Jak wygrać z finansjerą – Deep State?

deep state

Donald Trump, to jedyny ważny polityk światowy, który otwarcie krytykuje Deep State, czyli ukryty rząd, inaczej: „głębokie państwo” – „państwo w państwie, czyli sytuacja, w której niewielka grupa utrzymuje władzę, niezależnie od zmieniających się rządów”.

Od razu na wstępie rozprawmy się z pytaniem: czy pan Trump jest aktorem, czy faktycznie walczy?

Nie wiadomo. Osoby, które murem stoją za uczciwością pana Trumpa grają w trudną grę. Dają sobie obciąć rękę za osobę, która jest wielką niewiadomą.

Ale… Biblia opisuje polityków, którzy realnie będą walczyć z Deep State. Dlatego oczekujemy ich i analizujemy prawdziwe wypowiedzi:

„A dziesięć(1176) rogów, które widziałeś, dziesięcioma królami(935) są, którzy królestwa(932) jeszcze nie wzięli/otrzymali(2983), ale władzę jak królowie(935) na jedną godzinę/dzień/czas(5610) biorą/otrzymują(2983) – z/po/później(3326) zwierzę/bestia”  – Objawienie 17:12.

„A dziesięć(1176) rogów, które widziałeś, – ponad/przed/przeciw/na(epi) zwierzęciu/bestii <=lub=> nawet/a następnie/także(kai) zwierzę/bestia – ci znienawidzą nierządnicę – spustoszoną/zdewastowaną/zniszczoną uczynią ją i nagą i ciała jej będą jeść i ją spalą w ogniu, ponieważ Bóg dał w serca ich uczynić cel/wolę(1106) Jego i uczynić jeden cel/wolę i dać królowanie/rządy ich/swoje/te same zwierzęciu/bestii, aż zostaną zakończone/osiągnięte słowa Boga” – Objawienie 17:16-17.

Zacznijmy od tego: kim jest Deep State?

Nie wiem, jak precyzuje tę grupę Donald Trump. Mówi o ukrytym rządzie. Nie wiadomo czy chodzi mu o rząd, który przejął władzę nad USA, czy o rząd, który przejął władzę nad państwami świata. Raczej z wypowiedzi byłego prezydenta wynika, że Deep State przejął i Waszyngton i świat.

Według Biblii królami, czyli przywódcami państw, politykami, partiami politycznymi rządzi nierządnica/wielki babilon/kobieta:

„…wielki babilonMatka nierządnic/prostytutek i obrzydliwości ziemi” – Objawienie 17:5.

„A niewiasta/kobieta(1135), którą zobaczyłeś jest miastem wielkim mająca/trzymająca królestwo/władze królewską(932) powyżej/nad/na(1909) królach ziemi – Objawienie 17:18.

„bo winem zapalczywości swojego nierządu/niemoralności/cudzołóstwa/bałwochwalstwa(porneias 4202) piły(4095)/upadły(4098) wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią niemoralności/wszeteczeństwa(4203 eporneusan), a kupcy ziemi wskutek mocy/władzy luksusu jej wzbogacili się” Objawienie 18:3.

„Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku! Ponieważ mówi w swym sercu: „Mieszkam/siedzę(2521) (jak) królowa(938) i nigdy/z pewnością nie jestem wdową, i nigdy/z pewnością żałoby/smutku nie zobaczę – Objawienie 18:7.

„Znienacka zaczną go kąsać. Pojawią się wierzyciele/(którzy będą) gryźć(5391-czasownik r.m. l.mn) i staniesz się ich łupem. Ponieważ zagrabiłeś liczne narody, ciebie rozgrabią wszystkie pozostałe ludy…” – Habakuka 2:7 (Septuaginta).

„…bo korporacje twoje były szefami/panami ziemi, bo w farmakologii/lekach/magii twoich oszukane zostały wszystkie narody” – Objawienie 18:23.

„i w niej znalazła się krew proroków i świętych i wszystkich, którzy są zamordowani na ziemi” – Objawienie 18:23.

„A kupcy ziemi płaczą i smucą się nad nią, bo towaru/produktu ich nikt już nie kupuje” – Objawienie 18:11

„Dlatego w jednym dniu/czasie(2250.hemera) nadejdą plagi jej, śmierć i żałoba i głód i ogniem zostanie spalona, bo silny Pan Bóg, który osądził ją” – Objawienie 18:8. 

„…i z rozmachem, zostanie rzucone wielkie miasto Babilon i nie zostanie już znalezione” – Objawienie 18:21. 

https://prorogeopolityka.pl/post/proroctwa-kim-jest-nierzadnica-wielki-babilon-8-mocarstw-posag-z-daniela-czesc-ii

Kim jest nierządnica?

Mamy cztery byty wymienione w Biblii, które mają władzę lub będą miały władzę na ziemi:

  1. nierządnica/kobieta/wielki babilon: globaliści, finansjera, deep state itd,
  2. Mocarstwa światowe. Obecnie jest nim USA.
  3. 10 królów – państwa, które odbiorą władzę nierządnicy.
  4. Bestia/zwierzę – ma dopiero objąć władzę.

Nierządnica, która obecnie ma największą władzę na ziemi, pochodzi od narodu wybranego Izraela. Działa od rządów w Egipcie. Obecni miliarderzy działają tu i teraz, natomiast ta grupa działa systemowo, utrzymuje swoją władzę, wpływy od wieków.

Nazwa „nierządnica” pochodzi od sprzedajności tej grupy. Zdradzili Boga. Zdrada polegała na odrzuceniu prawdziwego Boga i służeniu: bóstwom, bożkom, wizerunkom, złym postaciom duchowym, szatanowi, czarnej magii itd.

Precyzyjnie określił ich Chrystus. Nazwał ich potomstwem żmijowym. To oni zamordowali Chrystusa:

https://jeszu.info/post/finansjera-za-czasow-chrystusa-to-oni-go-zabili

W tamtym czasie stanowili sanhendryn, który osądził Chrystusa na śmierć. Byli to przedstawiciele panujących religii.

Kim dzisiaj są?

Najbogatszymi ludźmi na ziemi, posiadają olbrzymią władzę w większości państw świata. Skoro dawniej byli kapłanami religii, to również dzisiaj jednoczą się pod nazwą sanhedrynu i opracowują losy świata. Poznajemy ich po działaniach, które wykonują. Są opisane w powyższych wersetach.

Według proroctw biblijnych kontrolują polityków na całym świecie, kontrolują handel, czyli wielkie korporacje, zajmują się farmakologią, czarami, czyli czarną magią, swoimi kłamstwami omamili ludzi na ziemi.

Te cechy charakterystyczne wymienione w Biblii, pozwalają nam widzieć ich czyny. Prawdopodobnie nie widzimy ich wizerunków, twarzy, ponieważ zazwyczaj chowają się za miliarderami, za politykami, za artystami, za idolami itd.

I z tymi ludźmi będą walczyć politycy, jak pisze Objawienie Jana. Oczekujemy ich, dlatego przyglądamy się każdemu politykowi, który dokonuje próby obnażania ich kłamstw.

Obecnie takimi politykiem jest Donlad Trump. Czas pokaże czy jest marionetką, czy prawdziwym graczem.

Zobaczmy, co skłania nas do przyglądania się byłemu, a może przyszłemu prezydentowi USA.

Krytyka Deep State 

W styczniu 2024 Donald Trump tak mówił:

„Z wami u boku zmiażdżymy deep state. Przepędzimy podżegaczy wojennych. Pozbędziemy się globalistów. Wykopiemy zdegenerowaną klasę polityczną, która nienawidzi naszego kraju. Rozgromimy fake media. Raz na zawsze wyzwolimy nasz kraj od tych tyranów”źródło.

W marcu 2023 roku: 

„Trump obiecywał, że kiedy wygra, weźmie się za wymienione sprawy „jeszcze silniej, szybciej i lepiej”. W swoim wystąpieniu skoncentrował się w dużej mierze na kwestii wykorzenienia korupcji z Waszyngtonu i starciu z globalistami. Jak przekonywał, zadania tego nie udało mu się dokończyć w okresie prezydentury. Były prezydent obiecał, że „całkowicie zniszczy deep state” i nazwał Joe Bidena „przestępcą”. Dodał, że kiedy jego ekipa wróci do władzy, to obali kłamstwa i dezinformację. Konkludując, powiedział, że to jest ostateczna bitwa i jeśli Demokraci wygrają, kraj zostanie bezpowrotnie stracony”źródło

Krytyka CBDC 

„W trakcie transmitowanego przez Fox News przemówienia w Portsmouth Trump obiecał, że jeżeli powróci do Białego Domu to „nigdy nie pozwoli” Rezerwie Federalnej na wyemitowanie w Stanach Zjednoczonych CBDC (cyfrowa waluta banku centralnego).

– Dziś wieczorem składam kolejną obietnicę, że będę chronić Amerykanów przed tyranią rządu. Nigdy nie pozwolę na stworzenie cyfrowej waluty banku centralnego – zapewnił, wywołując aplauz zgromadzonych.

– Taka waluta dałaby rządowi federalnemu, naszemu rządowi federalnemu, absolutną kontrolę nad twoimi pieniędzmi (…) mogliby zabrać twoje pieniądze i nawet nie wiedziałbyś, że zniknęły – zwrócił uwagę.

Trump podkreślił, że jest to ogromne zagrożenie dla wolności i obiecał, że nie dopuści do powszechnego wdrożenia systemu pieniądza cyfrowegoźródło. 

Krytyka finansowania wojny na Ukrainie

W Lutym 2024 roku na wiecu w South Carolina, Donald Trump skrytykował przekazywanie miliardów dolarów Ukrainie.

Podał bardzo ciekawy argument.

Co zrobią, jeżeli Ukraina dogada się z innymi siłami i odwróci się od USA?

Kiedy pieniądze przeznaczone na wojnę, będą kredytem, to USA może szybko przywołać Ukrainę do porządku. Kiedy będą rozdawane za darmo, to Ukraina może zawrzeć inny sojusz.

Takiego rozwiązania obawia się Donald Trump. Obawia się, że jakaś siła, mocniejsza od USA, może przejąć Ukrainę.

Podsumowanie

Jeżeli Donald Trump jest tą osobą, która ma zniszczyć finansjerę, to nie zrobi tego sam. Można go zamordować, a jego ekipę unicestwić na różne sposoby.

W tej chwili macha szabelką i faktycznie przeciwstawia się finansjerze.

Ale, zablokowanie CBDC w USA, nie spowoduje, że finansjera nie wprowadzi tej waluty do innych państw.

Dlatego, gdy pojawią się politycy z woli Boga, to jako przywódcy państw, będą działać wspólnie, będą stanowić realną siłę, która rozgrabi i zniszczy finansjerę.

Tak przedstawiają te wydarzenia proroctwa biblijne.

Jeżeli nie będzie to Donald Trump, to za niedługi czas Bóg natchnie do walki innych polityków.

Zauważmy, że ci politycy będą spełniać wolę Boga w tym jednym celu: zniszczenie nierządnicy. Nie oznacza to, że będą sługami prawdziwego Boga. Mają wypełnić, zrealizować ten jeden cel.

 

Robert Brzoza

Kliknij poniższe foto i przejdź do filmu

„Donald Trump walczy z Deep State. Kim oni są?”:

deep state

 

1 – Zapraszam do filmu:

https://ccfound.com/pl/marketplace/courses/2742/geopolityka/donald-trump-walczy-z-deep-state-kim-oni-sa?ref=6WgzQuzbGGfRH1m4

Aby oglądnąć film, zaloguj się na swoje konto w ccfound.

Nie masz konta?

Kliknij powyższy link. Po przejściu na stronę z filmem, kliknij napis: „Zdobądź za darmo”.

Następnie wpisz w formularzu: swój adres email i hasło do nowego konta.

2 – Zapraszam do grupy geopolitycznej, aby nie ominęły cię ważne informacje:

https://ccfound.com/pl/groups/geopolityka-i-prorogeopolityka/1ee8640d-b97d-6cf8-b82b-a57b1764d6c5?ref=7JyRnnGr4p3V3XLi

Po klikniciu w powyższy link, wejdziesz do mojej grupy.

Zaloguj się na swoje konto, wtedy pojawi się guzik: „Dołącz”.

Po dołączeniu grupy, kiedy dodał nowy artykuł, to dostanie informację na adres email.

3 – Wejdź na mój profil z filmami i po zalogowani się na swoje konto, zasubskrybuj nas:

https://ccfound.com/pl/profile/27586?ref=NEXsXq88ux9Bb4hB

 

Napisz swoje zdanie...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *