666 i znamię szatana

 Szatan

Bardzo mocno skupiliśmy się na liczbie 666 i na znamieniu, które opisane jest w Biblii.

Wiele blogów ostrzega, aby nie przyjmować żadnych czipów, ponieważ jak opisuje Biblia, będzie to oznaką padnięcia na kolana przed szatanem.

Jednak są inne zagrożenia oprócz znamienia. Przyjęcie znamienia jest tylko jednym z trzech elementów.

Jakie są pozostałe dwa?

Uważaj nie tylko na znamię

Najpierw oczipowali zwierzęta. Poszło łatwo, ponieważ nie mogą się bronić. Unia nakazała, a kraje oczipowały. Tę samą historię chcą powtórzyć z ludźmi.

Z jednej strony wygoda, z drugiej pełna kontrola nad każdym człowiekiem na ziemi.

O tym pisze Jan w Objawieniu 13:16

„I czyni wszystkich małych i wielkich i bogatych i biednych i wolnych i niewolników, aby dali im piętno na rękę ich prawą lub na czoło ich”.

Fajnie mieć takiego chipa, ponieważ nie musisz nosić żadnych dokumentów, pieniędzy, kluczy.

Jednak w tym świecie, chipy służą do całkowitego zniewolenia narodów. Warto o tym pamiętać, kiedy przyjdzie czas.

Jednak szatan jest sprytny.

Jan tak pisze w 17 wersecie:

i „aby nie ktoś mógł kupić lub sprzedać, jeśli nie mający piętno, imię zwierzęcia lub liczbę imienia jego”.

Jeżeli skupisz się tylko na znamieniu czy to w formie czipa, tatuażu czy innego znaku, to i tak nie uchroni cię ta wiedza przed poddaniem się szatanowi.

Ponieważ wymienione są jeszcze dwie inne formy poddania.

1 – pierwsza: przyjęcie znamienia

lub

2 – druga: przyjęcie imienia zwierzęcia

lub

3 – trzecia: przyjęcie liczby imienia zwierzęcia.

Dopiero znajomość tych trzech elementów, może uchronić nas przed nieświadomym poddaniem się szatanowi.

Jestem przekonany, że znamie zostanie wykorzystane w tych rejonach świata, gdzie ludzie nie mają o nim pojęcia. W naszym regionie wszyscy co chcą wiedzieć znają temat znamienia, jednak już imienia zwierzęcia i liczby imienia zwierzęcia nie.

W tej chwili nie mamy całkowitej pewności, do dwóch pozostałych elementów. Jednak w odpowiednim czasie dostaniemy rozwiązanie.

Podobnie jest z liczbą 666

Nie jest to liczba szatana, jak rozpropagował świat, tylko liczba człowieka:

Objawienie 13:18

„Tu mądrość jest: mający rozum niech przeliczy liczbę zwierzęcia, liczbą bowiem człowieka jest. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć”.

W powyższym wersecie pisze: „przeliczy liczbę zwierzęcia”.

W wersecie 17 pisze: „liczbę imienia jego”.

Prawdopodobnie liczba zwierzęcia to liczba imienia jego. Dlatego najpierw musimy znać imię zwierzęcia, aby obliczyć liczbę imienia jego.

Z naszych badań wynika, że pierwszym zwierzęciem jest żydowski Izrael.

Jak obliczyć jego imię?

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => Bezpłatnie

Form by (e)NeTesFoto: „gargoyle_satan_red” (CC BY-SA 2.0) by kin.lane

24 Responses to “666 i znamię szatana”

 • Tomasz on 12 listopada 2017

  Witam Robercie.

  To jak to jest z barcod’em na produktach? Podobno pierwsze kreski przedłużone to 6, środkowe 6 i ostatnie 6. Mamy 666 w kodach kreskowych.

  Pozdrawiam

 • qrde blade on 12 listopada 2017

  Według upodobań satanistów wszystko ma być swoją naturalną odwrotnością ( tak jak illuminati –> jeszcze do niedawna itanimulli. com łączyła ze stroną CIA, później NSA) w tym niezwykle ważna jest doskonała symetria, aby po złożeniu 600+60+6 dawało coś na kształt 600606, ale zaprezentowane w doskonałej symetrii, więc aby zapewnić doskonałą symetrie według kabalistycznych technik liczenia powinno być 60033006 lub temu podobne… Raczej nie jest to imię, a być może świadoma reinkarnacja IZis -RA-ELohim, bo w istniejące, zdurniałej nomenklaturze nie byłby nazywany zwierzęciem. Jeżeli więc jest to Lehita opisany np. 11 cyfrowym PESEL to mamy istotę urodzoną 60-03-30 itd, gdzie na szóstej pozycji ( dla zachowania symetrii ) mamy mamy liczbę zero. Tak więc bestia, jak jest bezdurnie i pospolicie nazywana w przeciwieństwie dla ugruntowanych tego świata hybrydowych elyt nie pochodzi z linii lucyfera i elohim więc nie jest jak Chrystus z chrystianistycznej linii rodowej światła, tylko dla odmiany jest zmaterializowaną, przysłaną na ten padół łez mesjanistyczną PRAWDĄ z tej rzeczywistości o np. PESEL 6003300( suma pozostałych cyfr musi dawać liczbę 6 ). Należy więc pamiętać, że durne satanistyczne wymysły opisujące jej przyjście są w typowo zdurniały diabelski ( wbrew stwórcy ) sposób przekręcone i postawione na głowie ( dlatego wymagana symetria liczby 666 ) i opisują sytuację ludzkości przez nią na tym oszukanym świecie zastaną. Ponieważ świat, ludzie i ich elyty kompletnie się zatracili w kłamstwie i zdurnieli, całkowicie porzucili Prawdę i Gnozę, by jak to tylko możliwe zadrwić, wykoślawić i kompletnie skompromitować boski wysiłek skierowany na projekt LUDI – dzieło, które stało się powodem upadku na ziemię lucyferycznego księcia tego świata.

 • pogadaj_ze_mna on 12 listopada 2017

  To ja ci zdradze moja tajemnice.
  Do wiadomosci prywatnej.
  Nie jestem Diabeł, jestem Daniel.
  A moja historia troche przypomina Księgę Henocha, a w szczegolnosci opowiesc o Białym Byku.
  ,, gdy wyciagalem pieczywo z pieca oparzylem sie na lewej rece, plamka utworzyla sie w niedlugim czasie w postac bardzo ewidentna,
  Byka złączonego z Człowiekiem,,.
  … Zapraszam do luktury.
  (link usunięty admin)

 • pogadaj_ze_mna on 12 listopada 2017

  Po bodajrze okolo 2 miesiacach zniknelo badz sie wchlonelo.

 • Robert on 12 listopada 2017

  Tomasz,

  nie wiem czy kody kreskowe mają jakieś znaczenie. Musi być to coś, co każdy przyjmie dobrowolnie.

 • pogadaj_ze_mna on 12 listopada 2017

  Teraz Robercie powinienes zrobic rozwazenie na temat ktora ksiega A. Jana czy K. Henocha mowi prawde, a ktora moze byc zafalszowana.
  Fajnie by bylo jak bys przedstawil nam konfrontacje tego.

 • pogadaj_ze_mna on 12 listopada 2017

  Troche cie naprowadze.
  Wedlug naszej wiary opartej na judaizmie powstala religia ktora jest jej calkowitym zaprzeczeniem.
  Spozywanie krwi jest grzechem smiertelnym, a codziennie jest ona u nas spozywana i przelewana pod postacia,, kielicha,,.

 • pogadaj_ze_mna on 12 listopada 2017

  Artykul mowiacy jak bardzo siega to wszystko hipokryzji.
  https://m.fronda.pl/a/o-badeni-czy-zbliza-sie-czas-antychrysta,102282.html

 • Robert on 12 listopada 2017

  pogadaj_ze_mna

  Piszesz: „Wedlug naszej wiary opartej na judaizmie”.
  Nauki Chrystusa nie są oprate na judaizmie.

 • pogadaj_ze_mna on 13 listopada 2017

  To na czym jak ewangelie sa z trzeciego wieku??
  Po Jezusie.

 • pogadaj_ze_mna on 13 listopada 2017

  Zapraszam do lektury. PDF

  „Co do mnie, to świadczę każdemu, który słucha słów proroctwa tej księgi: Jeżeli ktoś dołoży coś do nich, dołoży mu Bóg plag opisanych w tej księdze. A jeżeli ktoś ujmie coś ze słów tej księgi proroctwa, ujmie Bóg z działu jego z drzewa żywota i ze świętego miasta, opisanych w tej księdze.”

  Roman Bartnicki Pochodzenie Ewangelii synoptycznych w świetle … – BazHum
  PDFbazhum.muzhp.pl › media › files › Colle…

  https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://bazhum.muzhp.pl/media//files/Collectanea_Theologica/Collectanea_Theologica-r1992-t62-n4/Collectanea_Theologica-r1992-t62-n4-s25-43/Collectanea_Theologica-r1992-t62-n4-s25-43.pdf&ved=0ahUKEwiL2PTrqLvXAhWPJ1AKHUOcD0o4ChAWCC4wBA&usg=AOvVaw03nKqy2euV5hCSINKP4EBn

 • Iwona on 18 listopada 2017

  Dziękuję Robercie, że otworzyłeś ten temat.
  Biblia mówi, że w czasach ostatecznych tuż przed drugim przyjściem Pana Jezusa Chrystusa Jego wierni będą poddani testowi. Pojawia się pytanie: jakiemu testowi i na co? Czy na wytrzymałość wobec kolejnego totalitarnego systemu? Czy może na wierność Bogu- Bożemu prawu? Test ten będzie przepustką do Królestwa Bożego- Niebieskiego Miasta Jeruzalem, przygotowanego przez samego Pana Jezusa. Już wkrótce ludzkość znajdzie się w bardzo krytycznym miejscu historii i każdy będzie musiał zdecydować, po której stronie opowie się- po stronie Boga czy Antychrysta. Tym testem będzie przyjęcie lub odrzucenie pieczęci Antychrysta- greckie słowo AntiChristos oznacza zamiast, w miejsce Chrystusa.
  W 7 rozdziale Księgi Daniela ukazano atrybuty mocy bestii. Jest ona opisana jako róg a także jako twór polityczny albo król lub królestwo. ( Dan 7:17 „Owe wielkie cztery zwierzęta, to czterej królowie, którzy powstaną na ziemi”) . Ta potęga będzie inna niż poprzednie, inna niż pozostali królowie Dan 7:7 „Była ona inna od wszystkich bestii, co były przed nią…” Jeśli prześledzimy 7 rozdział Księgi Daniela, to cechy tam opisane będą powtórzone w 13 rozdziale Księgi Objawienia. Tutaj w Księdze Objawienie 13 rozdziale ten sam system będzie opisywany w nieco innym ujęciu. Ciekawe jest w tym bycie politycznym to, że różni się on od wszystkich pozostałych „Była ona inna od wszystkich bestii, co były przed nią…” Powodem tej różnicy jest fakt, że jest on również systemem kościelnym- religijnym, ponieważ główny nacisk kładzie na religię. Toczył bój ze świętymi Najwyższego i bluźnił przeciwko Najwyższemu. Dan 7:25 „I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył Świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu.” Będzie miał władzę polityczną i religijną. Jeśli zastanowić się nad tym systemem to pasuje on tylko do jednej instytucji. Jest to Rzym. Żadna inna organizacja nie spełnia wszystkich cech potęgi małego rogu. Zmienił Boże czasy i Boże prawo. Proroctwo o tym, że „będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu” powtórzone jest w 11 rozdziale ks. Obj. Tam oni otrzymują władzę na okres 3 i pół lat proroczych- 1260 dni proroczych czyli 1260 rzeczywistych lat. Bestia z ks. Obj. 13 rozdz. jest połączeniem tego co mamy w ks. Daniela 7 rozdz. Podano wiele cech tego zwierzęcia. Ma ono głowę lwa, paszczę lwa- lew symbolizuje tam Babilon, ma też niedźwiedzie nogi- niedźwiedź symbolizuje Medo-Persję. Ma ciało pantery, która symbolizuje Grecję. Ma też 10 rogów symbolizujących 10 królestw, które nawiązują do opisu zwierzęcia z ks. Dan 7 i do 10 palców u stóp posągu z Dan 2 rozdziału. Jest to zwierzę- konglomerat, złożony z elementów lub filozofii Medo-Persji, Rzymu i oczywiście Babilonu, bo przemawia paszczą lwa- mówi zatem w religijnym babilońskim języku. Cd.

 • Iwona on 18 listopada 2017

  Obj. 13: 1,2 „ I widziałem wychodzące z morza zwierzę…” Morze oznacza narody, ludy, tłumy. Na przykład w Obj. 17:15 jest wykładnia biblijna czym są „wody”- „Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.” Zatem to zwierzę wyjdzie spośród narodów, a nie z narodu izraelskiego.
  „… które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona”. Tu mamy nawiązanie do ks. Daniela 7 rozdziału. Ta bluźniercza potęga przeciwna Najwyższemu wyjdzie spośród narodów i w 7 rozdziale ks. Daniela widzimy, że wyjdzie ona z Rzymu z Imperium Rzymskiego a dokładnie z cesarstwa zachodniorzymskiego, a jego wpływ rozprzestrzeni się na cały świat.
  „A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery…” A zatem zawiera w sobie Grecję, inaczej mówiąc ma grecką filozofię. Kościół Rzymski z całą pewnością zawiera w sobie filozofię grecką, ponieważ popiera Arystotelesa i innych wielkich filozofów, także Orygenesa i wszystkich wielkich uczonych greckich, którzy później napłynęli do Imperium Rzymskiego i mieli swój udział w nauce Rzymu.
  ” a nogi jego jak u niedźwiedzia”. Czy Rzym czerpie z filozofii Medo-Perskiej? Jak najbardziej- mitraizm jest jednym z elementów religii kościoła katolickiego. Zapożyczono nawet potrójną koronę z Medo-Persji .
  „a paszcza jego jak paszcza lwa”. Czy babilońskie kulty Izydy i Ozyrysa czy Baala lub Astarte są wprowadzono do tej religii. Tak. To jest właśnie kult ich trójcy, ale rodziny- matki, ojca i syna. Lew był jednym z głównych symboli Babilonu.
  I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc. Tu Biblia mówi o smutnym fakcie, że za tą mocą stoi smok, czyli szatan. Obj. 12:9 wyjawia że smok to szatan. Szatan działa za pośrednictwem człowieka. W 12 rozdziale ks. Obj. smok działając za pośrednictwem Rzymu próbuje zniszczyć Jezusa. Rzym: -rzymski władca próbuje zabić dziecię Jezus , – rzymski namiestnik skazał Jezusa, – rzymski kat ukrzyżował Go, – znak rzymskiej pieczęci na Jego grobie, – rzymska straż pilnująca grobu. To wszystko było ze strony Rzymu.
  „I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze” Obj. 13:5. Ten twór Religijno-polityczny bluźni Bogu.
  „ dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące”. To okres 42 miesięcy. 42 x 30 proroczych dni daje 1260 dni.
  Obj. 13:6 „I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego (to jest atak na charakter Boga) i przybytkowi jego (atak na służbę świątynną ). To oznacza że droga do zbawienia wskazana przez niego okrada ludzi ze zbawczej mocy Jezusa Chrystusa. Czy ten system, ta potęga tego dokonała? Tak, w zastępstwie są święci i Maria, i wielu innych pośredników. Nawet sam kościół i jego przedstawiciele pośredniczą w imieniu człowieka.
  „dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące” Obj.13:5. Robi to otwarcie publicznie przez te 42 miesiące. 42 x 30 to 1260 dni. Dzień za rok jak w Ez. 4:6 daje wykładnię symboli w Biblii: „Wyznaczam ci po jednym dniu za każdy rok”. To prowadzi nas do historycznego wydarzenia o którym mówi Obj. rozdział 11, kiedy to Wigiliusz wstąpił na tron papieski w roku 538 dzięki militarnemu wsparciu udzielonemu przez Belizariusza („Dzieje Kościoła Chrześcijańskiego” angl.) Data wskazująca na początek wykonywania władzy papieskiej na mocy dekretu wydanego przez Justyniana., udzielającego jemu mocy karcenia i poprawiania wszystkich heretyków, tych którzy ośmielili się myśleć samodzielnie. Już w tym okresie Ewangelia zakorzeniła się w życiu narodów Imperium Rzymskiego i poza jego granicami tak, że doktrynalnie była to najczystsza nauka bezpośrednio z Palestyny bez naleciałości tzw. tradycji. Prawnie ustanowiona supremacja papieża rozpoczęła się w 538 roku. Wtedy wszedł w życie dekret cesarza Justyniana, na mocy którego papież jest karcicielem heretyków. Dzisiaj nadal Rzym uznaje iż tylko on może określać, w co powinniście wierzyć, ponieważ papiestwo jest nieomylne i nie może popełnić błędów w kwestiach doktrynalnych.
  „I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami”. Obj. 13:7. To prorocze zdanie. Nad jaką częścią świata obejmie kontrolę ten system? Nad całym światem. Władza nad świętymi dana została na okres 1260 lat, ale potem władza ta będzie kontrolować cały świat.
  W „Stanley’s history” czytamy: „papieże zajęli wakat po imperatorach Rzymu, dziedzicząc ich władze, prestiż i tytuły, pochodzące z pogaństwa. Konstantyn przekazał wszystko biskupowi Rzymu …” (akurat to ostatnie zdanie nie jest prawdą i to historyczne kłamstwo zostało udowodnione) . ”…Papiestwo jest niczym duch minionego Imperium Rzymskiego, ma ono swój tron na jego zgliszczach.” Przejęto nawet tytuł Pontifix Maximus, który przynależał wyłącznie do rzymskiego imperatora. W efekcie papież jest obecnie rzymskim imperatorem. Czy kościół dopuszczał się prześladowań? Tak. Western Watchman źródło katolickie z 23.12.1908 r. nie zaprzecza, że kościół prześladował, korzystał z najsurowszych kar, także kary śmierci i że państwo wykonywało te kary. Setki tysięcy, miliony ludzi w Europie zginęło w następstwie działania inkwizycji.
  Obj. 13:3 „ A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem ( w starszych przekładach: „była jakby śmiertelnie raniona” i „zdawała się być śmiertelnie raniona”). Mamy tu bardzo ciekawą wypowiedź. Czy jest różnica między była śmiertelnie raniona a jakby była śmiertelnie raniona lub zdawała się być śmiertelnie raniona? Tak. Zatem zdawała się być śmiertelnie raniona, ale może to było tylko oszustwo. Może to tylko podrabianie Jezusa Chrystusa. Ponieważ jeśli AntiChristos podszywa się pod Jezusa Chrystusa, to odwzorowuje on całą ideę. Ten system przypisał sobie rolę pośrednika, ten system odpuszcza grzechy, ten system rozporządza nowym życiem, otwiera drzwi do nieba lub piekła. A także ten system otrzymał śmiertelną ranę i zmartwychwstał, jest więc podróbką Chrystusa. Zdawać by się mogło, że ma śmiertelną ranę.
  A więc to jest okres 1260 lat. Od roku 538 do 1798. Jedna z głów otrzymała jakby śmiertelną ranę. W tym momencie zdawać by się mogło, że umiera, ale naprawdę nie umiera. W rzeczywistości schodzi do podziemia. Ale jako zwierzę ponosi śmierć, ponieważ traci ono swoją polityczną władzę. Później ta polityczna władza zostanie przywrócona i następuje zmartwychwstanie zwierzęcia. Tak mówi Biblia. W Encyklopedii Britanica wydanie 1941r. czytamy: „W 1798 r …wkroczył do Rzymu (wysłannik Napoleona Berthier), obalił rządy papiestwa i powołał rząd świecki” (Napoleon ze swoją masońską armią, dając wolną rękę masonerii). Kolejny cytat ze „Współczesne papiestwo” Józef Reckaby: „10 lutego 1798 r Berthier wkroczył do Rzymu i ustanowił republikę…”. Tak więc wypełniło się proroctwo co do joty. „…Połowa Europy była posłuszna dyktatowi Napoleona, a wraz ze śmiercią papieża umarło papiestwo”. To dokładnie 1260 lat. W „Historii kościoła” czytamy: „papież został zesłany na wygnanie”. I tak bestia otrzymała śmiertelną ranę. Obj.13:3: „ A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.” Czy jest możliwe żeby wszyscy postępowali zgodnie z wytycznymi katolicyzmu? W artykule gazety San Francisco Chronicle z 11.02.1929 roku napisano: „ Watykan zawarł pokój z Włochami i podpisały go obie strony w serdecznej atmosferze, co sprawiło, że rana została wygojona”. Obj. 13:7 mówi „dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami” Tu powiedziane ,że Rzym będzie kontrolował cały świat. Zapowiedziano tu ogólnoświatową władzę religijną, kontrolującą sumienia całego świata.
  Co jest znamieniem bestii? Co z liczbą imienia bestii?
  Do następnego.

 • Robert on 21 listopada 2017

  Iwona

  trochę nie trzyma się całości twoje przemyślenia:

  1 – Bestia nie wychodzi tylko z Imperium rzymskiego. Kiedy Jan pisał Objawienie w ok 100 roku, to pisał o bestii; była, nie ma jej i będzie,a wyjdzie spośród siedmiu.
  Czyli w tym okresie nie było bestii, kiedy Jan spisywał Objawienie.
  Bestia nie wychodzi z narodów, tylko z siedmiu królów, czyli mocarstw pynujących na świecie.

  Objwienie 17:11 i dalej obala twoje poglądy.
  Nie wiem czy to rozumiesz?

 • Iwona on 27 listopada 2017

  Na szczęście i szczęśliwie dla innych nie są to moje przemyślenia. Część świata chrześcijańskiego w to wierzy. Będzie nas znacznie więcej, gdy Bóg ześle na ziemię ostatni deszcz poznania tuż przed drugim przyjściem Pana Jezusa Chrystusa, gdy skończy się czas przeznaczony dla naszej planety.
  Robercie, wyjaśnię kwestię bestii, która „była”, jak sam piszesz cytując Biblię, „nie ma jej i będzie” teraz i w następnym moim poście, o ile oczywiście go puścisz. A teraz konsekwentnie zmierzam do tematu znamienia bestii i jej liczby, o ile przepuścisz i ten post.
  W Obj. 13 rozdziale występują dwie bestie. Mówiliśmy już, że pierwsza bestia (zwierzę) jest to system papieski. Prorok Boży widział jak pierwszemu zwierzęciu została zadana śmiertelna rana. „Jeśli kto ma uszy niechaj słucha. Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych.” Obj. 13:9,10. Biblia mówi, że kto zabija mieczem musi zginąć od miecza. W 1798 r. papiestwo doznaje śmiertelnej rany. Zostaje zabite mieczem, tak jak kiedyś samo zabijało mieczem w czasach inkwizycji. Teraz Boży prorok widzi co następuje dalej, po tym jak została zadana śmiertelna rana .” Ujrzałem też inną bestię, która wychodziła z ziemi…” Obj. 13:11. Jeżeli woda oznacza w Biblii ” ludy i tłumy, i narody, i języki” Obj. 17:15, to co oznacza ziemia? Ziemia to miejsce gdzie nie ma „ludów i tłumów, i narodów, i języków”. Powstaje „inne zwierzę” – jeszcze jeden system polityczny, nowe państwo tam, gdzie praktycznie nie ma „ludów i tłumów, i narodów, i języków”. To nie może być Europa ani Azja, ani Afryka, ani Bliski Wschód. W takim razie w którym miejscu na naszym globie w tym czasie pojawia się nowe państwo? Obj. 13:11 „… i miała dwa rogi, podobne do Baranka a mówiła jak smok” (tłumaczenie Biblia Gdańska). Zwierzę to ma „dwa rogi podobne do Baranka”- to tak jak dwie obywatelskie zasady wolności- wolności politycznej i wolności religijnej. Jest tylko jedna władza polityczna która powstała w tym okresie i są to Zjednoczone Stany Ameryki. Formowanie się Stanów Zjednoczonych obejmuje następujące wydarzenia: – 1776r. podpisanie Deklaracji Niepodległości, – 1783r. uznanie przez inne państwa Deklaracji Niepodległości, – 1787r. ukształtowanie Konstytucji, – 1791r.- Karta Praw, – 1798r.- uznanie przez Francję, najpotężniejsze na owe czasy mocarstwo w Europie. W 1798 roku państwo, które zadało śmiertelną ranę Watykanowi, uznaje też niezależność Stanów Zjednoczonych Ameryki. Więc pierwsze zwierzę doznaje śmiertelnej rany. Dalej Prorok rozgląda się i widzi pojawiające się drugie zwierzę- proroctwo wskazuje na dokładny czas pojawienia się USA. U podstaw konstytucji Stanów Zjednoczonych leżą takie wartości jak wolność słowa, swobody religijne, ochrona własności prywatnej. Jednak ta konstytucja ulegnie zmianom, jeśli zajdzie konieczność ich wprowadzenia w zakresie swobód religijnych, co doprowadzi do prześladowań, ponieważ Biblia mówi że druga bestia ostatecznie przemówi „ jak smok” Obj. 13:11. Już obecnie w USA nastąpiły zmiany, gdzie system rządów republikańskich został zastąpiony systemem rządów demokracji obywatelskiej, w którym większość wilków zawsze przegłosuje mniejszość owiec w kwestii obiadu. Zupełnie inaczej niż w rządach republikańskich, gdzie konstytucja zagwarantuje ochronę nawet jednej owcy. Obj. 13: 11 druga bestia „mówiła jak smok”.
  Obj. 13:12 mówi, że drugie zwierzę: „…wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.” Jak można zmusić kogokolwiek do oddawania czci pierwszemu zwierzęciu. Można to zrobić tylko poprzez wdrożenie nowego prawodawstwa ograniczającego wolność sumienia. Jeżeli pierwsze zwierzę chciałoby narzucić wszystkim swoje doktryny religijne, tak jak to robiło w średniowieczu a ktoś by się temu sprzeciwiał, mówiąc, że to jest sprzeczne z prawem Bożym, to przyjdzie drugie zwierzę i powie: jeżeli tego nie uczynisz, to będziesz tego bardzo żałował. Drugie zwierzę zmusi wszystkich do egzekwowania doktryn pierwszego zwierzęcia, ponieważ zostaną one wydane jako prawo uniwersalne. Poddając się władzy drugiego zwierzęcia, oddam pokłon pierwszemu zwierzęciu. Przez to złamię Boże przykazania, ponieważ prawo pierwszego zwierzęcia będzie sprzeczne z Bożym prawem. Każdy stanie przed wyborem. Właśnie taką rolę odegra drugie zwierzę.
  Obj. 13:14
  „A przez cuda, które jej dano uczynić przed bestią, zwodzi tych, co zamieszkują na ziemi, mówiąc zamieszkującym na ziemi, by uczynili obraz bestii, która ma ranę od sztyletu, a ożyła.” Jak można uczynić obraz bestii? Co to jest obraz? Obraz jest to coś co jest zbliżone do oryginału. Jakie było pierwsze zwierzę? Pierwsze zwierzę, to religijna władza która wykorzystywała państwo do narzucania innym swoich doktryn. Drugie zwierzę stanie się władzą religijną, która wykorzysta urząd państwa do narzucenia innym swoich doktryn. Ale będą to doktryny pierwszego zwierzęcia czyli Rzymu. Wtedy cały świat będzie zmuszony oddać pokłon pierwszemu zwierzęciu. O tym mówi biblia. Taki będzie świat. Drugie zwierzę wyda nowe prawo i zmusi wszystkich do jego egzekwowania, tak jak to wcześniej robiło pierwsze zwierzę. To będzie obraz zwierzęcia- system polityczno-religijny podobny do pierwszego zwierzęcia w średniowieczu.
  Obj. 13:1 „Dano jej też dać ducha obrazowi bestii, aby obraz bestii i mówił, i sprawił, żeby ci, którzy nie pokłonią się obrazowi bestii, mogli zostać zabici”. Innymi słowy- masz się podporządkować, inaczej stracisz swoje życie w tym kraju- w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Tak już kiedyś było w Europie. Ogólnoświatowy konsensus powinien zapanować nie tylko w świecie polityki, ale przede wszystkim w świecie religijnym. A w świecie religijnym wszystkie religie powinny się zjednoczyć i podporządkować jednemu systemowi. W katolickim czasopiśmie zacytowano Jana Pawła II: „Dla jedności wszystkie kościoły muszą zaakceptować zwierzchnictwo Papieża”. Oczywiście dotyczy to nie tylko denominacji wszystkich kościołów, ale wszystkich religii. Drugie zwierzę posłuży się religią do zjednoczenia całego świata. Pytanie: Czy w ostatnim dziesięcioleciu kwestie religii stały się najważniejszym tematem medialnym na świecie?. Tak. W myśl zasady heglowskiej „tezy-antytezy” zderzenie ze sobą dwóch przeciwstawnych religii jakimi są religia judeochrześcijańska i muzułmańska powinno dać pożądany wynik „syntezy”. Na tym obecnie polegają zmiany w świecie. Biblia mówi, że w odpowiednim czasie USA z obrazu doktryn Baranka przekształci się w obraz doktryn smoka i stanie się ogólnoświatową władzą prześladującą, tak jak kiedyś robiło papiestwo, aby cały świat szedł za pierwszą bestią. Druga bestia będzie implementować znamię pierwszej bestii. W jaki sposób i jakie znamię?
  Do następnego, o ile Robert przepuści ten post.

 • Robert on 28 listopada 2017

  Iwona

  polecam nie rozpisywać się co będzie dalej, ponieważ robisz na początku błędne założenia o bestii.
  Dlatego dalszy wywód nie ma sensu.
  Wszystko ci się rozsypuje i powstaje filozofia.

  Bestią nie może być Watykan, ponieważ bestia wychodzi z siedmiu królów.
  Przemyśl, co to oznacza…

 • Iwona on 9 grudnia 2017

  Dan 7:8 „Gdy uważnie przypatrywałem się rogom, zaczął wyrastać między nimi inny, mały róg, i trzy spośród poprzednich rogów zostały wyrwane. Na tym rogu były oczy jakby oczy ludzkie i usta, które mówiły zuchwałe słowa”. Daniel zaczął zastanawiać się nad tymi słowami. Patrząc w tył na bieg historii widzimy Rzym (Imperium Zachodnio-Rzymskie) dzielące się na 10 składowych i widzimy 10 królestw powstających z imperium. Wyrastał jeden róg między nimi. Zgodnie z gdańskim przekładem Biblii- „pośledni” . Właściwie brzmi to ze znikomości, mały róg między nimi. Ten mały róg pojawia się między dziesięcioma. Tak więc mamy 10 królestw, a on mały róg pojawia się między nimi. Jaka to jest potęga? To jest potęga europejska, gdyż 10 królestw pojawia się z Imperium Rzymskiego. Czy możemy więc szukać małego rogu na Bliskim Wschodzie? Nie. A może w Stanach Zjednoczonych Ameryki? A gdzie mamy go szukać? Tam gdzie wyrasta. A wyrasta spośród dziesięciu. I wszystkie te 10 istnieją gdy on się pojawia. I 3 spośród 10 poprzednich zostają wyrwane. Zatem widać, że z powodu tej potęgi 3 z 10 zostają usunięte. „Na tym rogu były oczy jakby oczy ludzkie i usta, które mówiły zuchwałe słowa.” Dan 7:8. Tutaj mamy tę samą symbolikę, ten sam zwrot, który pojawił się już wcześniej w kontekście potęgi Babilonu. Tutaj tak samo- w potędze małego rogu- człowiek wynosi się ponad Najwyższego. To jest kolejny portal do Boga, kolejny Bab-El. Człowiek wynoszący się ponad Świętość, mówi przeciwko Bogu.
  Teraz trochę historii. Wyrasta z podzielonego Imperium Rzymskiego. Dopiero po powstaniu dziesięciu staje się widoczny. Trzy z dziesięciu nieco go drażnią, więc zostają wyeliminowane pod jego wpływem. Wtedy pojawia się jak dorodny grzyb i stawia człowieka ponad Świętość. Dan 7:24 ”A dziesięć rogów znaczy, że z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, a po nich powstanie inny; ten będzie inny niż poprzedni i obali trzech królów.” Pytanie : czy powstanie on jako resztka Greckiego Imperium czy Rzymskiego Imperium? Kamień również uderza w stopy posągu z 2 rozdz. Ks. Dan., a to jest Rzymskie Imperium. Wiedząc to możemy odrzucić część fałszywych interpretacji, które mówią, że Antychryst pojawił się w przeszłości z Imperium Greckiego. Biblia mówi, że on pojawił się, gdy Rzym podzielił się na dziesięć składowych i, że panuje aż do przyjścia Sędziwego. Dan 7:24 „ ten będzie inny niż poprzedni” . Tak więc ten nowy posmak będzie nadany przez niego. Dlaczego inny? On jest odpowiedzialny za usunięcie trzech starych królestw. Te dziesięć królestw to: Anglosasi, Frankowie, Alemanowie, Lambardowie, Ostrogoci, Herulowie, Burgundowie, Wizygoci, Swewowie, i Wandalowie. Jednak kilka z nich było przeciwnych potędze małego rogu. Pierwsi to Herulowie- panowali do 493r. Ci ludzie mieli interesującą filozofię, która zasadniczo różniła się od filozofii potęgi małego rogu. Niestety, nie posiadamy żadnych dokumentów historycznych mówiących o tym, w co wierzyli Herulowie, ani Ostrogoci, którzy również zostali wyeliminowani przez potęgę małego rogu. Nieco danych archeologicznych znajdujemy o wierzeniach Wandali (również usunięci przez potęgę małego rogu), jednak nie jest do religijna dokumentacja. Ponieważ wszystko zostało zniszczone. Posiadamy jedynie informację z drugiej ręki, w co oni wierzyli. Otóż dzisiaj oficjalna historia przedstawia, że te 3 usunięte królestwa miały pogląd ariański, inaczej mówiąc uczyły, że Jezus Chrystus nie jest Bogiem i dlatego zostały zniszczone. Jednak nie ma na to żadnych dowodów archeologicznych, poza informacjami pochodzącymi z drugiej ręki, a mianowicie ze źródeł potęgi, która je zniszczyła. Bardziej interesującym dowodem archeologicznym w ostatnim czasie staje się informacja o tym, że te 3 usunięte królestwa w rzeczywistości miały ewangelię prosto z Palestyny, która była wierniejszym odbiciem tej biblijnej niż jakakolwiek inna. Czy zatem byli to chrześcijanie, którzy czerpali swą wiarę bezpośrednio z oryginalnego źródła, które kładło szczególny nacisk na święcenie siódmego dnia tygodnia czyli soboty tj. sabatu i dlatego musieli zostać usunięci? Na to wskazuje wiele badań.
  Herulowie zostali zniszczeni w 493r. n. e. Jeżeli ten mały twór- róg wyrósł pomiędzy tamtych dziesięciu, to muszą być dowody na jego istnienie sprzed 493 r. Następne królestwo to Wandalowie. Rok zniszczenia – 534 n. e. Oni walczyli z Imperium Rzymskim podbijając wielkie jego obszary kulturowo części bizantyjskiej. Podporządkowywali je sobie z wielkim okrucieństwem. Ostatecznie Wandalowie zostali zniszczeni przez armię wschodniego imperium. Ostrogoci- ostatni z trzech usuniętych panowali do 538r. n. e. Do nich należał podbój Rzymu po upadku Imperium Zachodnio-Rzymskiego. Oni również posiadali ewangelię pochodzącą ze starożytnej Palestyny. Musieli więc zginąć. Byli tolerancyjni, jednak stali się cierniem w oku potęgi małego rogu. I ostatecznie zostali zniszczeni z pomocą Franków skoligaconych z cesarzem Konstantynopolu.
  W roku 538 opozycja wobec małego rogu zniknęła. Mógł on teraz wyrosnąć jak grzyb po deszczu. Największym sprzymierzeńcem potęgi małego rogu byli Frankowie, dzisiejsi Francuzi. A pierwszym był Chlodwig I – przeszedł do historii jako ten, który więcej niż ktokolwiek wspomógł powstanie potęgi małego rogu.
  Uporządkujmy to:
  „Z podbojem Rzymu przez Belizariusza rozpoczyna się historia średniowiecza.” George Finlay „Grecja pod rządami Rzymian”. Tak więc gdy Rzym został podbity, a Ostrogoci wyniszczeni rozpoczyna się średniowiecze. Filip Schaff uważa: „Wirgiliusz… objął tron papieski (538r. n.e.) pod militarną protekcją Belizariusza”. „Historia kościoła chrześcijańskiego.”
  Zatem kiedy potęga małego rogu przejmuje władzę? W 538. Gdyż resztka rogów, która go powstrzymywała została usunięta w 538 roku. Rozpoczęła się dominacja Rzymu- inny pojawił się po nich. W 476 r. zostaje ustanowionych 10 królestw, a 538r. zaczynają się rządy papiestwa zgodnie z dekretem Justyniana, imperatora cesarstwa wschodnio-rzymskiego, który ustanowił papieża pogromcą heretyków i władcą wszystkich kościołów.
  W Norymberdze, kolebce reformacji, w starym mieście na ratuszu z obu stron budynku na drzwiach jest umieszczona szesnastowieczna rzeźba, która pokazuje jak wierzyli reformatorzy. Po jednej stronie jest rzeźba lwa z orlimi skrzydłami symbolizująca Babilon i władcą tego imperium- Nebukadnesarem. Po drugiej – niedźwiedź z trzema żebrami w pysku i obok potężny król- Cyrus Wielki- reprezentuje Medo-Persję.
  https://www.google.pl/search?q=sculpture+norynberg+town&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=HAZFv3f2BmgpJM%253A%252C6251We89976HtM%252C_&usg=__DHk4gKpeLNJOKQqTdNStu1nrrHc%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiz1LCL1v3XAhXB2KQKHYDEBYsQ9QEILjAC&biw=1600&bih=779#imgrc=HAZFv3f2BmgpJM:
  Po drugiej stronie budynku na drzwiach inna rzeźba wyglądająca podobnie. Na tych odrzwiach po jednej stronie jest pantera z czterema głowami i obok Aleksander Wielki, po drugiej- straszne zwierzę z dziesięcioma rogami i obok potężny władca- Juliusz Cesarz. Spośród dziesięciu rogów na głowie tego czwartego zwierzęcia został wyrzeźbiony mały twór z twarzą człowieka i ludzką głową w koronie.
  https://www.google.pl/search?q=sculpture+norynberg+town&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=HAZFv3f2BmgpJM%253A%252C6251We89976HtM%252C_&usg=__DHk4gKpeLNJOKQqTdNStu1nrrHc%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiz1LCL1v3XAhXB2KQKHYDEBYsQ9QEILjAC&biw=1600&bih=779#imgrc=LYPrtf0VxMT-5M:
  https://www.google.pl/search?q=sculpture+norynberg+town&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=HAZFv3f2BmgpJM%253A%252C6251We89976HtM%252C_&usg=__DHk4gKpeLNJOKQqTdNStu1nrrHc%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiz1LCL1v3XAhXB2KQKHYDEBYsQ9QEILjAC&biw=1600&bih=779#imgrc=T5vGmIz6RSJB2M:

  Jeśli policzyć głowy tych zwierząt, otrzymamy 7. W Obj. 17:11 „A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie” (tł. Biblia Warszawska). Mały róg- zwierzę tzn. mający status państwa jest z owych siedmiu i jest ósmym.
  Proroctwo zostało wypełnione.
  Co należy podkreślić, że Biblia potępia system, ponieważ policzone zostały głowy zwierząt (systemów polityczno-religijnych), a nie władców.
  Pozostało proroctwo, które jeszcze nie zostało wypełnione w całości. Jest ono z Obj. 17:12 „A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.” Zostało ono wypełnione częściowo jako proroctwo „z odbicia zwierciadła” w którym dziesięć królestw już pojawiło się z Imperium Rzymskiego, ale ostateczne wypełnienie tego proroctwa nastąpi w przyszłości, kiedy ci królowie na krótko oddadzą władzę zwierzęciu. Czy to będzie 10 prezydentów największych państw, czy 10 utworzonych regionalnych bloków państw w ramach NWO, to już nie ma większego znaczenia. Biblia mówi, że na krótki czas ci władcy podporządkują się temu zwierzęciu vel mały róg vel nierządnica. Obj. 17:16 „A dziesięć rogów, które widziałeś na bestii ci znienawidzą prostytutkę, uczynią ją nagą, spustoszoną, pożrą jej cielesne natury oraz spalą ją w ogniu.” (Tł. Nowa Biblia Gdańska). Ostatecznie ci królowie zrozumieją oszustwo wszech czasów potęgi małego rogu, gdy Bóg zacznie wylewać na ziemię plagi. Tak jak kiedyś zamknęły się drzwi arki Noego, tak też zakończy się czas próby dla Ziemi. Bóg wszystko ma pod kontrolą.

 • Robert on 21 grudnia 2017

  Iwona

  1 – Piszesz, że to proroctwo zostało wypełnione:
  „eśli policzyć głowy tych zwierząt, otrzymamy 7. W Obj. 17:11 „A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie” (tł. Biblia Warszawska). Mały róg- zwierzę tzn. mający status państwa jest z owych siedmiu i jest ósmym.
  Proroctwo zostało wypełnione.”

  Przecież dzisiaj rządzi 7 król: mocarstwo anglo-amerykańskie.
  8 król ma dopiero się pojawić.

  2 – Imperium Rzymskie zostało ostatecznie pokonane przez Amerykanów.
  Kontynuacją była Turcja później Niemcy.

  Przykro mi ale twoja interpretacja proroctw jest nieprawdziwa z historią.

 • Iwona on 21 grudnia 2017

  Robert,
  jak byś był taki uprzejmy na święta i puścił pierwszą część mojego komentarza. Ponieważ powyżej jest on zredukowany do drugiej części. Nie piszę przeciwko tobie, ani po to, żeby cię do czegoś przekonać… (usunięte admin)

 • Robert on 23 grudnia 2017

  Iwona

  nie mogę twoich interpretacji proroczych puścić, ponieważ wykazałem ci w innych komentarzach, że są nieprawidłowe.
  Jeżeli chcesz dyskutować, to najpierw podaj argumenty na swoją tezę, czyli bestia/nierządnica to Watykan.

 • Olimpia on 10 września 2018

  Witam
  Pojawiły się na świecie dwa urządzenia
  Mandry licznik do produ i gazu.
  I takie mądre urządzenie zaczęli instalować w autobusach
  Wydaje mi się ze może to mieć związek z tym.
  Ponieważ maja wprowadzać prawo instalowania tego w każdym domu.
  Za jakiś czas
  To by miało sens.
  Ludzie,domy,transport.
  Ale nie wiem do końca.

 • Hubert on 11 marca 2019

  Fajny artykuł:)

 • olimpia on 20 maja 2020

  Witam
  Prosze o link takiej samej strony tylko po angielsku

 • Robert on 21 maja 2020

  Proszę: https://yeshu.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *