Co zrobić, aby nie podzielić losu prostytutki?

Prostytutka

Przypomnienie nazewnictwa: 

 • Kobieta/nierządnica/prostytutka/babilon/babilon wielki/ judaizm/kabała finansjery to: finansjera, bankierzy i ich system władzy, w tym system: finansowo-kredytowy.
 • Zwierzę, bestia, to żydowski judaizm reprezentowany przez państwo żydowskie, fałszywie nazywane: Izrael.
Objawienie 18:4

„I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie, ludu mój z niej byście nie współuczestniczyli w jej grzechach i nie otrzymali/dostali jej plag, bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i przypomniał Bóg jej przestępstwa/zbrodnie”.

Pan Bóg ostrzega: „byście nie współuczestniczyli w jej grzechach i nie otrzymali/dostali jej plag”.

Osoby, firmy, państwa, które uczestniczą w systemie finansjery, może dotknąć niemiła konsekwencja upadku babilonu.

Osoby, czyli rodziny, firmy, przedsiębiorstwa, które mają kredyty, mogą mieć duże problemy. Kiedy system bankowo-kredytowy będzie likwidowany, banki mogą zażądać zwrotu kredytów. Dostaniesz np. miesiąc na spłatę całego kredytu. Jeżeli tego nie zrobisz, to zabiorą dom, samochód, budynki firmowe, sprzęt firmowy i jeszcze zajmą wynagrodzenie, jeżeli wartość kredytowanej rzeczy nie pokryje całości kredytu.

Innymi słowy, sługi systemu, czyli firmy windykacyjne i komornik, zniszczą Twoje życie.

Bardziej realne zdarzenie to: bestia, przejmując dane systemu kredytowego, może żądać oddania sum kredytów.

Dzisiaj podobne rzeczy robią: i żydowski Izrael i żydzi finansjery z biznesem: „Holocaust”. Żądają od Polski i wielu innych państw, rekompensaty za utracone mienie, które zgodnie z polskim prawem nie należy im się.

Ośmieszana w głównych mediach ustawa JUST – 447, czyli oddanie naszych majątków żydom za zburzenie mienia/Polski przez Niemców, wyszła na światło dzienne.

Jak zwykle medialni eksperci głównych mediów, zostali ośmieszeni przez samego Mike Pompeo, który powiedział:

„Doceniamy również wagę rozwiązywania istotnych kwestii z przeszłości. Wzywam moich polskich kolegów, by poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa, dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły dobytek w czasie Holokaustu – powiedział Mike Pompeo we wtorek (12 luty 2019 rok) podczas konferencji prasowej” – pisze https://fakty.interia.pl/swiat/news-pompeo-wzywa-polske-do-rozwiazania-kwestii-restytucji-mienia,nId,2835831.

Warszawski rząd musi napisać ustawy/ustawę, która da podstawę do wypłaty żydom, miliardów złotych. Teraz podstawy prawnej nie ma, dlatego Pompeo nakazał ją przygotować.

Skoro takie machloje robią z biznesem Holocaust, to tym bardziej mogą przejąć dane z systemu kredytowego i zabierać domy, przedsiębiorstwa i inne dobra materialne.

Polecam nie zadłużać się na duże sumy i spłacać to, co już wziąłeś. Kiedy nadejdzie spełnienie proroctwa, będzie za późno na działanie. Proszenie wtedy Boga o pomoc będzie trudne, skoro wcześniej nie posłuchałeś Jego ostrzeżenia. Judejczycy, którzy nie posłuchali ostrzeżeń Boga podczas likwidacji Jerozolimy, ginęli od miecza Rzymian. Nie było dla nich ratunku.

Przemyśl to…

Również osoby, które nie mają kredytów, odizolowały się od systemu finansjery, mogą ponieść skutki upadku babilonu, jeżeli mieszkają w państwie zaprzedanych polityków.

Te skutki będą mniejsze szczególnie dla osób mieszkających na wsi, gdzie można samemu produkować żywność i opał.

W tej chwili i Polska i USA i większość państw świata, należy do grupy dużego ryzyka.

Obecnie większość państw, wieloma nitkami, połączona jest z systemem finansjery. Polska i większość państw świata nie ma niezależnej waluty, nie ma możliwości emisji pieniądza, nie ma drugiej waluty, dostarcza tylko kilka procent nowych pieniędzy do gospodarki.

Kiedy niszczony będzie system finansjery, to na przykład waluty połączone z systemem finansjery zanotują olbrzymią dewaluacje. Kursy walut będą szaleć, co wywoła olbrzymią recesję w gospodarce.

Nastąpi szybki wzrost cen, upadek przedsiębiorstw, utrata pracy, czyli to, co powoduje biedę, płacz i załamanie.

Sprawdź kraj, w którym mieszkasz,

 • czy przy upadku systemu finansjery, nie stracisz domu/firmy, bo jesteś na dużym kredycie/na długim okresie spłacania go?
 • Czy politycy budują narodowy system monetarny, czyli drugą walutę?
 • Czy politycy rozmawiają nad planem budowy niezależnego systemu bankowego?
 • Czy rozumieją, że upadek banków, to brak dostarczania nowych pieniędzy do gospodarki? Dzisiaj banki komercyjne przez system kredytowy dostarczają ponad 90% nowych pieniędzy do gospodarki. Kto to zrobi, jeżeli banki stracą możliwość druku pieniądza, czyli udzielania kredytów?

Aby nie zdarzył się ten czarny scenariusz, należy mieć własne, narodowe systemy finansowe, czyli (nidpi.pl):

 • NIDPI – Narodowa Instytucja Druku Pieniądza i Inwestycji – to prawo do emisji pieniądza i rozdysponowanie go w formie pożyczek do polskich firm i rodzin. Opłata jednorazowa za pożyczkę wynosi 10%. Nie ma odsetka. Państwo z emisji pieniądza musi dostarczać do gospodarki nowe pieniądze. Tylko ze wzrostu gospodarczego potrzeba 100 mld złotych (5% wzrostu gospodarczego razy 2 bln zł PKB), do tego na przykład dochodzi ubytek pieniędzy spowodowany inflacją, czyli około 26 mld zł (M3 1,300 mld x 2% inflacji). Przy krachu nie będzie wzrostu gospodarczego, ale będzie galopująca inflacja. Bez tych pieniędzy każdy kraj upadnie.
 • NSM – Narodowy System Monetarny. Stanowi dwie waluty: międzynarodową walutę, jakim jest obecna złotówka i srebrny, jako druga waluta działająca tylko na terenie naszego kraju. Kiedy złoty zostanie zaatakowany/zdewaluowany, to gospodarka sprzedaje i kupuje w drugiej walucie np. srebrny. Nie może być powiązana z systemem finansjery. Wtedy upadek złotówki nie spowoduje wpływu na ceny, na inflacje, ponieważ ceny będą wyrażone w drugiej walucie.
 • NSA – Narodowy System Analityczny: analizuje wpływ dostania się większej ilości pieniądza do gospodarki na wzrost cen, czyli inflację. Dokonuje analityki najważniejszych parametrów gospodarki.

Taki system budują Chiny i Rosja.

Uwaga! Pan Bóg ostrzega zawsze dużo wcześniej.

Dlatego polecam wziąć to proroctwo poważnie i wychodzić z systemu finansjery, uczyć się produkować jedzenie/energię, przygotować opał na zimę, uczyć się obsługiwać broń, mieć plan ucieczki, kiedy bandy będą szaleć.

Najgorzej będzie w mieście, szczególnie wtedy, gdy politycy długą będą otrząsać się ze zrealizowanego proroctwa. Mogą na kilka miesięcy zdestabilizować kraj.

P. S. Więcej szczegółów w nowej książce: „Zabić bankiera” – za niedługo będzie bezpłatnie dostępna.

 

Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Ebook: Największy Przekręt Wielu Religii => Bezpłatnie

Form by (e)NeTesFoto: ” NYC – MoMA: Les Demoisel Pablo Picassa ” ( CC BY-NC-ND 2.0 ) przez  wallyg

Przeczytaj koniecznie:

One Response to “Co zrobić, aby nie podzielić losu prostytutki?”

 • Hubert on 17 lutego 2019

  Fajny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *