Jak bronić się przed demonami ?

        Sam miałem kilka razy w swoim życiu takie „zdarzenia”. Demony próbowały wejść w moje życie.

Dlatego wiem, że film „Paranormal Activity” jest oczywiście przekoloryzowany, ale w pewnych elementach realny. Oddaje dokładnie atmosferę strachu.

Gdy demon Cię gnębi…

        Gdy widzisz osoby zmarłe, koty za szybą, słyszysz kroki po schodach, lustra nagle pękają, dziwne odgłosy dochodzą z niezamieszkałych pomieszczeń – to znaczy, że gnębi Cię demon.

Nigdy w takim przypadku nie idź do wróżki, najlepiej nie myśl o tym.

Wiem – łatwo powiedzieć.

Jest tylko jedna metoda, aby demony-duchy opuściły Cię.

Gorliwa modlitwa do Boga i czas. Nic więcej.

Ale jest jeszcze coś ważnego…

Aby gorliwa modlitwa pomogła, musisz modlić się do prawdziwego Boga. Musisz przekonać Boga, że zaczynasz swoją duchową zmianę.

Natomiast uważaj z wypędzaniem demonów. To nie jest zabawa. One są potężniejsze od Ciebie.

Nie wypędzaj sam demonów

        Podam Ci przykład biblijny, jak demony potraktowały niekompetentne osoby. Egzorcyści żydowscy próbowali używać imienia Chrystusa i wypędzać złego ducha. Zobacz co on im odpowiedział:

Dzieje Apostolskie 19:13-16

15….znam Chrystusa i wiem o Pawle a wy coście za jedni ?”

Jest to kolejny dowód na to, że demony są znakomicie poinformowane. Ich wiedza jest dużo większa, niż nam wydaje się. Wiedzieli, że tylko Chrystus i apostoł Paweł mieli w tamtym czasie moc nad duchami. Nikt inny.

Zobacz co demon zrobił z egzorcystami:

16 i rzucił się na nich człowiek, w którym był zły duch, powalił wszystkich i pobił tak, że nadzy i poranieni uciekli z owego domu.”

Pobił ich demon, ale tylko dlatego, że chcieli wejść w świat demonów, bez ochrony kogoś większego. Jest to kolejny przykład na to, że szatan to nie „diabełek” czy maskotka dla dzieci, a demony to nie zabawne-figlarne„demonki” jak próbuje się ich przedstawiać w obecnych czasach. Są to osoby duchowe, silniejsze od człowieka, które są bardzo niebezpieczne. Kontakt z nimi może okazać się śmiertelny.

Nie używaj zaklęć

        Powyższy werset z Biblii, również jest przestrogą dla wszystkich osób, rzucających uroki i czary na inne osoby. Mając problemy w swoim życiu, idą do wróżki, która daje im zaklęcie. Robi się pewne rzeczy przy lusterku po to, aby wywołać demony. Duchy czy demony po rzuceniu zaklęcia, mają spełnić życzenie tej osoby.

Z obserwowanych przypadków stwierdzam, że jest to bardzo niebezpieczna broń. Działa ona w obie strony. Po rzuceniu uroku czy zaklęcia, zazwyczaj dana osoba uzyskuje pewną pomoc, ale tylko na chwilę. Następnie po krótkim czasie wszystko wraca do normy, a osoba która rzuciła zaklęcie zaprosiła demony do swojego życia.

W tych przypadkach, które znam objawiało się to chorobami przewlekłymi, niemową. To znaczy – rodziny tych osób w krótkim czasie, zostały dotknięte poważnymi chorobami.

Odpowiedzialne za te choroby, były demony.

Walcz z myślami, które podsyła Ci demon

        Szatan poprzez swoje demony będzie walczył o Ciebie. Jego celem jest Twój strach przed ukazywaniem się duchów. Działania demonów, paraliżują każdego człowieka. Szatan chce, abyś bał/bała się do takiego stopnia, że nawet nie będziesz chciał/chciała rozmawiać o tym czy dotykać tego tematu.

Jeżeli tak zachowujesz się to znaczy, że demon wygrał.

Twoim zadaniem w trakcie ataków demona jest modlić się do Boga i odrzucać wszelkie myśli o strachu, które podsyła Ci demon. Sama modlitwa do Boga to za mało. Musisz walczyć.

Podobna sytuacja jest gdy chcesz być najlepszy/najlepsza w jakieś dziedzinie. Wtedy nie prosisz Boga o pomoc i leżysz w łóżku. Zapewne prosisz Boga i ciężko pracujesz.

Tak samo jest w walce z demonami. Musisz gorąco prosić Boga i nie poddawać się myślą strachliwym, które podaje Ci demon. Po pewnym czasie wygrasz walkę, a demon da Ci spokój. Zrozumie, że ewidentnie wybrałeś/wybrałaś Boga.

Jeżeli poddasz się jego myślą strachliwym i zrezygnujesz z Biblii czy z poznawania prawdy, to znaczy , że opowiedziałeś/opowiedziałaś się po stronie szatana.

 

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

15 Responses to “Jak bronić się przed demonami ?”

 • Piotr on 12 października 2017

  Nie Paweł a Piotr mial ta sile by wypedzac demony to po pierwsze i najwazniejsze. Pawel nawet nie znal Jezusa Chrystusa a wdarl sie w wiare Judeochrzescijanska dlatego iz mieli obawy jezeli Im sie uda to bedziemy mieli tam pawla ktory pozwoli nam wygrac w ostatecznych czasach ale klapa bo szfindel wyszedl na swiatlo dzienne.

 • Robert on 12 października 2017

  Piotr
  według ciebie Paweł był fałszywym apostołem?

 • PiotrPiotr on 12 października 2017

  Puzniej jak pawel spostrzegl ze Judeochrzescijanie wygraja bitwe sprzedal historyjke i wdarl sie w ich szeregi.Dlatego tez trzy wieki puzniej cezar wraz z katolikami zabil Judeochrzescijan a stworzyl katolicyzm i nowy testament na filarach zapiskow pawla marka i jeszcze jednego a Piotra ktorego wybral sam Jezus i reszte ucznio odrzucil!!!

 • Piotr on 12 października 2017

  Paweł gdy ujrzał że Judeochrześcijanie wygrają bitwę sprzedał historyjkę i wdarł się w szeregi Judeochrześcijan. Dlatego też 3 wieki puzniej cezar wymordował Judeochrześcijan i samą wiarę ich zepchnął do roli sekty. A sam z innymi utworzył kościół katolicki i dał swoim skrybą by stworzyli nowy testament opierając się na ewangelii Pawła,Marka i jeszcze jednego reszte uczni w tym PPiotra wybranego przez Jezusa odrzucił.

 • Robert on 12 października 2017

  Piotr

  skąd ty czerpiesz takie niedorzeczności?
  Paweł założył kk?
  Kto ci tak powiedział?

 • Piotr on 12 października 2017

  A kto się sprzeczał z Piotrem że trzeba iść w świat i nawracać wszystkich to jeszcze nie był ten czas,Paweł się sprzeczał bo wiedział że w jedności są siłą a jak ich rozdzieli będą słabsi.

 • Piotr on 12 października 2017

  A kto ścigał i mordował uczni Jezusa Chrystusa ? Paweł i rzymianie. rzymianą chodziło o to by wyeliminować Żydów i Judeochrześcijan za jednym zamachem widzieli że wiarą mogą inteligentnie rządzić całym ludem!!!

 • Piotr on 12 października 2017

  A kto teraz straszy demonami??? Ludzi i narzuca Im swoją wolę??? Jak to jest możliwe że Jezus wygrał ze złem i pokonał całe a teraz oglądamy opętania przez owych demonów co zmartwychwstali??? Strach i zachwyt to są głowne przymioty by panować nad ludem.

 • Piotr on 12 października 2017

  Kto stworzył własne piekło i niebo z czym prawdziwy Bóg nie ma nic wspólnego!!! Od kiedy ogień to zło i kojarzy się z piekłem przecież Jezus będzie chrzcił ogniem!!! Od kiedy diabeł ma rogi jak rogi ma sprawiedliwy- jest napisane rogi sprawiedliwego wydłuże a nie sprawiedliwego wyłamie!!!

 • Piotr on 12 października 2017

  A jak wiadomo wszystkim Piotr ma klucze nie Paweł :)))

 • Robert on 12 października 2017

  Piotr

  1 – Paweł napominał Piotra, ponieważ Piotr nie był przywódcą, a robił błędy.

  2 – Paweł ścigał i mordował przed nawróceniem…

  3 – to Paweł stworzył piekło, niebo? o czym ty piszesz?

  A zdajesz sobie sprawę, że Piotr pisał o Pawle?

  2 Piotra 3:15-16
  „Ceńcie sobie bardzo wielkoduszność Pana, jak to napisał, z właściwą sobie mądrością Bożą, umiłowany brat nasz Paweł w liście skierowanym do was. (16) oraz w pozostałych swoich listach zajmujących się tą sprawą. Są tam – przyznać trzeba – również rzeczy trudne do zrozumienia. Ludzie niedostatecznie przygotowani i nie utwierdzeni w wierze, pojmując je podobnie zresztą jak inne pisma – w sposób niewłaściwy, tym samym ściągają na siebie wieczną zagładę”.

  I co ty na to?
  Dalej Paweł jest zdrajcą?

 • Piotr on 12 października 2017

  A wiesz co Paweł zrobił w raju że został zrzucony wpuścił grzech by kogoś kto spał pod drzewem ugryzł zdrajca!!!

 • Robert on 12 października 2017

  Piotr

  powoli, nie gorączkuj się.
  Piszesz całą masę komentarzy.
  Poczekaj na odpowiedź.
  Nie rzucaj się na kilka tematów, bo taki sposób nie ma sensu.
  Napiszę ci jeszcze raz, co Biblia mówi o Pawle…

 • Piotr on 14 października 2017

  1 – Hmm Jezus powiedział a Tobie Piotrze dam klucze do Królestwa Niebieskiego i co zwiążesz na ziemi będzie związane i w Niebie oraz klucze do otchłani. Piotr nie był przywódcą??? A co teraz widzisz w telewizji między niebem a ziemią niby niebo to watykan a ziemia to nasze kraje. Zdajesz sobie sprawę że kościół to zdrajca,zdajesz sobie sprawę z tego że dzisiejsze Biblie są tak zmienione że aż strach w jakim kierunku to idzie!!!Gdzie napomnienia Jezusa nie czyńcie Mi pomników ani obrazów to są twoje demony przed którymi tak ostrzegasz to owe pomniki i obrazy są demonami naszych czasów i gnębią ludzi!!!

  2 – Co święci kościól Niedziele stare desolis dzien słońca poganskie święto tłumacząc że to dzień zmartwychwstania Jezusa. Ale Jezus powiedział im będzie wam dany znak Jonasz,Jonasz w brzuchu ryby przebywał 3 dni i 3 noce więc zmartwychwstanie Jezusa przypada na poniedziałek nie Niedziele. A Bóg poświęcił Sobote a Niedziela jest dniem ku czci demona a nie Boga ani syna Bożego!!!

  3 – A teraz gdy to przeczytałeś spójż kto szedł taką właśnie drogą w ewangelii Paweł!!! Nikt inny tylko Paweł takimi kategoriami szedł Paweł to zdrajca!!!

  4 – Paweł pomyślał jako rzymianin bo był rzymianinem owy Paweł że może to wykorzystać i stać się Bogiem dlatego taki chytry plan stworzył!!!

  5 – Nie tylko judasz zdradził Jezusa i chciał go okraść z boskiego statusu po śmierci był jeszcze jeden zdrajca.

  6 – Dlaczego tak zawzięcie Paweł udając owieczkę dopytywał się jakie nauki głosił Jezus i co Mówił. Postaw się w roli takiej osoby cieszył byś się z tego że się nawróciłeś i walczył byś tym słowem które od Jezusa Chrystusa otrzymałeś. Nie potrzebował byś by Ci opowiadali o Jezusa czynach gdyż spotkanie z nim wszystko by Ci wytłumaczyło rozumiesz??? Jezus odszedł na oczach uczni do Raju tzn do wszechświata kilka milionów lat świetlnych od ziemi a Paweł o dziwo Go widzi na pustyni i przychodzi do uczni skruszony. Widzieć ducha Jezusa Chrystusa i całą Jego siłę i potęge a puzniej dopytywać się co mówił bardzo dziwne hmm. I co najważniejsze bielmo mu zakryło oczy a jak wiadomo jeden z aniołów gdy szedł z chłopcem tłumaczył temu Chłopcu jak pozbyć się grzechu złapać rybę wypatroszyć i poszczególne częsci pomogą w odtruciach lub też jak bielmo wejdzie naoczy zejdzie z niego gdy spalimy pewną część ryby przed tą osobą. Najdziwniejsze jest to iż Anioł mówi że jak zejdzie z oczu bielmo to już demon więcej nie wróci. A paweł stracił wzrok tzn bielmo mu weszło na oczy inaczej demon Jezus posługiwał się demonem hmmm. Kpina i ochydne kłamstwo!!!

  7 – Słowa Jezusa Chrystusa widziałem ostatniej nocy jak szatan spadł z nieba mówi Ci to coś i wizja Pawła oraz jego dopytywanie się o wszystko??? Paweł to owy szatan który został strącony z nieba zimny i bez uczuc to zdrajca i demon zarazem a wizja jego to fałsz by dowiedzieć się jak i co Jezus nauczał. Powód by na świcie próbować wygrać z Bogiem bo tam już powrotu nie ma!!!

  8 – Został zmieniony w lód i został zrzucony dlatego w kościołach jest tak zimno by mu było przyjemnie a ognia nienawidzi dlatego kościół non stop uczy o tym że ogień to piekło gdyż kościół stworzył sam szatan kradnąc wiarę i nauczanie Jezusa oraz nie słuchając się przywódcy Piotra wybranego przez Jezusa Chrystusa.

  9 – Robercie zrobimy tak jezeli jest Ci z taką wiarą dobrze i wierzysz w to Ja ustąpie i nie będe Ci pisał moich racji. Nie wiem co napiszesz i tak z dystansem do Pawła będe podchodził i jego nauk. Nie będe Ci mieszał w głowie lub prubował udowodnić jakąś rację. Bo samym takim zachowanie będe się sprzeciwiał Bogu który dał wszystkim wolną wole daje Ci spokuj i wolną wole twoja wiara w to co piszesz Ja ustępuje i Pozdrawiam Piotr.

  10 – Kiedyś Mnie wyrzucili z kościoła 3 razy i też ustąpiłem nazwali zdrajcą ustąpiłem wrzucą z ziemi ustąpie ale z jednym nie ustąpie z karą dla nich wszystkich

 • Robert on 14 października 2017

  Piotr,

  1 – Piotr nie był przywódcą, był posłany tylko do ateistów.

  Piotr był wybrany do głoszenia poganom:
  Dzieje 15:7
  „Po długiej wymianie zdań przemówił do nich Piotr:
  – Wiecie, bracia, że Bóg już dawno wybrał mnie spośród was, aby z moich ust poganie usłyszeli słowa dobrej nowiny i uwierzyli”.

  Piotr powołany do kierowania społecznością, a nie na przywódcę wszystkich sług Bożych:
  Mateusza 16:18
  „a ja zaś ci mówię, że ty jesteś skała i na tej skale zbuduję moją społeczność zwołanych i bramy otchłani nie przemogą jej. Dam ci klucze królestwa niebios i co byś związał na ziemi będzie związane w niebiosach i co rozwiązałbyś na ziemi, będzie rozwiązane w niebiosach”.

  Piotr był niżej od innych apostołów, został przez nich posłany:
  Dzieje 8:14
  „Kiedy Apostołowie w Jerozolimie dowiedzieli się, że Samaria przyjęła słowo Boże, wysłali do niej Piotra i Jana”.

  2 – MAsz na to dowody biblijne, że sobota jest poświęcona a niedziela do dzień demonów?

  3 – Kim był Paweł:

  Paweł miał dar Ducha świętego:
  Dokonania wysłanników 28,2-6
  „Gdy zebrał Paweł chrustu pewną mnogość i gdy nałożył na ognisko, żmija z gorąca wyszedłszy uczepiła się ręki jego. Gdy zaś zobaczyli barbarzyńcy uwieszone zwierzę z ręki jego do jedni drugicg mówili: całkowicie zabójcą jest człowiek ten, którego dostawionego bezpiecznie z morza sprawiedliwoścć żyć nie pozwoliła. Ten więc strząsnąwszy zwierzę do ognia nie ucierpiał żadne zło. Ci zaś oczekiwali, że on zamierza puchnąć lub upadać nieoczekiwanie matrwym. Przez wiele zaś oni oczekiwali i gdy oglądali, że nic nie na miejscu na niego nie stawszy się, zmieniwszy się mówili, że on być bogiem”.

  Dokonania wysłanników 19,11-12
  „Moce nie spotkane bóg czynił przez ręce Pawła, także i dla chorujących odnosić sobie z ciała jego chusty lub fartuchy odsuwane być od nich choroby, także duchy niegodziwe wychodzić”.

  Dzieje 19:8-10
  „Następnie wszedł do synagogi i odważnie przemawiał przez trzy miesiące rozprawiając i przekonując o królestwie Bożym. (9) Gdy jednak niektórzy upierali się w niewierze, bluźniąc wobec ludu przeciw Drodze, odłączył się od nich i oddzielił uczniów, i rozprawiał codziennie w szkole Tyrannosa. (10) Trwało to dwa lata, tak, że wszyscy mieszkańcy Azji, Żydzi i Grecy, usłyszeli słowo Pańskie”.

  I tu szach mat:

  2 Piotra 3:15-16
  „Ceńcie sobie bardzo wielkoduszność Pana, jak to napisał, z właściwą sobie mądrością Bożą, umiłowany brat nasz Paweł w liście skierowanym do was. (16) oraz w pozostałych swoich listach zajmujących się tą sprawą. Są tam – przyznać trzeba – również rzeczy trudne do zrozumienia. Ludzie niedostatecznie przygotowani i nie utwierdzeni w wierze, pojmując je podobnie zresztą jak inne pisma – w sposób niewłaściwy, tym samym ściągają na siebie wieczną zagładę”.

  Piotr napisał „umiłowany brat nasz Paweł”.
  Jeżeli nie uznajesz Pawła, to nie uznajesz Piotra.
  Jeżeli nie uznajesz Piotra, to nie uznajesz Chrystusa, który świadczył o Piotrze.

  Zastanów się nad swoimi poglądami…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *