Dlaczego Jan Paweł II popierał NWO – Nowy Porządek świata?

 Jan Paweł II

Bardzo dziwna i trudna sytuacja do zrozumienia. Nie można jej zamieść pod dywan, ani milczeć. Dość poprawności politycznej, religijnej, ukrywania sprzedawczykowości, błędów, zachowań.

Jan Paweł II w przemówieniu poparł NWO:

„A dzisiaj jako pielgrzym pokoju przybyłem tutaj by złożyć hołd Mahatma Gandhi, bohaterowi ludzkości. Mahatma Gandhi nauczał, że jeśli wszyscy mężczyźni i kobiety bez względu na to, jakie różnice są między nimi, trzymają się prawdy z szacunkiem wobec wyjątkowej godności ludzkiej istoty – New World Order (Nowy porządek świata), cywilizacja miłości może być osiągnięta.

Niech Bóg prowadzi nas i błogosławi, usiłując iść wspólnie ramią w ramię i budując wspólnie świat pokoju… Niech prawda i brak przemocy żyje na wieki”.

Dlaczego to zrobił?

Dlaczego papież nazwał NWO „cywilizacją miłości”?

Dlaczego powtarza czyjąś myśl, zamiast ją potępić?

Czym jest NWO?

NWO = New World Order = Nowy Porządek Świata.

NWO jest to system ekonomiczno-gospodarczy, którego celem jest zniewolenie człowieka.

Na pierwszy rzut oka idea wprowadzenia NWO wygląda znakomicie. Mamy jeden rząd, który panuje nad całym światem, jedną potężną armię, która kontroluje wszystkie narody i wspólny system ekonomiczny. Brzmi fantastycznie.

Jednak…

Skoro ci sami ludzie, którzy finansowali wojny światowe, niszczą gospodarkę światową, przejęli siłowo złoża w Ameryce Południowej – chcą uczestniczyć w nowym rządzie, to czego możemy się po nich spodziewać?

Tak naprawdę to grupa osób, która planuje globalny rząd ma dwa pragnienia: rządzić i kontrolować. Oczywiście pieniądze są dla nich zawsze ważne. Mogą dodrukować ich każdą ilość i zrealizować dany cel. Są właścicielami centralnego banku amerykańskiego – FED. Mają cały system monetarny świata w garści. Mogą prawie każdy kraj doprowadzić do bankructwa. Decydują o wybraniu danej osoby na określone stanowisko w kartelach międzynarodowych.

Oto wizja finansjery, którą marzą zrealizować:

Utworzą światowy rząd w obrębie którego dawne państwa będą księstwami. Będzie jeden bank centralny, który administruje wszystkimi transakcjami finansowymi. Światowa waluta nie będzie papierową walutą, a zapisem elektronicznym. Wszystkie zakupy będą odbywać się w sposób bezgotówkowy. Światowa armia będzie podlegać scentralizowanej kontroli. Poszczególne armie innych krajów zostaną rozbrojone lub podporządkowane.

Populacja zostanie w pełni kontrolowana.

Dlatego powstała Unia Europejska, dlatego chcą utworzyć armię Uni Europejskiej, dlatego chcą zlikwidować gotówkę z obiegu.

Wdrażanie systemu gospodarczego trwa od lat. Powoli realizują kolejne kroki.

Czy papież Jan Paweł II nie wiedział czym jest NWO?  

A jeżeli wtedy nie wiedział, to czy kiedykolwiek odwołał poparcie dla nazistowskiego systemu NWO?

Film o New World Order:

.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => Bezpłatnie

Formularz z NeTeSFoto: „The Canonization of Blessed John XXIII a” (CC BY-SA 2.0) by Aleteia Image Partners

23 Responses to “Dlaczego Jan Paweł II popierał NWO – Nowy Porządek świata?”

 • smyxx on 2 kwietnia 2017

  nie wydaje się ,że papież wspomniał o NWO w tym sensie jaki mu się powszechnie przypisuje czyli jakiegoś zorganizowanego programu budowy świata bez religii , ten nowy porządek , o którym tu mówił ma jedynie służyć pewnym zmianom w relacjach między ludźmi , t zn by umocnić np tolerancję wobec innych religii czy tym bardziej nie narzucać już nikomu żadnej z nich

 • Robert on 2 kwietnia 2017

  smyxx

  to tak jakbyś wspomniał system komunistyczny, który wymordował miliony ludzi czy nazizm i powiązał go z Bogiem i z miłością.
  Niedopuszczalne.

 • smyxx on 2 kwietnia 2017

  warto chyba zachować proporcje bo nawet gdyby założyć ,że papież miał na tu na myśli autentyczny program NWO ,to o ile mi wiadomo nigdzie nie ma masowych rzezi , obozów koncentracyjnych czyli masowej eksterminacji ludzi pod auspicjami tego NWO ,nie zawsze ktoś kto tylko powie nowy światowy porządek musi być promotorem NWO jako idei zmierzającej do jednego światowego rządu ,a już tym bardziej gdy mówi to papież czyli lider kościoła rzymskiego ,będącego w opozycji do „macherów „z NWO

 • Robert on 2 kwietnia 2017

  smyxx,
  rozumiem twoje intencje, jednak wyraźnie papież poparł NWO:
  „New World Order (Nowy porządek świata), cywilizacja miłości może być osiągnięta”.

  Jaka to jest cywilizacja miłości?

  Interpretować można, jeżeli ktoś wypowie dwie opinie sprzeczne, czyli chwali nwo i krytykuje.
  Kiedy jest tylko jedna wypowiedź, to należy przyjąć wypowiedziane słowa jeden do jednego za prawdę, a nie tłumaczyć papieża.

  Twoja wypowiedź miałaby sens gdybyś znalazł opinie, w której papież krytykuje NWO.

 • smyxx on 2 kwietnia 2017

  // cywilizacja miłości może być osiągnięta //….. a co jest złego w tym zdaniu ? czy miłość nie jest najważniejsza ? czy św Paweł nie zredagował „hymnu o miłości „? ..//Jaka to jest cywilizacja miłości?//…………taka gdzie ta miłość nie będzie tylko pustym słowem , nie będzie samą deklaracją bo powiedzieć można wszystko ale stanie się jakąś „bazą ” w relacjach między ludźmi czyli ,że zdołają zachować zwyczajną przyzwoitość , zdołają przezwyciężyć pokusy bycia lepszymi od innych i to nie rzadko za wszelką cenę , zapomną o takich radach jak „cel uświęca środki” i wreszcie zrozumieją ,że ważniejsze jest samo bycie od tego co można zdobyć , w sensie gromadzenia materialnych walorów

 • Robert on 3 kwietnia 2017

  smyxx,

  złapałeś się w sztuczkę szatana.
  Należy dobrze rozumieć czym jest miłość i nie szastać nią.
  Ten świat mówi: z miłości należy kochać homoseksualistów.
  Czy zgodzisz się z tym hasłem?

 • smyxx on 3 kwietnia 2017

  samo pojęcie „miłości ” nie musi być kojarzone od razu z fizycznymi relacjami , homoseksualizm jest anomalią czyli ludzi uwikłanych w tą „ułomność” należy traktować z rezerwą jak w przypadku każdej innej ,co nie znaczy by nimi gardzić , to są nieszczęśliwi ludzie bo nie mogą w pełni poznać walorów normalnego czyli zgodnego z naturalnym porządkiem seksu , czy matka homoseksualisty może go tylko z tego powodu przestać kochać ?

 • Robert on 3 kwietnia 2017

  smyxx,

  chcę ci tylko uzmysłowić, jak dzisiaj szasta się słowem miłość.
  Miłuj homoseksualistów, czyli akceptuj homoseksualizm, chociaż jest to sprzeczne z Biblią.

  Cywilizacja miłości jest nie do osiągnięcia w tym świecie.
  Jeżeli będziesz mocno walczył, to możesz osiągnąć miłość i szacunek w rodzinie, ale i to wymaga sporej pracy.
  W tym systemie słowo miłość, akceptacja i temu pochodne używane są do akceptacji zachowań, działań sprzecznych z Biblią.
  Dlatego trzeba wszystko dobrze rozważać.

 • Łukasz Mastalerek on 3 kwietnia 2017

  już prawie 10 lat temu nagrałem moim zdaniem obiektywną audycję o Janie Pawle II i kościele katolickim,oto link

  Kościół-Bolesna Prawda
  https://w680.wrzuta.pl/audio/6iTGUTlBuSR/bolesna_prawda_kosciol

 • Marta on 3 kwietnia 2017

  Antypapież, nie papież!!! Prawdziwy Papież, nie mógłby tak postąpić bo wiedziałby, że pójdzie na wieczne zatracenie. Polecam katolikintegralny.wordpress.com

 • smyxx on 3 kwietnia 2017

  //Cywilizacja miłości jest nie do osiągnięcia w tym świecie //……….to ,że coś nie jest do osiągnięcia jeszcze nie znaczy by zrezygnować i poddać się , dziwi mnie to ,że sam propagując przesłanie Biblii , tak łatwo relatywizujesz pojęcie „miłości ” ,przecież tu nie chodzi o to by wszystkich kochać ale by umieć zachować szacunek , homoseksualizm jest zjawiskiem niszowym i jak już pisałem jest to ułomność genetycznie nabyta , więcej wiary w samych ludzi , bo jak to powiedział sam Jezus //”Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” Mt 25, 40 //………..i co teraz ? będziesz gardził chorym człowiekiem ?

 • Robert on 3 kwietnia 2017

  smyxx

  gdyby homoseksualizm był ułomnością genetyczną, to Bóg nie powiedziałby, że nie odziedziczą Królestwa Bożego.
  nie wyrywaj z kontekstu wersetu i nie przytykaj bo to nie ma sensu.
  Najpierw sobie przeczytaj jaki jest sens tego wersetu.

  Dobrze powinieneś wiedzieć, co Biblia pisze o homoseksualizmie… a jeżeli nie wiesz, to zachęcam do analizy.

 • smyxx on 3 kwietnia 2017

  //gdyby homoseksualizm był ułomnością genetyczną, to Bóg nie powiedziałby, że nie odziedziczą Królestwa Bożego.//……..czyli jeśli Bóg zalecał a nawet nakazywał zabicie kobiety za cudzołóstwo a już niemal od 2000 lat żadna żydówka nie została ukamienowana , to ci wszyscy mężowie , którzy powinni doprowadzić do zabicia swych niewiernych żon też nie odziedziczą Królestwa Bożego ?

 • konspirator on 4 kwietnia 2017

  Robercie Światem rządzi City of London Corp. czyli konsorcjum rotschildów a nie jakiś FED

 • Robert on 4 kwietnia 2017

  konspirator,

  FED jest jednym z kluczowych banków.
  Podejrzewam że nawet city nie rządzi.
  Mamy pewną wskazówkę, jak ich rozpracować – ukryty rząd.
  Zauważ, kto sądził i zabił Chrystusa.
  Nie byli to panujący wtedy Rzymianie.
  To była ta władz, która rządziła religiami, społeczeństwem i Rzymianami.
  Dzisiaj rządzą ich następcy.

 • Robert on 4 kwietnia 2017

  smyxx,

  dlaczego mieszasz prawo mojżeszowe do prawa Chrystusa?
  Cały czas jesteś w opozycji do Boga?
  Kim ty jesteś?

 • smyxx on 4 kwietnia 2017

  //dlaczego mieszasz prawo mojżeszowe do prawa Chrystusa //………….niczego nie mieszam , to Ty w sprawie homoseksualizmu powołujesz się na prawo mojżeszowe bo tylko w nim jest konkretnie powiedziane ,że jest zjawiskiem złym , sam Jezus nie pozostawił w tej sprawie żadnych wskazówek , to Ty jesteś w opozycji do Jezusa bo kwestionujesz pozycję „miłości ” w życiu chrześcijanina

 • Robert on 4 kwietnia 2017

  smyxx,

  1 – Oto jeden z wielu wersetów zakazujących homoseksualizmu:

  1 Tymoteusza 1:9-10
  „Zresztą trzeba pamiętać, że prawa w ogóle są ustanowione nie dla tych, którzy żyją uczciwie, lecz dla tych, którzy źle czynią; którzy się buntują, nie szanując ani Boga samego, ani żadnej świętości; którzy nie wahają się pozbawić życia rodzonego ojca, matki lub innego człowieka; którzy dopuszczają się wszelkiego rodzaju rozpusty, uprawiają homoseksualizm, prowadzą handel niewolnikami, kłamią, składają fałszywe przysięgi i mają na sumieniu wiele innych występków sprzecznych ze zdrową nauką”.

  2 – Miłość:
  należy kochać bliźniego, ale nie jego występki, jeżeli są złe.
  Mogę mieć szacunek do homoseksualisty, rozmawiać z nim serdecznie, bo szanuję go jako człowieka, ale nigdy nie będzie moim przyjacielem, bo uprawia coś zakazanego w Biblii, czyli homoseksualizm.
  świat posługując się miłością, chce żebyśmy kochali homoseksualistę całego jaki jest i jego byt ludzki i jego homoseksualizm.
  Czy rozumiesz teraz, jak należy pojmować miłość i jak szatan wykorzystuje to słowo?

 • smyxx on 4 kwietnia 2017

  w żadnym kanonicznym tekście nie ma określenia „homoseksualizm ” , poza tym nadal kojarzysz pojęcie miłości tylko z seksem , nigdzie nie pisałem by zgadzać się a tym bardziej by mieć fizyczne homoseksualne kontakty ,jeśli możesz mieć szacunek to nikt nic więcej nie może wymagać bo o to generalnie chodzi i o nic więcej

 • Robert on 4 kwietnia 2017

  smyxx

  1 – Homoseksualista to ktoś uprawiający homoseksualizm.

  Ja nigdzie nie pisałem o kontaktach seksualnych. O tym nawet nie ma mowy.
  Ja piszę o akceptacji homoseksualizmu i homoseksualistów.
  Akceptujemy ludzi, miłujemy ludzi, a nie ich zabronione czyny.

 • Tomek on 4 kwietnia 2017

  A kto w latach 80-tychwiedział o co chodzi z NWO?Nie przykładajmy obecnej naszej wiedzy do poziomu swiadomosci sprzed 30 lat.

 • Robert on 4 kwietnia 2017

  Tomek,
  proszę czytać artykuł ze zrozumieniem.
  Na końcu zadałem pytanie:
  A jeżeli wtedy nie wiedział, to czy kiedykolwiek odwołał poparcie dla nazistowskiego systemu NWO?

 • Dar on 18 czerwca 2017

  do czego jest zdolny kościół gdy ma władzę, wystarczy znać historię. Kościół to korporacja, a każda korporacja dąży do zniewolenia i manipulowania człowiekiem. każda z wielkich religii to korporacja. Watykan jest najsilniejszą, szczególnie pod względem finansowym. Korporacja=NWO=kościoł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *