Islam pozwala na pedofilie, homoseksualizm, zoofilie, kazirodztwo, nekrofilie…

 islam

Ann Bernhardt stała się sławna po licznych konferencjach ujawniających prawdę o Islamie. Mówi bardzo odważnie niesamowite rzeczy:

„Gdybyście przeczytali Koran, to zrozumielibyście cały dowcip. Nie ma tam głębszej ideologii… to są brednie szaleńca. On był szurnięty… W Islamie jest powierzchowność, głupota i absurd.”

Jak powstał Islam?

Islam to nie jest religia. To totalitarny, ekspansywny, militarystyczny, podżegający system polityczny. Powstał w latach 600 w Arabii Saudyjskiej. Jest zlepkiem chrześcijaństwa, judaizmu i pogańskiej teologi Beduinów. Allah to bożek księżyca pogańskich beduinów.

Mahomet poprzez Islam realizował trzy cele:

 • wzbogacić się,
 • zbudować armie,
 • uprawomocnić perwersje seksualne.

„Islam podżega przeciwko każdemu narodowi i rządowi na ziemi”.

„Islam wymaga, aby wszyscy muzułmanie współpracowali w celu obalenia wszystkich narodów świata, rządów i praw nie-szariackich”.

W Islamie kobiety są zwierzęciem

Zasada numer jeden w Islamie dotycząca kobiet brzmi: w Islamie kobiety są „podludzkimi” zwierzętami, mają deficyt inteligencji i są skazane na zagładę. Do takich wniosków zachęca ich Koran, który tak to interpretuje:

Koran 2:223 – „Kobiety są waszymi polami uprawnymi: idźcie więc na wasze pola według waszego upodobania.

To jest powód poniżania kobiet, gwałtów, bicia i mordowania. Zachęca ich do tego Mahomet. Muzułmanie twierdzą, że Mahomet jest kolejnym prorokiem po Chrystusie. Natchnienie napisania Koranu dostał od Allaha, czyli od nieistniejącego bożka pogańskich beduinów.

Tylko bardzo niewolniczy i zaciemniały lud może utożsamiać nauki Chrystusa z naukami Mahometa. Typowi Muzułmanie nie znają Koranu, a co dopiero Biblie.

Muzułmanie to homoseksualiści?

Islamska nienawiść wobec kobiet doprowadziła do szerzenia się homoseksualizmu. Islam tak uczy przez fatwy : „grzeszy tylko uległy homoseksualista”. Dominujący homoseksualista jest już usprawiedliwiony przez Mahometa.

W Islamie nie ma jednego tonu nauczania. Są przedstawiciele Islamu – imam (papież). Mogą oni w każdej chwili wydać oświadczenie religijne (fatwe) zmieniające islamskie prawo. Jedno z nich brzmi:

„w czwartek wieczorem Allah jest bardzo zajęty i nie widzi co robicie. Dlatego możecie wtedy urządzać homoseksualne orgie…”

Jak można to komentować?

Tempactwo umysłowe, debilizm czy tylko głupota?

Idźmy dalej.

Szczyt doświadczenia seksualnego, to stosunek z młodym chłopcem. Tak uczą w Islamie. Dlatego świat dąży do prawnej akceptacji homoseksualizmu.

Kolejne kroki to zalegalizowanie:

 • homoseksualizmu – zalegalizowany,
 • pedofilii – w toku,
 • kazirodztwa – dalszy plan. W Islamie kuzynowie żenią się z kuzynami, wujkowie z bratanicami. Cała ta struktura powtarza się od 1400 lat. Dlatego ci ludzie są psychicznie upośledzeni. Zdolni do łatwego kierowania. Ich iloraz inteligencji jest na bardzo niskim poziomie. Możemy to zauważyć w zwierzęcych zachowaniach przybyszów islamskich w Europie.
 • zoofilie – dalszy plan. Przywódca szyitów ajatollah Chomeini w swoich książkach opisywał, jak należy uprawiać seks… ze zwierzętami.  
 • nekrofilie. Abdelbari Zemzami imam z Maroka, ogłosił fatwę w 2011 roku, w której pozwala na seks ze zwłokami zmarłej żony. 

Medresy to chłopięce szkoły islamskie. Chłopców (oprócz swoich sióstr) separuje się od dziewczynek. Uczęszczają tam młodzi chłopcy, którzy poddawani są przez całe młode życie gwałtom seksualnym.

Do takiej szkoły w Indonezji uczęszczał Obama, kiedy był dzieckiem. Prawdopodobnie poddawany był gwałtom. Indonezyjska niańka Obamy była transseksualistą. Prezydent USA Barack Obama to homoseksualista. Nie mówi tylko o tym Ann Bernhardt. Na internecie jest wiele filmików wskazujących na płeć Michelle Obamy. Z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić jej płeć męską.

Kolejną perwersją islamską jest Bacha Bazi. Ubierają chłopców w stroje damskie i sprzedają na targu, jak zwierzęta.

I teraz uwaga: Koran pochwala seks z dziećmi. Piszą tam o trzech pochwałach dla stosunku z chłopcami i o jednym z dziewczynkami. Z chłopcami znajduje się w rozdziałach: 52:24, 56:17, 76:19, z dziewczynkami w rozdziale 65:4.

Mahomet poślubił Aiszę, gdy miała… 6 lat.

Homoseksualizm w Islamie daje nam bardzo ważny dowód. Ta perwersja nie jest związana z genetycznymi uwarunkowaniami, tylko jest wymysłem kulturowym. Muzułmanie w 50% są homoseksualistami, wśród ludności żeńskiej ta perwersja równa jest zeru. To jest psychologicznie a nie genetycznie uwarunkowana orientacja.

Wiem, to wszystko jest wstrząsające, dlatego nie pozwól, aby Islam rozprzestrzeniał się na Polskę.

Nie pozwól nigdy, nikomu na wychwalanie Islamu.

Zapraszam do wykładu Ann Bernhardt. Opowiada w nim o seksualnych stronach Islamu. Temat krępujący, ale musimy to wiedzieć.

 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => za darmo  SzokWiedzy.pl

Formularz z NeTeS


Photo credit: FotoGrazio / Foter / CC BY-NC-ND

Przeczytaj koniecznie:

55 Responses to “Islam pozwala na pedofilie, homoseksualizm, zoofilie, kazirodztwo, nekrofilie…”

 • leszek on 20 września 2015

  dziękuję za artykuł

 • Robert on 20 września 2015

  Proszę bardzo.

 • Dariusz Stanaszek on 21 września 2015

  Precz z Islamem! Zakazać Islam w Polsce!!!
  A jeśli nie… wszystkie meczety i tak… , o ile kiedykolwiek powstaną…

 • MARCIN on 22 września 2015

  Islam to nie jest religia- jest to banda pseudoreligijnych wyznawców ,którzy robią wszystko,aby im było lepiej,posuwając się do takich rzeczy które w normalnym człowieku wywołują odrazę ,są nastawieni na ekspansję innych krajów i zniewolenie „niewiernych”,czyli wszystkich którzy są innego wyznania, niż ich wyznanie….pod przykrywką religii dopuszczają się morderstw,zabójstw,terroryzmu,dzieciobójstwa, pedofili (oczywiście w islamie stoi ona na prawie i każdy może współżyć z dzieckiem,molestować niemowlę bo jest to w pełni legalne i usprawiedliwione przez koran),kazirodztwa,zoofilii i wielu innych wynaturzeń…..więc teraz Ludzie zastanówcie się zanim tę bandę wpuścicie do siebie do kraju ,domu,czy to jest tego warte?trzeba pomagać owszem,ale jeżeli wszyscy Ci islamiści pod przykrywką ucieczki z własnych krajów realizują tylko z góry zaplanowaną politykę zajęcia terytorium danego kraju metodą pokojową w celu stworzenia państwa islamskiego z prawem szariatu,a co za tym idzie usankcjonowaniem prawnym ich wszystkich zboczeń i wynaturzeń….oto jak wypowiedział się na ten temat jeden z wyznawców allaha którzy mieszkają w Polsce-cyt…Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co sie dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra(Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boje bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie ze setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jada tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moja prywatna droga czczenia Boga a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzuca nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawiona gdzieś rodzinę, którą korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, wiec liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć raz 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, wiec jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.
  Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodzcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze?
  Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy.”

 • Piotr on 4 października 2015

  Wycieli tu pare minut jak ANN mowi zeby sie nie poddawac i nie byc jak francuzi mozwi zeby sie bronic ….szkoda ze to wycieli….

  orginal jest

  https://www.youtube.com/watch?v=ms9NrdiJHRA

 • Selina on 7 października 2015

  Kazirodztwo jest zalegalizowane już w kilku krajach Europy od dawna.
  Do 2011 (wtedy sprawdzałam) był tylko we Francji, Hiszpanii i Portugalii, a w trakcie legalizacji w Rumunii. Natomiast do parlamentów Holandii i Niemiec złożono już wtedy pakiety stosownych dokumentów.

 • Gieeska on 16 października 2015

  Jestem przeciwna islamowi. Jednakże uważam, że jeśli ktoś pisze artykuły o tej religii, powinny one być oparte na faktach, nie emocjach. Gdzie są źródła? Kiedy rozmawiam z muzułmanami, mówią: udowodnij. Krytykuję islam, bo przeczytała Koran i część hadisów. Wielu ludzi krytykuje islam chociaż go nie zna, tak się nie powinno robić. Poza tym, skoro zabieracie się do pisania artykułu, róbcie to dobrze aby odebrano was poważnie. Tempactwo? Kuzynowie? O rany, no błagam. Poza tym prawdą jest, że typowy muzułmanin nie zna Koranu, nie wspominając już o Biblii. Tak samo jak prawdą jest, że typowy chrześcijanin nie zna Biblii, nie mówiąc o Koranie. Popełniacie ten sam błąd, który popełniają muzułmanie: inna miarka dla nas, inna dla nich. To tak nie działa. Jeżeli czytają to ludzie uważający się za chrześcijan, to apeluję: nie traktujcie tych ludzi jak jakichś półgłówków, jak zwierzęta. Nie ich wina, że urodzili się w krajach z przewodnią religią- islamem. Jezus kazał nam kochać WSZYSTKICH ludzi, także muzułmanów. Bo skoro ich nienawidzicie, to czym się od nich różnicie?

 • Robert on 17 października 2015

  Mylisz dwa pojęcia.
  Szanować ludzi to jedno, a patrzyć z obrzydzeniem na ich uczynki to drugie.
  Na tym polega miłość do bliźniego.
  Ty chcesz kochać ich wraz z ich uczynkami. Przynajmniej tak wynika z twojej interpretacji miłości do bliźniego.

  Jeżeli uważasz, że nie podajemy argumentów na satanizm islamu, to znaczy, że nie chcesz ich poznać.
  Argumentów w tym tekście, jak i w innych naszych jest całe mnóstwo.

 • Alina on 6 listopada 2015

  Dzięki za szokujące informacje !

 • ja on 14 stycznia 2016

  Dotarłem do wymienianych w tekście rozdziałów Koranu i muszę stwierdzić, że niczego pedofilskiego tam nie ma. Mówię oczywiście o polskim tłumaczeniu. Dlatego uważam, że takie teksty, jak powyższy są szkodliwe. Islam jest rzeczywicie zagrożeniem, szerzy się tam sporo patologii, ale zamiast rzeczowej analizy i opracowywania materiałów źródłowych, dostajemy teksty, które są mieszaniną faktów, opinii i zwykłych kłamstw. Czemu to ma służyć? Sądzę, że tego typu twórczość jest adresowana do niewyrobionego, prostego odbiorcy, który mniej potrzebuje faktów, a bardziej jakiegoś ładunku emocji. Może to i ma jakiś sens, ale w ten sposób nie zwalczymy zagrożenia.

 • Jan on 15 stycznia 2016

  @Gieeska

  Gadasz jakies wyimaginowane, niczym nie poparte bzdury i ogolniki. Jest masa artykulow i zrodel na ten temat a Chrzescijanie znaja go tak samo dobrze, jak kazdy nim zainteresowany:

  Bycie Chrzescijaninem nie oznacza, ze rozplywanie sie nad kazda najbardziej nawet absurdalna religia. Przeczytaj sobie ponizszy fragment i komentarz do niego (dostepny po linkiem).

  Mt 10,34-42. 11,1
  34 Nie sądźcie, że przyszedłem nieść pokój po ziemi. Nie przyszedłem nieść pokoju, lecz miecz. 35 Przyszedłem bowiem przeciwstawić syna jego ojcu, a córkę jej matce, a synową jej teściowej; 36 bo wrogami człowieka mieszkańcy jego domu. 37 Kto miłuje ojca lub matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna lub córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; 38 i kto nie bierze krzyża swego, a idzie za mną, nie jest mnie godzien.

 • Robert on 18 stycznia 2016

  Jan, jeżeli chcesz dyskutować, to zachowaj umiar w słowach.
  Najpierw przestaw swoje argumenty, poczekaj na argumenty drugiej strony i dopiero wnioskuj.

  Komentarz jest tak niespójny, że napisz o co ci chodzi i zastanów się nad wersetem, który podałeś.
  Czy na pewno znaczy to co myślisz.

 • Robert on 18 stycznia 2016

  Zachęcam do dotarcia do źródeł.
  Najpierw trzeba dobrze sprawę zbadać…

  Zbadaj i dopiero wyciągaj wnioski.
  Tak robią mądrzy i uczciwi ludzie.
  A ty od razu chcesz sądzić…

 • Mareczek on 25 stycznia 2016

  Byłem tam ( w krajach muzułmańskich, łącznie 2 lata) i widziałem to: stosunek z owcą (przez lornetkę), 12-latka gwałconego przez ojca (przywiózł ojciec dzieciaka do szpitala, gdy ten był na wykończeniu ), 15-letniego chłopaka-dziwkę, zerżniętego jednej nocy przez bodajże dziesięciu ludziopodobnych osobników. Wiem, że brzmi to nieprawdoponnie, ale tam tak jest.

 • andrzej on 2 lutego 2016

  mieszkam we francji i duzo widze !nie lubie zbyt narodu i religii islamskiej ale to co pisze ta ANN jest dolewanie oliwy do ognia i pisaniem bzdur !

 • Leopold on 6 marca 2016

  Czytając ten artykuł ,ciekawi mnie co miała na myśli E.Kopacz zgadzając się na wstępie przyjąć 7000 rzekomych uchodzców z Syrii. W czyim imieniu ona wtedy występowała a i tak dzięki Bogu formacja ta w niedługim okresie będzie znaczyła ” mniej niż zero”

 • Petro on 11 maja 2016

  Koran i biblia, zostały sfałszowane, nauki Chrystusa i Mahometa fałszowane i sponiewierane . . .Zostały tylko nędzne nabożeństwa, modlitwy za zmarłych i tak zwane ”sakramenty świete”, ustanawiane przez grzeszników!!! Skoro papiez ma swojego spowiednika, to jak można zwracać się do niego OJCIEC ŚWIĘTY !!! Zresztą, każdy papa, to uwielbia, nigdy nie słyszałem, żeby którykolwiek, łącznie z naszym papą . . . zaprotestował !!!

 • Robert on 11 maja 2016

  Biblie zostały przetłumaczone zgodnie z doktrynami danej religii.
  Jednak mamy możliwość badania danych wersetów: Septuaginta czy Biblie z tłumaczeniem interlinearnym.

  Powiedzieć, że Biblia jest sfałszowana i zmazać nauki Chrystusa jest nieprawdą i wygodą.

 • Petro on 12 maja 2016

  Drogi Panie Robercie! Cytuję ”Powiedzieć, że Biblia jest sfałszowana i zmazać nauki Chrystusa jest nieprawdą i wygodą” Pisze pan jak ksiądz! WYGODĄ, JEST, TRZYMAC LUDZI W NIESWIADOMOSCI, FAŁSZOWAĆ WSZYSTKO, CO MOGŁOBY POMÓC LUDZKOŚCI W ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI!!! PRZEZ TYCH KTÓRZY PAZERNIE I PO TRUPACH PĘDZĄ DO WŁADZY!!! W Watykanie, jest tak od początku!!! SZATAN RZĄDZI TAM JUZ BARDZO, BARDZO DŁUGO!!! Chrystus był mistykiem, nie ustanowił kapłaństwa, nie cierpiał za nasze nędzne grzechy!!! Cierpienie było częścia jego misji na tym padole. Proszę poczytać naprawde mądre rzeczy, a nie pisać o SEPTUAGINCIE i o tłumaczeniu interlinearnym, z czegoś na coś . . . co już w czasach przed Chrystusem było fałszowane przez wyznawców Mojżesza!!! Jest Pan inteligentnym człowiekiem!!! Ja będąc jego wieku tez wierzyłem, w te bajki :-). Pozdrawiam!!!

 • Robert on 12 maja 2016

  Petro, nie bardzo rozumiem dlaczego wiarygodność Biblii łączysz z Watykanem?
  My również badamy Biblie.
  Wymaga to pracy i wysiłku, ale są możliwości sprawdzania autentyczności wersetów.
  Wspominałem o tym.
  Dlatego powiedzenie, że wszystko jest sfałszowane i kropka jest wygodnictwem i nieprawdą.

  Jeżeli dla Ciebie cała Biblia jest sfałszowana, to skąd bierzesz wskazówki, poglądy, wiarę?

 • Petro on 13 maja 2016

  Robert . . .dobrze że przeszedłeś na TY ”. Pytasz – ”Petro, nie bardzo rozumiem dlaczego wiarygodność Biblii łączysz z Watykanem?” Odpowiedz jest prosta! Ponieważ wszystko zaczęło sie w Rzymie! Przecież cesarz Konstantyn ustanowił, że mają być tylko 4 ewangelie, resztę nakazał zniszczyc! Żołnierze chodzili po domach i jak u kogoś znależli te zakazane księgi, taki człowiek mógł przypłacić to życiem! Ale, ówcześni biskupi ukryli coś dla siebie! W Watykanie, są trzymane różne MĄDRE KSIĘGI wiele tzw: EWANGELII ! Gdyby nie zaleziska z Qumran, czy z nad morza martwego, tkwilibyśmy w miejscu. Watykan od razu, chciał położyć na tym swoja ŁAPE, ale nie mieli już takiej władzy!!! Zresztą całe chrześcijaństwo (to dobre i złe) uważa, że ważne są tylko 4 ewangelie!!! Paradoksem jest to, że są to Swiadkowie J. Adwentyści , Zielonoświątkowcy itd. Ci ,którzy nie chcą miec nic wspólnego z K R K , ale ich biblię uznają :-) .
  Robercie, ja nie mam już poglądów, czy wiary. Zamieniłem to, na rozum i wiedzę. Oczywiście, jak nie wiem, to nie odzywam się. Nie gniewam się, na ludzi którzy, nie zgadzaja sie ze mną. To prowadzi do kłótni i wojen! Lubie Cię i szanuję! Pozdrawiam serdecznie!

 • Robert on 13 maja 2016

  Petro, mamy tu odmienne zdanie.
  Wiesz co łączy te księgi w Biblii?
  Porządek, harmonia, przepowiednie tego samego zdarzenia, które znajdują się w różnych księgach.
  Wystarczy przeanalizować wypowiedzi Chrystusa i apostołów, którzy cytowali stare księgi.
  I przez to potwierdzali ich autentyczność.

  Mamy szereg możliwości sprawdzania ich prawdziwego przekazu.

 • Piotr on 14 maja 2016

  Robert on 13 maja 2016

  Wystarczy przeanalizować wypowiedzi Chrystusa i apostołów, którzy cytowali stare księgi.
  I przez to potwierdzali ich autentyczność.

  TAK TAK ROBERCIE A KTO Z NAS WSPÓLCZESNYCH, MOŻE CYTOWAC LUB POTWIERDZIC AUTENTYCZNOSC – NOWYCH KSIĄG?

 • Robert on 14 maja 2016

  Piotr poszperaj trochę info na temat Septuaginty i Biblii interlinearnych.

  Przedstaw proszę swój pomysł na wiarygodność Słowa Bożego.
  Na badanie Słowa Bożego.
  Od narzekania wiedzy nie przybywa…

 • Agnieszka on 14 maja 2016

  Robercie, piszesz ze badacie Biblię od lat – ja trochę krócej ale w przyspieszonym tempie.
  A teraz pytanie do Ciebie i innych czytelników którzy być może też badają autentyczność tłumaczeń:
  Czy dostrzegłeś /- liście np. w ew. Mateusza 28:19 gdzie został nieprzetłumaczony wyraz TAU występujący trzy razy w tym fragmencie i oznacza w jezyku staro – greckim KRZYŻ , tak więc werset ten powinien brzmieć : „…..-udzielając im chrztu w imię ukrzyżowanego Ojca i ukrzyżowanego Syna i ukrzyżowanego Ducha Świętego.
  3 w 1 .
  Ciekawostka: słowo STAUROS w nowożytnej grece to pal, krzyż, ale posiada też inne znaczenia i tłumaczenia ulegały zmianom. STAUROS pochodzi od czasownika stawiać, ustawiać, postawić, wznosić .

 • Robert on 15 maja 2016

  Wiele artykułów napisaliśmy na temat tego wersetu.
  Oto jeden z nich:

  https://www.jeszu.pl/2015/05/chrzest-w-imie-ojca-i-syna-i-ducha.html

 • Agnieszka on 15 maja 2016

  Dokładnie w imię Moje czyli w imię Chrystusa, bo przecież werset ten nie brzmi w imię Ojca i w imię Syna i w imię Ducha Świętego, tylko w jedno imię – Ojca Syna i Ducha Świętego 3 w 1. Proste.

 • Agnieszka on 16 maja 2016

  https://3obieg.pl/dlaczego-warto-znac-litere-taw
  Pod spodem moje komentarze.

 • Robert on 16 maja 2016

  Chrystus umarł na krzyżu czy palu?
  Zapraszam, dobre wideo – https://www.youtube.com/watch?v=mTIOD13gJk0

 • Agnieszka on 17 maja 2016

  Juz oglądałam ten film kiedyś i faktycznie błędne nauki swiadkow Jehowy pogrążaja ich samych w fałszu jaki głoszą.

 • DawidUK on 27 maja 2016

  Koran, uznawany przez muzułmanów jako święta księga islamu, wypowiada się co do czynów homoseksualnych w surze al-Araf (Wzniesione krawędzie) (7,79) oraz w surze asz-Szuara (Poeci) (26,166), nawiązując do opowiadania o Sodomie. Hadisy, czyli świadectwa opinii proroka Mahometa jeszcze bardziej ostro wypowiadają się w tej kwestii (Zabij tego który to czyni, a także tego, któremu to czynią) zabraniając zarówno liwat, stosunków seksualnych między mężczyznami, jak i sihak, stosunków lesbijskich. Islamskie szkoły prawa różniły się głównie co do kary, jaką powinni ponosić homoseksualiści oraz sposobu dowodzenia winy. Historycznie w krajach islamskich homoseksualizm był czasem tolerowany, czemu sprzyjała poligamia. W wielu jednak, w których islam jest religią państwową za homoseksualizm nadal grozi kara śmierci: w Iranie, Arabii Saudyjskiej, Mauretanii, Sudanie i Jemenie. Przykładem jest egzekucja irańskich nastolatków-gejów, Mahmuda Asgariego i Ajaza Marhoniego, dokonana w 2005 roku przez irańskich fundamentalistów. W innych państwach przepisy są łagodniejsze, co zazwyczaj oznacza wieloletnie więzienie. Również lesbijki bywały prześladowane – historyk at-Tabari opisuje przypadek ukarania śmiercią pary lesbijek uprawiających seks w haremie kalifa al-Hadiego.
  Z drugiej zaś strony prawa te nie zawsze są ściśle egzekwowane. W egipskiej oazie Siwa do 1928 roku (potajemnie do początku lat 50. XX wieku) praktykowane były małżeństwa między mężczyznami[74], co było jednak pewnym regionalnym wyjątkiem. W krajach zachodnich w diasporze muzułmańskiej istnieją organizacje homoseksualistów-muzułmanów (Queer Jihad, Al-Fatiha), uważane jednak przez współwyznawców za apostatów. Oprócz tego w nielicznych krajach muzułmańskich istnieją organizacje LGBT (Indonezja, Turcja, Liban, Sierra Leone, Bangladesz).
  Judaizm[edytuj]

  Robercie ja chetnie podyskutuje na temat Ismalu i udowodnie ze w 90% klamiesz 😉 i nie chodzi tylko o sprawy Homo

 • Kosem on 6 lipca 2016

  Obama uczeszczal w Indonezji przez dwa lata do szkoly katolickiej pod wezwaniem Sw.Franciszka i poltora roku do szkoly publicznej.
  Wikipedia.org

 • marek on 15 sierpnia 2016

  ale pani pojechała nawet jezeli to prawda to bogom z innej wiary należy się szacunek zresztą to ludzie grzeszą nie ich bogowie

 • Robert on 15 sierpnia 2016

  Jakim bogom, Marku należy się szacunek?
  Co ty mi tu piszesz?

 • Marcin on 16 sierpnia 2016

  Dla tego islam powinien byc zdelegalizowany w Polsce. Zrobic tylko mały wyjatek dla tatarów, oni chyba wyznaja jakaś mniej porombaną wersję islamu.

 • pewna ateistka on 17 września 2016

  Dlatego wolę być ateistką… Każda religia ma swoją mroczną stronę… Nie tylko islam ale również i chrześcijaństwo… To głowy religi tacy jak papieże, imamowie lub inni przywódcy duchowi manipulują poprzez religię ludźmi. Papież również w każdej chwili może do Bibli wprowadzić zakazane ewangelie np. Św Judasza? Nikogo tutaj nie bronię i nie będę bronić, ale sami próbujcie głębiej i bezstronnie uczyć się o religi. I to nie z pomocą kogoś tylko sami. Pragnę przypomnieć że każdy inaczej interpretuje religię, niektórzy ją przedstawiają jako ‚WOW! Coś niesamowitego?!’ a inni tylko kierują się szczątkowymi informacjami i wykożystują to w zły sposób. Czy kto kolwiek z Was głębiej się zastanawiał w co tak naprawdę wierzy? I czy jeśli to robi, to czy jest naprawdę w tym oddany Bogu, czy tylko idzie na oślep za innymi albo wykożystuje tylko religię do pewnych swoich racji? Zgadadzm się z powyższą wypowiedzią Pana Marka.

 • Robert on 17 września 2016

  @ pewna ateistka

  I bardzo dobrze, że nie należysz do danej religii.
  Każda osoba związana z religią ma wpojone ograniczenia, schematy, nie ma wolnego umysłu.
  Jednak to nie jest argument na pozostaniem ateistą.
  Czytaj Nowy Testament a sama zrozumiesz jak wszystko jest spójne, logiczne, nasiąknięte miłością i prawdą.

 • Rick on 9 listopada 2016

  Panie Robercie, robi Pan wiele pożytecznych rzeczy, ale co do religii wprowadza Pan w błąd wielu ludzi.
  Problem polega na tym, że bierze Pan w ten sposób odpowiedzialność za innych ludzi. Odpowie Pan za to na Sądzie Ostatecznym. Po co Panu to ?
  Nie jest Pan ani teologiem, ani też świeckim, który posiadł jakąś większą wiedzę na ten temat. Niech Pan spóbuje zapoznać się z Sumą Teologiczną Św. Tomasza z Akwinu. Zapewne intelektualnie miałby Pan spore problemy.
  To że Kościół jest przejęty przez sektę neokatolicką posoborową, nie znaczy, że nie ma w nim dalej osób wierzących w to co zostało objawione w Piśmie Świętym oraz przez Magisterium Przedsoborowe Kościoła. Wiara katolicka dalej istnieje mimo ZAMĘTU.
  Ludzie szukają łatwych odpowiedzi na trudne pytania. W tej chwili wszyscy nie widzimy jasno. W takiej sytuacji Św. Wincenty radzi aby cofać się do przeszłości, w której to zachowana była w pełni wiara katolicka. Mało kto też rozumie, że Kościół jest święty, (gdyż każdy kto grzeszy odstępuje od niego), ponadto przechowuje święty depozyt wiary a także posiada jako Jedyny klucze do zbawienia poprzez Eucharystię. Ludzie identyfikują święty Kościół z grzesznymi ludźmi ale to poważny błąd. Bo jedynie ci grzeszni, którzy żałują swych grzechów i przyjmują Ciało Chrystusa mogą -(mimo grzechów, które są im odpuszczane)- osiagnąć zbawienie.
  „Kto spożywa Ciało moje – ma życie wieczne” – tak powiedział Chrystus.A św. Ireneusz:” Kto jest poza Kościołem katolickim, jest poza prawdą i żyjący w fałszu, zbawić się nie może”.
  Tragedia naszych czasów polega na tym, że to sama najwyższa hierarchia kościelna znalazła się poza Kościołem. My zaś błędnie traktujemy ich jako naszych pasterzy.
  Czy jednak wszyscy księża znaleźli się poza Prawdziwym Kościołem ? Myślę, że nie, aczkolwiek milczenie o powszechnej apostazji jest dowodem na słabość ich wiary.
  Ale czy sam św. Piotr – ta skała, na której zbudowano kościół, też się nie zaparł Chrystusa ? Zaparł się, ale zaraz gorzko żałował. Wydaje się, że Kościół przechodzi teraz taką próbę. Kościół zaparł i obecnie zapiera się Chrystusa. Ale ta próba w końcu się skończy, a wtedy wielu będzie płakało z powodu swej zdrady.
  Samodzielne czytanie i interpretowanie Pisma św. z jednoczesnym wykluczeniem Nauki Katolickiej Przedsoborowej jest zwykłym protestantyzmem. Tak właśnie zrobił heretyk Luter (który okazał się być zabójcą i samobójcą…).

 • Robert on 9 listopada 2016

  Rick,

  Przykro czyta się te słowa.
  Nie dlatego, że Pan wjeżdża na moje prywatne podwórko i próbuje mnie osądzać, tylko dlatego, że zatraciła Pan wiarę.
  Prawdziwą wiarę.
  Pozostali Panu wyimaginowani święci, teologia…
  A gdzie Biblia, Chrystus, Bóg?
  Jeżeli Pan chce wejść ze mną w jakąkolwiek polemikę, to tylko na podstawie Biblii.
  Bo czy Biblia nie jest dla każdego chrześcijanina najważniejszą księgą?
  Czy najważniejszy nie jest Chrystus, zamiast ludzie uważani za świętych?
  Czy nie powinien Pan modlić się do Boga, zamiast do ludzi?
  Skąd Pan wie czy byli tacy idealni, żeby klękać przed nimi?

  Proszę wziąć do ręki Biblie i na tej podstawie wskazać mi błędy, pomyłki, o których Pan pisze…

 • Piotr Tom. on 9 listopada 2016

  Witaj Rick :)
  Raz juz napisałem w innym artykule, że sprawowanie jakiejkolwiek mszy . . . jest największym blużnierstwem ! NIE MOŻNA SPRAWOWAC DOKONANEGO! Tyle sie słyszy, uważajcie bo Szatan jest przebiegły, sprytny! On juz dawno zwiódł większość ludzi łącznie z klerem(a może zwłaszcza kler) … a msze, sakramenty, obrządki . . . to własnie on wprowadził . . . ; )

  Pozdrawiam serdecznie.

 • Rick on 9 listopada 2016

  To co napisałem było moim obowiązkiem jako katolika.
  Nie bardzo wierzę w przekonanie kogokolwiek w dzisiejszych czasach a zwłaszcza w przekonanie do prawdziwej wiary. Bo to wymaga pogłębionej refleksji, wręcz setek godzin refleksji nad istotą wiary katolickiej,z pomocą dzieł przedsoborowych autorstwa świętych, papieży, ale też świeckich teologów. Wymaga też to łaski bożej i otwarcia się na nią.
  Zbigniew Brzeziński powiedział kiedyś w tym sensie: „Dziś jest łatwiej wymordować milion ludzi niż przekonać i zapanować nad ich przekonaniami (kontrolować)”.
  Bierze się to z powszechnej choroby umysłu i duszy, którą możnaby nazwać „niemożnością ścierpienia autorytetu”. Każdy człowiek chce SAM wyznaczać w co wierzy i jaki jest Bóg”. W istocie sprowadzają się te wiary do kultu Człowieka, który to sam tworzy religię. O tym pisał w b.mądrym dziele Romano Amerio „Iota Unum”, który opisał dokładnie zmiany, które zaszły w Kościele Katolickim po II Soborze.
  Dziś – gdy rozmawiam z osobami, uważającymi się za katolików -to każdy katolik ma inną wiarę. Nie ma już jednej wiary, ale każdy ma swoją własną. Odrzuca to co przykre, przyjmuje to co wygodne.
  Co do pańskiego postu, to:
  1.Nie osądzam Pana, ale osądzam samo postępowanie z punktu widzenia nauki katolickiej (grzesznych upominać). Sąd (Ostateczny) pańskiej osoby (jak też i mojej) należy do Boga.
  2.Nie zatraciłem wiary. Ale sama wiara nie wystarczy do zbawienia, jest tylko koniecznie potrzebna. Szatan też wierzy (a raczej po prostu wie), że Bóg istnieje i zna całe Objawienie. Zapewne w tym temacie posiada o wiele większą wiedzę niż jakikolwiek człowiek.
  3.Nie ma wyimaginowanych świętych , bo oni są faktyczni. Chrystus powiedział: Ty jesteś Piotr – Opoka, i na tej Opoce zbuduję mój Kościół…”
  Kościół jest więc założony przez samego Chrystusa. Co mówi Kościół jest jakby Słowem samego Chrystusa.
  4.Biblia jest najważniejszą księgą, ale nie na podstawie znajomości Biblii człowiek się zbawia. Gdyż poznać Ją mogą i protestanci,i wierzący w fałszywe religie i ateiści. Lecz żaden z nich nie będzie zbawiony. „Bo nie ma zbawienia poza Kościołem”. Po co miałby Chrystus zakładać swój Kościół, gdyby możnaby zbawić się poza nim ? „Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie”
  5.Nauka katolicka NIGDY nie twierdziła, że święci są tak samo ważni jak Chrystus. Do świętych, katolicy zwracają się jedynie z prośbą o modlitwę w jakiejś intencji. Gdyż święci oglądają Boga „twarzą w twarz”. Jest to logiczne zwracać się do nich, gdyż są po prostu blisko Boga i mogą Go prosić w naszym imieniu.
  6. Nauka katolicka NIGDY nie twierdziła aby modlić się do ludzi! Jest wielką ignorancją i niezrozumieniem tak mówić.
  7. Już chyba gdzieś na pańskiej stronie załączyłem wytłumaczenie -jakoby niewłaściwego – klękania. Jest wielką ignorancją i niezrozumieniem z Pana strony tak mówić. Każdy katolik klęka aby i dusza uklękła przed Najwyższym Majestatem. Obraz świętego, Matki Bożej – jest tylko natchnieniem duszy do oddania należnej czci Bogu. Żaden katolik nie modli się do świętych, ale jedynie prosi ich o wstawiennictwo. Gdyby usunąć wszystkie obrazy i uklęknąć – to zarzucano by katolikom, że klękają przed „oknem”, „stołem”, „krzesłem” ,”ścianą”. Człowiek jest jednością duchowo -cielesną. Aby uklękła dusza, musi i ciało.
  8. Nie będę brał do ręki Biblii i wskazywać błędów, bo już to zrobił Kościół. Przez prawie 2000 lat Kościół będąc wierny słowu Chrystusa „Idźcie i nauczajcie”, „Co zwiążecie będzie związane, co rozwiążecie rozwiązane” – głosił Słowo Boże. Do jedynej prawdziwej interpretacji tego Słowa uprawniony jest TYLKO Kościół, bo do apostołów/biskupów mówił to Chrystus „idźcie i nauczjcie” a nie do zwykłych wiernych. Aby wiara była JEDNA, a nie wiele jak jest teraz, mimo że nazywana tak samo „katolicka”.
  Wszystkie herezje, które Pan opisuje, opisane zostały już dawno, niektóre nawet w pierwszych wiekach istnienia Kościoła. Nieświadomość tych rzeczy wynika po części z zaniedbania hierarchii antykatolickiej, która wcześniej jako V kolumna przejęła w końcu władzę w Kościele. Ta V kolumna to wewnętrzni wrogowie kościoła, przed którymi b. przestrzegał papież Pius X w 1907r w encyklice „Pascendi”. Nikt już obecnie nie mówi o wrogach wewnątrz – to jeden z wielu dowódów, że to wrogowie Kościoła rządzą Kościołem.
  Pańska nieświadomość wynika też z ukrywania dzieł kościelnych, które mówią o herezjach. Dzieła te- często przedsoborowe znajdują się teraz głównie w drugim obiegu, poza głównymi nurtem – jako jakby „zakazane”.
  9.Religia katolicka to nie talmudyczne dysputy albo „mędrkowanie” tak jak to robili faryzeusze próbując złapać Chrystusa na błędzie. Chrystus wiedział, że wielu i tak nie pójdzie za Nim, choćby tłumaczył latami i pokazywał cuda. I tak faktycznie było. Wielu nie tylko nie poszło, ale tak ich oburzyła ta „mowa nienawiści” że skazali Go na śmierć.
  Tak i ja nie mam złudzeń, a przecież wiedza moja niewielka, przykład słaby i nie czynię cudów, co do przekonania kogokolwiek.
  10. Religia katolicka, z czego niewielu zdaje sobie sprawę, to przede wszystkim składanie Powtórnej Ofiary. Czyli Msza Święta. Tylko ten, „kto spożywa Ciało moje, będzie miał życie wieczne”. Ciało Chrystusa spożywa się TYLKO w religii katolickiej. Skutkiem heretyckiego Soboru było zaproszenie protestantów do reformy Kościoła. I tak to wprowadzono stoły do Kościołów Katolickich, a przecież Ofiarę składa się na Ołtarzu. Ale to tak zrobiono, aby Ofiarę zamienić na Ucztę, która zawsze odbywa się przy stole – jak u luteran. Jeśli nie będzie składania Ofiary – nie będzie odpuszczenia grzechów i Łaski Bożej nad Nowym Izraelem, czyli katolikami. Myślę, że ustanie składania Ofiary jest największą możliwą katastrofą Kościoła i ludzkości w dziejach.
  Choć wszystko jakby do tego zmierza, to pozostaje nam ufać, że prawdziwe są słowa Chrystusa „A Bramy piekielne Go (Kościoła) nie przemogą” .

 • Robert on 12 listopada 2016

  Rick,

  Brzezińskiego cytujesz?
  Polecam Biblie…

  ad2 – nie masz pewności czy szatan wszystko wie…

  ad3 – nawet jeżeli kk miałby zostać zbudowany na Piotrze, to całkowicie zmienił zasady, jakie obowiązuje w Nowym Testamencie.
  Dlatego powoływanie się na Piotra jest nieznajomością Biblii.
  Nie wiem, gdzie w tych słowach dostrzegasz pozwolenie, na kłanianie się ludziom: „Chrystus powiedział: Ty jesteś Piotr – Opoka, i na tej Opoce zbuduję mój Kościół…”
  Nawet w objawieniu, kiedy Jan pokłonił się aniołowi, on tego surowo zabronił. KK klęka przed ludźmi i obrazami…

  ad5 W Biblii nigdzie nie ma że Chrystus założył kościół katolicki czy jakąkolwiek religie
  O czym ty piszesz?
  KK powstał wieki po Chrystusie…
  Coś się daty pomyliły…

  ad6 to dlaczego modlicie się do ludzi?
  Oj coś tu mijasz się z prawdą.
  Są modlitwy do ludzi, które katolicy odmawiają.

  ad7
  sam przyznałeś prawdę, że kk wprowadził obrazy bo głupio klękać przed pustkom.
  A Chrystus wyraźnie mówił: idź do pokoju, zamknij drzwi i módl się do Boga.
  A wam potrzeba obrazów…

  Resztę punktów, to filozofia ludzka, której nie ma w Biblii.

  Proszę zrozumieć jedną rzecz:
  List Judy 1:3:
  „Uznałem za konieczne napisać do was z zachętą do walki o wiarę raz tylko przekazaną świętym.”

  Prawda raz została przekazana apostołom i nikt nie ma prawa jej zmieniać.

  KK zmienił prawdę wiele razy.

  NA koniec mała sugestia.
  Kup sobie przekład interlinearny Nowego Testamentu – katolicki.
  Jest tam tłumaczony każdy wyraz z osobna.

  Mateusza 16:18 wygląda tak:
  „A ja zaś ci mówię: ty jesteś skała a na tej skale zbuduję moją społeczność zwołanych…”
  Nie ma tu mowy o żadnym kościele katolickim…
  Społeczność apostołów w trakcie ich głoszenia to tysiące wyznawców Chrystusa.
  KK powstał wieki później…

 • Piotr Tom. on 13 listopada 2016

  Witaj Rick :)
  Jestes bystrym i inteligentnym człowiekiem.
  Przypominasz mi, mnie samego :) , też nie dałem sobie złego słowa powiedzieć na kosciół katolicki . . .
  Jednak przed 20-stu laty, zacząłem sie buntować przeciw wierze katolickiej w której wyrosłem, jak wielszość z nas. Chodziłem regularnie na msze, obchodziłem święta, jednak czułem, że czegos mi w tym wszystkim brakuje. Zacząłem słuchac, na tzw. mszy, wszystkiego – nie tylko kazania. Szarpało mna . . . chodziłem nadal na msze, lecz potrafiłem nagle wyjść z kościoła . . . gdyż ,nie mogłem dalej słuchac, czegoś co mnie uwierało, sprzeciwiało się mojemu odczuwaniu, poznawaniu . Zastanawiałem się, dlaczego nie moge tego nagle przerwać, raz mnie ciągneło na msze a raz nie. I . . . przypomniała mi sie książka, prof. Marii Szulc . . . POTEGA PODSWIADOMOŚCI. W tym czasie natknąłem się, na inna książkę o tym samym tytule autor: Joseph Murphy – pisarz, duchowy mentor w dziedzinie pozytywnego myślenia , teolog.
  Po przeczytaniu, zrozumiałem jak działa nasz umysł, świadomie myslimy logicznie, lecz podświadomie już nie – gdy śpimy świadomośc również – to co nam sie śni, to nasze przeżycia, wesołe i smutne, traumatyczne , utrwalane od najmłodszych lat w podswiadomosci. Niektórzy, nazywaja ją magazynem, jest to bardzo trafne. Nasze przeżycia są jak matryce , utrwalane w umyśle i gdy sobie coś wmówimy, lub ktoś nam wmówi a my to przyjmujemy za pewnik i trwa to latami . . . TO BARDZO TRUDNO, JEST NAM SIĘ OD TEGO UWOLNIĆ ! Najgorsze jest to, że najwięcej, jest nam wmawiane, juz od wczesnego dzieciństwa. Tak powstaja, wszelkiego rodzaju uzależnienia: od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, od partnera, seriali, mody muzyki i także religii! PRAKTYCZNIE OD WSZYSTKIEGO! Jesli zdajemy sie na – niby duchownych – to możemy bładzic tak, do końca zycia!
  Tak właśnie, powolutku zacząłem uwalniac mój umysł. Pisałem pozytywne afirmacje i póżniej, poszło już o wiele szybciej.
  Rick :) – nie mam zamiaru Cie nawracać, jestes wolnym człowiekiem! Ja , po prostu dziele się własnymi przeżyciami, poznawaniem, odkrywaniem. Zreszta ….jakbym śmiał ! Moja siostra, regularnie chodzi do koscioła, jest dobrą osoba. Nie przeszkadza nam to, by sie szanować i nawzajem niczego nie narzucać :) !
  Jesli zechcesz, połączysz moje przemyslenia, jako dodatek do wpisu ROBERTA . . .
  Pozdrawiam Cie serdecznie !

  P. S.
  Zainteresowanym podaję link pdf :) , gdzie można przeczytać, pobrac ksiązke.

  https://janpaweltomaszewski.pl/wp-content/uploads/2010/07/Murphy_Joseph_-_Potega_Podswiadomosci.pdf

 • Dreamer on 24 marca 2017

  No jakoś się dało uczytać, chociaż tekst już od początku zalatuje…

  Nie wiem, czy w ten sposób wyglądają poglądy i wypowiedzi Pani Ann, czy to Pan Rober w ten sposób doprawia…

  Sposób konstrukcji wypowiedzi i podania ‚faktów’, argumentów śmierdzi po prostu manipulacją. Tendecyjnością.

  Ostatecznie fragment spekulujący, jakoby Obama był wychowanym na gwałtach homoseksualistą a michelle to trans – w moich oczach degraduje ten tekst do brukowca… i to takiego średniawego.

  Ideologię toczoną przez pedofilię i homoseksualizm znajdziemy znacznie bliżej niż na bliskim wschodzie czy w Azji 😉 ale ta ideologia na to nie przyzwala i tu tkwi różnica, bo jakby pozwalała to byłaby zwierzęca dzicz, a tak, są tylko hipokryci 😉

 • Katholeeck on 24 marca 2017

  No i po co to do cywilizowanej Europy wpuszczać?

 • Andrzej on 16 kwietnia 2017

  Panie Robercie proszę nie utożsamiać islamskiego Isa z Chrystusem .Dla Allaha wszystkie istoty to jego niewolnicy,nawet prorok Isa. Allah nie ma syna,Allah nie jest ojcem dla nikogo,jedyna relacja to pan i niewolnik,Allah posiada goleń sura 68:42 W dniu zmartwychwstania Allah obawia się i nienawidzi człowieka nazwanego Królem Królów ,a to tytuł Chrystusa . Isa był prorokiem islamu i zapowiadał nadejście Mahometa ,nie umarł na krzyżu lecz został uratowany i wymieniony na Tatianosa w końcu zabrany do islamskiego raju.Muzułmanie szanują Isę, islamskiego proroka nie Chrystusa

 • Robert on 16 kwietnia 2017

  Panie Andrzeju,
  gdzież bym śmiał utożsamiać Chrystusa z jakimś tam Isa.
  Wynikło jakieś nieporozumienie.

 • Andrzej on 16 kwietnia 2017

  Panie Robercie jeśli żle zrozumiałem kontekst to przepraszam ,pisze Pan iż muzułmanie twierdzą jakoby Mahomet był kolejnym prorokiem po Chrystusie, to błąd, w surach jest mowa o proroku imieniem Isa,który został ukrzyżowany,lecz Allah wymienił go na Tatianosa i zabrał do islamskiego raju, ciekawe że nie uratował Mahometa przed otruciem.W koranie nie istnieje słowo Chrystus,ani imię Jesu,Jeszu czy Jezus.Znam wiele osób które myślą iż koran wywodzi się z Biblii z powodu tych przekłamań,to samo dotyczy Archanioła Gabriela, W koranie to Dżibril, jest nadprzyrodzoną istotą,która to dusząc nocą proroka Mahometa w jaskini Hira ,przekazywała mu w ten sposób objawienia Allaha.

 • Robert on 17 kwietnia 2017

  Andrzej,

  Ja tylko obalam mity.
  A jednym z nich jest, że Mahomet to następca Syna Boga…
  Jest to nieprawda, ale takie „prawdy” przekazuje się Polakom.

 • papakaan on 19 kwietnia 2017

  Stwierdzenie, ze kazdy tlumaczy Biblie wg wlasnej doktryny jest potwierdzeniem tezy o jej falszowaniu..

 • Robert on 19 kwietnia 2017

  papakaan,

  dlatego polecam samemu badać i analizować Biblie.
  Stwierdzenie, że wszystko jest fałszem i korupcją jest wygodą, lenistwem…

 • ula on 5 czerwca 2017

  Kazirodztwo nie jest w dalszym planie jest zalegalizowane już w niektórych krajach europy Francja, Hiszpania obecznie chyba Niemcy i Belgia.

 • jankes on 30 października 2017

  Trudno zrozumieć ludzi ,dla których muzułmanie to normalni ludzie .Spędziłem kilka ładnych lat we Frankfurcie am Main i nawet współczuć im nie potrafię.To roszczeniowi,napastliwi ludzie …Więcej nie piszę ze względu na ….,,poprawność”

 • Wiktoria on 15 listopada 2019

  Czy Kazirodztwo jest dopuszczalne w kulturze islamu?

 • Michał on 14 marca 2021

  Być może Koran popiera pedofilię, ale pedofilia ma na pewno miejsce wśród księży katolickich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *