Czy kabaliści finansjery szykują krach we wrześniu?

 finanse

W świecie finansów panuje podekscytowanie i niepewność w sprawie mającego nastąpić krach finansowego planowanego na wrzesień. Nie będzie to na pewno upadek systemu międzynarodowej finansjery, jednak mogą nastąpić mocne turbulencje na rynkach akcji, obligacji czy spowodowane wypadkiem, zamachem czy inną tragedią.

Skąd takie założenie?

Według kabalistów międzynarodowej finansjery w połowie września przypada „Szmita” i „duża Szmity”. Biblia nazywa ten okres: rokiem sabatnim i rokiem jubileuszowym.

Za czasów Mojżesza Bóg opracował system gospodarczy dla Izraelitów.  

Rok sabatni i rok jubileuszowy

Cykl był następujący:

 • rok sabatowy: 6+1,
 • rok jubileuszowy: 7 x (6+1) = 49+1.

Po 7 latach sabatowych, następował rok uwolnienia niewolników, umorzenia długów i zwrot ziemi pierwotnym właścicielom.

Po 49 latach, następował rok uwolnienia z wszelkich zobowiązań.

System dawał wolność i wytchnienie. Był sprawiedliwy dla wszystkich. Całkowicie znosił niewolnictwo. Hebrajczycy, którzy z różnych przyczyn popadli w niewolnictwo, uzyskiwali wolność po kilku latach.

Księga Kapłańska 25

„(1) Bóg przemówił do Mojżesza na górze Synaj w te słowa: (2) Zwróć się do synów Izraela i powiedz im tak: Kiedy już wejdziecie do krainy, którą Ja wam daję, cała ziemia będzie odpoczywać; będzie to wielki szabat na cześć Boga.

(3) Przez sześć lat będziesz obsiewał swoje pola, przez sześć lat również będziesz podcinał swoją winnicę i zbierał wszelkie plony. (4) Lecz przez cały rok siódmy będzie trwał szabat, uroczysty odpoczynek dla całej ziemi, szabat na cześć Boga. Nie będziesz w tym czasie obsiewał swoich pól ani podcinał winnic. (5) Nie będziesz w tym czasie zbierał ani tego, co samo wyrośnie z ziemi, ani tego, co wykiełkowało z ziaren, które pozostały po żniwach, ani tego, co pojawiło się na krzewach winnych nie podcinanych. Będzie to bowiem rok odpoczynku dla ziemi. (6) To, co wyda ziemia w roku szabatowym, może posłużyć tylko jako pożywienie dla ciebie, dla twoich sług i służebnic, dla robotników najemnych oraz dla cudzoziemców, którzy będą z tobą mieszkać. (7) Tym również będziesz karmił wszelkie bydło i zwierzęta, znajdujące się w waszym kraju.

(8) Naliczysz siedem szabatów w każdym roku i tak przez siedem lat. Tak więc owe siedmioszabatowe lata wyniosą w sumie czterdzieści dziewięć lat. (9) Dziesiątego dnia siódmego miesiąca każesz odezwać się trąbie. W dniu Przebłagania wydasz polecenie, żeby głos trąby rozległ się po całym waszym kraju. (10) Będziecie obchodzić uroczyście rok pięćdziesiąty i ogłosicie go rokiem wolności w całym waszym kraju dla wszystkich jego mieszkańców. Będzie to dla was jubileusz. Każdy wróci do swojej własności, każdy przyjdzie znów do swojej rodziny.

(11) W roku pięćdziesiątym obchodzić będziecie swój jubileusz. Nie będziecie w tym roku ani obsiewać swoich pól, ani zbierać tego, co ziemia zrodzi sama z siebie, ani tego, co ukaże się na szczepach winnych nie podcinanych. Będzie to czas świętego jubileuszu dla was. (12) Będziecie się żywić tylko tym, co urodzi się [samo] na waszych polach. (13) Na święty rok jubileuszowy każdy z was wróci do swojej posiadłości. (14) Jeżeli ktoś będzie coś sprzedawał bliźniemu albo coś od niego kupował, nie wyrządzajcie sobie nawzajem żadnej krzywdy. (15) Kupując coś u twego bliźniego, będziesz miał na względzie liczbę lat, jakie upłynęły od czasu ostatniego jubileuszu, a on sprzedając ci będzie miał na względzie liczbę lat zbioru. (16) Im więcej lat pozostanie [do jubileuszu], tym więcej będziesz musiał zapłacić, im mniej lat upłynęło od ostatnich zbiorów, tym bardziej sprzedający obniży cenę. Sprzedający bowiem musi mieć na względzie sumę lat zbioru”.

Polecam przeczytać cały rozdział 25, ponieważ Pan Bóg daje szereg rad handlowych.

Siedmioletni system Szmita bankierów

Co ma wspólnego cykl Boga z dzisiejszym systemem finansowo-kredytowym zbudowanym przez żydowskich bankierów?  

Bardzo dużo i… niewiele.

Skopiowali system Boga z małym „ale”. Rok sabatni i jubileuszowy, czyli Szmita i Duża Szmita powodują większą biedę, niewolnictwo, popadanie w długi. Przynosi natomiast bogactwo dla finansjery.

Zobaczmy jak wyglądały cykle finansjery:

 • 1966 rok – upadek giełdy o 20%.
 • 1973 rok – upadek na rynku ropy.
 • 1980 rok – mocna recesja.
 • 1987 rok – krach na Wall Street, spadek o 22%.
 • 1994 rok – krach na rynku obligacji.
 • 2001 rok – po ataku na WTC, giełda spadła o 7%.
 • 2008 rok – krach ekonomiczny,
 • 2015 rok –  ???

Wszystkie recesje, kataklizmy przypadały co 7 lat. Oprócz tego, ktoś obliczył, że w tym roku przypada rok jubileuszowy (duża Szmita). Tutaj jest największy znak zapytania, ponieważ według Biblii i wydarzeń historycznych bardzo trudno jest wyliczyć rok jubileuszowy. Prawdopodobnie ktoś robi na tym duży biznes i skumulował te dwa wydarzenia.

Jednak już sam fakt występowania krachów co 7 lat na jesień, powoduje, że gospodarka jest ręcznie sterowana. Studenci, profesorowie, naukowcy napisali tomy bezużytecznych opracowań na temat cykli koniunkturalnych.

Nie trzeba być po studiach, aby wyliczyć duże krachy ekonomiczne w cyklach siedmioletnich.

Kabaliści kochają numerologie, czary, magie, demonizm, okultyzm, dlatego możemy być raczej pewni, że coś extra przygotują nam na jesień tego roku.

Krzysztof Król w artykule „Czy rok sabatowy i jubileuszowy ma przełożenie na światowe kryzysy?” , tak to komentuje:

„Bardziej prawdopodobne jest to, że to sekty kabalistów żydowskich organizują reset dla gojów po to by odebrać im majątki. Ludzie ci wierzą, że cała ziemia im się należy i z ich punktu widzenia takie kryzysy są odzyskaniem własności. Oni natomiast zarabiają na kryzysach. Ponieważ rozpowszechniany jest pogląd jakoby w tym roku we wrześniu był nie tylko rok sabatni, ale także rok jubileuszowy, więc nie można wykluczyć że coś zaplanowali na większą skalę. Ja bym tak to rozumiał. Kabaliści organizują kryzysy, które są potwierdzeniem ich rzekomej mądrości i zdolności do przewidywania a może nawet zaklinania przyszłości. Faktycznie nie ma to nic wspólnego ani z magią ani z prawdziwym Bogiem. Kiedy Stwórca wystawi rachunek całemu światu to będzie on wysoki i płatny od razu. Tak jak zrobił to z Jeruzalem zarówno w VI wieku przed Chrystusem jak tez w 70 roku po Chrystusie. Bóg nie stosował żadnych częściowych spłat tylko jednym mocnym cięciem wyrywał chwasty ze swojej winnicy. 

Proroctwa Biblijne nie zapowiadają żadnych siedmioletnich resetów a jedynie wojnę, która wyeliminuje nie tylko kabalistów żydowskich, ale także wszelką władzę świecką przeciwną Chrystusowi. 

„Nie nazywajcie spiskiem wszystkiego, co ten lud nazywa spiskiem; i nie lękajcie się, czego on się lęka, ani się nie bójcie! ” Izajasza 8:12″.

Podsumowanie

Gospodarką światową rządzą psychopatyczni ludzie. Od wieków dążą nie do zdobycia pieniędzy – to już mają – ale do władzy nad każdym człowiekiem na ziemi.

Upadki i krachy ekonomiczne nie powinny nikogo dziwić, ponieważ piszę o tym od blisko dwóch lat.

Jeżeli masz kredyty lub oszczędności, to należy przyjąć mądrą strategię na następne lata, ponieważ bankierzy nie odpuszczą. Będą nękać i zarzucać sidła na osoby, rodziny, firmy, które mają kredyty, czyli znajdują się w ich systemie. Ten okres skończy się dopiero kiedy ich system runie, tak jak Bóg obiecał w Biblii. Do tego czasu będą bankrutować najsłabsze kraje i rodziny, których rządy zaprzedały się międzynarodowej finansjerze zwanej w Biblii „Wielką Nierządnicą” i „Wielkim Babilonem”.

Jeżeli nie masz kredytów i oszczędności, to nie przejmuj się tymi wydarzeniami, ponieważ Chrystus powiedział, że one muszą przyjść.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => za darmo  SzokWiedzy.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: Thomas Hawk / Foter / CC BY-NC

6 Responses to “Czy kabaliści finansjery szykują krach we wrześniu?”

 • Michal on 29 sierpnia 2015

  Krach ekonomiczny byl w 2008.

 • artur on 30 sierpnia 2015

  A może mając małe oszczędności można by zarobić parę złotych na tych draniach ??

 • sas on 30 sierpnia 2015

  Patrząc na te daty jakie przytoczyłeś to rzeczywiście co 7 lat nastepuje jakiś krach ale pytanie czy przed 1966 rokiem tez tym samym kluczem 7 letnim odbywały się kryzysy. np. : wielki krach w 1921roku potem mamy 1928 czy w tym roku cos się wydarzyło ważnego dla ekonomii i polityki na swiecie?

 • Robert on 30 sierpnia 2015

  @sas
  To już sam zbadaj.

 • stanislavS on 30 sierpnia 2015

  Coś mi się wydaje że się nie mylisz Robercie.

 • Polo on 1 września 2015

  No i nieodzowna sprawa u nich – ofiara dziekczynna – samolot. We wrześniu znowu wielka katastrofa lotnicza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *