

  Tomasz

  W tym wypadku Chrystus nie zaprzeczył, dlatego ten przekaz o kontroli szatan nad światem był prawdziwy.

 • p_z_m on 15 sierpnia 2018

  Nie wiem czy sobie zdajecie sprawe z tego , ze zle zaxhowanoe lub przekraczajace wszystkie granice nie jest spowodowane pokusami, tylko przez bym powiedzial osoby w swojej zlosci dopuszczaja i uwalniaja nasze pragnienoa a zeby bylo zabawnoej powiekszaja je zmniejszajac przy tym odczucie nieprzyzwoitosci.
  To wszystko jest tak zrobione by za zycia sie cieszyla i mowila ,, mam wyje…,, a jak umrze…domyslcie sie.
  Ten przyslowiowy Szatan nie sprawia, ze ludzie tacy sa, o nie to za latwe, on sprawia by tego sami chcieli, i, kolo sie zamyka.
  Na zakonczenoe dopowiem, ze swiat sam w soboe nie jest zly a ludzie ponownie i maly i duzy udowodnil, ze zbawoenoa i zycia noe chce.
  …i ty i ja…
  …nie ludz sie, wszyscy juz skazalismy sie na smierc…

 • Robert on 16 sierpnia 2018

  p_z_m

  dlaczego tak pesymistycznie myślisz?
  Każdy ma wolną wolę, można się zmienić.
  Pisma piszą, żeby zanurzyć się w prawdziwe imię Jeszu, wtedy następuje oczyszczenie ze starych grzechów.
  Później tylko pozostaje spełniać prawa wiary Chrystusa.
  Są bardzo proste:

  „Będziesz miłował Pana Boga twego
  całym sercem, duszą, myślą twą.
  To jest wielkie i pierwsze przykazanie.
  Drugie podobne jest:
  Będziesz miłował bliźniego twego jak siebie.
  Na tych dwóch przykazaniach
  całe prawo jest zawieszone i prorocy.
  Mateusza 22:37-39
  Poprzednie prawo zostało odrzucone
  z powodu jego bezsilności i bezużyteczności
  Hebrajczyków 7:18-19
  I to jest przykazanie Jego,
  abyśmy uwierzyli w imię Syna Jego, Jeszu Chrystusa,
  i miłowali jedni drugich,
  jak dał przykaznie nam
  1 Jana 3:23

  Apostołowie dodali:
  „Wydaje się Duchowi Świętemu i nam,
  aby żadnego większego ciężaru
  nie kłaść na was oprócz tego, co konieczne:
  powstrzymywać się od ofiarowanych
  bożkom/na obraz/idolom,
  od krwi, od uduszonych, i od nierządu/pornografi,
  Zostańcie mocni“.
  Dzieje 15:28,29

 • lilianna on 19 sierpnia 2018

  potęga teraźniejszości e. tolle czytałeś?

 • Robert on 19 sierpnia 2018

  lilianna

  nie czytałem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *