Gdy zmieniasz religie demony Cię straszą

Wróć

        Ciekawą sprawą jest fakt, ukazywania się demonów osobom, które zmieniają poglądy religijne.

Bardzo często możesz usłyszeć historię o osobach, które poznają „prawdę religijną”, wtedy ukazują się im dziwne postacie, coś straszy w domu, ma dziwne sny.

Jest to znak dla tych osób, że demony walczą o ich poglądy religijne. Nie chcą, aby osoby te odeszły od dotychczasowej religii, czy obecnego sposobu życia, uznjąc ją za prawidłową.

Myślą, że demony dosłownie mówią: „nie chcemy, abyś zminił/zminiła obecną religię, bo jest prawdziwa.”

Czy taka teoria jest słuszna ?

Cały czas musisz patrzeć na działania demonów od strony ich sprytu. Musisz zastanawiać się jaki jest cel ich działania. Oni naprawdę są inteligentni.

Możesz usłyszeć wiele historii typu: dana osoba jest katoliczką, następnie przechodzi do świadków jehowy. Po krótkim czasie ukazują się jej demony. Wtedy jest przekonana, że przeszła do prawdziwej religii, ponieważ ma dowód w postaci walki demonów o jej dusze.

I to jest właśnie jedna ze sztuczek szatana.

Ponieważ, bez względu na to jaki rodzaj religii wybierzesz, a później zmienisz – czy będzie to religia muzułmańska czy protestancka czy jakakolwiek inna, to schemat jest taki sam.

Wszystkim tym osobom ukazują się demony.

Czy to znaczy, że wszystkie religie świata są prawdziwe ?

Nie. To znaczy, że demony chcą abyś tak myślała/myślał. Chcą przekonać Cię, że zrobiłaś/zrobiłeś prawidłowy krok zmieniając religię. Ty przestraszysz się i zamiast ufać nauką biblijnym, to ufasz naukom demonów. 

Przestrzegam Cię przed jakimkolwiek wyciąganiem wniosków z gry demonów. Nie wchodź w ich grę, ponieważ wtedy poruszasz się według ich zasad.

Musisz zrozumieć jedną rzecz, demony nie są źródłem wiedzy o Twoim życiu czy Twojej rodzinie.

Dlaczego ?

Bo zniszczą Ci życie. Najpierw przekonają Cię do ich wiarygodności, dostarczając prawdziwą informację, później zniszczą Cię dostarczając fałszywe informacje.

Musisz zrozumieć, że celem szatana jest niszczenie ludzi, odciąganie ich od Boga.

Szatan z demonami nie buduje tylko rujnuje.

Demony mają dostęp do wiedzy o Twoim życiu z przeszłości i teraźniejszości, ale przekazują ją nieuczciwie. Nigdy nie możesz być pewny/pewna czy ta informacja nie jest zmanipulowana. Jeżeli uwierzysz w informacje od demonów, to odrzucasz Boga.

Zresztą informacja dostarczona od demonów, może być fałszywa, a wiara w nią i układanie sobie życia pod nią zrujnuje Twoje życie.

Wyjaśniłem to dokładnie w artykule: Czy wróżki przekazują prawdziwe informacje ?

 

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

Napisz swoje zdanie...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *