Zobacz, jak spełnia się proroctwo w Syrii

 Damaszek

Telewizja CNN poinformowała, że amerykańska generalicja i służby specjalne, sporządziły listę celów w Syrii. Cele te zostaną zbombardowane. Pretekstem będzie oskarżenie syryjskiej armii o użycie broni chemicznej przeciwko cywilom.

Amerykanie przeprowadzą naloty na Damaszek…

Jak donosi rosyjski sputnik: „Trump będzie bombardować Damaszek, bo nie ma innego wyjścia”.

To jest proroctwo, które nie zostało jeszcze spełnione:

„Wyrok na Damaszek: Oto Damaszek przestanie być miastem, stanie się stosem gruzów. Na zawsze opuszczone jego miasta będą pastwiskiem dla trzód, które się [tam] pokładą, i nikt ich nie spłoszy”Izajasza 17:1,2

Żyjemy w czasach realizacji powyższego proroctwa. Miasto Damaszek zostanie całkowicie zniszczone. Już nigdy po zagładzie, nie zostanie odbudowane. Tak samo, jak stało się z Sodomą i Gomorą.

Prawdopodobnie, miesiące pozostały do realizacji tego proroctwa.

Finansjera nie może siedzieć bezczynnie, czas ich końca jest bliski, a jeszcze nie dokonali wielu spraw. Dlatego geopolityka musi przyspieszyć, dlatego w krótkim czasie z większą siłą użyją USA do swoich celów.

Ktoś z otoczenia prezydenta poinformował, że Trump nie ma innej możliwości, jak doprowadzić do zniszczenia Damaszku. Prawdopodobnie zostanie mu to narzucone, chociaż dalej nie mamy jasności, kim jest Trump.

Na pewno jest na usługach żydowskiego Izraela. Prawdopodobnie działa przeciwko żydowskim bankierom.

Kolejne proroctwa

Największe zniszczenie jednego z dzieł szatana, dokona się podczas upadku nierządnicy, czyli międzynarodowej finansjery. Będzie to duża radość w Niebie i upadek wielu korporacji, polityków, a może nawet rządów.

Nie wiemy, czy dokona się to przed przejęciem światowych sterów przez bestię, czyli przez żydowski Izrael, czy w trakcie jej rządów.

Oba scenariusze są możliwe.

Będzie to potężny cios dla wszystkich sług i sprzedawczyków żydowskich bankierów.

Wiele państw może upaść, jeżeli do czasu spełnienia proroctwa, nie przejdzą na własny, suwerenny pieniądz i nie zaczną zasilać gospodarki, niezależną emisją własnego pieniądza.

A bestia (żydowski Izrael), która była i nie ma jej (między 70 a 1948 nie było jej), i ona jest ósmym (musi pokonać siódmego), a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę. A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli (te państwa jeszcze nie istniały, prawdopodobnie UE), lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z bestią. Ci mają jeden zamysł, a potęgę i władzę swą dają oni bestii (już dziś widać, że każdy popiera żydowski Izrael) – Objawienie 17:11-13.
Wraz z upadkiem nierządnicy, upadnie gospodarka USA, jak i gospodarka każdego państwa, która do końca będzie podłączona pod system bankierski, która będzie funkcjonować na bankierskim kredycie i na bankierskich narzędziach finansowych. 
„A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem” – Objawienie 17:16.
Żydowski Izrael będzie rządził krótki czas.
To w okresie jego rządów, będzie największa rzeź prawdziwych sług Boga. To w okresie jego rządów, nikt nie będzie mógł kupić/sprzedać bez znaku bestii. To będzie największy czas grasowania sług szatana, niemyślących ludzi, ludów oddających cześć szatanowi i jego demonom.  

„A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie” – Łukasza 21:28.

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => Bezpłatnie

Form by (e)NeTesFoto: „Damascus at Night II” (CC BY-SA 2.0) by jfilipi

24 Responses to “Zobacz, jak spełnia się proroctwo w Syrii”

 • Tomasz on 9 września 2018

  Być może tak , ale …
  Spróbujmy , wyodrębnić byt realny , ten który faktycznie sterował polityką światową na przestrzeni ostatnich dwustu lat poprzez emisję i kontrolę nad pieniądzem , czyli rodzinę Rothschildów , uzupełnioną w XIX w o Morganów , Rockefellerów etc .

  Ta grupa spięta z diasporą talmudyczną to faktyczna bestia

  Wielka nierządnica czyli potęga Anglo -Amerykańska , jest bytem jedynie formalnym , w sensie terytorium , siły zbrojnej , ale też symboliki zwiedzenia , czyli hymn , flaga , tradycja .

  Najważniejszym zwiedzeniem jest zwiedzenie świadomości mieszkańców Wielkiej Brytanii , USA , Kanady i Australii . Podczas gdy bestia (Kabała) faktycznie rządzi i wykańcza te państwa , ich mieszkańcy , są przekonani , że są Brytyjczykami , Amerykanami i posiadają suwerenne , wybrane ich wolą rządy .

  Podobnie jest w Polsce . Dla człowieka świadomego spraw , jest oczywistym , że jesteśmy wyjątkowo parszywie zarządzaną kolonią chazarską , niszczoną na każdym polu bytu narodowego i państwowego .
  Jednak dla 99 % Polaków, istnieje Polska , choć to tylko twór formalny .

  Czy wobec tego , mieszkańców USA , WB można nierządnymi i stąd stanowiącymi Nierządnicę ? Są nierządni , jak reszta społeczności świata , a w istocie są niewolnikami Kabały , czyli bestii .

  Wynikało by z tego , że siódma potęga już dawno jest we władaniu ósmej . Oczywiście arabowie , czy ludy wschodniej Azji poniewierane przez armię USA , nienawidzą Trumpa jako przedstawiciela narodu amerykańskiego i nie do końca uświadamiają sobie kto wydaje polecenia armii USA .

  Faktycznie ósma potęga Kabała w wyrafinowany sposób niszczy społeczeństwo anglo – amerykańskie , rozumiane jako biali aryjczycy .

  Może tak , a może jak to często w dziejach nowożytnych bywało , spodziewano się końca świata „wzrastało poznanie” , część ludzi zaczęło zaglądać do Biblii i być może stąd zrodzi się nowy prąd religijny , zwłaszcza , że oczywistym staje się , że KK sterowany jest przez masonerię i czyni owieczki kompletnie bezwolnymi wobec bestii

 • Robert on 10 września 2018

  Tomasz

  Grupa bankierów żydowskich nie jest bestią, nie pasuje do proroctw biblijnych.
  Kiedy Jan ma Objawienie, to nie było w tym czasie bestii, a bankierzy żydowscy działali cały czas, dlatego był zdziwiony, że wróci w przyszłości.

  Bestię rozgromiły wojska rzymskie, niszcząc Jerozolimę czyli judaizm oparty na babilońskim Talmudzie.

  ósma potęga to żydowski Izrael, który opiera judaizm na babilońskim Talmudzie.

 • Tomasz on 16 września 2018

  Jednak wiele wskazuje , że Bestią jest diaspora chazarska , sa to połączone siły talmudystów i banksterów . Jedni bez drugich nie mogą funkcjonować . Mamona banksterów rozmiękcza sumienia gojów , działając przez swą chazarską agenturę rozmieszczoną we wszystkich dziedzinach aktywności społecznej człowieka . Wewnątrz bestii istnieje spór o formę rządów nad światem . Izrael + odłamy tradycyjne chazarów , chcą rządzić „żelazną pięścią” otwarcie nie kryjąc swojej tożsamości .
  Rothschildowie (projekt UE) , chcą natomiast rządów skrytych przy pomocy swoich marionetek Merkel , Macron , Kaczyński

  Należy z przykrościa zauważyć , że np pan Michalkiewicz wciska nam „państwo poważne Niemcy” i jego diaboliczny plan Mitteleuropa , realizowany przy pomocy BND

  Natomiast nie mogę się zgodzić z tym że bestia nie istniała w czasach Chrystusa , czy Jana , wszak Chrystus przyszedł do Żydów , czyli tych „którzy słyszeli głos Pana” , by ratować ich przed duchowym wpływem talmudystów
  babilońskich

  Motyw lichwy , czyli banksterki , z którą brutalnie rozprawił sie Chrystus , miał bardziej duchowy wymiar , ze względu na bezczeszczenie miejsca , w którym lichwiarze uprawiali swoją banksterkę .

  Duchowej bestii nie rozgromiły wojska rzymskie , rozproszyły jedynie i w ciągu dwóch wieków odrodziła się ze spisanym kodeksem – talmudem

  Nie spodziewałem sie odpowiedzi stąd tak póżny wpis

 • CzytelnikCzytelnik on 16 września 2018

  Pogubić się można moja interpretacja jest taka , wiem że ją zaraz obalisz bo każdy jest przekonany o swojej racji aż do dnia gdy przyjdzie Nasz Pan umiłowany i wszystko co było przestanie istnieć i będziemy znać tylko prawdę!

  Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość!
  Siedem głów to jest siedem gór5 tam,
  gdzie siedzi na nich Niewiasta.

  (dla mnie to jasne Nierządnica/Babilon/Religia Fałszywa to Rzym , położona na 7 wzgórzach) Największa religia na świecie współcześni Saduceusze i Faryzeusze.

  10 „/> I siedmiu jest królów:
  pięciu upadło,
  jeden istnieje,
  inny jeszcze nie przyszedł,
  a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać

  (Egipt,Asyria,Babilon,Medo-Persja,Grecja,Rzym,USA/Anglia Gdy Jan spisywał słowa Objawienia Rzym pewnie chylił się ku upadkowi, Dziś Mamy USA ostanie mocarstwo upadające które walczy o utrzymanie swojej hegemoni nad światem.Nadchodzące 10 lat pokaże czy uda się im , ale obawiam się nadchodzą czasy leku strachu,mroku.Jak to określa Putin świat pogrąża się w chaosie.Ale ludzie nie wiedzą dlaczego, badacze Pisma świętego wiedzą.) Z tych 7 mocarstw wychodzi 8 bestia (ONZ) otrzyma mandat by wykonać wyrok na „fałszywej religii” która nie oczyściła się przez te 2000 lat wieku ewangelii który dobiega końca, niestety.Nawet jeśli Robercie masz rację to nic się nie zmieni i wyrok Boga prawdziwego musi być wykonany tak jak z każdym jego słowem.Jedno jest pewnie

  Dalej powiedział do mnie:
  «Nie kładź pieczęci na słowa proroctwa tej księgi,
  bo chwila jest bliska.

 • Robert on 16 września 2018

  Tomasz

  1 – tak, judaizm żydowski, to bestia. Jest głównie reprezentowana przez żydowski Izrael talmudyczny.
  Jednak żydzi z Izraela nie drukują dolary, ich pieniądzem nie jest kredyt.
  Te narzędzia należą do żydów banksterki.
  Trzeba rozróżniać te dwie grupy żydów, bo można źle odczytać i proroctwa i geopolitykę.

  2 – Piszesz: „Natomiast nie mogę się zgodzić z tym że bestia nie istniała w czasach Chrystusa , czy Jana”.
  Zobacz na ten werset:
  Objawienie 17
  „5 A na jej czole wypisane imię – tajemnica:
  „Wielki Babilon.
  Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”.
  6 I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jeszu3,
  a widząc ją bardzo się zdumiałem.
  7 I rzekł do mnie anioł:
  «Czemu się zdumiałeś?
  Ja ci wyjaśnię tajemnicę Niewiasty
  i Bestii, która ją nosi,
  a ma siedem głów i dziesięć rogów.
  8 Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej,
  ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę.
  A zdumieją się mieszkańcy ziemi,
  ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia
  od założenia świata –
  spoglądając na Bestię,
  iż była i nie ma jej, a ma przybyć”.

  3 – Tu masz całe wyjaśnienie:
  a – Jan zdziwił się, że bestia nie została całkowicie zniszczona, tylko pojawi się w przyszłości.
  Kiedy Jan dostał to proroctwo czyli ok 100 roku po Chrystusie, bestii nie było: „8 Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej”,

  b – niewiasta i bestia to dwa odrębne byty. Chrystus w świątyni zdenerwował się na bankierów.
  Bankierzy zawsze byli.

  Błąd polega na tym, że do jednego wora wrzucasz i bestie i niewiaste.
  Bestia to żydowski talmudyczny judaizm w postaci narodu żydowskiego.
  Niewiasta/wielki babilon to żydowscy bankierzy, którzy wierzą w kabałę żydowską.

 • Robert on 16 września 2018

  Czytelnik

  1 – Tą teorię obalił Krzysztof Król o tych wzgórzach: https://www.jeszu.pl/2013/09/wielka-nierzadnica-na-siedmiu-wzgorzach.html

  2 – Dalej ten werset tak brzmi:
  10 „/> I siedmiu jest królów:
  pięciu upadło,
  jeden istnieje,
  inny jeszcze nie przyszedł,
  a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać6.
  11 A Bestia, która była i nie ma jej,
  i ona jest ósmym,
  a jest spośród siedmiu
  i zdąża na zagładę7.

  3 – Bestia jest ósmym królem

  4 – bestia wychodzi z siedmiu królów, czyli bestia przez cały okres dziejów ludzkości żyła, oprócz czasów Rzymian, kiedy Jan pisze, że jej w tym czasie nie ma.

  5 – ONZ nie może być bestią, bo powstał po II wojnie światowej.

 • CzytelnikCzytelnik on 17 września 2018

  Czyli Bestia (Izrael?) ma pokonać 7 króla czyli USA (finansjerę żydowską)>??
  Dziesięciu jest królów (Państwa UE) tylko jak widzę to lada moment się rozpadną w ciągu 10 lat, 4 kraje są zagrożone bankructwem.Polecam stronę i analizę tego chłopaka
  (link usunięty – admin)
  Tak jak piszą na forach,stronach biblijnych „kruszenie tego systemu już trwa” i to widać dziś bardzo.Czuję że jesteśmy blisko Objawienia.

 • Robert on 17 września 2018

  Czytelnik

  Objawienie mówi, że siódmy król zostanie pokonany przez ósmego króla, czyli państwo żydowskie i koalicję państw.
  Odczytując geopolitykę, to koalicja państw raczej zmierza w stronę bloku rosyjskiego z Niemcami i Chinami.

 • mee... on 18 września 2018

  Wielka nierzadnica jest miastem o siedmiu wzgorzach czyli Rzym dzisiejszy Vatykan…

 • Robert on 18 września 2018

  mee

  nierządnicą nie jest Rzym.
  Zapraszam tutaj – https://www.jeszu.pl/2013/09/wielka-nierzadnica-na-siedmiu-wzgorzach.html

 • mee... on 18 września 2018

  Objawienie 17:1 Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak odezwał się do mnie: «Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami, 2 z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu». Koscioly rzymskie znajduja sie nad wieloma wodami, a krolowie ziemscy czyli glowy panstw caluja paieza w dlon, ale jest jeszcze nierzad lamiacy I Przykaznie, a miowiace, ze Boga sie miluje z calych sil…i nie ma sie bogow inych przed Boga, a wiec tylko Bogu, ktory jest w niebie wszelka chwala i czesc sie nalezy, to jest wlasnie ten nierzad, ktory przypisuje sie Wielkiej Nierzadnicy . Wiki: Siedem wzgórz Rzymu – siedem wzniesień (łac. Septimontium), na których został zbudowany Rzym. Wszystkie mieszczą się po wschodniej stronie Tybru. sw. Jan 17 4 A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat,
  cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły,
  miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości
  i brudów swego nierządu… 9 Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość! Siedem głów to jest siedem gór tam, gdzie siedzi na nich Niewiasta.

 • Robert on 18 września 2018

  mee

  Watykan ma jakiś wpływ na 2-3 mld ludzi na ziemi, a na resztę osób nie – dlatego nie może być nierządnicą.

  chyba nie oglądałeś filmiku, jak papież Franciszek, całował w rękę żydowskich rabinów…

  Nie doczytałeś, że gdy upadnie nierządnica, to kupcy nie będą mogli handlować.
  Jeżeli według ciebie KK to nierządnica i upadnie, to dlaczego kupcy nie będą mogli handlować?

  Polecam czytać wszystkie wersety dotyczące nierządnicy i nie wybierać kilka z nich a resztę nie ruszać, bo są niewygodne do interpretacji.

 • mee... on 18 września 2018

  Robert, masz troche racji, ale przeciez mamy do czynienia w Objawieniu sw. Jana i z Wielka Nierzadnica, i z Babilonem wielkim, i synagoga szatana czyli z bestia. Badacze Pisma sw. w sieci jednoznacznie dowodza, ze Babilon Wielki, to USA, Wielka Nierzadnica to Rzym…Rzymu naprawde nie ma co bronic i brac na siebie odpowiedzialnosc za Rzym…a synagoga sztana – to bestia. Postawilem nie tak dawno teze, ze Babilon Wielki, to synagoga szatana, z prostego powodu, bo potega Ameryki jest niczym, potega sa banki, a banki ma synagoga szatana, ba drukuje nawet dollara. Co do Rzymu, ktory uwaza, ze glosi Slowo Boze, a papiez , to zarazem ojciec sw. i zatepca Chrystusa ( bluznierstwo ) i ze papiezowi katolik powinnien byc wpierwej posluszny…natomiast sw. Jan mowi, ze na koncu czasu srodkiem nieba bedzie lecial aniol, ktory bedzie glosil Ewangelie Wieczna, wszystkim narodom, jezykom i plemieniom.

 • Robert on 19 września 2018

  mee

  Wielka nierządnica, niewiasta i babilon to to samo, czyli finansjera.
  Babilon to nie USA, USA to mocarstwo siódme dlatego nie może być nierządnicą.
  Synagoga szatan to określenie, do którego można przypisać wiele podmiotów, religii, organizacji.

 • mee... on 19 września 2018

  …to by zatem znaczylo, ze wielka nierzadnica, ktora sprzeniewierzyla sie Bogu – nie jest religa, a jest finasjera i to fnasjera pokona wielka nierzadnice, ktora tez jest finasjera.

 • Robert on 19 września 2018

  mee

  trochę inaczej.
  Finansjera to żydowskie rodziny bankowe. Niektórzy z nich mogą pochodzić z linii Boga, inni od Chazarów, a inni przyszli nie wiadomo skąd.
  Uprawiają religię zwaną: kabałą żydowską.
  Finansjera jest od początku istnienia Izraela biblijnego.
  Jednak dopiero Rothschild od XVIII wieku zorganizował to i podpiął pod jeden system światowy.

  Bestia to obecnie żydzi, którzy zbudowali żydowski Izrael na ziemiach Palestyny.
  Jakaś cząstka z nich może wywodzić się z linii rodowej Boga, ale w większości to Chazarzy.

  Bestia wraz z innymi państwami, zniszczy finansjerę.
  Oni służą szatanowi, jednak w tym przypadku Bóg natchnie ich do zniszczenia nierządnicy.

 • mee... on 20 września 2018

  „Wielka nierządnica, niewiasta i babilon to to samo, czyli finansjera.

 • CzytelnikCzytelnik on 21 września 2018

  Możesz Robercie mi wytłumaczyć ??

  Przekład NŚ

  16 A 10 rogów+, które widziałeś, oraz bestia+ znienawidzą prostytutkę+, ograbią ją, rozbiorą do naga, zjedzą jej ciało i doszczętnie ją spalą+. 17 Bo Bóg podsunął im myśl, żeby wykonali Jego zamiar+, żeby wykonali swój wspólny zamiar, przekazując władzę królewską bestii+ na pewien czas, dopóki nie spełnią się słowa Boga. 18 Kobieta+, którą widziałeś, oznacza wielką metropolię panującą nad ziemskimi królami”.

  Przekład BW

  17:16A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
  17:17Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.
  17:18A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

  10 rogów to współczesne UE ?? wytłumacz, czy jak wcześniej napisałeś blok Niemcy-(tu należy dodać Rosję) i Chiny ta trójka chce Obalić USA to własnie widzimy , szkoda że link mój wykasowałeś bo bardzo przystępnie w prostym języku opisuje to chłopach na blogu swoim co się dzieje i będzie dziać
  w skrócie
  1.Unii Europejskiej daje się z 10 lat a może i mniej jeśli USA „pomoże” (4 kraje w kolejce do bankructwa) wewnętrzny rozłam Unia 2 prędkości
  2.Rosji daję z 2 lata dociskana gospodarczo , izolowana politycznie , zaangażowana w 2 konflikty, USA śpieszy się i chce zmusić Rosję by opowiedziała się do jakiego bloku się chce dołączyć najlepiej jak przeciwko Chinom bo one są najważniejsze w tej rozgrywce pozostawione samotnie bez sojuszników UE i Rosja w kryzysie.To się dzieje na naszych oczach bliski wschód cały się pali i będzie się bardziej palił by odciąć Chiny od ropy.Po uporaniu się z Chinami…

  3.Kontrolowany upadek dolara ostatecznie osłabi tych wszystkich co chcą podważyć hegemonię USA.Ich gospodarki się zawalą.Dlatego my Polska ma swoje pięć minut co z tym zrobimy myślę że najbliższe 10 lat maks pokaże..

  Zachowaj mój post w całości,Dziękuje 😉

 • Robert on 21 września 2018

  Czytelnik

  1 – Prawdopodobnie to blok rosyjski wraz z bestią czyli żydowskim Izraelem zostanie natchniony do pokonania finansjery.

  2 – Unia Europejska może cały czas istnieć. Bestia będzie korzystać ze zniewolenia narodów i doda dużo od siebie.

  3 – linki kasujemy ponieważ, nie mam czasu sprawdzać co jest na podanych blogach. Nie chcę kierować moich czytelników, do nieznanej treści. Dlatego proszę opisywać dany temat.

  4 – To co resztę piszesz, ma sens.

 • CzytelnikCzytelnik on 22 września 2018

  Czyli jak zrozumiałem USA szykuje się do potencjalnego konfliktu z Chinami i szuka sojuszników, a to własnie one USA będą zaatakowane przez blok państw złowrogich im (Rosja Chiny,Izrael i UE która też ma już dosyć jej obecności na swoim terenie)

  ” ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. ”

  Czyli możliwe że może dość do wyprzedzającego uderzenia ze strony Bestii i jej sojuszników

  Dobrze rozumiem ??Więc Bestia i Sojusznicy wyjdą zwycięsko ze starcia??Ja rozumiałem ze to USA będzie kontrolowanie wycofywać dolara z rynku, a to możliwe zrobią zwycięskie kraje które już spychają tą walutę i zmniejszają jej udział w obrocie.Czas pokaże.Te wydarzenia się dzieją i jak mówią na forach Biblijnych właśnie spełniają się na naszych oczach ostatnie proroctwa z Objawienia.Pomijam taki „drobiazg” jak wysychanie Eufratu

  Robercie masz rozeznanie w sytuacji światowej , powiedz jaki czas dajesz na spełnienie się tego jednego z ostatnich świętych proroctw??

 • Robert on 22 września 2018

  Czytelnik

  nie mam pojęcia, jak to się rozegra.
  Czy będzie jakiś konflikt zbrojny na terenie Syrii, Iranu lub Polski, czy rozegra się to tylko na polu finansowym, czyli zniszczenie dolara i gospodarki USA.

  Prawdopodobnie będzie konflikt zbrojny, czyli regionalna wojna.
  Prawdopodobny czas: kilka lat.

  Równie dobrze mogą uderzyć w rodziny żydowskie/bankowe. Zabić/aresztować…

 • CzytelnikCzytelnik on 22 września 2018

  Wojna w Syrii dobiega końca , ale nie dla USA.Cały czas się szykuje USA i Izrael na wspólnego wroga czyli Iran.Ale najpierw trzeba osłabić sojusznika Iranu czyli Syria i Rosja a to się dzieje właśnie teraz.Tak jak mówisz kilka lat a oblicze świata się zmieni.Tak jak zapowiedział w swoim słowie ” dni ostatnie będą skrócone”

 • Czytelnik on 30 września 2018

  11Potem zobaczyłem inną bestię, wyłaniającą się z ziemi. Miała dwa rogi, podobne do rogów Baranka, ale przemawiała jak smok. 12Besta ta sprawowała władzę w imieniu pierwszej bestii, która została uleczona ze śmiertelnej rany, i wzywała całą ziemię i jej mieszkańców do otaczania jej czcią.

  jak interpretujesz to??

 • Robert on 30 września 2018

  Czytelnik

  to pomocnik pierwszej bestii, czyli kolejna instytucja, która ma omamić ludzkość.
  Z upływem czasu rozpoznamy kto to jest,
  dzisiaj możemy tylko spekulować.

  od naukowców nie czerpałbym wiedzy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *