To już się dzieje. Nie widzisz tego?

internet

Każdy, kto chce osiągnąć światowy sukces, musi potajemnie przyrzec mu wierność.

Jego członkowie są zastraszani i szantażowani w celu zapewnienia ich lojalności.

Ich bogactwo zamienia się w liczne, śmiertelne plagi jak: uzależnienie od seksu, pedofilii,  alkoholu, narkotyków, konsumpcjonizmu.

Ich obecność i symbole są wszędzie.

Nikt z mających jakąś władzę, dostęp do dużych mediów, nie ośmiela się wspomnieć ich imienia lub sprzeciwić ich dominacji.

Zachodnia cywilizacja sama dała się owładnąć ich kultem.

Termin „oświecenie” oznacza odrzucenie relacji między Panem Jeszu a człowiekiem.

Mała klika bankierów/kabalistów/iluminatów, zastąpiła Boga zwodniczymi terminami: humanizm, plastikowa miłość, zaufanie do rozumu zamiast do wartości, cywilizacja, gadżety, darmowe systemy/konta korporacyjne w internecie.

To oni ustalają, co jest zdrowe, jak leczyć choroby, jakie leki stosować, co ma wiedzieć lekarz.

Homoseksualizm, rozwiązłość, pedofilia, kazirodztwo i inne zboczenia, to ich naturalny obraz świata.

Ludzkość trzymana jest w satanistycznym ucisku i pogrążona w śpiączce.

Statek cywilizacji światowej idzie na dno, razem z pasażerami upitymi ideologią tego świata. Płynął kajakiem po rwącej rzece, bez wiosła.

Bankierzy/iluminaci manipulują wydarzeniami, aby zniszczyć podwaliny raz przekazanej przez Chrystusa wiary apostołom, aby zniszczyć rodziny, narody.

Chcą włączyć ludzkość w swój kult, czyli w nowy porządek świata.

Wywołują i finansują wojny, by zniszczyć całe nacje. Następnie gloryfikują autorów tych wojen, przedstawiając kłamliwą historię, ukrywając prawdę.

Nie my w tym przypadku.

Są właścicielami mediów, korporacji z okultystycznymi logami.

Jest tylko jeden, prawdziwy konflikt na tym świecie: po jednej stronie są bankierzy/iluminaci/żydowski judaizm, a po drugiej ludzkość, narody.

Wszystko inne jest ukartowane, spreparowane, wymyślone. Te wojny, rewolucje, islamizacja, terroryzm to teatr, to kłamstwa.

Pomimo licznych dowodów, ludzie odrzucają prawdę, boją się jej, jest dla nich nierealna. Wolą fikcje, wolą żyć w kłamstwie.

Media wmawiają nam, że te wszystkie plastikowe organizacje, które walczą o pokój, o lek na nowotwory, o zniesienie biedy są uczciwe i szczere.

Ludzie wolą w to wierzyć, bo kochają, jak ktoś zajmuje się problemami tego świata. To zaspokaja ich blade, kruche sumienie.

Potężni ludzie tego świata, słudzy szatana, zbudowali światowe, brutalne państwo policyjne, ukryte za fasadą rządów państwowych, które w kółko powtarzają hasełka: o wolności, o demokracji, o plastikowym patriotyzmie.

Maskarada walki z „terroryzmem” jest pretekstem do więzienia naszej tożsamości.

Chcą kontrolować wszystkich, to jest ich prawdziwy cel.

Kto im podda się, ulegnie, będzie wyznawcą szatana.

Dlatego tak ważne jest unikanie tego, co korporacyjne, tych wszystkich cywilizacyjnych ulepszeń, darmowych kont, super darmowych programów.

To wszystko prowadzi do jednego: do uśpienia naszej uwagi.

To uśpienie dokona się tylko w jednym aspekcie: w technologii komputerowej.

Być może tam umieszczą piętno, imię zwierzęcia lub liczbę imienia zwierzęcia:

W Objawieniu Jana 13,16-18 pisze:

„I czyni wszystkich małych i wielkich i bogatych i biednych i wolnych i niewolników, aby dali im piętno na rękę ich prawą lub na czoło ich i aby nie ktoś mógł kupić lub sprzedać, jeśli nie mający piętno, imię zwierzęcia lub liczbę imienia jego. Tu mądrość jest: mający rozum niech przeliczy liczbę zwierzęcia, liczbą bowiem człowieka jest. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć”.

Jesteśmy wolnymi ludźmi, posiadamy własną, wolną wolę, zgodnie z tym, co dał nam Bóg.

Czas z niej korzystać, w przeciwnym razie będziemy hodowani, jak oni, jak pijani nowinkami świata.

Ponad 90% ludzi na ziemi, a może i więcej są ludzką hodowlą, profilem nowoczesnego człowieka, żyją w transie. Zatracili wolną wolę. Wybierają pomiędzy czerwonym a różowym, zamiast między czarnym a białym. W świecie hodowlanym nie ma takich wyborów. Jest tylko jeden wybór pomiędzy dwoma sterowanymi bytami.

Technologie internetowe są miłe, przyjemne, wygodne, szybkie, ale usypiają czujność i prowadzą do akceptacji woli szatana.

Jesteśmy małym wycinkiem światowej populacji. Jednak, gdy wyjdą z nazwisk żydowskich, gdy będą mówić, „to my, to my pochodzimy od Boga, nas słuchajcie”, to wielu nie uwierzy i będzie szukać odpowiedzi na wiele pytań.

Dlatego twórzmy prawdę, wzdłuż i wszerz, na całej dostępnej szerokości.

Dzisiaj, jawnie w sposób pokazowy przejęli Chiny. To tam wprowadzają punkty za lojalność szatanowi, nie masz punktów, bo zachciało ci się mówić prawdę, to nie zatrudnią cię, nie polecisz samolotem, a docelowo, zamkną ci konto internetowe, na którym są twoje finanse, historia choroby i cały ludzki byt.

To w Chinach, Google pracuje nad aplikacją, o nazwie kodowej Dragonfly, która będzie czyścić internet z prawdy. 

To już się dzieje na naszych oczach.

Nie widzisz tego?

Inspiracja: Dr. Henry Makow

,
Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Ebook: Największy Przekręt Wielu Religii => Bezpłatnie

Form by (e)NeTesFoto: By Rawpixel

5 Responses to “To już się dzieje. Nie widzisz tego?”

 • mee... on 18 września 2018

  Ten swiat pod kontrola zlego, ktory zostanie dopuszczony przez 3.5 roku do jeszcze wiekszej wladzy nad swiatem…jest jednym wielkim falszem…media, finanse, polityka, religie.

 • Robert on 18 września 2018

  Bardzo dobry artykuł…o tej właśnie szopce staram się mówić od kilku lat…o tym teatrzyku jakim jest polityka,media i cały ten styropianowy byt stwaorzony przez szatana…Dzięki Bogu coraz więcej ludzi to dostrzega…

 • kiki on 21 września 2018

  Prawda i tylko prawda.jeszcze jedno prosze napisac na temat komuni gdzie dzieci lecą co roku w bialych albach wygladaja jak pajace a kosciul liczy kase.prosze cos na ten temat.bo komunia nie wywodzi sie od naszego Isusa tylko od kosciola

 • Robert on 21 września 2018

  Kiki

  komunia to wymysł religii katolickiej.
  Nie ma takich praktyk w Pismach.

 • Ewelina on 1 października 2018

  Ciekawe.
  Dzięki, będę odwiedzać:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *