Czy wróżki przekazują prawdziwe informacje?

 czarownica

Wiele osób korzysta z porad wróżek. Chodzą na wizyty, aby uzyskać informacje o przyszłości.

Jednak…

Bóg zakazuje kontaktu z wróżkami

Biblia mówi:

Kapłańska 19:26:  „…Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów”.

Wyjścia 22:17: „Nie pozwolisz żyć czarownicy”.

1 Samuela 15:23 : „Bo opór jest jak grzech wróżbiarstwa, a krnąbrność jak złość bałwochwalstwa….”.

Księga Kapłańska 20:27:  ”Jeżeli jakiś mężczyzna, albo jakaś kobieta będą wywoływać duchy, albo wróżyć zostaną ukarani śmiercią”.

Dzieje Apostolskie 16:16:  „Kiedy szliśmy na miejsce modlitwy, zabiegła nam drogę jakaś niewolnica, opętana przez ducha, który wróżył. Przynosiła ona duży dochód swym panom”. 

List do Galatów 5:20-21: bałwochwalstwo, czary (pharmakeia), nienawiść, spór, zawiść, gniew, pogoń za zaszczytami, niezgoda, rozłamy, zazdrość, pijaństwo…. ci którzy się takie rzeczy dopuszczają Królestwa Bożego nie odziedziczą”.

W powyższym wersecie, bardzo ciekawy jest wyraz: „pharmakeia”.

https://biblehub.com/interlinear/galatians/5-20.htm 

https://biblehub.com/greek/5331.htm

Oznacza: magie, czary, zaklęcia, ale również: stosowanie i podawanie leków, narkotyków.

Jeżeli weźmiemy cały sens wyrazu: „pharmakeia”, to powyższy werset tak wygląda: 

„magia, czary, stosowanie leków, podawanie leków, narkotyków…. ci którzy się takie rzeczy dopuszczają Królestwa Bożego nie odziedziczą”. 

Przyznam, że temat trzeba przeanalizować i przemyśleć, jednak pracować w niektórych zawodach medycznych jest z punktu widzenia wiary niebezpieczne. Mam na myśli te zawody, w których sprzedaje się/przepisuje leki, które nie leczą.

Słowo „pharmakeia” użyte jest i do czarów i do przemysłu farmaceutycznego. Z tego wynika, że jest to jedno i to samo, czyli oszukiwanie ludzi.

Skąd wróżki mają wiedzę?

Skoro Bóg zabrania wizyt u wróżek, to szatan wykorzystuje ten fakt w celu odwrócenia, jak najwięcej osób od Boga.

Każdy ma wybór pomiędzy Bogiem i szatanem:

List do Koryntian 10:20-21:

„Nie chciałbym byście mieli coś wspólnego z demonami. Nie możesz pić z kielicha Pana i z kielicha demonów, nie możesz zasiadać przy stole Pana i przy stole demonów”.

Wróżki są pośrednikiem pomiędzy ludźmi, a demonami szatana/złymi postaciami duchowymi.

Wynika to z prostego faktu.

W przypowieści o konkolu w Matusza 13, Chrystus wyraźnie mówi, że ludzie nie mają kompetencji do osądzania innych osób: „Skąd więc wziął się na niej chwast?”Odpowiedział im: „Nieprzyjazny człowiek to sprawił”. Rzekli mu słudzy: „Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go?” A on im odrzekł: „Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy…Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości”.

Ludzie nie są w stanie ocenić czynów i myśli człowieka. Takie możliwości posiadają postacie duchowe, które mają dostęp do ducha człowieka, czyli do całego zapisu życia.

Postacie duchowe wiedzą o ludziach wszystko, przez dostęp do ducha człowieka. Skoro Bóg zabrania tego typu praktyk, to na pewno dobre postacie tego nie robią, tylko złe, demony.

Do jakich informacji mają dostęp demony?

1 – Informacje o przeszłości

Wróżki mogą trafnie podać imiona osób, daty czy pewne zdarzenia z przeszłości.

Ale to, że mają dostęp do wiedzy z przeszłości, nie oznacza, że dostaniesz prawdziwe informacje.

Powiedzmy, że chcesz poznać sposób w jaki zginęła twoja znajoma. W tym przypadku dostaniesz super prawdziwą informację. Kolejne pytanie dotyczy twojej rodziny. Jesteś ciekawa czy mąż Cię zdradza. I w takim przypadku manipulacja demonów, może doprowadzić do… rozwodu.

Na przykład, przekażą informację o koleżance z pracy twojego męża. Po śledztwie okaże się, że taka koleżanka faktycznie istnieje. I tutaj kończy się prawdziwość informacji. Resztę wiadomości o zdradzie męża, może być czystą fikcją. Zamiast uwierzyć mężowi, zaufasz wróżce.

Nie możesz wierzyć demonom, ani szatanowi. Oni są zabójcami i przyczyną zniewolenia tego świata.

2 – Informacje o teraźniejszości

Demony mają również informacje o teraźniejszości. Wiedzą, gdzie chodzisz do pracy, szkoły, jakie masz choroby, znają twoich znajomych, twoje zainteresowania.

Zapewne ich informacja o twoim życiu jest pełna.

Dlatego wróżka według podanego wyżej schematu, może przekazać prawdę lub fałsz.

Zawsze miej na uwadze fakt, że wróżka musi zrobić lub powiedzieć coś, co przekona Cię do jej wiedzy. To jest pierwszy etap indoktrynacji.

Może zaistnieć sytuacja, w której w trakcie wizyty,  zdarzy się śmierć bliskiej osoby, ktoś może ulec wypadkowi i pojechać do szpitala. Wróżka to przekaże.

3 – Informacje o przyszłości

Pan Bóg dał każdemu człowiekowi wolną wolę decyzyjną. Swoim zachowaniem i słowami wybierasz, po której stronie opowiadasz się: po stronie Boga czy szatana.

Nie ma czegoś takiego, jak z góry założony plan twojego życia. Niektórzy myślą, że cokolwiek będą robić w życiu, to i tak spełni się to, co jest zapisane „gwiazdach”.

Oczywiście, Bóg może mieć konkretne plany wobec danej osoby i ją prowadzić, jednak ogólny schemat funkcjonuje w ten sposób, że każdy z nas podejmuje decyzje, które wpływają na przyszłość.

Zobacz, że nawet Chrystus miał możliwość wyboru pomiędzy Bogiem i szatanem. Mimo wszystko, że został skierowany do wprowadzenia prawdy na ziemię, to podczas kuszenia szatana miał wybór. Mógł wybrać bogactwa szatana. Ale nie zrobił tego.

Tak samo, jak Chrystus miał wybór żyjąc na ziemi, tak samo każdy z nas ma prawo wyboru jakości życia.

Ty decydujesz, co będziesz robić, co będziesz jeść, z kim spędzisz resztę życia.

Wróżka ani demony nie mają możliwości wniknięcia w przyszłość. Ponieważ, nikt nie wie, co Ty tak naprawdę zrobisz, jakie decyzje podejmiesz.

Wróżka czasami prawdę powie…

Demony mają pełną informację o większości ludzi na ziemi. Jeżeli Twoja babcia dowiedziała się od lekarza, że umiera, leży ciężko chora w łóżku, to demony taką informację przekazują wróżce. Wtedy logicznie można stwierdzić, że niedługo umrze.

Inny przykład, demony wiedzą, że masz kłopoty z dziećmi, mężem/żoną. Wtedy przekazują dwuznaczną informację typu „widzę cię samotnie siedzącą na brzegu rzeki”.

Na podstawie tej informacji jesteś przekonana, że rozwiedziesz się. W takiej sytuacji zamiast ratować swoje małżeństwo, wierzysz demonom i… realizujesz ich plan.

Nigdy nie wierz wróżkom

Nigdy nie sugeruj się informacjami otrzymanymi od wróżki, uzdrowiciela, z kart czy innych praktykujących osób. Za tym wszystkim stoją złe postacie duchowe. 

To jest pułapka, która ma doprowadzić do zniszczenia twojego życia.

Na wizycie u wróżki i innych osób parających się „zaświatem”, możesz w prezencie otrzymać demona. Może on wejść w twoje życie. Wtedy będzie niszczył cały twój świat. Nagle możesz więcej pić, palić, narkotyzować się, wzrośnie pożądliwość seksualna do różnych ludzi – niekoniecznie tej samej płci, twój charakter stanie się nieprzyjemny itd.

Czy warto?

Jeszcze jedno pytanie musimy sobie zadać.

Czy można mieć ochronę przed demonami, przed złymi postaciami duchowymi?

Jest to temat na kolejny artykuł. Jednak Pisma mówią, że można mieć taką ochronę. Potrzebna jest do tego wiara w prawdziwe imię Jeszu i wdrożenie kilka łatwych zasad: „Sprawdź, czy nie jesteś klientem swojej religii?„.

Dodatkowo, trzeba mieć pozamykane wszystkie drzwi, którymi demony mogą wejść w twoje życie. 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Ebook: Największy Przekręt Wielu Religii => Bezpłatnie

Form by (e)NeTesFoto: „The Easter Witch” (CC BY-NC-ND 2.0) by giveawayboy

Przeczytaj koniecznie:

5 Responses to “Czy wróżki przekazują prawdziwe informacje?”

 • Anka on 6 stycznia 2019

  Gdyby nie medycyna i leki (nie wiemy czy idealne czy trochę szkodliwe) oraz przetaczanie krwi, to wielu z nas by już dawno na tym świecie nie było, to jest dopiero cud i boskość

 • Robert on 7 stycznia 2019

  Anka

  proszę zbadać, jak czują się ludzie po lekach i transfuzji.
  Cierpią…
  To nie jest cud Boga.
  Cud Boga to życie bez chorób w pełnym szczęściu i duchowym i fizycznym.

 • Hubert on 7 stycznia 2019

  Tak chodzenie do wrozki jest bardzo niebezpieczne. Dobry artykul

 • Stefania on 16 stycznia 2019

  Panie Robercie – czytam z uwagą Pana artykuły. Proszę rozwinąć to zdanie: „proszę zbadać, jak czują się ludzie po lekach i transfuzji.
  Cierpią…
  To nie jest cud Boga.”. Znam przypadki, że bez leków i bez szpitala chorzy umarliby na pewno. A dziś na 100% czują się dobrze a nawet bardzo dobrze. Wiadomo, ze nie po wszystkich chorobach tak jest (vide: nowotwory), i jeszcze jeden problem – jeśli ktoś czyni drugiemu człowiekowi zło (okrada, napada, obmawia, napastuje) to czy należy czekać aż przyjdą anieli i zbiorą te wszystkie zgorszenia? To co w takim razie z sądami?? (może jest już artykuł na ten temat?)

 • Robert on 17 stycznia 2019

  Stefania
  to jest ogólne zdanie, takie samo jak to: „Znam przypadki, że bez leków i bez szpitala chorzy umarliby na pewno”.
  Mam takie samo zdanie w tym temacie, jakie wypowiedział dr Hubert Czerniak: jeżeli połączymy medycynę akademicką z naturalnymi terapiami, to skuteczność wyleczenia nowotworów będzie na poziomie 80%. Przy samej chemioterapii – 3%.

  Sądy powinny być uczciwe i sprawiedliwe: za świadomą zbrodnie: kara śmierci. Za złodziejstwo i inne zbrodnie: kara wymierzana przez państwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *