Upadek finansjery – część 2

Wróć

Wielka Nierządnica ma władzę nad królami ziemi

W kolejnym wersecie 18-tym, rozdziału 17 Apokalipsy Jana czytamy:

„A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi”.

Niewiasta, czyli wielka nierządnica ma władzę nad królami ziemi.

Kto ma dzisiaj największą władzę nad politykami, prezydentami, premierami?

Żadna religia dzisiaj nie ma globalnej władzy. Poszczególne religie mogą mieć wpływ na rządy krajów, ale tylko w pewnych częściach globu. Ale nie we wszystkich krajach świata.

Natomiast finansjera ma dostęp do każdego kraju świata. Każdy rząd, prawie każdego kraju, uzależniony jest od kredytów. Aby je dostać musi spełnić pewne wymagania, które narzucają im bankowcy.

Polska, jak i każdy kraj na ziemi ma deficyt budżetowy, czyli przychody ma mniejsze od kosztów. Pieniądze, które wpływają do kasy państwowej z różnych źródeł, na przykład z podatków, nie pokrywają wydatków na inwestycje, dotacje, budżetówkę itd. Dlatego co roku musi wziąć kredyt lub wydrukować obligacje państwowe. Kredyt ten zaciąga z różnych źródeł.

Aby dostać kredyt z jakiejkolwiek instytucji, musi go zabezpieczyć majątkiem Skarbu Państwa i  spełniać wytyczne Unii Europejskiej. Ponieważ Polska będąc w Unii podlega jej prawom. Unia nakazuje wprowadzenia określonych ustaw, przepisów.

Największy wpływ na Unię Europejską ma rząd Niemiec i USA. Rząd Niemiec podlega pod USA, a rządem USA nie rządzi prezydent, a bank centralny, który udziela mu olbrzymich kredytów. Bankiem centralnym od 1913 roku, od kiedy Bank Rezerw przejął całkowitą władzę nad pieniądzem w USA, rządzi kilka rodzin żydowskiej banksterki.

Kto płacze nad losem wielkiej nierządnicy?

        Zobaczmy, kto będzie najbardziej opłakiwał finansjerę, kiedy Bóg ich zniszczy:

Apokalipsa Jana 18:11,15 i 17

11A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, bo ich towaru nikt już nie kupuje”.

15Ich kupcy, którzy wzbogacili się na niej, staną z daleka ze strachu przed jej katuszami…. 17 bo w jednej godzinie przepadło tak wielkie bogactwo!…”.

Czytamy, że kupcy będą płakać za systemem finansowym, kiedy rozpadnie się, a raczej za łatwością zdobywania taniego kapitału kredytowego na swoje inwestycje. Dzięki taniemu kapitałowi, mogli dokonać podboju świata, zniszczyć wiele firm handlowych, wpłynąć na wiele rządów państw.

Apokalipsa Jana 18:17-19

17…A wszelki sternik i wszelki żeglarz przybrzeżny, i marynarze, i wszyscy, co pracują na morzu, stanęli z daleka 18i patrząc na dym jej pożaru, tak wołali: ” Jakież jest miasto podobne do stolicy? ” 19 I sypali proch sobie na głowy, i wołali płacząc i żaląc się takimi słowami: „Biada, biada, bo wielka stolica, w której się wzbogacili wszyscy, co mają okręty na morzu, dzięki jej dostatkowi, przepadła w jednej godzinie”.

Nawet marynarze, czyli cały przemysł stoczniowy, płacze za upadkiem finansjery. Dzięki pożyczkom bankowym mogli się wzbogacić.

W 22 rozdziale czytamy:

„ I głosu harfiarzy, śpiewaków, fletnistów, trębaczy już w tobie się nie usłyszy. I żadnego mistrza jakiejkolwiek sztuki już w tobie nie odnajdą…”.

Całe Hollywood upadnie wraz z finansjerom. Nie będzie słychać ich kultu opartego na służeniu szatanowi. Wystarczy, że nauczysz się rozpoznawać znaki i symbole szatańskie, to sam zorientujesz się jak, przemysł filmowy i muzyczny w USA funkcjonuje. Zdziwisz się ile „artystów i gwiazd” podpisało pakt z diabłem.

Zobacz koniecznie film –  „Muzyka pakt z diabłem” 

Jak zostanie zniszczony system finansiery?

Apokalipsa Jana 18:8,10 i 21

8dlatego w jednym dniu nadejdą jej plagi: śmierć i smutek, i głód; i będzie w ogniu spalona, bo mocny jest Pan, Bóg, który ją osądził”.

10Stanąwszy z daleka ze strachu przed jej katuszami, powiedzą: ” Biada, biada, wielka stolico, babilonie, stolico potężna! Bo w jednej godzinie sąd na ciebie przyszedł! „

21 I potężny jeden anioł dźwignął kamień jak wielki kamień młyński, i rzucił w morze, mówiąc: Tak za [jednym] zamachem babilon, wielka stolica, zostanie rzucona i już jej nie odnajdą”.

Dowiadujemy się, że nastąpi to „w jednym dniu”. Nie zostanie proces zniszczenia rozłożony na wiele lata. Na pewno będzie to krótki okres, w którym „ktoś” dokona rozpadu finansjery.

Jak to możliwe, aby system finansjery rozpadł się?

Przecież jest on znakomicie kontrolowany. Osoby, które sprawują władzę w USA wybierani są tylko i wyłącznie ze sprawdzonych kręgów. Nikt tam nie jest przypadkowo. Wcześniej musiał należeć do danego stowarzyszenia religijnego.

Kto w takim razie dokona zniszczenia systemu ekonomicznego finansjery?

Co na ten temat mówi Biblia?

Księdze Apokalipsa 17:16-17 czytamy:

„(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i bestia – ci nienawidzić będą nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, (17) bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i to jeden zamysł wykonali – i dali bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią”.

Tutaj jest odpowiedź.

Pan Bóg sprawi, że ktoś zacznie się sprzeciwiać. Nie może być to jedno państwo. Będzie to grupa państw – „bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł”. Bóg natchnie ich do zrobienia tej jednej rzeczy, do rozpadu całego systemu –  „to jeden zamysł wykonali”.

Pan Bóg natchnie władców tego świata do buntu. Mogą być to przywódcy państw, którzy pojedynczo nie stanowią zagrożenia dla systemu, ale w grupie stanowią siłę.

Nawet szatan nic tutaj nie zrobi. Będzie patrzył z boku, jak jego dzieło rozpada się. Kiedy Bóg zamierza zrobić daną rzecz, szatan ani jego ludzie, nie mogą przeciwstawić się Mocy Boga.

Pan Bóg powtórzy zdarzenie, które miało miejsce w Persji.

Naród Izraelski mimo wielu ostrzeżeń ze strony Bożych wysłanników, nie odszedł od wielbienia bożków. Izrael wybrał szatana.

Dlatego Bóg musiał być konsekwentny i ukarał izraelitów. Dostali się w niewolę do króla Babilonii – Nabuchodonozora. Trwało to około 50 lat. Druga Księga Kronik 36:11-21.

Po tym okresie 1..pobudził Pan ducha Cyrusa, króla perskiego…”. Cyrus wydał oświadczenie o nakazie pójścia Izraelitów do Jerozolimy i wybudowania domu dla Pana. Księga Ezdrasza 1:1-13.

Cyrus nakazał dać Izraelitom srebro, złoto, bydło itd., aby mogli zbudować dom dla Boga i zacząć nowe życie.

W taki sposób Bóg zrealizował swój cel. Natchnął serce króla Persji.

Czy to znaczy, że dane państwa, które dokonają rozpadu systemu finansjery są uczciwe?

Nie koniecznie. Mogą mieć takie same poglądy, jak finansjera i dążyć do unicestwienia człowieka. Oni zostaną natchnieni do zrobienia tylko tej jednej rzeczy.

Do rozpadu systemu finansowo- żydowskiego.

Mogą to zrobić nieświadomie, przy okazji załatwiania własnych, egoistycznych interesów.

 

——————————————————————

Zapraszam do zapoznania się z filmami i artykułami o nowym systemie finansjery NWO – Nowy Porządek świata

Zapraszam do artykułu Krzysztofa Króla – „Kim jest wielka nierządnica.”

Zapraszam do ściągnięcia darmowego raportu – „Polska Sprawa”

Robert Brzoza Robert Brzoza

6 Responses to “Upadek finansjery – część 2”

 • CzesŁaw on 8 kwietnia 2015

  „17…A wszelki sternik i wszelki żeglarz przybrzeżny, i marynarze, i wszyscy, co pracują na morzu, stanęli z daleka 18i patrząc na dym jej pożaru, tak wołali: ” Jakież jest miasto podobne do stolicy? ” 19 I sypali proch sobie na głowy, i wołali płacząc i żaląc się takimi słowami: „Biada, biada, bo wielka stolica, w której się wzbogacili wszyscy, co mają okręty na morzu, dzięki jej dostatkowi, przepadła w jednej godzinie”.

  Mi sie wydaje że jest to przenosnia… dotyczaca nie statkow czy okretow doslownie tylko chodzi tu o firmy koncerny biznesujace z finansjerą… A wszelki sternik i wszelki żeglarz przybrzeżny, i marynarze’ czyli np prezesi firm i pracownicy tych firm. Morze oznacza swiat… to wszystko odnosi sie do przenosni…

 • Tomek on 25 września 2017

  Panie Robercie pogubiłem się czy międzynarodowa finansjera to syjoniści, chazarowie? skoro tak to izrael to też chazarowie ?czyli izrael i finansjera to tosamo? poszę o wyjaśnieni bo już nierozumiem kto jest kim i kto kogo pokona?

 • Robert on 26 września 2017

  Tomek

  są dwie grupy żydów:

  1 – zamieszkująca Izrael – Aszkenazyjczycy/Chazarowie

  2 – żydowskie rodziny bankierskie – Sefardyjczycy/Chazarowie/powiązania z rodem Mojżesza.

  Bardzo często te grupy ze sobą współpracowały, jak przy tworzeniu Judeopolonii. żydowska grupa z Polski dostała od bankierów 400 mln dolarów.
  W trakcie II wojny światowej, bankierzy mordowali Aszkenazyjczyków w obozach.

  Izrael staje się coraz silniejszy.
  Przy pomocy Rosji, Chin, Niemców i innych państw pokona bankierów.

 • Tomek on 26 września 2017

  dzięki za wyjaśnienie, czy Unią eu. steruje finansjera? jeśli tak to czemu USA walczy z UE skoro za jednymi i drugimi stoi finansjera? jaki jest prawdziwy cel islamizacji europy i kto za tym stoi? czy chodzi o wojnę w europie? czy wywołanie kryzysu? ostatnio na Wolnej Polsce czytałem list niemieckiej inżynier o budowie podziemnych bunkrów i planie zniszczenia niemiec co Pan o tym myśli?
  Pozdrawiam.

 • Robert on 27 września 2017

  Tomek,

  Unią sterują Niemcy, a Niemcy są podległe pod USA, a USA zarządzają bankierzy.
  Jednak rozpoczął się okres, w którym Niemcy chcą samodzielności.

  USA chce osłabić Europę i Niemcy.
  Dlatego wspierają islamizacje – kompletnie nie reagują na wodach na statki z przybyszami, a przecież to USA kontroluje wody.
  Słabe społeczeństwo, politycy przypięci do ściany to dobry materiał na kontrolę.

  Nie znam listu, ani planów zniszczenia Niemiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *