Wideo: czy międzynarodowa finansjera to wielka nierządnica?

 babilon

Sporo osób uważa Watykan, Jezuitów, masonów, iluminatów… za wielką nierządnice.

Zgadza się.

Kilka wersetów z objawienia Jana, może pasować do wielu religii czy ugrupowań.

Jednak dalsza analiza objawienia, dementuje rozsiewane plotki.

Sprawdź kim jest wielka nierządnica?

Prezentuję, aż 11 dowodów, które przekonają każdą osobę z otwartym umysłem.

Poniższa prezentacja jest 13 wideo ze szkolenia inwestycyjno-geopolitycznego „Inwestor-Trader II”.

Zapraszam.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => za darmo  SzokWiedzy.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: new 1lluminati via Foter.com / CC BY

23 Responses to “Wideo: czy międzynarodowa finansjera to wielka nierządnica?”

 • stanislavS on 13 grudnia 2015

  Wielka nierządnica to żydowski system finansowo-religijny, wcześniej uprawiała z Królami, a dziś Rządami.

  Marka 11:15) I przyszedł do Jerozolimy. Wszedłszy do świątyni, zaczął wyrzucać tych, którzy sprzedawali i kupowali w świątyni, powywracał stoły zmieniających pieniądze i ławki tych, którzy sprzedawali gołębie, (16) i nie pozwolił, żeby kto przeniósł sprzęt, jaki przez świątynię. (17) Potem uczył ich mówiąc: Czyż nie jest napisane: Mój dom ma być domem modlitwy dla wszystkich narodów, lecz wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców. (18) Doszło to do arcykapłanów i uczonych w Piśmie, i szukali sposobu, jak by Go zgładzić. Czuli, bowiem lęk przed Nim, gdyż cały tłum był zachwycony Jego nauką.

  Objawienie 17:2) z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu.

  Rządy i zwykli ludzie są uzależnieni od żydowskich Banków i ich kredytów.

 • nadia on 13 grudnia 2015

  Panie Robercie prosze mi wobec tego wyjasnic, co oznacza, kobieta przyodziana w purpure i szkarlat a takze o jakie wielkie miasto chodzi?

 • Justyna on 15 grudnia 2015

  Witaj Robercie,
  Bardzo ciekawe wideo . 4 lata temu skończyłam studia ekonomiczne, ale nie pracuje w tym zawodzie, gdyż wychowuje dzieci. Piszę o tym, gdyż rozumiem wiele pojęć ekonomicznych i Twoje wnioski do mnie przemawiają, ale pewności jeszcze nie mam, gdyż Pismo Św. zaczęlam czytać zaledwie 3 miesiące temu. Tak się też złożyło, że praktycznie w jednym czasie zaczęłam czytać dwa przeciwstawne blogi odnośnie proroctw apokalipsy: Twój i osoby, która za Wielką Nierządnicę uważa Watykan, Babilon Wielki ( tj. USA, Anglia) jest jej narzędziem , którym się posługuje, a Bestią jest Syjonizm , czyli Żydzi ( międzynarodowa finansjera). Czytam i analizuje różne materiały, żeby wyrobić sobie swój punkt widzenia tej kwestii. Moje pytania do Ciebie są takie: Kto według Ciebie jest Bestią? I cytowaleś w dowodzie nr 6: ” A niewiasta, którą widziałeś to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemii”.Jak odniesiesz się do słów ” Wielkie Miasto” ? Pozdrawiam

 • iwia on 15 grudnia 2015

  Patrząc na wydarzenia z ostatnich dni w naszym kraju chciałoby się powiedzieć, że Nierządnica z Biblii zapewne ma siostrę Propagandę w Polsce. Profesor Krajski, znawca masonerii, w następującym opracowaniu przybliża temat loży P3 (Propaganda), która wyodrębniła się z masonerii rytu wschodniego- francuskiej i, jego zdaniem, powstała kilka lat temu, by przejąć struktury władzy politycznej i gospodarczej w Polsce. https://krajskiomasonerii.neon24.pl/post/64209,czy-w-polsce-powstala-loza-p3
  Kto dzisiaj przeprowadza zmasowany atak propagandy na społeczeństwo polskie? Bezsprzecznie ton nadał szkodnik Michnik- wysokiej rangi mason rytu wschodniego. Jego poplecznicy rezonują- Sierakowski , Żakowski, Lis, tabun socjologów, filozofów i pseudoprofesorów – codziennie te same twarze w telewizji, politycy- też codziennie ci sami. Kto nawołuje do zabójstwa Kaczyńskiego? To pod domem Michnika należy pikietować. Pod budyniem „Gazety Wyborczej” wykrzyczeć swój protest.

 • Robert on 15 grudnia 2015

  @Nadia
  Wyjaśniłem na wideo.
  Kobieta to nierządnica.
  Wielkie miasto to Babilon.

 • Robert on 15 grudnia 2015

  @Justyna

  Dziękuję za uznanie.
  Oczywiście, sama musisz dojść do prawdy. Jednak przekazałem druzgocące dowody, że wielką nierządnicą nie jest Watykan.

  Wielkie miasto to Babilon.

 • nadia on 15 grudnia 2015

  Panie Robercie bardziej mi chodzi o to, co oznacza purpura i szkarlat i jakie wielkie miasto ma Pan na mysli. Pozdrawiam.

 • Jeru on 16 grudnia 2015

  Międzynarodowa finansjera to chyba źle powiedziane, bo pytanie kiedy ona powstała. Ale jeśli weźmiemy stan obecny to Władza Absolutna spoczywa w rękach Wallstreet i jej głównego narzędzie Fiat Money czyli FED korporation. W całości spoczywa ona w rekach żydowskich. Cały układ opiera się na zaufaniu, na społeczności zdążającej w tym samym kierunku. Ta finansjera to Kabała, czyli gnoza. I to jest ciekawy trop, bo gnoza wywodzi się właśnie z ze starożytnego Babilonu i stała się fundamentem wszystkich religii.

 • Jeru on 16 grudnia 2015

  Przy okazji, jeśli Pismo ma objaśnić Pismo, to opis Babilonu Wielkiego odpowiada w głównych cechach Judaizmowi, czy Judejczykom. Bo odwrócili się od przykazań Jahwe i odrzucili Syna Bożego. Władali propagandą i kreacją pieniądza.

 • Robert on 16 grudnia 2015

  @Jeru

  Dokładnie o tym samym tworze mówimy.
  Międzynarodowa finansjera, ponieważ ma we władaniu system finansowo-kredytowy.

 • Robert on 16 grudnia 2015

  @Nadia

  Wielki Babilon.
  Proszę postudiować szerzej te proroctwa, połączyć z obecnym światem.

 • Robert on 16 grudnia 2015

  @Jeru

  Międzynarodowa finansjera tworzy między innymi żydowskie rodziny bankowe.

  Judaizm pochodzi od Judasza.
  Judejczycy to linia rodowa, z której pochodził Chrystus.
  Dlatego nie powinno łączyć się tych pojęć.

 • dominik on 16 grudnia 2015

  Judaizm powstał 2 wieki p.n.e

 • klimczak on 16 grudnia 2015

  Fajne video ale zapomniałeś dodac o rodiznie Flawiuszy za czasów heroda i jego siostrze Weronice która się zakochała we flawiuszu.Flawiusz tłumił powstanie zydowskie i z dnia na dzień został nagle cezarem.Miał przysposobionego sługe Józefa którego znazały jego wojska w grocie pełnej trupów.Józef był zydem i był jego przysposobionym „agentem” To właśnie jemu Flawiusz zlecił skontruowanie wierzeń dla nowego porzodku religijnego na ziemi nowego cezara bo zydzi by nie przyjęli politeizmu rzymskiego.Józef stworzył obecna wersje wierzeń opierając ja na po części numerologii i kabale.Wszystko jest opisane w manuskryptach które wyciekły z archiwum watykańskiego i zostąly oficjalnie opublikowane za co pare osób zostało zwolnionych a innych przykładnie ukaranych. Nasza religia to „Pinokio” który ciagnie się za nami od 2 tys lat. To były czasy heroda i konstatego który zesłał Flawiusza do ziemi obiecanej by stłumił powstanie zydowskie reszta to teatr historii.Do dzisiaj sa listy Flawiusza do Weroniki jak opisuje plan Józefa na temat programu religijnego dla zydów i rzymu.

 • Justyna on 17 grudnia 2015

  Robercie, może przeoczyłeś, ale zadałam też pytanie odnośnie Bestii? Według Twojej teorii, kto nią będzie, Izrael ?
  A Wielkie Miasto, czyli Babilon, to masz na myśli starożytny Babilon, czyli dzisiejszy Irak?
  Jeszcze ostatnie pytanie, czy Watykan odgrywa tu w ogóle jakąś rolę ?
  Pytam o szczegóły, ponieważ tak jak pisałam wcześniej muszę sama dojść do prawdy , która wersja jest bardziej według mnie realna.

 • Robert on 17 grudnia 2015

  @Justyna

  Bestia to państwo żydowskie.
  Babilon czyli miasto, w którym przebywali Izraelici. Dzisiaj jego fizyczne miejsce zajmuje Irak.
  Watykan jest fałszywą religią tak jak większość religii na świecie. W tym proroctwie nie odgrywa szczególnej roli.

 • Justyna on 17 grudnia 2015

  Ok. A te wersety:
  1.Jeremiasza 51:(6) Uchodźcie z pośrodka Babilonu i niech każdy ratuje swoje życie, abyście nie zginęli przez jego winę, gdyż jest to czas pomsty dla Pana, On odda mu to, na co zasłużył! Jer (7) Babilon jest złotym kubkiem w ręku Pana, upijającym całą ziemię. Z jego wina piły narody, dlatego też narody oszalały. (44) I nawiedzę Bela w Babilonie, i wyciągnę z jego paszczy, co pochłonął. I już nie będą tłumnie płynąć do niego narody.
  2. Izajasza 48:(20) Wychodźcie z Babilonu, uciekajcie od Chaldejczyków! Głośno i radośnie to zwiastujcie, rozgłaszajcie to. Roznoście tę wieść do krańców ziemi! Mówcie: Pan wykupił swojego sługę Jakuba.
  Czy te wersety mówią o proroctwach, które się już wypełniły, czy dopiero mają się wypełnić ?

 • Robert on 17 grudnia 2015

  To jest prawdopodobnie zapowiedź.
  Zarówno przy zburzeniu Jeruzalem, jak i Babilonu, Bóg przez swoje sługi zapowiadał upadek i przestrzegał wiernych.
  Kto posłuchał wygrywał, kto nie stracił. Często życie.

 • nadia on 22 grudnia 2015

  Panie Robercie, mowi Pan,ze finansjera to wielka nierzadnica i ze to nie jest zadne panstwo, tylko twor, ktorego ciezko zidentyfikowac. Jednak w Objawieniu 17:18 wyraznie pisze,ze ta kobieta, to jest wielkie miasto:
  ”A kobieta, ktora widziales, to wielkie miasto, ktore panuje nad krolami ziemi.”
  Stad moje poprzednie pytania. Moze Pan to wyjasnic?

 • Robert on 22 grudnia 2015

  Wielką nierządnice nie jest ciężko zidentyfikować.
  Mamy ją świetnie rozpracowaną.
  Wielkie miasto to Babilon.
  Zachęcam do obejrzenia dokładnie filmiku.
  Dużo mówię na temat Babilonu.

 • rrrrrrr on 26 grudnia 2015

  wielka nierzadnica jest na 7 wzgorzach , i jest to wielkie miasto , Babilon w dzisiejszym Iraku na 7 wzgorzach nie jest , jest miasto , ktore lezy na 7 wzgorzach i ma wladze nad wieloma panstwami … Stad to prawdopodobnie jest wlasnie biblijna nierzadnica.

 • Robert on 26 grudnia 2015

  Tutaj jest brak wiedzy biblijnej.
  Dlatego proszę mocno przestudiować ten artykuł – https://www.jeszu.pl/2013/09/wielka-nierzadnica-na-siedmiu-wzgorzach.html

 • Eliakim on 10 maja 2018

  Robercie , światowa finansjera nie jest neutralna religijnie , to są talmudyczni judaiści, powiązani z kabałą , tworzący NWO, alternatywę dla Królestwa Bożego które jest tworzone przez Jezusa Chrystusa . Oni stworzyli państwo Izrael i ustanowili jego stolicę Jeruzalem jako ich symboliczną reprezentację , Wierny Lud Boży , Izrael Boży wierzy w Pana Jezusa i oczekuje Nowego Jeruzalem Niebiańskiego .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *