Pan Bóg ostrzega przed demonami – część 2

Wróć

Rozmowa ze zmarłymi

        Przykład Saula pokazuje nam możliwość komunikowania się z duchami zmarłych. Ale Bóg to potępia.

Saul sprzeciwił się Bogu. Nie wiedząc co zrobić, poszedł do wróżki, która wywołała mu ducha proroka Bożego –  Samuela. Samuel miał pretensje do Saula, że go wywołuje. Był niezadowolony z tego faktu. Następnie Saul rozmawiał z Samuelem, który powiedział mu co go czeka w przyszłości. Miał zginąć za pyche i odejście od Boga. 1 Księga Samuela 28:7-20

Tutaj widzimy, że wróżki jako medium mają możliwość wywołania ducha zmarłej osoby.

Człowiek po śmierci traci swoje ciało. Te osoby które dostąpią zaszczytu życia po Sądzie Bożym odzyskają je. Rzymian 8:11

Natomiast Duch człowieka po śmierci nie umiera, tylko oczekuje na Sąd Boży. Nie ma drugiego życia, a więc inkarnacji jak mówi Biblia:     

”A jak postanowione ludziom raz umrzeć, potem zaś sąd”Hebrajczyków 9:27

Pan Bóg potępił zachowanie Saula. Nie powinien on nigdy pójść po poradę do wróżki. Nawet jak wróżki poprzez demony szatana, mają dostęp do ducha zmarłej osoby, to Bóg zakazuje takich działań.

1 Księga Kronik 10:13-14

13Saul umarł na skutek własnego przewinienia, które popełnił wobec Pana, przeciw słowu Pańskiemu, którego nie strzegł. Zasięgał on nawet rady u wróżbiarki,14 a nie radził się Pana; On więc zesłał na niego śmierć, a królestwo jego przeniósł na Dawida, syna Jessego.”

Konsekwencje rozmowy z duchami poprzez wróżki są oczywiste. Robiąc takie rzeczy, stajesz po stronie szatana odrzucając Boga. Nie ważne jest tutaj czy robisz to świadomie czy nie. To jest Twój wybór i Twoja wola.

Demony informują swoich ludzi

        Oto kolejny tym razem hipotetyczny przykład, ale realny do zaistnienia. Powiedzmy, że jest atak terrorystyczny na dany budynek. Atak ten przygotowuje grupa osób. Nasówa się pytanie kto namówił tych ludzi do przeprowadzenia takiej akcji ?

Ale spytasz się czy ktoś musiał ich namówić ?

Tak, ktoś musiał „uformować” złego człowieka, ponieważ Bóg stworzył go „na swój obraz” Rodzaju 1:27. Dlatego ludzie z natury są dobrzy, a tracą ją pod wpływem akceptaci pokus szatana.

To szatan ze swoimi demonami przyciąga ludzi do siebie, poprzez różne fałszywe znaki i sztuczki:

Dzieje Apostolskie 13:14  „I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.”

Wiemy już że jest Bóg z mocą władczą i szatan ze swoimi demonami. Pan Bóg zapewne nie przekonał tych ludzi do zbrodni. Pozostaje więc szatan.

Wiemy z przykładu Ewy, jak sprytnie on działa. Skoro to demony szatana skusiły ludzi do ataku terrorystycznego, to dokładnie wiedzą kiedy on nastąpi. Taką informację mogą przekazać dowolnej osobie ze swojego kręgu. Zarówno wróżce, satanistom, jasnowidzowi, jak i innym osobom.

Wróżki dostają inormacje od demonów

        Dlatego idąc do wróżki, jasnowidza możesz dostać określone informacje. Niekoniecznie prawdziwe. Dostaniesz takie dane jakie są w interesie szatana. Jeśli zechce byś mu uwierzył/uwierzyła, to może dać Ci prawdziwe dane, ale przeważnie będą to informacje mające na celu zwieść Ciebie.

Należy zaznaczyć, że nie wszystkie wróżki mają kontakt z demonami. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że w dzisiejszych czasach bardzo dużo jest wyznawców szatana. Występują oni w różnych rolach w każdej branży. Od artystów poprzez biznes kończąc na polityce.

Dlatego demony wybierają te osoby, które mają władze, odpowiednie pole działania lub z innych przyczyn są wiarygodne dla nich.

Możesz również zauważyć, że wróżki są przeważnie kobietami. Wynika to z tego, że demony wybierając kobiety sugerują się swoimi odchyleniami seksualnymi, któremu dali upust przed potopem.

Większość wróżek nie dopuszcza myśli, że to demony szatana przekazują im informacje. Wierzą, że to „duchowi przewodnicy”, dostarczają im wiadomości, ale nie łączą ich z demonami.

 

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

Napisz swoje zdanie...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *