Odpowiedzialność szatana za choroby

Wróć

Czy za wszystkie choroby odpowiedzialny jest szatan z jego demonami ?

        Na pewno nie za wszystkie. Izraelici również mieli choroby, na przykład trąd, a sam Bóg opiekował się nimi.

Natomiast z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że szatan w ten sposób więzi ludzi. To nie jest przypadek, że lekarze nie mają wiedzy wyleczenia chorób psychicznych, skrzywień kręgosłupa, ślepoty, niemej osoby czy innych chorób.

Czy myślisz, że wchodzę w świat spekulacji ?

Nie może być mowy o spekulacji w sytuacjach, w których to sam Chrystus potwierdza te informacje. Jeżeli Syn Boga wypędza złe duchy z osób, które mają ślepote, są głuche, pochylone do ziemi, to nie może być mowy o spekulacji. => „Leczenie poprzez wypędzanie demonów.”

Szatan ze swoimi demonami potwornie gnębi ludzi.

Prawdopodobnie wszystkie te osoby musiały „zaprosić” demony do siebie. Najczęściej poprzez uczestnictwo w seansach spirystycznych, na wizycie u wróżki czy uzdrowiciela. Uczyniły to w sposób świadomy lub nieświadomy.

To, że spotykasz się z ludźmi szatana nieświadomie, nie daje Ci możliwości ochrony Boga. Każda osoba ma obowiązek sprawdzać nauki swojej religii w Biblii.

Jest to kolejny dowód na to, jak ważne jest czytanie w dzisiejszych czasach Biblii. Jest tam olbrzymia mądrość, która może wyzwolić Cię od demonów. To dlatego szatan walczy, aby Biblia była czymś niemodnym, wstydliwym, śmiesznym. Boi się odkrycia prawdy przez ludzi.

Dzisiaj będąc tylko blisko z Bogiem jesteś w stanie być chronionym. Sam pomyśl – jeżeli stoisz po stronie szatana, to jak Bóg ma Ci pomóc ?

Aby dowiedzieć się po której stronie stoisz, musisz zacząć czytać Biblie. Następnie modlić się gorąco swoimi słowami i prosić Boga o poznanie prawdy. Musisz odrzucić wszystkie sposoby oddawania czci szatanowi.

Jak zaczniesz odkrywać prawdę, to sama/sam przekonasz się jak jesteś, albo byłaś/byłeś wmanewrowany przez szatana. Jak głęboko tkwisz w szatańskim matrixie duchowym i fizycznym.

 

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

6 Responses to “Odpowiedzialność szatana za choroby”

 • kasia on 22 lipca 2013

  A co z dziećmi które rodzą się ślepe czy gluche? Albo są chore psychicznie na skizofremie itc. One nie miały szansy wejść w źadne uklady z diabłem a zostały obarczone jego choroba. Jak moźna wyjaśnić tą sytuacje?

 • ZastopujCzas on 22 lipca 2013

  Tak, to jest bardzo dobre pytanie Kasia.
  Intencją Pana Boga jest dać wybór każdej osobie na ziemi, pomiędzy Bogiem, a szatanem.
  Osoby niepełnosprawne nie mają takiego wyboru. Część z nich jest niepełnosprawna z winy rodziców, część z braku szczęścia, a część owładnięta demonami.
  Na pewno Pan Bóg da im szanse, aby świadomie mogły wybrać drogę.

 • BOB on 28 sierpnia 2013

  są obciążenia pokoleniowe,
  zdarzają się również przypadki że dzieci rodzą się i już są opętane,
  przekleństwa rodziców na swoje dzieci czy wnuki, to też olbrzymie obciążenie duchowe dla dzieci,
  warto posłuchać egzorcystów czy demonologów, dużo rozjaśniają w tej tematyce, mamy ich w Polsce już chyba ponad 120, sporo pojawia się wywiadów czy nauk z Mszy sw, czy spotkań różnego rodzaju na youtube
  przy okazji też zalinkuje interesujący materiał :
  https://www.youtube.com/watch?v=joO83SoHzAs

  Króluj nam Chryste

 • Piotr on 26 października 2015

  tak BOB ma rację. Dzieję się to pokoleniowo lub Bóg oddał dusze na cierpienie za poprzednie życie. Czyli pierwsi będą ostatnimi a ostatni pierwszymi. Ktoś kto strasznie nagrzeszył w poprzednim życiu i bluźnił dostaje teraz swoją zapłatę w postaci braku osłony od Stwórcy. Dlatego czasami ktoś mówi że Bóg jest niesprawiedliwy…właśnie że jest tylko my nawet o tym nie wiemy. Dlatego warto się modlić za wszystkich również grzeszników i tych którzy nam robią krzywdę bo Bóg naprawdę sprawiedliwie ocenia każdego. Czytać, czytać, wypełniać to co jest napisane.

  Króluj nam Chryste

 • Robert on 28 października 2015

  Jest tylko jedno życie,
  nie ma poprzedniego życia.

  Człowiek umiera raz i czeka na sąd.
  ”A jak postanowione ludziom raz umrzeć, potem zaś sąd” – Hebrajczyków 9:27

 • tor on 28 lipca 2022

  „Człowiek umiera raz i czeka na sąd.” To brednia. To sie kupy nie trzyma. Tak jak wspomniala czytelniczka rodzacy sie z chorobami powinien byc zdrowy w takim ukladzie. Tak samo podam przyklad swoj. Wylecze jedna chorobe pojawia sie druga i tak w kołko tak jakbym była napietnowany od urodzenia. W sensie wylecze-wybłagałem Archanioła Miachaela o wstawiennictwo o zdjecie jednej z chorob. Nie wiedziec czemu Bog i Jezus jakos nie chca słuchac z ochota moich modlitw. Dlaczego tak sadze? Po efektach i poczuciu intuicji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *