Katy Perry promuje okultyzm, oobe, homoseksualizm…

 Katy perry

Proszę zwrócić uwagę na ciekawy fakt. Kate Perry wychowywała się w rodzinie odłamu chrześcijańskiego. Wydała nawet album z muzyką ewangeliczną, jednak zwróciła się w stronę okultyzmu.

Jej ojciec był pastorem. Wyznawał pentekostalizm, czyli ruch zielonoświątkowy. Nie wiemy czy nie przyczynił się do wyborów córki, czy był apodyktyczny, czy dobrze wychował córkę?

Jeżeli jego odłam chrześcijaństwa oparty był na Biblii, czyli na nauce Chrystusa i Jego uczniów, to powinien przekazać córce silne podstawy wiary.

Stało się całkiem inaczej.

Katy Perry, Beyonce, Justin Biber, Rihanna to kukiełki, pacynki w rękach Hollywood. Sprzedały wszelkie wartości, które powinien posiadać każdy człowiek wierzący czy nie wierzący w Boga.

Katy Perry mówi otwarcie o sprzedaży duszy diabłu. Jedni zrozumieją przekaz, inni wezmą te wyznania za dziwactwo gwiazdeczki.

Oficjalnie promuje homoseksualizm, lezbinizm, zoofilie, okultyzm, religie starożytne, wróżki, czary, kontakt ze zmarłymi, oobe, bałwochwalstwo,  bożki…

Przyznaj jest tego trochę.

Ewidentnie wybrała modły do szatana, ponieważ te wszystkie dzwoląctwa zabrania Bóg w Biblii.

Zapraszam na interesujący film o Kate Perry. Jednak nie zgadzamy się z końcowym przekazem autorów filmu.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => za darmo  SzokWiedzy.pl

Formularz z NeTeS


Photo credit: penny.ovenden / Foter.com / CC BY-NC-ND

11 Responses to “Katy Perry promuje okultyzm, oobe, homoseksualizm…”

 • Marcin on 6 grudnia 2015

  Hi,

  Mozesz cos wiecej powiedziec z czym wlasciwie sie nie zgadzasz w koncowce filmu? Ja nie zauwazylem nic niewlasciwego w zwracaniu sie do Boga przez Jezusa Chrystusa czy tez czytanie Bibli?

 • iwia on 7 grudnia 2015

  Niestety, za tym wszystkim stoi, jak niektórzy insiderzy ujawniają, potężny przemysł wojskowy okultystyczno-rozrywkowy, który urabia amerykańskie i zachodnie gwiazdy rozrywki jeszcze na etapie ich dzieciństwa w programie kontroli umysłu- MindControl. Stąd wojskowa legitymacja Merylin Monroe jako funkcjonariusza, stąd hasło : „celebrytka/celebryt idzie na odwyk”, oznacza trafia do wojskowo-medycznego ośrodka celem dalszego urabiania tzw. opornych, stąd „pociąg 28”- bunt tych wszystkich celebrytów, którzy odmówili dalszej współpracy z przemysłem i dlatego musieli „przedawkować” do 28 roku życia, a podobno najtrudniej im było wejść w okultyzm. Co z Perry? No, jak widać Perry przekroczyła ten rubikon 28 lat i jest … wiedźmą. Jej ojciec ubrany w wymowny symbol okultystyczny w kolorze”red, black and white” zdradza oznaki bycia pod silnym wpływem Mind Control nieświadomie (trójkolor oznacza użycie bardzo drastycznych metod indoktrynacji na danej osobie) albo świadomie- satanistyczna rodzina wielopokoleniowa, która wie co robi, oddając swoje dzieci do programu kontroli umysłu. W tym konkretnym przypadku pastor i chrześcijaństwo to tylko fasada, to wilki w owczych skórach. I niewątpliwie chrześcijaństwo to podstawowy target dla tego przemysłu, żeby wyznawcy Pana Jezusa Chrystusa oddawali pokłon nieprzyjacielowi. Ale my i nasze dzieci nie będziemy służyć szatanowi. Słowo Boże mówi, że jak się ktoś nawróci do Boga Najwyższego, to cały jego dom będzie służył Bogu.

 • Robert on 7 grudnia 2015

  @Marcin

  W jednej ze scen wypowiadane są słowa: „Zacznij modlić się do Boga Ojca…” i pokazany jest krzyż.
  Ktoś mógłby zrozumieć, że należy modlić się do krzyża, obrazków, rzeźb.
  Bóg w Biblii tego zabrania:
  https://zastopujczas.pl/biblia/dlaczego-tak-trudno-uwierzyc

 • majkel on 7 grudnia 2015

  czy Wy naprawde wierszycie w to co piszecie ??? Szatan istnieje tylko w głowach ludzkich , co prawda silnie zaokorzeniony, a to wszystko to tylko styl zycia. Dusza człowieka nalezy tylko do niego i nikt jej nie może zabrac, nawet pseudo bog czy szatan , jak zwał tak zwał – to tylko nazwa

 • Mateusz on 7 grudnia 2015

  Popieram.
  Ciekawi mnie co powiesz na temat ZOHARU to jest rozlegla interpretacja Tory. Czytam Biblię po polsku ale była napisana po hebrajsku, aramejsku i grecku. Skąd mamy mieć pewność ze została dobrze przetłumaczona bo moze ktoś zataił pewne informacje. Język hebrajski ma ukryte znaczenia wartości liczbowe itp. Wiem ze Bóg zabrania ujmować i dodawać czegokolwiek do Pisma ale sam wiesz w jakich czasach żyjemy wiec trudno mi zaufać w te tłumaczenia. Pytanie czy czytałeś zohar i czy warto przeczytać?

 • Robert on 7 grudnia 2015

  @Majkel
  To jak jest z szatanem.
  Istnieje czy nie?
  Bo trochę sobie przeczysz.

 • Robert on 7 grudnia 2015

  Nie czytałem zoharu.
  Polecam Septuaginte.
  Jest to tłumaczenie z hebrajskiego na grecki.
  Odbyło się to za czasów apostołów.

  Biblie mają różne przekłamania.
  Jednak przy sporym wysiłku można dociec prawdy.
  Należy samemu tłumaczyć fragmenty Pism.
  Wymaga to sporej wiedzy.

 • mloo on 10 grudnia 2015

  Dzień dobry

  Od kilku miesięcy czytam Biblię idzie powoli bo staram się czytać ze zrozumieniem.
  Uważam się za człowieka głęboko wierzącego, często się modlę. Bardzo często myślę o Bogu, miłości o szatanie i o tym co nam ludziom robi jak również o tym w jaki sposób ludzkość mogłaby wyjść z ucisku szatana.
  Kilka miesięcy temu miałem dziwne sny jeśli można tak to nazwać. Przez trzy kolejne dni budziłem się w środku nocy budzony światłem zielonym, następnie dwukrotnie niebieskim. Zignorowałem to. Ze dwa miesiące później przez trzy kolejne noce śniło mi się że widzę coś jakby białe światło za swoją głową (nie przebudziłem się wówczas ale zapamiętałem to) coś jak aureola świętych na obrazach. Wówczas zacząłem szukać i doszedłem do czegoś co nazywa się czakry. Zaznaczam iż wcześniej temat ten zupełnie mnie nie interesował ani inne wschodnie mądrości.
  W związku z tym chciałem zapytać się Ciebie Robercie czy czakry to droga do Jezusa czy szatana.
  Jestem pewien że do Jezusa ale czasami nachodzą mnie obawy? I drugie pytanie czy Jezus uczył o prawach przyciągania?
  Dziękuję z góry za odpowiedź

 • Robert on 10 grudnia 2015

  Mloo, masz typowe sny demoniczne.
  Czakry to okultyzm, satanizm.

  Szatan zawsze dociera do słabych pokładów psychiki człowieka, do jego przeszłości, dawnych problemów.
  Lubi straszyć ludzi, pojawiają się zjawy, światła.
  Ma to wszystko na celu zbudowanie zaufania, prawdy.

  Polecam dalej walczyć. Jeżeli będziesz miał takie sny, to módl się, nie bój się ich.
  Jak będziesz walczył, to wygrasz.

 • mloo on 15 grudnia 2015

  Wielkie dzięki Robercie zdaje się że znów masz rację

 • Rafał on 26 stycznia 2016

  Protestanci z tymi obrazami i rzeźbami nigdy sobie nie dadzą spokoju i wmawiają ludziom, że modlą się do kawałka drewna. Ludzie, wszyscy mają to samo spojrzenie, nikt nie modli się do złotego cielca, ale ktoś wymyślił magiczny podział na „obrazowców” i „nieobrazowców” i teraz jest dym… a jedni i drudzy udają, że nie kumają o co chodzi stronie przeciwnej. Albo to ograniczenie inteligencji, albo sam nie wiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *