NWO, czyli co Biblia mówi o Nowym Porządku Świata?

nwo800

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że są na świecie siły dążące do monopolizacji wszystkiego według zupełnie nowych zasad, dlatego nazywamy je NWO czyli New World Order a po polsku będzie to Nowy Porządek Świata. Ma być tylko jedna religia, jeden rząd, jedna waluta i jedna armia. Obecnie brak jest w tym temacie zgodności trwają przepychanki o to, kto będzie miał ten monopol w swoich rękach.

Obecnie prawie wszyscy politycy są zgodni, co do celu, ale nikt nie chce być tym, który odda swoje wpływy innej grupie. Stąd trwa rywalizacja nie tylko między państwami i kontynentami, ale także między religiami i bankierami.

Ambicje polityczne i zachłanność bankierów utrudniają zjednoczenie, ale są też ludzie, którzy z tych ambicji rezygnują. Znamy ich pod wspólną nazwą masoneria lub iluminaci. To są tylko nazwy, za którymi kryją się ludzie o bardzo podejrzanych i starannie skrywanych celach. To oni pracują nad tym by pogodzić polityków i odpowiednio przygotować społeczeństwo na przyjecie NWO.

Iluminaci nie są mózgiem całej operacji a jedynie posłusznymi oddziałami wykonującymi swoje zadania. Faktycznie cała działalnością zjednoczeniową kieruje grupa nazwana w księdze Objawienia Wielkim Babilonem lub Wielką Nierządnicą. Apokalipsa wyjaśnia, że to Ona stoi za wielkim handlem, rozrywką, za wszystkimi wojnami i prześladowaniami na ziemi a także za czarami.

Iluminaci są tylko oddziałem specjalnym, grupą uderzeniowa z tym, że przeważnie toczą walkę informacyjną a nie fizyczną. Do wojny energetycznej Babilon Wielki wykorzystuje władców politycznych i jak się zaraz przekonasz islamistów.

„A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.”
Objawienie 17:18

Nazwa Wielki Babilon nawiązuje do początków tej organizacji, która powstała w Babilonie podczas tak zwanej niewoli babilońskiej, w VI wieku przed Chrystusem. Do niewoli poszli Izraelici zajmujący się głównie rolnictwem a wrócili w następnym pokoleniu kombinatorzy, dla których spekulacje stały się sposobem na życie w luksusach. Było to w pewnym sensie uzasadnione gdyż, jako niewolnicy nie posiadali własnej ziemi mogli, więc pozostać niewolnikami lub przez kombinacje wypracować sobie wygodniejszy styl życia. Część Izraelitów bardzo szybko opanowała handel babiloński, pismo i magię, którą nazwali kabałą.

„Twymi czarami omamione zostały wszystkie narody”

Objawienie 18:23

„A na jej czole wypisane imię – tajemnica: „Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”.
Objawienie 17:5

Nazwa Wielka Nierządnica wskazuje na sposób spekulowania, polegał on na współpracy z władcami politycznymi. W ten sposób grupa Izraelitów odeszła od Boga i zaczęła układać się z władcami, czyli zaczęła prostytuować się. Żadnemu władcy nie była wierna i każdego prędzej czy później zdradziła dogadując się, z kimś innym. Ta cześć historii Izraela jest bardzo dobrze udokumentowana przez żydowskich historyków. Oni są dumni z tego, że cała historia świata działa się wokół nich.

Spadkobiercy tych ludzi, połączeni z Edomitami, których Izrael wchłonął w 125 roku przed narodzinami Chrystusa i połączeni z Chazarami, którzy stali się żydami przez prozelityzm w VIII wieku po Chrystusie, stanowią siłę dążącą do zjednoczenia rządów i religii.

Na początku XX wieku udało im się przejąć monopol na drukowanie pieniędzy w USA. Kolejnym ich celem było uczynić ten pieniądz główną walutą w transakcjach światowego handlu. Kiedy to osiągnęli postanowili oderwać pieniądz od złota, w którym powinien mieć on pokrycie. Gdy to osiągnęli mogli zawłaszczyć całe złoto Stanów Zjednoczonych. Teraz przy pomocy nieograniczonej ilości pieniądza mogą korumpować świat. Od tej pory dbają by żadna inna waluta nie zajęła miejsca ich dolara.

Zobaczmy, z jakim trudem to osiągnęli a jeszcze długa maja drogę do dnia, gdy będzie tylko jedna waluta na ziemi i to w dodatku ta, która oni będą produkować lub na która będą mieli monopol, bo dziś już nie ma potrzeby drukować pieniądze. Ludzie ci mając tak wielką władzę ciągle nie potrafią dopiąć swojego celu, jakim jest monopol na wszystko, czyli sytuacja, w której oni są elitą a reszta ludzkości musi im służyć.

„Winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu.”
Objawienie 18:3

Jednym z celów by osiągnąć władzę absolutną jest posiadanie religii, która ich będzie czyniła bogami lub przynajmniej zniszczenie chrześcijaństwa. Religia, bowiem jest tym, co zagraża im najbardziej z zwłaszcza słudzy Pomazańca Jeszu są tymi, którzy mogą obalić ich władzę. Kto ma wątpliwości niech przyjrzy się potędze Rzymu, który nie był wstanie pokonać chrześcijaństwa.

Potęgi upadają a wiara trwa. Inkwizycja upadła a wiara trwa. Rewolucja francuska upadła a wiara trwa. Komunizm upadł a wiara trwa. Faszyzm upadł a wiara trwa. Nic, więc dziwnego, że głównym celem Babilonu Wielkiego było i jest prześladowanie naśladowców Syna Bożego. Babilon Wielki boi się chrześcijan. A ponieważ ma władzę nad mediami, więc świat milczy, gdy mordowani są chrześcijanie w krajach okupowanych przez islamistów. Islam jest produktem Wielkiej Nierządnicy i zawsze był przez nich sterowny.

„I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jeszu, a widząc ją zdumiałem się wielce.”
Objawienie 17:6

Pocieszające jest to, że władcy nie zawsze są chętni do spełniania zachcianek Wielkiej Nierządnicy co utrudnia wprowadzenie w życie NWO. Niebawem zniszczą ją, ale na razie współpracują lub udają. Widać coraz wyraźniej, że nie do końca chcą władcy współpracować. Na przykład prezydent Obama nie zaatakował Iranu, więc Wielka Nierządnica musiała uruchomić trzymanych w rezerwie islamistów, co nie do końca podoba się jej politycznym kochankom. Taki Izrael (bestia z księgi Objawienia) nie za bardzo wie, co z tym fantem zrobić. Z jednej strony islamiści pomogą pokonać Syrię i prezydenta Asada, ale z drugiej strony działają zbyt blisko ich państwa, co nie do końca jest bezpieczne.

„A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona.”
Objawienie 17:16

Islamiści teraz sieją strach na bliskim wschodzie, ale i tych fanatyków nie ma aż tak dużo, bo muszą do różnych miejsc na świecie przerzucać tych samych ludzi. Ciągle też robią nabór nowych wojowników.

Co łączy kobietę organizującą zamachy w Afryce w imię Allacha z kobietą zabitą na ukraińskim Majdanie? Cały świat ją szukał a ona spokojnie jedzie na Ukrainę walczyć w imię demokracji. W tłumie podobnych do siebie Ukraińców walczyła dla dobra wolnej Ukrainy. Myślicie, że ktoś w to uwierzy?  Nie pamiętam w tej chwili jak się nazywała, ale prasa wołała na nią „Biała Wdowa” ponieważ z pochodzenia była Angielką. Oczywiście tak samo jak walczyła w imię Allacha tak samo w imię demokracji. Po prostu była najemnikiem przerzucanym z miejsca na miejsce, opłacanym przez Wielką Nierządnicę. Właściwie na Ukrainie miała tylko szkolić miejscowe kobiety, ale widocznie Bóg zechciał nam wyjawić, kto stoi za tym Majdanem i kula snajpera trafiła akurat na islamską wojowniczkę.

Cały ten islamski terroryzm jest finansowany przez tych, co mają monopol na druk pieniądza a Biblia nazywa ich Wielkim Babilonem winnym wszystkiej krwi przelanej na ziemi. Nie jest też tajemnicą, ponieważ pisała o tym prasa izraelska, że na Majdanie szkoleniem wojskowym cywili zajmowali się żołnierze armii izraelskiej. Cały ten przewrót był nie tylko finansowany, ale i dowodzony ludźmi opłacanymi przez Matkę Nierządnic.

„W niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi.”
Objawienie 18:24
Czy mamy się bać Wielkiej Nierządnicy?
Zanim zostanie zniszczona narobi jeszcze sporo bałaganu na ziemi, co w praktyce oznacza przelew krwi niewinnej. Jej upadek będzie powodem do radości, ale nie dla wszystkich. My będziemy się cieszyć, podczas gdy miliony tych, co ją popierają będą płakać. Jej plany zjednoczenia świata pod jej władzą upadną, ale zupełnie podobne plany będzie miało państwo Izrael, czyli biblijna bestia. Prawdopodobnie upadek Wielkiej Nierządnicy spowoduje także upadek USA, jako potęgi światowej, ponieważ Pismo zapowiada proroczo, że bestia, czyli Izrael będzie na krótko ósmą i ostatnią potęgą. Królowie, czyli biblijne potęgi zawsze występują jeden po drugim i nigdy równocześnie, więc wygląda na to, że z USA stanie się coś złego być może w wyniku zniszczenia Wielkiej Nierządnicy. Po tym wydarzeniu państwa na świecie poprą Izrael i razem z nim wypowiedzą wojnę Bogu.
„A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę.”
Objawienie 17:11

To, czego Wielka Nierządnica nie zdołała doprowadzić do końca przez ponad 2000 lat zrealizuje świeckie państwo Izrael, ale na bardzo krótko, bo zaraz po tym upadnie już na zawsze.

.
Krzysztof Król

źródło: „Tam gdzie kończy się wszechświat”

Formularz z NeTeSPhoto credit: ▲ARTwear.ch▼ / Foter / CC BY

8 Responses to “NWO, czyli co Biblia mówi o Nowym Porządku Świata?”

 • Mariusz on 13 marca 2016

  Cała władza NWO skupia się w okół pieniądza ,ale to jest margines ich możliwości .To my ludzie dajemy im tą władzę w swoich codziennych postawach to, jak postępujemy względem siebie ,ile w nas samych jest zawiści . Każde pokolenie które wyrasta jest coraz bardziej ubezwłasnowolnione przez kasę ,zapominamy jak powinniśmy wychowywać własne dzieci ,co
  tak naprawdę liczy się w życiu ,jakie te dzieci mogą przyjmować wzorce ,kiedy my sami nie potrafimy przystanąć w wyścigu za kasą i na dłużej się zastanowić ,i po cóż nam ta kasa ,za chwilę już jej nie będziemy potrzebować,tak życie ludzkie to zaledwie chwila . W wieku 50 , 60 lat człowiek zaczyna inaczej patrzeć na swoje życie na czas ,który zmarnował na pogoń za kasą ile pięknych chwil umknęło mu z pamięci.Patrząc na obecne pokolenie polaków i ich zapędy za kasą , i wielką imigrację,zadaje sobie pytanie:co by było gdyby ci wszyscy ludzie zamiast kasy ukochali swój kraj ,czy tym samym nie dali by szansy zmian. Być może ,że wśród nich znależli byśmy liderów ,którzy skutecznie zarządzali by naszą gospodarką i rządzili krajem,a tak mamy tylko zmarłych bohaterów i mnóstwo świąt z tej okazii. To wszystko czy NWO przjmie kontrolę nad światem jest uwarunkowane od naszych postaw w życiu codziennym ,jak dalece uda im się nas przekabacić i oszukać, od naszych postaw dzisiaj zależy przyszłość przyszłych pokoleń.

 • AntyKrzyś on 25 czerwca 2016

  Biblia wyjaśnia, iż pojawi się Antychryst, a waluta to nie będzie na pewno pieniądz, tylko znamię bez którego nie będzie można kupować i sprzedawać. Zapewne islamiści nam nie grożą przy ich toku rozumowania. KRK próbuje po przez ekumenie wprowadzić jedną religię ale sami oni nie są zagrożeniem dla NWO. Zagrożeniem dla całego przedsięwzięcia są prawdziwie wierzący i przestrzegający Biblię nazywani „Dziećmi Bożymi”. Daj ludziom, wolność, swobodę, sex bez ograniczeń, zakaz krzywdzenia się nawzajem, daj im pieniądze oczywiście kontrolując ich wydatki a bardzo szybko stworzysz nową religię którą zaakceptują.

 • anonim on 21 sierpnia 2017

  Trochę inaczej bym to zinterpretował . „A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.” Wszyscy wpływowi żydzi mieszkają w Nowym Jorku lub mieszkali w tym mieście łącznie z obecnym zięciem Prezydenta US . A ta nierządnica to ta pani, która w imię wolności i demokracji najeżdża i rabuje kraje które nie chcą sie poddać polityce tej pani i nie chcą przyjąć IMF czyli Międzynarodowego Funduszu Walutowego kontrolowanego przez NM Rothschild. Jak wiemy symbolem NY jest statua Wolności i to ona jest ową panią. Mimo że Izrael macza palce w tym planie przygotowując i realizując ataki terrorystyczne pod fałszywą flagą to głównym wykonawcą i najeźdźcą w dalszej części tego planu jest USA .

 • Robert on 21 sierpnia 2017

  anonim

  Biblia mówi wyraźnie kim jest nierządnica:

  Apokalipsa 18:11,15-17
  „11A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, bo ich towaru nikt już nie kupuje”.
  „15Ich kupcy, którzy wzbogacili się na niej, staną z daleka ze strachu przed jej katuszami…17bo w
  jednej godzinie przepadło tak wielkie bogactwo!…”.

  Kupcy nie będą płakać za jakimkolwiek prezydentem czy osobą. Płaczą za systemem finansowym, który upadnie.
  Nie będą mogli sprzedawać drogich rzeczy, kiedy nie będzie kredytu.

 • Roman on 14 maja 2018

  „A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.”
  WATYKAN ?

 • Robert on 15 maja 2018

  Roman

  niewiasta, wielki babilon, nierządnica to nie Watykan, tylko system kredytowy międzynarodowej finansjery.
  A dokładniej system kredytowo-okultystyczny.
  Dużo pisaliśmy na ten temat.
  Dalsze wersety na to wskazują.
  Proszę przeanalizować objawienie Jana.

 • Mariusz on 28 marca 2021

  Owa Nierządnica z Ks. Objawienia to raczej ogół religii na świecie prze wszystkie epoki . Balbilonska religia miała wpływ na narod wybrany potem Egipt a po Chrystusie narodem wybranym sa Ci którzy nasladują Jeszu ! A na nich najwiekszy wpływ i wywiera przesladowania Religia Katolicka . W przypowieści o siwcach Pan Jezus tłumaczy iż na polu posiano pszenicę a w nocy wróg ( Szatan) posiał kakol ( chwast który jest podobny do pszenicy) …dlaej wspomniał :pzwolmy róść obu az do żniw bo wtedy rozróznimy je po kłosach ( owocach ) w innym wypadku mogłoby dojsc do wycięcia pszenicy. Uważam ze Nierzadnica to odgół religii na czele z Kosciolem Katolicki – który przypomina chrzescijański a nim nie jest . Nie ulega watpliwosci ze KK zdradza Jezusa z władcami i kupcami ziemi czyniąc zło w imie niesienia wiary.

 • Robert on 29 marca 2021

  Mariusz

  Ogół religii, to fałszywy prorok.
  Jedna ze wskazówek jest bardzo ważna.
  Kiedy upada nierządnica, kupcy płaczą i nie mogą sprzedawać drogich produktów.
  Gdyby religia czy religie upadły, to czy miałoby to wpływ na sprzedaż produktów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *