Satanizm – Okultyzm w życiu i w muzyce?

szatan

Zapominamy o pułapkach, które szykuje nam Hollywood i korporacje przemysłu muzycznego. Tu nie ma przypadku. To jest celowe działanie ogłupiania ludzkości. Za melodyjnymi, modnymi piosenkami kryje się demonizm. Mimo uciekania ludzi przed tym tematem, ośmieszania go, to prawdy nie da się zmienić. 

Jaka jest prawda o promowanej muzyce?

Amerykańskie korporacje muzyczne stawiają na piedestale gwiazdeczki, nie mające żadnych wartości moralnych, etycznych. Są to wykreowane wydmuszki promujące zwierzęce instynkty. Bardzo szybko idole omamiani są narkotykami i innymi używkami. Dlatego tak łatwo przychodzi im propagowanie wszelkich wynaturzeń.

Kreatorzy muzyczni mają bardzo mocny pociąg do religii starożytnych. Warto o tym często pisać, przypominać, aby przez przypadek nie wpaść w to bagno.

Jak rozpoznać czy muzyka, zespół, idol jest satanistą?

Wystarczy posłuchać kilka piosenek, zaobserwować rytuały koncertowe, usłyszeć prezentowane poglądy religijne. Jeżeli są to wyznawcy szatana, to bardzo szybko ich rozpoznasz. Dzisiaj satanizm nie polega tylko na paleniu Biblii czy braniu udziału w rytuałach.

Satanizm to propagowanie NWO, masonerii, iluminatów, globalizmu, GMO itd. Nie dotykam tutaj problemów z religiami. Jeżeli poznasz przekaz biblijny, to sam/sama bardzo łatwo zrozumiesz sens istnienia religii. Osobiście nie znam takiej, która funkcjonowałaby zgodnie z nauką Chrystusa. Każda z nich ma odstępstwa i własne wierzenia będące wymysłem tradycji, ludzi.

Nie bój się podejmować odważnych decyzji

Tu nie możesz mieć żadnych obiekcji. Jeżeli zauważysz niepokojące zachowania ulubionego zespołu, piosenkarza, piosenkarki, to natychmiast działaj. Często będziesz mieć trudny wybór. Ktoś gra fajną muzykę, świetnie wygląda, organizuje znakomite koncerty.

To są właśnie dylematy tego świata. Sprzedają przepiękne opakowania, w których jest smród, nicość. Oni uwielbiają wmawiać czarną niezależność, czyli cały świat należy do ciebie, nie ma ograniczeń, rób co chcesz.

Przykro to stwierdzić, ale ten przekaz działa.

Niedawno nastolatka zadźgała swoją matkę. Poznała islamistę, który wywrócił jej postrzeganie rzeczywistości. Wpajał w nią nienawiść do matki.

Jak to możliwe, że osoba wychowana w normalnej rodzinie, tak szybko zmienia poglądy?

Uwierzyła sataniście, jego chorej wyobraźni. Sama wzięła nóż i zadźgała matkę w czasie snu. Podczas śledztwa okazało się, że on tam również był, patrzył na to. Oboje dostali wysokie wyroki.

Satanizm – jak ustrzec się?

Miej przy sobie broń, nie rozstawaj się z nią nigdy. Kiedy tylko nie będziesz jej używać, bardzo szybko połkniesz wartości propagowane przez świat. Są one puste, dlatego niepostrzeżenie twoje życia stanie się również bezwartościowe, skomplikowane, zaścielone problemami, skonfliktowane.

Tego wszystkiego można uniknąć.

Wiem coś o tym, ponieważ sam to praktykuję i polecam innym.

Tą bronią jest pokarm duchowych. Jeść musisz raz, dwa razy dziennie. Pokarm duchowy musisz dostarczać swojemu umysłowi codziennie.

Tak, dzień w dzień.

Życie jest ciężkie, kiedy nie będziesz mieć wartościowego przekazu, niepostrzeżenie trafisz do nicości. Nie pomylę się, jeżeli stwierdzę, że większość ludzi na ziemi nie radzi sobie z własnym życiem. Są przemęczeni, sfrustrowani, nieszczęśliwi, bez miłości.

Jak znaleźć pokarm duchowy?

Jest na wyciągnięcie ręki. Codziennie czytaj Biblie ze zrozumieniem. Zapisuj wersety, które odkrywają nowość. Po pewnym czasie zbierzesz taką wiedzę, która pomoże określić wartości i prawdę.

Polecam dwie strony internetowe: pomazancowy.blogspot.com, Jeszu.pl.

Dlaczego te dwie?

Bo są sprawdzone, artykuły pisane na podstawie badań Biblii, historii, sprawdzania prawidłowego tłumaczenia Biblii.

Nie bój się konfrontacji z prawdą.

Polecam jeszcze poniższy film: „Niezwykły świat”.

.
ekonomia Robert Brzoza

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => za darmo  SzokWiedzy.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: Femme.von.Steel via Foter.com / CC BY-NC-SA

Napisz swoje zdanie...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *