Nie bał się, tylko zrobił im rozróbe

bank650

Chrystus był bardzo cierpliwą osobą. Dokładnie wiedział, kto szerzy kłamstwa i która grupa najmocniej niszczy dzieła Boga. Z Biblii wiemy, że tylko ten jeden jedyny raz się zdenerwował. Mimo że miał wiedzę na ich temat, to widząc ich bezczelność użył siły.

Kim są najwięksi oprawcy świata?

Chrystus wskazał nam kierunek

Syn Boga znał przeciwników wiary, którzy okłamywali ludzi. Wskazywał na nich, pokazywał ich palcem, mówił do nich. Ale to nie faryzeusze i saduceusze wywoływali największą złość w Chrystusie. Oni byli groźni, ponieważ siali fałsz, ale znacznie groźniejszą grupą byli bankierzy.

To na ich widok Syn Boga przygotował sobie bicz ze sznurków.

Wyobraź sobie sytuacje. W pomieszczeniu znajdują się bogaci bankierzy, kupcy, złotnicy. Nagle wchodzi człowiek z biczem, wywraca krzesła, stoły, wyrzuca ich bogactwa na ziemię. Pieniądze turlają się po ziemi, drogie rzeczy zgniatane są przez nogi uciekających ludzi. Wszędzie popłoch, wrzask, być może ktoś schyla się i zbiera pieniądza, drogie olejki, sukna i ucieka.

Jakże musieli być wściekli bankowcy!

Kto śmiał ich tak znieważyć? 

Jana 2:14 

„W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. (15) Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. (16) Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska!” 

Marka 11:15

„I przyszedł do Jerozolimy. Wszedłszy do świątyni, zaczął wyrzucać tych, którzy sprzedawali i kupowali w świątyni, powywracał stoły zmieniających pieniądze i ławki tych, którzy sprzedawali gołębie, (16) i nie pozwolił, żeby kto przeniósł sprzęt, jaki przez świątynię. (17) Potem uczył ich mówiąc: Czyż nie jest napisane: Mój dom ma być domem modlitwy dla wszystkich narodów, lecz wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców. (18) Doszło to do arcykapłanów i uczonych w Piśmie, i szukali sposobu, jak by Go zgładzić. Czuli, bowiem lęk przed Nim, gdyż cały tłum był zachwycony Jego nauką”.

Dawniej stoły były duże, stabilne, a Chrystus miał tyle energii i determinacji, że sam jeden je powywracał.

Zobacz co dalej się stało.

Bankierzy nie walczyli z Chrystusem, tylko zawiadomili o zdarzeniu arcykapłanów i uczonych w Piśmie czyli faryzeuszy i saduceuszy. Już wtedy te dwie grupy ze sobą współpracowały. Ale to nie religianci wywołali zdenerwowanie Syna Boga tylko bankierzy.

Bankierzy i ich agenci niszczą ludzkość

Nie myśl sobie, że dzisiaj jest inaczej. Nie bez powodu przywódcy kościelni wszystkich religii milczą na temat kluczowych kwestii dotyczących zniewolenia człowieka. Dlaczego nikt nic nie mówi o prawdziwych przyczynach pogarszającej się sytuacji w Polsce i na świecie?

Dlaczego religie milczą o bankierach, którzy zbudowali system finansowo-kredytowy?

Wywołują wojny i niszczą kolejne gospodarki krajów, ponieważ nikt im się nie sprzeciwia. W światowej ekonomii obowiązuje tylko jeden system należący do bankierów. Dlatego tak łatwo mogą ograniczać ilość pieniądza w każdym kraju i korumpować polityków. Każdy kto ma kredyt czy to rząd, firma czy Kowalski, to znajduje się w systemie finansowo-bankowym. Jeżeli masz wysoki kredyt, to jesteś na usługach banków. Mogą zrobić, co tylko chcą z Twoim życiem.

Gdy nagle dostaniesz zawiadomienie o natychmiastowej spłacie kredytu, to taka sytuacja może zniszczyć Ci życie. Nagle okazuje się, że jesteś bankrutem. I to jest największa władza bankowców nad każdą osobą i instytucją, która znajduje się w ich zamkniętym systemie.

Mogą wywołać kryzys ekonomiczny w każdym zakątku świata. Wystarczy im kilka miesięcy, aby z danego kraju zostały zgliszcza i rosnąca fala bezrobocia oraz wysokich cen.

To dlatego Chrystus używał bicza na bankierów, ponieważ wiedział, że to oni są i będą odpowiedzialni za wojny, biedę, choroby, śmierć.

Ten opis, jak również opis wielkiej nierządnicy z księgi objawienia, wskazuje nam, kogo powinniśmy wyeliminować z życia politycznego i ekonomicznego.

Dzisiaj, żadne ugrupowanie polityczne, ani „prawica” nie wskazują na prawdziwych okupantów Polski.

Agenci rosyjscy, niemieccy, izraelscy wykonują pracę na rzecz swoich rządów, ale to agenci rodzin bankowych mają całkowitą władzę. Niedostrzeganie ich powoduje, że żadne reformy czy zmiany polityczne nie przynoszą i nie przyniosą skutku. To ich należy odsuwać od władzy.

Skoro Chrystus z nimi walczył, to obowiązkiem każdego chrześcijanina jest kopiować czyny naszego Szefa i Przewodnika.

Powinniśmy rozpocząć rozprzestrzenianie informacji o agentach i systemie bankierów. Odsunąć ich od władzy i zbudować własny system finansowo-pożyczkowy. Wtedy nikt, nigdy nie wywoła kryzysu w Polsce.

Bankierzy wiedzą, jak łatwo zbudować nowy, zdrowy system ekonomiczny. Dlatego tyle wojen wkoło i instytucji, w których zarobki zamykają „gęby” polityków.

Czas zacząć kopiować działania Chrystusa.

To On wskazał nam kierunek.

.
Brz Robert Brzoza

P.S. ściągnij bezpłatne książki: „Kto rządzi światem Bóg czy szatan ? I i II tom”.

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Napisz swoje zdanie...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *