Jak zniszczą prostytutkę czyli międzynarodową finansjerę?

Bardzo ważne jest dokładne zbadanie tematu, ponieważ upadek prostytutki będzie miał wpływ na każde państwo, każdą firmę, każdego człowieka na ziemi. Jeżeli tkwisz w splecionym związku z prostytutką, czyli żyjesz w jej systemie i kredytach, to jej upadek będzie twoim upadkiem.

Dlatego warto mieć szerszą wiedzę i się zabezpieczyć.

Kim jest prostytutka?

Myślę, że nikt logicznie myślący nie ma obiekcji na temat pochodzenia prostytutki. Jest nią międzynarodowa finansjera/międzynarodowy bankier/bankier żydowski. Wszystkie te nazewnictwa określają tę samą grupę bankierów wraz z ich autorskim systemem finansowo-kredytowym, który przejął monopol nad wszystkimi gospodarkami świata.

W Objawieniu Jana międzynarodowa finansjera to: prostytutka, nierządnica (tak tłumaczą niektóre Biblie słowo: „pornes”), kobieta, wielki babilon, niewiasta.

Jeżeli nie jesteś przekonany(a) co do pochodzenia prostytutki, to zapraszam do widea, w którym przedstawiam tonę argumentów na jej bankiersko-żydowskie pochodzenie: „Czy międzynarodowa finansjera to wielka nierządnica?”

Zwierzęciem wychodzącym z morza z siedmioma głowami, dziesięcioma rogami i siedmioma diademami jest chazarski Izrael zamieszkujący tereny Palestyny – „Biblia przepowiada koniec Izraela”

Kto dokona zniszczenia prostytutki?

Wszystkie wersety w artykule pochodzą z Grecko-Polskiego Nowego Testamentu z wydaniem interlinearnym. Widnieje tam tekst grecki i pod spodem bezpośrednie jego tłumaczenie po polsku. Obecnie jest to najwierniejsze tłumaczenie Nowego Testamentu z ogólnie dostępnych publikacji na rynku.

W Objawieniu Jana 17,12 czytamy:

„A dziesięć rogów, które zobaczyłeś, dziesięcioma królami są, którzy królestwa jeszcze nie wzięli, ale władzę jak królowie na jedną godzinę otrzymają ze zwierzęciem. Ci jedno myślenie mają a moc i władzę zwierzęciu dają”.

W wersetach 17,16 pisze:

„A dziesięć rogów, które ujrzałeś i zwierzę ci znienawidzą prostytutkę spustoszoną uczynią ją i nagą i ciała jej zjedzą i ją spalą ogniem. Bowiem Bóg dał w serca ich by uczynić zamysł Jego i uczynić jednym zamysłem i dać królowanie nad nimi zwierzęciu, aż dokonane zostaną słowa Boga. A kobieta, którą zobaczyłeś jest miastem wielkim mającym królowanie nad królami ziemi”.

10 królów, którzy z chazarskim Izraelem pokonają bankierów powoli się wykluwa. Zdecydowanie możemy do nich zaliczyć: Rosję i Chiny. Do tej dwójki dodamy Iran, jednak nie jestem pewny czy to państwo będzie uczestniczyć w podziale łupów.

Trochę ryzykownie, ale do symbolicznej dziesiątki zaliczę: Niemcy, Włochy, Francję. To trzon silnych państw i na pewno będą chciały uczestniczyć w schedzie po bankierach.

Oprócz wymienionych silnych państw istnieją mniejsze, które nie wiem w jakim stopniu będą miały wpływ na upadek finansjery. Są to: Islandia, Irlandia,Węgry, Słowacja, Grecja.

Polski do tej grupy nie zaliczam, ponieważ częściowo sprzeciwiamy się Unii Europejskiej, ale równocześnie poprzez amerykańskie niewolnictwo, tkwimy w posłuszeństwie bankierskim. O czym świadczy choćby przegrana prezydenta Andrzeja Dudy z bankierami w walce o kredyty frankowe. To co prezydent przedstawił jest uklęknięciem przed żydowskim bankierem.

Proszę również nie klękać przed domniemaną grupą, która zrujnuje finansjerę. Te same państwa na czele z chazarskim Izraelem, będą walczyć przeciwko Synowi Bożemu w Armagedonie.

Jak upadnie prostytutka?

Rozpracujmy dokładnie fragment wersetu 17,16: 

„…ci znienawidzą prostytutkę spustoszoną uczynią ją i nagą i ciała jej zjedzą i ją spalą ogniem”.

 • „Znienawidzą prostytutkę” – musimy dokładnie obserwować polityków, a w szczególności partie polityczne, które sprzeciwiają się islamizacji Europy, mówią o przywróceniu kontroli nad pieniądzem, nad bankiem centralnym. Przebąkują o drugiej walucie i jawnie mówią prawdę o bankierach. W tej chwili te głosy są słabe, jednak z biegiem czasu będzie ich coraz więcej w Europie i na świecie. 
 • „spustoszoną uczynią ją” –  system finansjery zostanie spustoszony, czyli ograbiony z pieniędzy, zasobów. Państwa, które będą w centrum wydarzeń, obłowią się miliardami dolarów. Nie wiem dokładnie jak to zrobią. Największe prawdopodobieństwo, to przejęcie banków i ich zasobów funkcjonujących na terenie danego kraju – czyli nacjonalizacja korporacji banksterów.
 • „i nagą” – z tego wynika, że ogołocą system finansjery do zera, skoro prostytutka ma być naga.
 • „i ciała jej zjedzą” – nie będzie przeproś. Po spustoszeniu sejfów z gotówki, złota, po przejęciu walut narodowych (złotówka, rubel, euro itd.), które do tej pory były zarządzane przez bankierów, nastąpi czas na ich aktywa. Prawdopodobnie oznacza to przejęcie udziałów rodzin bankowych w korporacjach.  
 • „i ją spalą ogniem” – kiedy grupa państw dokona całkowitego ograbienia bankierów z ich majątków/udziałów system zostanie zniszczony. Nie będzie przejmowania systemu. Jan wyraźnie w dwóch miejscach Objawienia pisze o spaleniu prostytutki, czyli całkowite zniszczenie obecnego systemu finansowo-kredytowego. Być może również wiąże się to z wsadzeniem do więzienia rodzin bankowych. To okaże się w przyszłości.

Proszę również wziąć pod uwagę drugie oblicze słów: „i ją spalą ogniem”. Mogą one dotyczyć pokojowego zniszczenia systemu, ale również militarnego. Nie możemy odrzucić tezy o fizycznej wojnie pomiędzy grupą państw i finansjerą.

Kiedy państwa będą jawnie okradać system bankierski, rodziny bankowe mogą wykorzystać resztki sił i uruchomić część podległej im armii amerykańskiej… 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => Bezpłatnie

Formularz z NeTeS


5 Responses to “Jak zniszczą prostytutkę czyli międzynarodową finansjerę?”

 • Andrzej on 21 sierpnia 2016

  Za szybko to nie nastąpi,finansjera jest jeszcze dość silna

 • AB on 24 sierpnia 2016

  Panie Robercie, jest taki człowiek Walter Veith (nie wiem czy Pan zna i ew. jakie zdanie o nim ma?) który jest co prawda adwentystą dnia siódmego ale wiele rzeczy w swoich wykładach (Prof. Walter Veith – Totalny atak) dosyć logicznie tłumaczy (no chyba że manipuluje?) i według tego co on mówi to kobieta (prostytutka) to jest kościół. https://www.youtube.com/watch?v=Olg6ojvCtCs

  Tak czy inaczej, jak widać zmiana znaczenia jedenego elementu może wywrócić wszystko do góry nogami.

  Niektóre wykłady tego pana są na YT, natomiast wszystkie (36) z tej serii kiedyś były na cda.pl.

  Pozdrawiam

 • Robert on 25 sierpnia 2016

  Tak znam Veitha, jednak przeoczył pewne wersety biblijne, skoro twierdzi, że nierządnicą jest jakakolwiek religia.
  Udokumentowałem to tutaj – https://szokwiedzy.pl/16-wideo-czy-miedzynarodowa-finansjera-to-wielka-nierzadnica-analiza-biblijna/

 • Krzysiek on 11 września 2016

  Witam,co do mechanizmów i zepsucia jakimi kieruje się system finansowy w pełni się zgadzam, natomiast jeśli mamy utożsamiać „nierządnicę” bardziej trafiają do mnie argumenty świadków Jehowy że jest to ogólnoświatowe imperium religii faszywej a nie jedna religia mająca wpływ na całą ludzkość. Jezus nie przyszedł założyć religii a pokazać prawdę, natomiast religia wypaczyła pojęcie prawdy i stała się bardzo skutecznym narzędziem do manipulacji narodami.

 • Robert on 11 września 2016

  Nierządnica to nie jest religia czy ogólnoświatowe imperium religii fałszywej.
  Jest to międzynarodowa finansjera.
  Wystarczy zrozumieć kilka mechanizmów bankowych/finansowych, aby to pojąć.

  Zapraszam do tego widea – https://szokwiedzy.pl/16-wideo-czy-miedzynarodowa-finansjera-to-wielka-nierzadnica-analiza-biblijna/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *