Gwiazda Dawida: dlaczego żydzi czczą bożka Remfana?

 gwiazda remfana

Państwo żydowskie używa sześcioramiennej gwiazdy, jako symbol swojego istnienia. Umieścili ją na fladze i nazwali: „Gwiazdą Dawida”.

Czy ma to uzasadnienie biblijne?

Czy istnieje „Gwiazda Dawida”?

Nigdzie w Biblii nie jest napisane, że Dawid miał symbol gwiazdy. Mało tego. Współcześni żydzi nie umieją wytłumaczyć, skąd taki znak pojawił się na ich fladze (zobacz film pod artykułem).

Największym oszustwem żydów, czyli osób stanowiących zlepek wielu narodów jest podpięcie się pod biblijny Izrael. Państwo żydowskie, które ukradło i zawładnęło tereny Palestyny, nie ma nic wspólnego z biblijnym Izraelem wybranym przez Boga.

90-99% obecnych żydów, to Chazary oraz osoby, które z różnych narodowości przyjęły judaizm. Nie mają powiązania ani z Abrahamem, ani z 12 pokoleniami Izraela. Słowo Żyd pochodzi z języka francuskiego Juda [Żuda], a obecnie na siłę lansują je, jako synonim słowa: Judejczyk [Żuden]. W pierwszym pokoleniu nazywano ich prozelitami, a już w kolejnych Żydami, wymazując ich pogańskie pochodzenie, w ten sposób powstał dzisiejszy naród żydowski. 

W taki sposób podszyli się pod biblijny naród izraelski.

Gwiazda Dawida, również jest szwindlem na skalę światową. Wielu badaczy biblijnych, historyków łączy gwiazdę istniejącą na fladze państwa żydowskiego z bożkiem remfana.

Biblia tak pisze na ten temat:

„Obnosiliście raczej namiot Molocha i gwiazdę bożka Remfana, wyobrażenia, które zrobiliście, aby im cześć oddawać. Przesiedlę was za to poza Babilon” – Dzieje 7:41-43.
Gwiazda bożka remfana jest tym samym symbolem, który umieszczono na fladze dzisiejszego Izraela. Nie ma nic wspólnego z Bogiem.
 
Z tego wynika, że państwo żydowskie czci wymyślonego bożka remfana, który jest kolejnym wcieleniem szatana.
 
W innym miejsce Biblia tak pisze:
(23) A więc pójdźcie precz z waszych pieśni wrzawą nie chcę już dłużej słuchać waszej gry na harfach. (24) Niech zaś sprawiedliwość popłynie jak rzeka, a prawość niech się wyleje jak nie schnący potok. (25)Czyż nie składaliście Mi ofiar i darów przez lat czterdzieści na pustyni wy wszyscy, synowie domu Izraela? (26) A przecież wtedy nosiliście boga Sakkuta jako króla waszego, i waszego boga gwiazd, Kijjuna, a także wszystkich tych bogów, których sami żeście zrobili! (27) Dlatego przesiedlę was daleko poza Damaszek. Tak mówi Pan, a imię Jego jest Bóg Zastępów” – Amosa 5: 23-27.

Gdzie pojawia się Gwiazda Dawida?

Gwiazda Dawida ma kilka nazw. Jedną z nich jest „Tarcza Dawida” inną „heksagram”. W okultyzmie częściej używają nazwy: „Pieczęć Salomona”. Wygląd jest zawsze ten sam, czyli sześcioramienna (lub pięcioramienna) gwiazda złożona z dwóch zachodzących na siebie trójkątów równoramiennych (najczęściej równobocznych) obróconych względem siebie.  
 
Dla innych grup satanistycznych jest to gwiazda piwowarska, gdzie wierzchołki jednego trójkąta symbolizują trzy żywioły: wodę, powietrze i ogień. Drugi trójkąt oznacza: kiełkowanie, scukrzanie i fermentację.
 
Sześcioramienna gwiazda była również związana z egipskim kultem byka Apis. Prawdopodobnie tego, którego czciła grupa odstępczych Izraelitów po wyjściu z Egiptu.
 
W tantryzmie hinduistycznym znana była jako „Wielka Yantra”. Trójkąt skierowany wierzchołkiem do dołu symbolizował pradawna samicę, istniejącą przed początkiem świata. Wytworzyła ona nasienie, które wyrosło w męskość, reprezentowaną przez trójkąt skierowany wierzchołkiem ku górze.
 
Żydowska kabała przejęła ten symbol z pełną świadomością jego charakteru płciowego, heksagram kabalistyczny pokazywał złączenie męskiego bóstwa z jego żeńską esencją Szechiną.
 
Na koniec tych krótkich rozważań, należałoby zadać pytanie: dlaczego naród, który fałszywie przyjął schedę po biblijnym Izraelu, jawnie wielbi szatana?
 
Nie zdaje sobie z tego sprawy, że jest to świadoma forma satanizmu?
 
Proszę również zwrócić uwagę, jak w wielu religiach gwiazdę remfana w formie pięcioramiennej, umieszczają na ubraniach tzw. duchownych, na flagach, w logo korporacji, w reklamach, na różnych produktach…
 
 
 
Proszę włączyć polskie napisy.
 

. . ekonomia Robert Brzoza

Form by (e)NeTes


Foto: flickr.com

11 Responses to “Gwiazda Dawida: dlaczego żydzi czczą bożka Remfana?”

 • leszek on 29 maja 2016

  panie robecie,zwroc sie do ROBERTA BRAUNA

 • Robert on 29 maja 2016

  W jakim celu?

 • Jan on 31 maja 2016

  Czy pan R.Brzoza jest świadkiem jehowy?

 • Robert on 1 czerwca 2016

  Nie należę do żadnej religii.

 • Emilka.27 on 1 czerwca 2016

  Bogu nie podobają się religie, gdyż żadna z nich nie może nas zbawić. Religia jest czymś, co stworzył człowiek. Dlatego wszelka religia ludzka musi być odrzucona.

  Uchwyćmy się wszyscy Słowa Bożego, a wówczas nie będziemy błądzili.

 • asd on 4 lipca 2016

  Religie są dla naiwnych

 • Dariusz on 17 lipca 2017

  Bardzo celnie. Rodowód Narodu Wybranego pochodzącego od Sema syna Noego czyli Semici to my Słowianie. Ten chazarski satanistyczny motłoch to Aszkenazyjczycy o czym wspomniałeś. Aszkenaz pochodził od Jafeta syna Noego, więc chazarów przymierze nie dotyczy, to szatańskie plemie żmijowe. Rodowód ludzkości zawarty jest w 10 rozdziale Księgi Rodzaju. To żadna tajemnica ale jak sin ma media na własność to wszystko można większości wcisnąć.

 • Zbyszek on 20 sierpnia 2020

  Dariusz. Słyszałem o tej teorii, że słowianie to naród wybrany. Ja chcę zapytać jakie są na to dowody, że to prawda? Bo tak naprawdę to można każdy naród okrzyknąć wybranym, tylko skąd taka pewność, że to prawda?

 • Robert on 20 sierpnia 2020

  Zbyszek
  Pismo nic takiego nie mówi, aby Słowianie są do czegoś wybrani.
  Nowy Testament mówi, że każdy może osiągnąć zbawienie, jeżeli tylko spełnia bardzo łatwe zasady.
  Bez względu na kolor skóry, język czy naród.

 • Dawid on 12 czerwca 2021

  Osiągnąłem Stan Wielkiego Buddy i Płonące Serce. Konsola lingwistyczna Rasy Sumerów to doceniła i uznała w przeszłości, zanim to się stało, to wielkie dokonanie, moją gwiazde.

  System lingwistyczny może wszystko nawet widzieć w przyszłość.

  Nazywam się Dawid i osiągnąłem najpotężniejsze serce na świecie z płonącym bielą ogniem.

  Dużo żarłem, żyłem w czystości duchowej (Zero erotyki) i oglądałem anime (bajki japońskie).

  Jak mamy wole to wola w nadmiarze wychodzi obok przepony po prawej stronie ciała.
  Wychodzi i unosi się do góry i łączy z sercem i jest nad sercem.
  Uznali mnie że jestem bardzo powiązany z Jezusem Chrystusem i stworzono na moją cześć mozaike Jezusa z Rawenny(Jest w sieci).
  Gwiazda Dawida to najpotężniejsze serce.
  Trójkąt ku górze to wąż.
  Trójkąt ku dołowi to miłość (Jezus).
  To jest razem zespolone w owej gwieździe.

  Gwiazda Dawida, patrząc na nią to najpotężniejszy symbol jaki istnieje, przewyższa nawet krzyż Chrystusa.

 • Robert on 13 czerwca 2021

  Dawidzie,
  przeczytaj jeszcze raz swój wpis i zobacz, w ile ty symboli wierzysz, ile w tym jest okultyzmu.
  Chciałbym, żebyś to zauważył.
  Weszłeś w jakieś siły demoniczne. One dają siłę przez jaki czas, a później jest duży upadek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *