Konsekwencje zabawy z demonami

Wróć

Nie pozwalaj demonom wejść w Twoje życie

        Powiedzmy, że przez przypadek weszłaś/weszłeś w świat demonów. Mogłeś/mogłaś u bardzo demonicznej wróżki „złapać” demona.

Mógła zaistnieć często spotykana sytuacja:                                               

Młodzież lub dorośli wywołują ducha w domu. Nie mają wiedzy o świecie duchów. W pewnym momencie kończą seans, nie zdając sobie sprawy co zrobili.

A co zrobili ?  

Mogli dać pozwolenie demonom. Zaprosili ich. Co oznacza otworzenie szeroko drzwi dla ich działalności. Wiemy to z głoszenia Chrystusa, że kilka demonów „zadomowionych” w jednym człowieku, może doprowadzić do obłędu.

Zobacz przykład problemów w jakie wpadł pewien nastolatek wzywający szatana dla żartu –  https://strefatajemnic.onet.pl/duchy/nastolatek-wzywal-szatana,1,4993275,artykul.html

Unikaj wróżki, jasnowidza czy uzdrawiacza

        Tak samo wygląda sytuacja u wróżki czy jasnowidza. Oni korzystają z możliwości demonów. Podczas wizyty u nich, wchodzisz do domu pełnego demonów. Możesz, ale nie musisz dostać demona „w prezencie.”

Jakie są konsekwencje tego ?

Kiedy już zaprosiłeś demony do swojego życia konsekwencje mogą być tragiczne. Dla Ciebie, Twojej rodziny lub znajomych. Wszystko zależy od tego ile demonów opanowało daną osobę i jak są złośliwe.

Może być jeden, który objawia się stałą przypadłością. Jeżeli jest kilka demonów lub bardzo złośliwy, dana osoba będzie miała: „demoniczny charakter”, będzie uzależniona od alkoholu, narkotyków, popularną ostatnio „chorobą” jest homoseksualizm. Często występują choroby psychiczne, ataki z nożem w ręku itd.

Wszystkie używki, które doprowadzają do nałogów są elementem szatana. Mają one na celu kontrolowanie osób. Pod wpływem używek tracimy kontrole nad sobą.

List do Efezjan 5:18  

„I nie upijajcie się winem, bo to jest przyczyną rozwiązłości, ale napełniajcie się Duchem.”

1 List Piotra 4:3 

„Wystarczy bowiem, że w minionym czasie spełnialiście wolę pogan i postępowaliście w rozwiązłościach, żądzach, nadużywaniu wina, obżarstwie, pijaństwie i w niegodziwym bałwochwalstwie.”

Wszystkie te używki są potępione w Biblii. A to co Bóg zakazuje to szatan udowadnia Bogu, że ludzie to kochają.

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

One Response to “Konsekwencje zabawy z demonami”

  • Wioletta on 21 czerwca 2015

    Uważam że andrzejki to nieświadoma zabawa z demonami. Niewinny dzień spędzony na zabawie, wróżbach i opowieściach rodem z horroru. Większość ludzi mówi że to tylko zabawa i nie zdaje sobie sprawy, że to może przerodzić się w coś więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *