Wielka Nierządnica i Iluminaci

 Iluminaci i nierządnica

Dostałem zapytanie:

„Czym jest wg pana Nierządnica, a czym Bestia.

Krótko:

Nierządnica: ………………………..

Bestia: ………………………….

tylko wymienić.”

Odpowiedziałem:

„To proste. Nierządnica to mała sekta kabalistów obecnie w USA (głównie sefardyjczycy).

Bestia to fałszywy Izrael (głównie aszkenazyjczycy). Dowody są w Biblii a wyszczególnione w moich książkach i artykułach.”

Dostałem kolejną wiadomość.

„konkretnie, nazwiska, chociaż jedno nazwisko osoby, która tworzy nierządnicę…”

Uznałem, że pytanie jest niepoważne. Biblia nie podaje nazwisk tylko traktuje tą grupę, jako zbiorowość. Jeden twór, choć działający na przestrzeni wielu set lat. Nie znaczy to jednak, że nie można ustalić kilku nazwisk choćby z doniesień prasowych i historii.

Nie będzie to jednak wynikało z samej Biblii, choć szczegóły w niej zawarte rzucają dużo światła na ten temat. Wielka Nierządnica jest powiązana ze światem handlu lądowego i morskiego a także ze światem rozrywki i oczywiście z wielkimi politykami nazywanymi w Biblii królami. Przyjrzyjmy się temu co mówi Pismo Święte.

Objawienie 17:1,2

„Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak odezwał się do mnie: ‚Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami, z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu”. 

Objawienie 17:18

„A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi”

W kolejnym 18 rozdziale czytamy o wyroku na tej Nierządnicy. Pojawia się wzmianka o kupcach. 

„Bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi wzbogacili się ogromem jej przepychu”Objawienie 18:3.

„A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, bo ich towaru nikt już nie kupuje”Objawienie 18:11.

Upadek Nierządnicy opisany w księdze Objawienia będzie oznaczał koniec ładu finansowego, jaki obecnie znamy gdyż kupcy będą biadać z powodu jej upadku. 

„I głosu harfiarzy, śpiewaków, fletnistów, trębaczy już w tobie się nie usłyszy. I żadnego mistrza jakiejkolwiek sztuki już w tobie nie będzie można znaleźć. I terkotu żaren już w tobie nie będzie słychać”Objawienie 18:22.

Jak widzimy Wielka Nierządnica straci tez wpływy w świecie rozrywki. 

„I światło lampy już w tobie nie rozbłyśnie. I głosu oblubieńca i oblubienicy już w tobie się nie usłyszy: bo kupcy twoi byli możnowładcami na ziemi, bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody”Objawienie 18:23.

Werset 23 informuje nas o upadku Iluminatów. Przestaną istnieć lub przejmie ich ktoś inny. Obecnie są narzędziem Wielkiej Nierządnicy przez nią powołanym do istnienia.

Słowo Iluminacja to właśnie światło (od łacińskiego illuminatus – oświecony, l. mn. illuminati). „I światło lampy już w tobie nie rozbłyśnie” można uznać, że Iluminaci opuszczą Wielką Nierządnicę lub że ona sama zgaśnie.

Ten werset zdaje się nam sugerować to ostatnie, że Nierządnica jest źródłem tego pozornego światła. To by mogło znaczyć, że Iluminaci to synonim Wielkiej Nierządnicy.  

Werset 23 informuje nas także, że Nierządnica posiada własnych kupców, ale o ich wpływach księga Objawienia mówi już w czasie przeszły. Ciekawe, że proroctwo wspomina także o czarach. Taka wzmianka może wydawać się w XXI niepoważna, ale warto pamiętać, że istnieje kabała żydowska, czyli magia wywodząca się jeszcze ze starożytnego miasta Babilon zresztą z tego powodu też Wielka Nierządnica bywa nazywana Wielkim Babilonem.

Kabała w dzisiejszych czasach rośnie w siłę i jest bardzo popularna w kręgach polityków i pseudo artystów. Oprócz czarów robionych z nieistniejącymi pieniędzmi istnieją też czary w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Faktycznie jest to zakamuflowany satanizm. 

„I w niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi” –  Objawienie 18:24.

Zabijanie sług pomazańcowych rozpoczęła Wielka Nierządnica jeszcze w starożytnym Jeruzalem i przez wieki całe aż do dnia dzisiejszego podsycała finansowo prześladowania wyznawców Chrystusa. Jak się przyjrzymy historii świata to za wszystkimi wojnami stała Wielka Nierządnica.

Państwo islamskie nazywane kiedyś Kalifatem było prawie przez cały okres swego istnienia wspierane finansowo, intelektualnie i logistycznie przez wielką Nierządnicę. Arabowie zajęli Hiszpanię dzięki zdradzie sefardyjskich żydów. W tym miejscu warto wspomnieć o sefardyjskim uciekinierze z Hiszpanii i Portugalii, który został wielkim doradcą i finansistą sułtana Selima II. Nazywał się Józef Nasi (Józef Nassi, João Miquez, Yasef Nassi). Wywoływał wojny w całej Europie i nawet miał wpływy na polską politykę. 

Z historii XX wieku warto sprawdzić, które banki finansowały Lenina, Stalina i Hitlera by ze zdziwieniem odkryć, że wywodzą się one z tego samego środowiska. Są to ukrywane przed nami fakty. Oczywiście banki to tylko narzędzie w rękach Wielkiej Nierządnicy, wino którym upija władców i całe narody.

Nawet dzisiejsze działania państwa islamskiego są wspierane przez Wielką nierządnicę.

Śledząc wnikliwie historie i aktualne doniesienia prasowe można dostrzec wpływy i powiązania Wielkiej Nierządnicy z politykami, artystami, i biznesmenami (kupcami) ale to potrwa już niedługo.

Ja osobiście zajmuje się badaniem Pism Świętych a nie doniesień prasowych ale są osoby które dostrzegły te powiązania mimo, że niewiedzą tego o czym ja piszę, nieznaną i nie rozumieją proroctw biblijnych a mimo to dostrzegają obecną przyjaźń świata artystycznego, politycznego i biznesowego.

Tym co te więzi zespala są ludzie jednej konkretnej narodowości. Pada w tych doniesieniach sporo nazwisk, więc jeśli ktoś bardzo chce może sam sobie je wyszukać. Na początek badań polecam zestawienie informacji zawartych na stronie Wolna Polska a także artykuł Roberta Brzozy „Iluminaci – religia satanistyczna”. 

 

Krzysztof Król z Jeszu.pl

 

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => Bezpłatnie

Formularz z NeTeSFoto:”global heat” (CC BY 2.0) by new 1lluminati

6 Responses to “Wielka Nierządnica i Iluminaci”

 • Elżbieta on 3 września 2017

  Dziękuję tu jest kawa na ławę czysta prawda .Studiując Biblię i rozumiejąc ją można powiązać wszystkie fakty.Ale znając życie nie wszyscy w to wierzą, a szkoda.

 • qrde blade on 4 września 2017

  Co do tej Wielkiej N… to nomen omen jeszcze jedna, która ma się coraz lepiej, otoczona jest zewsząd wodą i nazwę ma zaczynającą się w ten sam sposób…
  To tam jest właśnie jeden z trzech City wiadomego trójkąta władzy

 • sceptyk on 8 września 2017

  Ja tylko dodam że Chazarów wymyślił te teorię Koestler – Trzynaste Plemię, aby walczyć z antysemityzmem.
  https://www.youtube.com/watch?v=dVkvgaguPI8

 • Robert on 8 września 2017

  sceptyk,

  Tak naprawdę to nie wiemy gdzie jest prawda, dlatego nazwy nie są najważniejsze.
  Czy Chazarowie to zmyślona historia czy nie, kompletnie nie mato żadnego znaczenia.
  Obecni żydzi są fałszywką, nie uznają Chrystusa, napisali sobie Talmud i według niego działają.

  Możemy ich nazywać: żydzi czy chazarowie. Tych podziałów jest bardzo dużo.

  Jednak nikt kto wierzy w Syna Boga i podąża Jego naukami, nie nazwie się żydem, a to jest najpopularniejsza ich nazwa.

  Wybrany lud przez Boga nie nazywał się żydzi: tylko Izrael.

 • dfrgt on 9 września 2017

  wow

 • sceptyk on 9 września 2017

  Oczywiście że Chazarowie to zmyślona historia, aby się wybielać. Przykład tego rabina, pastora Chojeckiego, który w każdym odcinku pluje na Kościół Katolicki i Katolików. Nazywa ich pijakami, brudasami, śmierdzielami i wmawia że winny jest za ten stan rzeczy katolicyzm i Kościół. Nazywa księży komunistycznymi agentami, a ludzie dają się nabrać na tego fałszywego proroka o pochodzeniu żydowskim. Nigdy nie powie nic złego na naród wybrany, a udaje że promuje Jezusa.
  https://www.youtube.com/user/idzpodprad/videos
  https://www.youtube.com/channel/UC8x1oxx-zceyqdl-rrp1OsQ/videos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *