Jak można wejść w świat demonów ?

Wróć

W dzisiejszych czasach jest kilka form wejścia w świat demonów przez nieświadomą osobę:

  •  wróżenie z kart,
  •  porada u wróżki, jasnowidza, uzdrawiacza,
  •  wywoływanie duchów,
  •  brak ochrony ze strony Boga Ojca lub jego Syna – każdy człowiek może być celem ataku jeśli nie ma ochrony.

Nie piszę tutaj o okultyźmie czy sataniźmie. Ponieważ te osoby, które podpisują pakt z diabłem, dokładnie wiedzą co robią.

Moim celem jest uświadomić Tobie, że nie tylko istnieje świat demonów, ale jakie są konsekwencje tej „zabawy”.

Demony to nie zabawa

        Zastanów się jeszcze raz, do kogo zwracasz się gdy idziesz do wróżki, jasnowidza, gdy wróżysz z kart, bawisz się wahadełkiem, stawiasz karota, wróżysz z gwiazd, wierzysz w zabobony, w horoskopy.

Z cytatów umieszczonych w artykule „Pan Bóg ostrzega przed demonami” wynika, że Bóg brzydzi się tego typu praktykami. Zabrania ich stosowania. Ostrzega nas przed tym.

Pozostaje tylko jedna opcja.

Zamiast prosić Boga o pomoc, to wybierasz demony, szatana. To oni kryją się za cenę poznania problematycznej prawdy. Może być sytuacja, w której wróżka wymyśli przyszłość, a demony będą ją dopiero realizować. Być może Ty sprawisz, że dana sytuacja się zrealizuje. Od wypadków do śmierci.

Nie można wykluczyć takiej sytuacji, ponieważ demonom zależy na wiarygodności wspieranych przez nich wróżek. W przeciwnym razie, nikt nie będzie korzystał z ich usług. A szatan sobie na to nie pozwoli, ponieważ jest to kolejny sposób, odciągnięcia ludzi od Boga.

Wróżkarstwo, wróżenie traktujemy jako zabawe. Niektórzy regularnie odwiedzają wróżki. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że stoi za tym szatan.

Brak wiedzy w tym temacie powoduje, że jest to kolejna wygrana szatana. Kolejny raz szatan udowadnia Bogu, że stworzony przez Niego człowiek oszukuje Go.

 

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

Napisz swoje zdanie...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *