NWO to satanistyczny „porządek” z chaosu

nowy porządek świata

Możesz się z tym nie zgadzać. Możesz powiedzieć, że to bzdury. Jednak, kiedy odkrywasz coraz więcej wiedzy o funkcjonowaniu świata, nagle przychodzi olśnienie i tylko jeden krzyk: morze przekleństw na ich podłe działania.

Ludzie przez nich tracą domy, firmy, majątki, zdrowie, rozwodzą się.

Tylko z powodu korupcji rakowej w samej Polsce uśmiercanych jest dziennie… 300 osób. Dzisiaj nie ma obozów koncentracyjnych, krematoriów. Mordują nas inaczej, w białych rękawiczkach, z uśmiechem na twarzy i zawsze podają to samo wytłumaczenie: „organizm nie przyjął terapii”.

Jednak te dane nie interesują polityków, lekarzy sprawujących publiczne urzędy. Najważniejsze, aby oni mogli wyjechać na wycieczkę, a jeszcze lepiej na koszt firmy farmaceutycznej. A to że, ludzie umierają… to wina ich samych. Po co żyją… jest ich za dużo.

Kiedy się obudzimy?

Zawsze kiedy wyjaśniam działanie świata zaczynam od ekonomii.

Dlaczego?

Bo tu najłatwiej wytłumaczyć działanie międzynarodowej finansjery. Tu jest najwięcej dowodów, bez fikcji, bez filozofii, tylko twarde dane.

Wykorzystują wiele metod do holocaustu ludzkości.

Najszybciej w cywilizowanych krajach uśmiercają… medycyną. W krajach biednych, gdzie korupcja polityczna, ekonomiczna, medyczna jest jawna, metody uśmiercania są proste, wyraźniej widoczne.

W Europie wystarczy poznać system w którym działają. Jest to tak proste, że osoby nic nie mające wspólnego z ekonomią, bardzo szybko rozumieją.

Ich działania są tak widoczne, klarowne, że wystarczy wskazać palcem.

W medycynie i ekonomii perfidnie, bez żadnych skrupułów mordują nadzieję na godne życie. Każdy może wpaść w ich szpony. Nawet ten z prawidłową wiedzą. Bo się zapomni, bo nie zauważy, bo połknie blask pięknych słówek.

Dlatego bądźmy ostrożni…

NWO – nowy porządek świata z buta otwiera drzwi.

Wszystko zależy od nas…

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => Bezpłatnie

Formularz z NeTeS


Foto: flickr.com

One Response to “NWO to satanistyczny „porządek” z chaosu”

 • Firstwiese on 26 czerwca 2016

  Słowo, określenie; Satan (Szatan) występuje w najdawniejszych językach, jak łacina, greka i hebrajski. Oznacza ono po prostu: przeciwnik, adwersarz, oskarżyciel, oskarżający (Stwórcę).
  Jest ono tożsame z greckim określeniem; Diabolos (Diabeł) a oznacza: przeciwnik, oszczerca (Stwórcy).
  Podobne określenia to: książęta ciemności, upadłe anioły i podstawowe określenie NEPHILIM !

  Ziemia został stworzona około 6 000 lat temu.
  200 Aniołów (z 600) wypowiedziało posłuszeństwo Bogu około 5 100 lat temu.

  Kim są Nefilim (po polsku) a więc upadłe Anioły ?
  Pięcioksiąg Henocha – Księga (Pierwsza) Czuwających (Fragmenty)

  Historia upadku aniołów [6-36] Grzech aniołów
  6.
  1 Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki.
  2 Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: „Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci”.
  3 Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: „Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech”.
  4 Wszyscy odpowiadając mu rzekli: „Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku”.
  5 Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami.
  6 Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami.
  7 Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(…), Turiel, Jomiel, Araziel.
  8 Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi.

  7.
  l Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.
  2 Zaszły one w ciążę i zrodziły wielkich gigantów. Ich wysokość wynosiła trzy tysiące łokci.
  3 Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać.
  4 Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć.
  5 I grzeszyli przeciw ptakom, zwierzętom, gadom i rybom. Pożerali mięso jedni drugich i pili zeń krew. 6 Wtedy ziemia poskarżyła się na nieprawych.

  Zapowiedź ukarania zbuntowanych aniołów
  12.
  1 Henoch został ukryty przed wszystkimi i nikt z synów ludzkich nie wiedział, gdzie został ukryty, gdzie przebywa i co się z nim stało.
  2 Wszystkie jego czyny były ze Świętymi i z Czuwającymi w jego dniach.
  3 Ja Henoch błogosławiłem Wielkiego Pana i Króla Wieczności i oto Czuwający przemówili do mnie, Henocha pisarza, i powiedzieli mi:
  4 „Henochu, pisarzu sprawiedliwości! Idź, powiedz Czuwającym nieba, którzy opuścili wyżyny niebieskie i odwieczne święte miejsce i skalali się kobietami i postąpili tak, jak czynią synowie ludzcy, wzięli sobie żony i zupełnie się zepsuli na ziemi.
  5 Nie będą oni mieli na ziemi ani pokoju, ani przebaczenia grzechu,
  6 albowiem nie nacieszą się swymi synami. Zobaczą, jak ginąć będą ich umiłowani, i opłakiwać będą zniszczenie swoich synów i będą za nich się wstawiać przez wieki. Ale nie Zaznają ani miłosierdzia, ani pokoju”.

  Boski wyrok na zbuntowanych aniołów

  24 I aż dotąd zakrywałem moją twarz i drżałem. Pan zawołał mnie swoimi własnymi ustami i powiedział do mnie: „Podejdź tutaj, Henochu, do mego świętego słowa”.
  25 Podniósł mnie i przybliżył do drzwi. I spojrzałem moim obliczem skierowanym ku dołowi.

  15.
  1 Odpowiadając mi rzekł do mnie swoim głosem: „Słuchaj! Nie lękaj się, Henochu, sprawiedliwy mężu i pisarzu sprawiedliwości. Podejdź tutaj i posłuchaj mego głosu.
  2 Idź! Powiedz Czuwającym nieba, którzy przysłali cię tutaj, abyś wstawił się za nimi: ‚To wy powinniście wstawiać się za ludźmi, nie ludzie za wami.
  3 Dlaczego opuściliście wysokie, święte i wieczne niebo i złączyliście się z kobietami i staliście się nieczyści z córkami ludzkimi, wzięliście sobie żony i postąpiliście tak, jak synowie ziemscy i zrodziliście synów gigantów?
  4 Byliście duchowymi, świętymi, żyjącymi Życiem wiecznym, a staliście się nieczyści z powodu kobiet. Zrodziliście [dzieci] po-przez krew ciała. Zapałaliście ludzkim pożądaniem i stworzyliście ciało i krew tak, jak czynią to ludzie, którzy umierają i ulegają zniszczeniu.
  5 Dlatego dałem im żony, żeby siali w nich nasienie i żeby dzięki nim mogły się rodzić dzieci, tak, aby niczego nie brakowało na ziemi.
  6 Ale wy pierwotnie byliście duchowymi, żyjącymi wiecznym, nieśmiertelnym życiem po wszystkie pokolenia świata.
  7 Z tej racji nie przewidziałem dla was żon, albowiem mieszkanie [bytów] duchowych jest w niebie.
  8 A te-raz giganci, którzy zrodzili się Z duchów i ciała, otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich mieszkanie będzie na ziemi.
  9 Złe duchy wyszły z ich ciała, albowiem zostali oni stworzeni z tego, co jest na górze. Ich pochodzenie i pierwszy fundament wywodzi się od świętych Czuwających. Będą oni na ziemi złymi duchami i nazywać się będą „duchy złe”.
  10 Mieszkaniem duchów niebieskich jest niebo, ale mieszkaniem duchów ziemskich, którzy urodzili się na ziemi, jest ziemia.
  11 Duchy gigantów, którzy czynią zło i są zepsuci, atakują, walczą i niszczą [ wszystko] na ziemi oraz powodują smutek. Nie spożywają żadnego pokarmu, nie piją, są niewidoczni.
  12 Te duchy powstaną przeciwko synom ludzkim i przeciwko kobietom, albowiem z nich one wyszły.

  16.
  1 Kiedy giganci zostaną zabici, zniszczeni i umrą, kiedy duchy wyjdą z ich ciał, ich ciało zostanie zniszczone na mocy sądu. Tak zostaną zniszczeni, aż dzień wielkiego dokonania spełni się nad wielkim wiekiem, nad Czuwającymi i nieprawymi.
  2 A teraz Czuwającym, którzy przysłali cię, abyś wstawił się za nimi, którzy pierwotnie byli w niebie
  3 powiesz tak: ‚Byliście w niebie, ale jego sekrety nie zostały wam jeszcze objawione. Poznaliście [jedynie] bezwartościowe tajemnice. W zatwardziałości waszych serc przekazaliście je kobietom. Z powodu tej tajemnicy kobiety i mężczyźni spowodowali, że zło spotęgowało się na ziemi’. Powiedz im: ‚Nie zaznacie pokoju!’.

  Około 4 400 lat temu, Bóg niszczy ziemię potopem.

  Niewielu z Nefilim przeżyło, ich rodziny zostały unicestwione, niemniej udało im się zachować przy życiu jakieś kobiety, gdyż po potopie zaczęli odtwarzać swoje rody, a miejscem tym był Egipt. Bogini Niebios Izyda, znana nam dzisiaj pod nazwą Maria „matka Jezusa”.

  Władzy nad ludźmi na ziemi, nigdy nie utracili, po ponad czterech tysiącleciach, sprawują ją nad nami totalnie. Ich nienawiść do Boga, przenieśli na ród ludzki. Wszystkie wojny, wszystkie niszczenie ludzkiego środowiska do życia to ich sprawki. Mają środki, technikę i ludzi do tego. Dzisiaj ludzkość jest niszczona na wiele sposobów, jednym z nich jest sposób zniszczenia finansowego ludzkości, tak aby nikt nie mógł nic kupić ani nic sprzedać bez ich wiedzy. Bankstersi to jedynie środek do celu, tak samo jak politycy, głupi lekarze i sprzedajni naukowcy. Gdy osiągną już swoje cele, wszystkich ich unicestwią. Polski przykład to PO, PSL, myśleli, że będą panoszyć się i kraść w nieskończoność a dostali od nich z liścia w twarz.

  A więc władza szatana, władza diabła to tak naprawdę, po prostu wystawiona na światło dzienne, do tej pory ukryta, władza NEPHILIM, wrogów Stwórcy, książąt ciemności (UFO), oszczerców Boga, plagiatorów i uzurpatorów do Boskiej władzy.

  Satanistyczny porządek na ziemi istnieje od tysiącleci, dziaj tylko przybrał na sile, gdyż prawdopodonie nadchodzi „ostateczne rozwiązanie”, a więc wojna Nefilim ze Stwórcą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *