Upadek finansjery – część 1

Wróć

        W Nowym Testamencie możemy przeczytać opis zakończenia świata. Mało tego. Dzięki obserwacji historii i obecnych czasów, możemy dość precyzyjnie powiedzieć, jakie zamierzenia ma Bóg względem osób odpowiedzialnych za zniszczenie ekonomii świata. Osób, które przejęły władzę nad systemem finansowym na świecie.

Kim jest Wielka Nierządnica ?

        W objawieniu Jana możemy dowiedzieć się o przepowiedni zniszczenia Wielkiej Nierządnicy.

W Księdze Apokalipsa 17:1-6 czytamy:

1Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak odezwał się do mnie: Chodź, ukażę ci wyrok nad Wielką Nierządnicą, która zasiada nad mnogimi wodami.”

Z kolejnych wersetów będzie jasno wynikało, że Wielką Nierządnicą jest system finansowo-ekonomiczny, który odpowiedzialny jest za wojny, śmierć, oszustwa i cierpienia wielu ludzi. Zbudowała go finansjera.

Wielka Nierządnica ma wpływ na ludzi i rządy krajów

2Z którą nierządu dopuścili się królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi upili się winem jej nierządu.”

Czytamy tutaj, że z Wielką Nierządnicą współpracują zarówno rządy krajów, jak i ludzie na ziemi.

Czy jest na świecie jakakolwiek religia czy instytucja, która ma wpływ na większość ludzi na ziemi ?

Nie może być to żadna religia. Nie ma takiej religii na świecie, która owładnęłaby całym światem, „z którą nierządu dopuścili się królowie ziemi.” Religia katolicka ma marginalne znaczenie w USA, Japonii, Chinach i  w krajach arabskich. Religia żydowska ma minimalne znaczenie w Europie.

Natomiast finansjera ze swoimi kredytami, dotarła do większości ludzi na ziemi – „a mieszkańcy ziemi upili się winem jej nierządu.”

Nie ma kraju na świecie, na którego nie mają wpływu bankowcy.

Brudy nierządu Wielkiej Nierządnicy

Czytamy dalej:

4A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogie kamienie i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. „

Rodziny, które stanowią finansjerę są bardzo bogate. Rockefeller na pierwszej wojnie światowej zarobił 200 milionów dolarów. W drugiej wojnie finansował zarówno Niemcy, jak i ZSRR.

Znając cele finansjery dokładnie widzimy, że kolejne wojny i kryzysy są zorganizowanym systemem zdobywania władzy nad ludzkością. Ich sumienia obciążone są milionami osób zabitych, milionami cierpień i wylanych łez – to są „brudy swego nierządu”.

Wszystkie powstałe wojny nie miały prawa zaistnieć. Ponieważ, jeżeli przyjrzymy się szczegółom, to zawsze rozpoczęły się z błahych powodów, które powinno rozwiązać się w sposób dyplomatyczny.

Również Hitler, nigdy nie osiągnąłby takiej pozycji, gdyby nie pomoc finansowo-polityczna od Wielkiej Brytanii i USA. Przecież on swoją potęgę budował przez kilka lat.

Nikt tego nie widział ?

Każda wojna i kryzys był i jest zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Tu nie ma żadnego przypadku.

5A na jej czole wypisane imię – tajemnica: „Wielki Babilon. Matka nierządnic i obrzydliwości ziemi”. 

Wiemy dobrze jak pieniądze wpływają negatywnie na większość ludzi. Prostytucje, handel ludźmi, wojny – wszystko to jest prowadzone dla zdobycia władzy jak i pieniędzy. Za to wszystko odpowiedzialna jest – ” Matka nierządnic i obrzydliwości ziemi”.

Pijana krwią świętych

6 I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Chrystusa, a widząc ją zdumiałem się wielce.” 

Finansjera poprzez wywołanie wojen i kryzysów zabiła miliony „świadków Chrystusa”.  Jest odpowiedzialna za ich krew.

A co oznacza „pijaną krwią świętych” ?

 W 1 Liście do Tesaloniczan 2:15 czytamy:

„Żydzi zabili Pana i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i są wrodzy wszystkim narodom.” 

W okresie życia Syna Bożego na ziemi, to żydzi byli Jego największymi wrogami. Sprawowali oni władze państwowe jak i kościelne.

W obecnych czasach nic się nie zmieniło. Władzę nad systemem finansowo-bankowym w Europie sprawują żydzi. W skład finansjery wchodzi najbogatsza rodzina żydowska – Rothschild.

Żydzi amerykańscy w czasie drugiej wojny światowej, finansowali i popierali Hitlera. Pogardzali biedniejszymi żydami europejskimi, którym nie pozwolono wjechać do USA. W wyniku czego wracali do Europy, gdzie Niemcy wysyłali ich do obozów koncentracyjnych.

Zapraszam do drugiej części: Upadek finansjery – część 2

 

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

2 Responses to “Upadek finansjery – część 1”

  • Maks on 25 listopada 2013

    Osobiście w Apokalipsie widziałem Watykan jako Niewiastę, która sprzedała się Bestii – czyli światu finansjery (Babilon). Przemieniła się przez to w Nierządnicę odzianą w purpurę i złoto. Znak Bestii bez którego nie można sprzedać ani kupić. System finansowy zastępuję dotychczasowe karty płatnicze, pieniądze, dowody osobiste – chipem wystrzykiwanym w rękę lub na czoło który będzie zawierał nasze pieniądze i dane o nas. Myślę, że wysocy urzędnicy w Watykanie są wtyczkami Iluminatów mający na celu zniszczyć dobrą opinię kościoła. To widać min. po ilości afer pedofilskich pojawiających się wśród księżny.

  • Mariusz on 12 sierpnia 2015

    Uważam ze owa nierzadnica to raczej i zgodnie z symbolika zawartą w STARYM testamencie odstępczy kościół czy też religia w przeciwieństwie do panny czystej, Oblubienicy Chrystusa czyli jego prawdziwego Kościoła . Tak wogole całą apokalipsa jest napisana symbolami których znaczenie odnajdziemy w ST. Zauważcie iż apostoł Jan widząc owa nierzadnica zdumial się wielce, to jest znamienne właśnie te zdziwienie Jana widzacego kościół rzekomych następców Chrystusa jako kościół odstępczy , którego właśnie idealnie charakteryzują owa purpura i szkarlat oraz zabijanie świętach Boga przez wiele wiekow i mającego swą stolicę w mieście na 7 wzgórzach z apokalipsy czyli Rzymie .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *