Blue Beam: Czy ludzie są tak głupi, by uwierzyć w hologramy na niebie?

bluebeam

Daleki byłbym od tego, aby uważać projekt Blue Beam jako utopie, fikcje, teorie spiskową. Jestem przekonany, że w tych psychopatycznych głowach i planach, istnieje chęć zbudowania jednej religii kontrolowanej przez wielmożnych tego świata.

Jedynym pytaniem jest: czy im się uda?

Czym jest Blue Beam?

Jest to technologia pozwalająca wyświetlać ogromne obrazy holograficzne na dużych przestrzeniach. Wykorzystują do tego super szybkie komputery oraz satelity. Są w stanie wyświetlić na niebie przeróżne formy ludzików, obcych, ufo, statki kosmiczne i na przykład sugerować atak obcych sił zbrojnych. Atak zostanie powstrzymany, a za chwilę zjednoczą wszystkie narody pod jednym szyldem NWO w celu obrony ziemi przed obcymi.

Nierealne?

Inną opcją jest wyświetlenie obrazu „Jezusa Chrystusa” i rozpowszechnienie informacji na całej ziemi o pojawieniu się nowego mesjasza. Tym mesjaszem będzie kolejna super religia, służąca do sterowania społeczeństwem. Religia jest świetnym narzędziem, ponieważ wierni danego kościoła zazwyczaj ślepo wierzą w swoich przywódców.

Jednak należy zadać sobie podstawowe pytanie: czy ktoś w to wszystko uwierzy?

Czy projekt Blue Beam jest realny?

Zobaczmy w jakich krokach chcą wdrożyć Blue Beam i jaki jest poziom realności jego sukcesu.

 • Zniszczenie obecnie dominujących religii.

Ten proces wymaga wielu lat. Nie wyobrażam sobie, aby w przeciągu kilku lat mogli zniszczyć Religię Katolicką czy Islam. Jednak mogą zrobić inny zabieg. Wykorzystać Islam, jako jedyną religie światową. Wydaje się, że ten proces ma miejsce. Wciskanie Europie uchodźców, to nic innego, jak niszczenie kultury, obyczajów i wiary.

Mieliśmy już kiedyś próbkę przejęcia władzy w Polsce przez obcych pod nazwami „Judeopolonia”, „Judeobolszewizm”, „JudeoPRL”.  Podobny zabieg chcą uczynić z Europą. Organizacje islamskie są bardzo dobrze sponsorowane, dlatego będą miały przewagę nad bezbronną społecznością i skorumpowanymi politykami. Już teraz Merkel szantażuje Polskę brakiem dotacji unijnych, jeżeli nie przyjmiemy dodatkowych imigrantów. Nie ma takiej partii, która pójdzie na otwartą wojnę z Unią Europejską. Polacy jeszcze nie są gotowi na porzucenie Unii: ani mentalnie, ani edukacyjnie.

Proszę zauważyć, jak podkopywana jest Religia Katolicka. W mojej ocenie Watykan jest przeciwnikiem wiary. Poparł wiele doktryn sprzecznych z Biblią, GMO, globalizacje, teraz jest o krok od zatwierdzenia aborcji. Kolejnym etapem będzie zaakceptowanie homoseksualizmu, który Biblia potępia.

Czy tego nie dostrzegają katolicy?

 • Kosmiczny spektakl

Prawdopodobnie NASA ma technologie wyświetlania trójwymiarowych, super realnych postaci na niebie. Pojawią się one w każdym zakątku ziemi. Planują na przykład wyświetlić obraz Chrystusa, który wypowiada treści Pisma. Następnie wykreują z tej postaci własnego mesjasza.

 • Komunikacja dźwiękowa

NASA podobno ma technologie realnego przekazywania głosu na dużych powierzchniach. Będą używać odpowiednich częstotliwości, które wpłyną w taki sposób na umysł człowiek, że przyjmie je jako super realne. Innymi słowy wykreowana osoba z nieba, będzie tak realnie przemawiać, że ludzie nie rozpoznają falsyfikatu. Głos będzie brzmiał w języku danego kraju.

 • Globalne zjednoczenie

Obecnie głoszone teorie o UFO, o obcych z innych planet, mają być wykorzystane do zjednoczenia świata pod wspólnym systemem NWO – nowy porządek świata. Planem jest wykreowanie poprzez technologię Blue Beam wojny pomiędzy obcymi, a ziemianami.

Czy można w to wszystko uwierzyć?

Na pewno projekt istnieje. Jednak, aby go wdrożyć potrzeba bardzo mocno ogłupić społeczeństwo, zabrać im swobodę myślenia, przywiązać do autorytetów medialnych, religijnych, którzy zawsze znają prawdę i rozwiązanie problemów. Innymi słowy w ten durny projekt i wykreowane postacie na niebie może uwierzyć tylko NIEWOLNIK.

Wolny człowiek wyśmieje to, zlekceważy, nie uwierzy. Wolny człowiek myśli i zna prawdę o psychopatach, których celem jest podporządkowanie ludzkości. Dlatego tak usilnie chcą wdrożyć globalną, elektroniczną walutę, jeden rząd, jeden system gospodarczy NWO.

Jednak jest tutaj pewien haczyk. Zgodnie z Biblią chrześcijanie wierzą w następujące słowa:

Mateusza: 24

„(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, wtedy też poczną narzekać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego zstępującego na obłokach z mocą wielką i chwałą. (31) I wyśle On swoich aniołów z trąbą potężną, ażeby zgromadzili wszystkich wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba do drugiego”.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Jesteś gotowy na kryzys? Dobrze zabezpieczyłeś pieniądze? Co zrobić z kredytem frankowym? Zrobimy analizę Twoich inwestycji => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: / Foter / CC BY-NC-SA

3 Responses to “Blue Beam: Czy ludzie są tak głupi, by uwierzyć w hologramy na niebie?”

 • PFTF on 6 września 2015

  Żeby nie dać się zrobić w konia wystarczy przeczytać ze zrozumieniem apokalipse św. Jana 😉

 • sas on 6 września 2015

  Przecież gdyby wyświetlili Jezuska gadającego pismo swiete nad puszcza kampinowską to wywołaliby więcej smiechu wśród młodzieży i nawet niektórych emerytów i by się tylko ośmieszyli,to nie przejdzie w zadnym cywilizowanym kraju chyba że w jakims Zimbabwe.

 • klimox on 8 września 2015

  Jezus na niebie gada modlitwy,ludzie po tym jak skończyliby sie tarzac ze smiechu na ziemi to zaczeliby robić zdjecia komórkami a potem pokazywac je na fejsbuku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *