Komu wdrożyli „mentalność pokojową”?

pinokio

Stwierdzenie: „świat pogrążony w wojnie” nie jest dalece przesadną opinią.

Oczywiście, wojna militarna nie funkcjonuje w każdym zakątku świata. Obecnie dwa mocarstwa realizują plany militarne. Blok amerykański i blok rosyjski punktowo rozprawiają się z przeciwnikami.

Takie kraje, jak Polska, które wdrożyły politykę mocarstw, żyją w „mentalności pokojowej”. Ich nie potrzeba podbijać, wystarczy pielęgnować zaimplementowane mechanizmy.

Na czym polega „mentalność pokojowa”?

Na uległości, czyli zaprzedaniu własnej suwerenności i okłamywaniu społeczeństwa. Nie dzieje się to tylko na poziomie wielkiej polityki, ale również w naszym otoczeniu.  

Lekarze utrzymują pacjentów w notorycznych kłamstwach, bo boją się krytyki i ośmieszania. Przykładem jest: cholesterol, statyny, Witamina D3, C i inne.

Profesorowie uczą kłamstw ekonomicznych, bo jak teraz powiedzieć studentom, że przez tyle lat karmili ich kłamliwą wiedzą korporacyjną? Przykładem jest druk pieniądza, czyli kredyt, czy zakaz emisji polskiej złotówki na potrzeby gospodarki.

Historycy milczą o prawdzie, bo trzeba przyznać się do notorycznych kłamstw na temat historii Polski i świata. Przykładem jest powstanie warszawskie, wojny światowe czy sprzedanie społeczeństwa przez Lecha Wałęsę. 

Religie wdrożyły fałszywe doktryny, których nie ma w Nowym Testamencie, w naukach Chrystusa. Przykładem jest: trójca, imię Chrystusa, modlenie do Boga i Chrystusa poprzez obrazy i wiele innych fałszerstw.

Ta część Europy czy świata, w których społeczeństwa żyją w „mentalności pokojowej” została zdobyta. Najbardziej dokuczliwie odczują to na własnej skórze, mieszkańcy Europy zachodniej, którym narzucono przez Sorosa – Islam.

Teraz toczy się walka z niepokornymi, którzy stanowią potencjalne zagrożenie dla nowego porządku.

Jeżeli wejdziemy głębiej (aspekt Boga i szatana) w sens toczących się walk, to ani tu nie chodzi o złoto, ani o pieniądze, tylko o władzę nad człowiekiem i ziemią.

Dopóki istnieje szatan, dopóty będzie cały czas udowadniał Bogu, jak mało osób chce Mu służyć. Paradoks polega na tym, że to Bóg stworzył ziemie i człowieka, a na Jego terenie mieszka społeczność, która wybrała szatana. Czy to w formie otwartej: Hollywood, kabalizm, LGBT, czy w formie zakamuflowanej: fałszywe religie, fałszywe wierzenia, branie udziału w całym procesie „mentalności pokojowej”.

Szatan zbudował całą sieć wzajemnych powiązań. Celuje w miejsca, do których ma dostęp i które stanowią jego plan. Zawsze łatwo było mu przekonać ludzi do służalczości, ponieważ obiecywał „najwyższe” wartości, czyli władzę i pieniądze. Zbudowane przez niego organizacje, mają kontrolę nad pieniądzem, handlem, dlatego każdy wypromowany artysta, polityk, pisarz jest „obrzydliwie bogaty”.

Poprzez zaniżanie wartości, wiele osób zgadza się na uczestnictwie w pielęgnowaniu „mentalności pokojowej”, lukrowanej miłości. Bez całej rzeszy pożytecznych idiotów, szatan nigdy nie zrealizowałby swoich planów. Cały czas odnosi sukcesy na polu sterowania ludźmi.

Można usprawiedliwiać się, że jako postać duchowa ma większe możliwości, zdolności, umiejętności.

To prawda, ale my również zostaliśmy obdarzeni przez Boga wiedzą i zdolnościami. Każdy może zdobyć wiedzę, która pozwoli mu wyczuć smród szatańskich sztuczek. W wielu dziedzinach, kłamstwa są tak perfidne, że czuć je na kilometry. Wystarczy zaangażować się i poświęcić wolny czas na wiedzę.

Mamy bardzo dużo do zrobienia. Wiele osób pracuje w systemie szatana, nie zdając sobie z tego sprawy. Propaguje kłamstwa i fałsz. Dzięki danej nam od Boga wolnej woli, każdy może wyrwać się z propagowania „mentalności pokojowej”.

Tak, potrzeba odwagi, często straty finansowej, ośmieszenia środowiska.

Ale to jest jedyna wąska droga, aby nie przeżyć całego życia w roli pożytecznych idiotów, w roli sługusa złych postaci duchowych.

A nikt już w dobie internetu, nie może być usprawiedliwiony, najczęstszą wymówką: „bo nie wiedziałem/wiedziałam”.

.

.
Brz Robert Brzoza

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

2 Responses to “Komu wdrożyli „mentalność pokojową”?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *