Ludy upadłych aniołów

czaszki700

Dawniej żyły ludy o innych czaszkach, które obecnie posiadamy. Naukowcy mówili o sztucznie wydłużanych czaszkach, o sztucznych deformacjach głowy, o wodogłowiu. Już teraz wiemy, że kłamali. Dzieci w pewnych ludach rodziły się z większą głową, uszami, zębami…

Czy jest możliwe, aby należeli do jednych z pokoleń Arby rodu Anakitów?

Czy narody o wydłużonych czaszkach pochodzą z rodu upadłych aniołów?  

Wydłużone czaszki w Europie

Mark Laplume prowadzi od 2010 roku badania nad dziwnymi kształtami czaszek, których obecnie nie spotykamy. Zrobił ponad 5000 rysunków i zebrał ponad 18.000 zdjęć czaszek, mumii i pokrewnych artefaktów.

Badacz mówi w ten sposób:

„Wydłużone czaszki musiałyby zmienić całą naciągniętą historię ludzkości, obalić teorię Darwina i pogrzebać wiele autorytetów naukowych. Dlatego lepiej wysnuć kolejne fałszywe teorie pasujące do oficjalnego obrazu świata i nauki”.

Co odkrył Mark Laplume?

Hunowie z okresu Hipokratesa mieli o 25% większy mózg niż w przypadku mózgu człowieka współczesnego. Ponadto, mieli większe uszy, do ½ cala wyższe niż normalnie. Z tyłu głowy mieli dziwny otwór, niektóre ludy dwa otwory. 

Niemowlęta znalezione w Peru (Cusco) i Andach (Tiahuanaco) miały zęby trzonowe trzylatków. Wydłużone czaszki odnaleziono w wielu krajach, między innym: w Rumunii, w Bułgarii, na Ukrainie, w Rosji, w Syrii, w Iraku, w Sudanie, w Peru, w Chile.

Ciekawe znalezisko odkryto w Peru.

Ludy Paracas miały nietypową dla mieszkańców Ameryki kolorystykę włosów i wysoki wzrost. Z ludami Paracas jest o tyle ciekawie, że nie wiadomo skąd przyszły i nagle zniknęły. Powstałe po nich plemię Nasca nie posiadało wydłużonych czaszek. Kiedy zbadano DNA czaszki ludu Paracas okazało się, że próbki zawierały mutacje niewystępujące u ludzi.

Wydłużone czaszki Paracas w Peru – Rekonstrukcja twarzy

Czy Egipcjanie wydłużali czaszki?

Ogólna nauka głosi o specjalnych konstrukcjach nakładanych na głowę dziecka, które wydłużały czaszkę. Problem jest w tym, że sztuczne wydłużanie nie zmieni wagi, ani pojemności czaszki. Dlatego ten pogląd został całkowicie obalony. Oczywiście było wiele przypadków naśladowania olbrzymów przez zwykłe ludy, ale to nie ich czaszki zostały poddane badaniom.

W poniższym filmiku ciekawie wypowiada się pan Marzulli. Jego rozmyślania sięgają daleko, ale nie wszystko co mówi jest fantazją pisarza.

Ludy czciły demony

W Malta i Gozo, wśród ludów wydłużonych czaszek byli kapłani, którzy dokonywali rytuałów, uzdrowień, wyroczni czy rytualnych spotkań z kapłanami bogami. Na obu wyspach istniało wiele sanktuariów i centrów taumaturgicznych. 

Profesor Walter B. Emery (1903-1971), słynny egiptolog i autor “Archaicznego Egiptu” który prowadził wykopaliska w Sakkarze w latach 1930-tych, odkrył szczątki olbrzymów. Posiadały długogłowe czaszki, o wiele większe niż u lokalnej grupy etnicznej, jasne włosy, wyższą i cięższą budowę ciała. Emery twierdził, że ta grupa pełniła ważną kapłańską i rządową rolę w tym kraju. Rasa ta trzymała się na dystans od pospolitego ludu łącząc się jedynie z klasami arystokratycznymi a sam badacz łączył ich z Shemsu Hor, „uczniami Horusa”.

Jaka jest prawda o wydłużonych czaszkach?

Z Biblii wiemy, że anioły, które odeszły od Boga żenili się z kobietami ludzkimi. W wyniku tych związków powstały Nefilimowie. Były to olbrzymy, które zapanowały nad ludzkością przed potopem. Po potopie Biblia informuje nas, że również się pojawili. Po tym zapisie nic nie wiemy o dalszych losach rodu szatana. 

Kolejne badania musimy przeprowadzić sami.

Przez wieki różni naukowcy odkrywali groby wydłużonych czaszek, kości o gigantycznych kształtach. Może to oznaczać tylko jedno: szatan cały czas stara się rozmnożyć własne pokolenie, które miałoby przewagę nad człowiekiem.

Dlaczego mu się to nie udaje?

Zauważ co stało się z ludem Paracas. Nagle pojawił się i nagle zniknął. Z tego wynika, że Bóg chroni ludzkość przed dominacją szatana. Dał każdemu możliwość wyboru pomiędzy błyskotkami szatana a prawdą, natomiast nie pozwolił na zniewolenie ludzkości przez giganty czy osobniki wyposażone w nieludzkie zdolności. 

źródło: historiazakazana.hvs.pl

.

Brz Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz „Pakiet Srebrny” w cenie 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne!

17 Responses to “Ludy upadłych aniołów”

 • leszek on 25 stycznia 2015

  Dawid Icke w swojej książce opisuje REPTILIANOW HUMANIOID że są są manipulatorami i kontrolerami rasy ludzkiej,opisuje G.W.BUSHA i członków królewskiej rodziny w Windsor ze są przedstawicielami grupy Reptilian pijących krew z systemu ALFA DRACON.Opisuje ze księżna Diana pierwsza zona nastepcy tronu znała tajemnicę pochodzenia rodziny krolewskiej Ciekawy jest też raport oficera policji Herberta Chimera z 3grudnia 1967r z Nebraski- USA -Roman Nacht ciekawie opowiada na powyższe tematy ,

 • Robert on 25 stycznia 2015

  Moim zdaniem opieranie wiedzy na David Icke jest ryzykowne.
  Najpierw pomyśl, kim jest ten człowiek?

  Znasz jego wywiad, w którym opowiada jak zdobył tajemną wiedzę?
  Jakiś głos kazał mu pojechał w pewne miejsce na ziemi. Udał się tam. Głos zaprowadził go na górę i tam stanął pośrodku kręgu kamieni. Wtedy opętały go demony.
  To zwykły satanista.

  Jego opowieści o reptylianach, to jego fikcyjna wyobraźnia. Przekazuje to co mu nakażą demony.
  Dużo mówi prawdy o pieniądzu, o lekach, ale również fałszu przeciwko Bogu.

  Dlatego opieranie wiedzy o jego wymysły jest bardzo ryzykowne.

 • harmon on 26 stycznia 2015

  bożek pustynny jahve, jak i demony to są egregory, wytwory duchowości zbiorowej, starotestamentowy bóg to niszczyciel przeciwników Izraelitów, niegodzien nazywania Bogiem, który charakteryzuzje się miłością bezwarunkowa. Biblia zostala napisana pod wpływem i dyktando takich egregorow/demonów podszywajacych się pod dobrego Boga, jedynie nauki Jezusa w miarę się zgadzają, lecz są mocno zmanipulowane, a sama postać Jezusa jest kontrowersyjna, co robił przez 16 lat i niby był cieslą ale slaby w rękach, taka sprzeczność.

 • dv on 26 stycznia 2015

  gdzie masz w biblii napisane że był słaby w rękach? Ja sobie takiego wersetu nie przypominam.

 • Przemyslaw Mach on 26 stycznia 2015

  harmon spokojnie wszystko się zgadza nie słuchaj innych co mówią o biblii wszystko się zgadza w 100% ze sobą żeby poznawać słowo boże trzeba i poznawać zbawiciela i się z nim integrować żeby dojść do prawdy wiesz dlaczego biblia jest napisana w taki dziwny sposób dla wielu bo ona nie ma być dla wszystkich tylko dla wybranych bo człowiek który na prawdę chcę poznać zbawiciela nie zniechęci się tym że w biblii są pozorne sprzeczności gdzie z czasem okazuje się że to są puzzle które łączą się w jedną całość

 • Gutek on 27 stycznia 2015

  Oj LUDY,LUDY – kiedy zaczniecie zyc PRAWDA,SPRAWIEDLIWOSCIA i UCZCIWOSCIA bez wczytywanie się w żadne pisma i pismidla ,które maca w waszych glowach wszystko ???

  Kiedy przestaniecie jeden drugiego klamac obojętnie jakie sa wasze czaszki,uszy,nosy czy nawet odzienie ?

  ZYJ i DAJ ZYC INNYM !

  NIE BADZ ,PAZERNYM/CHCIWYM i PELEN PYCHY !

  BADZ CZLOWIEKIEM ,który INNEMU CZLOWIEKOWI
  NIE CZYNI ZADNYCH KRZYWD i POSTEPUJE UCZCIWIE – CZYNI DOBRO DLA WSZYSTKICH a NIE ZLO !!!

  Niech powyższy apel zagości w waszych czaszkach !
  Zmarlych i ich czaszki zostawcie w spokoju i pokoju wiecznym.

  Wszelkie faryzejstwo i kłamstwo ZOSTAJE UKARANE ZA ZYCIA,ZLO MA LUSTRZANE ODBICIE .

  Aniolow i diablow zyjacych na swiecie zawsze było pod dostatkiem,takze zwierzat i roślin dobrych i złych.

  Swiat istniał,istnieje i będzie istniał – WSZYSTKO na nim PRZEMIJA,MA SWOJ POCZATEK i KONIEC !!!

  Za kim pojdziesz – za dobrem czy zlem (?) -takim jesteś i będziesz – WSZYSTKO ZALEZY OD CIEBIE,takze to jaka droge wybierzesz .

  Masz pytania – pytaj i nie bladz,NIE GRZESZ WIECEJ !!!

 • Przemyslaw Mach on 27 stycznia 2015

  Świat nie bedzie istniec bo taki chory system sie długo nie utzymie to ze tam u was w usa zyje sie marzeniami i mrorzonkami to nie znaczy ze wsyscy na swiecie mają takie myslenie biblia to jest testament przekazany dla nas i jest gwarancją zycia wiecznego to ze ty nie wierzysz w nic ani nikomu to juz nie mój problem zeby zyc bez grzechu tak jak piszesz to trzeba z jakiegoś zródła pozyskać wiedzę to jest tak samo jak przykladowo ojciec ci w testamencie przekazuje swoj dobytek dom i jakies inne rzeczy i tak samo jest z biblią Bóg nam chce przepisac nowe niebo i ziemię i pytanie jest czy chcemy to otrzymac to co on nam gwarantuje

 • waldek on 27 stycznia 2015

  W bajkach diabeł jest symbolem i synonimem umysłu, i chociaż bajki słowiańskie malują go jako przewrotnego złośliwca, który staje na głowie, żeby popsuć duszy szyki poprzez kuszenie do złego i namawianie do nieuczciwości, to jednak sam jest zawsze na swój sposób uczciwy. Jest to bardzo charakterystyczny aspekt nauk, które wyjaśniają, że wszystkie siły universum – zarówno negatywne, jak i pozytywne – są doskonale sprawiedliwe, a więc i doskonale uczciwe. O ile jednak siły pozytywne ciągną duszę do wewnątrz na spotkanie Boga, czyli daleko poza zasięg wszelkich pokus, niesprawiedliwości i nieuczciwości – zadaniem sił negatywnych jest ściąganie jej w dół, do świata, usidlanie i zatrzymywanie w postępie duchowym. Zagadnienie to staje się o wiele bardziej jasne i zrozumiałe, gdy weźmiemy pod uwagę, że diabeł jest również stworzeniem Bożym i to co robi jest niczym innym jak wypełnianiem jednej z części Boskiego planu

 • waldek on 27 stycznia 2015

  Kilka słów o naturze szatana.

  Choć nie ulega wątpliwości, że Jezus uczył o istnieniu Szatana, to jednak bardzo niewiele zapisane zostało w Ewangeliach na temat jego natury, pochodzenia oraz sposobów funkcjonowania w tym świecie, powodując, że jest on tym, czym właśnie jest. Jezus po prostu tylko wspomina o nim tu i tam. Dlatego nie należy się dziwić, że opinie wczesnych „ojców Kościoła” bardzo się od siebie różniły, ponieważ nie mieli żadnej konkretnej bazy w jego wypowiedziach, zaś późniejsze nauki Kościoła były jeszcze bardziej konfundujące. Na przykład, widzimy według nich Szatana jako „upadłego anioła”, który nie posłuchał Boga – jest to rzekomy fakt, który nie znajduje wcale potwierdzenia pośród wypowiedzi Jezusa, ani nie wyjaśnia procesów, za pomocą których Szatan wywiera wpływ na ludzkie myśli i zachowanie – nie mówiąc już o tym, że nie daje odpowiedzi na pytanie, dlaczego Bóg nie ma ochoty wziąć go w karby lub jest pozornie niezdolny, aby tego dokonać. W związku z tym, sprawa pozostaje nierozwikłaną tajemnicą i wielu teologów, zarówno dawnych, jak i współczesnych, trzyma się jak najdalej od wszelkich dyskusji o naturze Diabła, traktując ten temat jako zbyt krępujący.

  Studia nad literaturą wczesnochrześcijańską i spokrewnionymi pismami oraz znajomość nauk wielu innych mistyków pozwala na lepsze i klarowniejsze zrozumienie tego zagadnienia. Mistycy twierdzą, że za zarządzanie tym światem odpowiedzialna jest Siła Negatywna i olbrzymia mnogość pomniejszych mocy będących w zasięgu jej działania. Jest ona władcą nie tylko tego materialnego świata, ale dwóch pozostałych sfer: astralnej i przyczynowej. Siła Negatywna, czyli Szatan – o ile decydujemy się utożsamiać jedno z drugim – jest zatem władcą również niebiańskich światów, do których zgodnie z naukami większości religii, starają się dostać ich wierni po śmierci. […]

  Musimy sobie zdać jasno sprawę z faktu, że mamy tu do czynienia z procesami kosmicznymi o niesłychanych rozmiarach i w związku z tym wszelkie tendencje do antropomorfizowania zarówno Boga, jak Szatana, mogą być dopuszczalne jedynie dla potrzeb metaforycznych. Mówimy o mocach, o energiach leżących daleko poza zasięgiem naszego pojmowania i jedynym sposobem prawdziwego ich zrozumienia jest bezpośrednie, osobiste, mistyczne doznanie. Szatan tak samo nie jest diabłem z czerwonym obliczem, spiczastymi uszami i ogonem, żyjącym wśród płomieni, smoły i siarki, jak Bóg nie jest poczciwym staruszkiem z długą brodą, wyglądającym zza wilgotnej chmurki. […]

  Chrześcijańska koncepcja Szatana postrzega go jako istotę, która jest całkowicie ciemna i zła. Nawet tradycja judejska w czasach Jezusa w ten sposób przedstawiała Szatana. Ukazuje się go przede wszystkim jako zawsze obecnego kusiciela ludzkości w tym świecie oraz jako zarządcę piekieł, gdzie dusze są karane i pieczone za swe grzechy. Natomiast Siła Negatywna, o której mówią mistycy, posiada zupełnie inną naturę. Według mistyków, Siła Negatywna jest źródłem wszelkiej rozmaitości w światach umysłu i materii. Jest ona inicjatorem – twórcą w pewnym sensie wszystkiego – w tym świecie. Jest ona odpowiedzialna za zasłonę dwoistości i separacji, narzuconą na pierwotną jedyność i czystość Boga. Pojęcie dwoistości implikuje zarówno dobro, jak i zło, światło tak samo jak ciemność. Jedno nie może istnieć bez drugiego, bo są one dwiema stronami tej samej, jednej monety. Dobro i światło królestwa Szatana jest zatem pojęciem względnym i nie można ich utożsamiać z nieporównywalną i najczystszą miłością, światłem i błogostanem Boga.

  Siła Negatywna jedynie kształtuje i wypromieniowuje pierwotną energię Boga, a jej egzystencja całkowicie zależy od Boga. A zatem, tak długo jak Szatana przedstawia się jako coś całkowicie negatywnego i oddzielonego od Boga, jego rola w Stworzeniu pozostaje paradoksem. Lecz gdy tylko spojrzymy nań jako na ekspresję, na zstąpienie niżej Boskiej mocy, wówczas jego istnienie i działania w tym świecie stają się o wiele bardziej zrozumiałe.

  Zamieszanie w pojęciach i niezrozumienie rodzą się częściowo w wyniku traktowania Szatana jako czyste zło – czyli z przekonania, które całkowicie przeniknęło chrześcijański system rozumowania. Za tym z kolei poszła koncepcja grzechu jako czegoś stuprocentowo negatywnego i złego. Mistycy ukazują grzech z o wiele szerszej perspektywy i w o wiele mniej emocjonalny sposób. Według nich, dobro i zło tego świata jest ze sobą nierozerwalnie związane jako dwa aspekty „grzechu”, z których jeden istnieje dzięki drugiemu. Czyste dobro i doskonałość Boga są ponad i poza oboma i posiadamy mnóstwo dowodów w Ewangeliach, że Jezus postrzegał to w ten sam sposób. […]

  Wyjaśniana za pomocą mieszaniny mitów, metafor i metafizyki, rola Szatana polegająca na utrzymywaniu dusz w odłączeniu od Boga, zawsze była fundamentalnym aspektem nauk gnostyckich oraz nauk głoszonych przez mistyków na przestrzeni millenniów. Mówią oni, że zadaniem Szatana narzuconym mu przez Boga, jest zabezpieczanie ogólnej równowagi Stworzenia, utrzymywanie dusz uwięzionych w swoim królestwie i nie pozwalanie im na ucieczkę i powrót do Boga. […]

  Zrozumiałe, iż nie jest łatwo pojąć jak to się dzieje, że Diabeł działa w granicach woli Boskiej. Jest to odwieczny problem i zakrawa na paradoks, dlatego znalazł on swój oddźwięk w Homiliach Klemensa, w pytaniu, które zadano Piotrowi:

  Kiedy Piotr to powiedział, Lazarus, który był również jednym z jego uczniów, rzekł: Wytłumacz nam równowagę, jak mamy rozumieć, że Zły miałby być wyznaczony przez prawego Boga jako karzący bezbożnych? A Piotr odrzekł: Dopuszczam oczywiście, że Zły nie robi nic złego, gdyż jest on wykonawcą danego mu prawa. I chociaż charakteryzuje się złymi skłonnościami, to jednak na skutek bojaźni Bożej nie robi niczego niesprawiedliwego, lecz za oskarżanie nauczycieli prawdy w celu usidlenia nieostrożnych, nazwany został oskarżycielem (Diabłem). (Clementine Homilies XX:IX, CH p.320) […]

  Zadanie utrzymywania dusz w niewoli Szatan wykonuje bardzo prosto poprzez zajmowanie ich uwagi najprzeróżniejszymi zjawiskami i aktywnością w obrębie swojego świata. Za pomocą zmysłów uwaga umysłu jest dosłownie przykuta do życiowej gry materialnego świata. Ten proces jest tak wspaniale efektywny, że zaabsorbowane bez reszty dusze nie chcą uwierzyć, iż cokolwiek poza zewnętrznym światem jeszcze istnieje, a nawet dochodzą do przekonania, jakoby ich własne umysły były niczym innym jak tylko wyrazem materialnych sił dostrzeganych za pomocą zmysłów. Dusze pozostają w więzieniu wplątane w zaaranżowane działania i zapewnione warunki do tych działań. Gnostycy uważali ten świat za całkowicie zły przede wszystkim dlatego, że niezależnie czy działania człowieka są dobre czy złe, służą one jedynie jednemu celowi: tym silniejszemu utrzymywaniu duszy tutaj. Jest ona podobna człowiekowi na lotnych piaskach – im bardziej walczy o życie, tym głębiej się zapada. […]

 • Robert on 28 stycznia 2015

  @Waldek

  Według Ciebie Bóg stworzył diabła, Hitlera, Stalina, oprawców ISIS?

  Bo moim zdaniem dziełem Boga są niewinne dzieci, które pod wpływem otoczenie, pokus szatana stały się oprawcami.

 • Robert on 28 stycznia 2015

  Nie wiem Waldek co mam z Tobą zrobić.

  Piszesz takie głupoty, jak to:

  ” Na przykład, widzimy według nich Szatana jako „upadłego anioła”, który nie posłuchał Boga – jest to rzekomy fakt, który nie znajduje wcale potwierdzenia pośród wypowiedzi Jezusa, ani nie wyjaśnia procesów, za pomocą których Szatan wywiera wpływ na ludzkie myśli i zachowanie – nie mówiąc już o tym, że nie daje odpowiedzi na pytanie, dlaczego Bóg nie ma ochoty wziąć go w karby lub jest pozornie niezdolny, aby tego dokonać.”

  Jest to potężna manipulacja i nawet nie chcę wchodzić w polemikę.

  Ty nie chcesz wymieniać poglądów, tylko nauczać.
  Problem w tym, że ja nie pozwolę Ci na szerzenie kłamstw i pisanie nieprawdy o Bogu, Chrystusie.
  Wiem, że robisz to celowo, ponieważ już zwracałem Ci uwagę.

  Próbujesz zdominować to forum ilością komentarzy.

  Ostatni raz Cię proszę: przedstaw swoją opinie na temat, który jest związany z artykułem.
  Nie usiłuj wywierać presji na innych półprawdami.

 • WALDEK on 28 stycznia 2015

  Robert napisałeś artykuł o Herodzie który jest nie prawdą.

  Skopiuje swoją wypowiedz na ten temat

  Powyższa historia o Herodzie jest nieprawdziwa, ze względu na to że jakim by nie był Herod despotą i tyranem na pewno nie posunąłby się do masowej rzezi niewiniątek bo ani Rzymianie ani ludnośc tamtych terenów nie darowaliby nikomu takiego wyczynu. Co więcej nigdzie w historii tamtego okresu nie ma absolutnie żadnego zapisu takiegio skandalicznego akt., ani u Józefa Flafiusza ( który bardzo skurupulatnie skomplikował listę wszystkich innych przestępst heroda, ani nigdzie indziej , nawet u Łukasza. Historia pisana tamtego okresu jest całkiem dobrze udukumentowana i taki okropny czyn nie mógfłby przejśc nie zauważony. Pomysł Mateusza posłużenia się rzezią prawdobodobnie wywodzi się z opowiesci o Faraonie.
  A tak wogóle jak można uwierzyć że Bóg dopusciłby żeby przyjście na świat Syna Bożego obwieszczone zostało takim okrucieństwem.
  Tekst o Herodzie jest nie prawdą. A więc jest to historia wymyślona przez Mateusza, który poslugiwalię cytatami wyrwanymi z kontekstu. Takich przykładów jest mnóstwo w samym Nowym Testamencie

  Bierzesz wszystko dosłownie to co jest w NT
  zapoznaj się najpierw kim był Mateusz ewangelista i skąd ten opis niewiniątek.
  Nie było takiej rzeżni w historii żydów.
  Napisałeś nie prawde, Józef Flawiusz pisał biografię o Herodzie i nie wspomina o tym incydencie nigdzie w swoich pismach.
  Pamiętaj że Biblia była przepisywana ręcznie przez 1500 lat i Szatan do niej co nieco dopisał
  Na pytanie kto jest odpowiedzialny za zbrodnie w betlejem odpowiedz jest jedna NIKT bo takiej zbrodni w historii Żydów nie było. A więc artykuł na ten temat jest też półprawdą.
  Nie nauczam tylko piszę prawdę jaka by ona nie była, wiem że jest dla ciebie nie wygodna.
  Pozdrawiam, daje ci już spokój bo widze że sie denerwujesz po nocach z powodu moich komentarzy. Dobranoc

 • WALDEK on 28 stycznia 2015

  Robert może napisz artykuł o tym jak Eliasz został wzięty do nieba na dywanie. ( He )
  Przecież traktujesz biblie dosłownie więc wyjdzie całkiem ciekawy artykuł..

 • Robert on 28 stycznia 2015

  Waldek, nie pogrywaj ze mną.
  Ostatni raz Cię upominam.

  Nie pozwolę, abyś kpił szyderczo z Biblii.

  Nie umiesz zrozumieć, to pochyl się pokornie i nie drwij.

 • Gutek on 28 stycznia 2015

  Dociekanie PRAWDZIWOSCI PISM starych i nowych w tym tych uważanych za swiete jest rzecza ludzka i proszę wszystkich aby na tym tle nie było klotni gdyż PRAWDY SA ROZNE ,pisali o tym tak ksieza jak i swieccy .

  Nie robcie z tego portalu wyznaniowego lub bezwyznaniowego – GLOSCIE AUTENTYCZNA PRAWDE JESZCZE NIESPISANA – DZISIEJSZA !

  A jaka ona jest to wszyscy widzimy .

  Ta prawda jest nie tyle smutna co TRAGOCZNA !
  JEST NIA TO ,ZE TAKIE NARODY jak ZYDZI i NIEMCY
  CHCA SOBIE CALY SWIAT PODPORZADKOWAC i NIM RZADZIC !!!!!!!!!!!!!!!
  Malo tego ,te dwa narody montowali i nadal montują rzady w poszczególnych krajach i narodach ,które sa na tyle sluzalcze ,ze dopuszczają do wzajemnych KLOTNI i PRZELEWANIA KRWI NARODOWYCH ,przez wszczynanie majdanów,rewolucji, WOJEN az po calkowita ZAGLADE OGROMNEJ LICZBY LUDNOSCI !
  Maja to w swych założeniach o planach .
  Malo tego – ZWALAJA WINE NA INNYCH (najswiezszy przykład wojna domowa na Ukrainie).

  Czy tego nie widzicie,nie odczuwacie nawet na własnej skorze ?
  NIE WIDZICIE CIERPIEN LUDZI i CALYCH NARODOW ???
  I tu znawcy pism ,odpowiedzcie nam PROSTACZKOM :

  Czy nadal mamy to tolerować i CIERPIEC ?
  Czy nadal mamy się godzic z ta DOMINACJA ZYDOW i NIEMCOW NAD NAMI POLAKAMI ?
  Czy NIE WIDZICIE ZNIEWALANIA NARODOW ,PANSTW jak chociażby POLSKA,PALESTYNA i INNE ??????????????????

  Jak długo można jeszcze to znosic,byc slepym,gluchym i BEZBRONNYM ???

  Wiec zostawcie w spokoju Biblie i Ewangielie – to było,minelo – TWORZCIE WSPOLCZESNE DROGOWSKAZY JAK ZYC w PRAWDZIE i w POKOJU !!!

  A wy wszyscy „myśliciele” nasłani i być moze opłacani,
  nie wysilajcie się na żadne „testamenty”,TWORZCIE DOBRO WLASNE i ZYCIE W POKOJU LUDZI z LUDZMI .

  Nie uważajcie innych za bezmyślne masy i nie wciskajcie WSZELKICH KLAMSTW ,szczególnie ludziom MLODYM i NAIWNYM (starzy poznali zycie na własnej skorze,doli i niedoli) !!!
  BADZCIE LUDZMI PRAWDY i POKOJU,LUDZMI SPRAWIEDLIWYMI !!!

  To moja prosba .

 • Sybilla on 1 lutego 2015

  Nie wazne jakiej jestes religi jakiego wyznania.Wazne jakim jestes czlowiekiem.Twoje czyste serce sie liczy.Byc bratem dla drugiego czlowieka nie wilkiem.Zyciem trzeba sie modlic niewazne czy chodzisz do kosciola.Stworca jest energia przenika caly wszechswiat.Krzyzyki i symbole dobre sa dla szatanow a nie dla dobrych ludzi .Tylko ludzcy madrzy ludzie zmienia ten swiat,Nie patrzmy spokojnie na przemoc klamstwa i wojny.Zmieniajmy zycie wkolo siebie i cieszmy sie tym zyciem moze to jedyna szansa w swoim rodzaju od Sybilli.

 • Damian on 4 lutego 2015

  Witam !

  Waldek w pewnych kwestiach mówisz sensownie lecz w innych bredzisz. Skoro jest tak jak mówisz to część ludzkości została skazana czy to na niebo czy na piekło zanim zostali jeszcze poczęci? Bo tak założył „Plan” ?Plan zakładał stworzenie Hitlera który zgładzi wielkie rzesze ludności i po prostu pójdzie do piekła ? To jest błąd.Hitler i inni oprawcy powstali tylko i wyłącznie dlatego, że dobry Bóg dał każdemu wolną wolę.Każdy jest kowalem Swojego losu i o tym należy pamiętać.Nie po to mamy sumienie żeby czynić dowolnie zło i się z tego cieszyć.Każdy nawet największy tyran ma sumienie.Czy to wcześniej czy później i tak i tak będą go dręczyć wyrzuty sumienia.Pytanie czy dla ziemskiego raju jesteś w stanie sprzedać duszę diabłu czy wolisz cierpieć za życia a żeby zaznać na wieczność spokoju.

  Ja tak to rozumiem.Nie trzeba się aż nadto zagłębiać w to co się działo kilkaset czy kila tysięcy lat temu.Trzeba analizować to co się dzieje tu i teraz i dokonywać wyboru który uratuje Nas przed potępieniem oraz nasze dzieci.

  Podejrzewam, że za kolejne 1000 lat również ludzie będą snuć teorie w których będzie ziarnko prawdy i kopiec kłamstw bo nikt nie jest w stanie przewidziec co było prawdą a co nie tyle lat wstecz.

  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *