Tysiące przypadków pedofilii u Świadków Jehowy

 jehowah

Świadkowie Jehowy mają poważne problemy. Na światło dzienne wyszła afera licznych napaści pedofilów ze strony członków organizacji. Szefowie z Brooklyn w tajnym piśmie, nakłaniają starszych zborów do nie zgłaszania organom ścigania przypadków pedofilii.

Kim są Świadkowie Jehowy?

Niebezpieczną sektą religijną oderwaną od rzeczywistości i realiów biblijnych. Wszystko jest dobrze, kiedy powierzchownie poznasz kulturę Świadków Jehowy. Wtedy przyjmujesz założenie, że trafiłeś do lepszego świata. Wszyscy są mili, uprzejmi, uśmiechnięci.

Czar pryska, kiedy wchodzisz głębiej w strukturę organizacji.

Nagle dostrzegasz tworzące się grupy wpływów, walkę o stołki, walkę o wpływy w zborze. Później dowiadujesz się o licznych romansach, o szpiegowaniu jednych świadków przez drugich. Zostajesz inwigilowany w sprawie prywatnego życia.

Taki obraz wielu zborów wyjawia się z relacji byłych członków tej organizacji religijnej.

Do tego dochodzi wiele kłamstw wiary, które zostają powielane w niezgodzie z Biblią.

W jaki sposób Świadkowie Jehowy osiągnęli sukces?

Świadkowie Jehowy rozrośli się do ponad 8 milionów członków, w dużej mierze dzięki mówieniu prawdy o bałwochwalstwie. W wielu religiach czci się ludzi (świętych), Boga, Chrystusa poprzez obrazy, krzyże, medaliki.

Istnieje kilkanaście wersetów w Starym i w Nowym Testamencie zakazujące tego typu praktyki. Ludzie o tym nie wiedzą, ponieważ nie czytają i nie analizują Biblii. Kiedy mają otwarty umysł i spotykają Świadków Jehowy, to czytają wersety o bałwochwalstwie. Bardzo łatwo przekonują się do słuszności organizacji.

Księga Powtórzonego Prawa 27:15

„Przeklęty każdy kto wykona posąg rzeźbiony lub z lanego metalu – rzecz obrzydliwą dla Pana dzieło rąk rzemieślnika i postawi w miejscu ukrytym. A w odpowiedzi cały lud powie Amen”.

Rzymian 1:22-23 (bwp)

„I tak podając się za mądrych, stali się głupimi. Majestat nieprzemijającego Boga zamienili na obrazy przedstawiające zniszczalnego człowieka, ptaki, zwierzęta czworonożne i płazy”.

Ta argumentacja daje organizacji silny wpływ na nieświadome osoby. Ludzie przychodząc do zborów znają jedną prawdę, ale już nie dostrzegają wielu kłamstw tej religii.

Bardzo kontrowersyjna sprawa istnieje z imieniem „Jehowa” czy z zakazem transfuzji krwi.

Dlaczego ludzie nie odchodzą od Świadków Jehowy?

Nie jest łatwo odejść z organizacji, kiedy masz w niej przyjaciół, rodzinę. Po rezygnacji rodzina, przyjaciele nie mogą z tobą rozmawiać. To jest bat na wielu świadków. Dlatego mimo widocznych odstępstw, decydują się zostać w zborach i uczestniczyć w tej farsie.

Ponadto straszą członków organizacji o śmierci dla odstępców wiary w wyniku opuszczenia zborów. Kiedy otwierasz oczy, uszy i zaczynasz badać w Biblii doktryny, zakazy, nakazy Świadków Jehowy, to okazuje się to wszystko wielkim kłamstwem.

Teraz dochodzi olbrzymi problem z pedofilią. Na światło dzienne wyszły liczne afery pedofilskie z udziałem Świadków Jehowy. Tylko w jednym kraju wykryto ponad tysiąc pedofilów chronionych przez organizacje. Jeżeli ofiara nie ma drugiego świadka przemocy seksualnej, to nie można oskarżyć go o czyn przestępczy.

Absurd tego przepisu powoduje rozkwit pedofilii w organizacji. Zamiast chronić dzieci, dbają o dobro gwałcicieli.

Jakże to wszystko przypomina… Islam.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Czy wolno modlić się do obrazów? => za darmo  SzokWiedzy.pl

Formularz z NeTeSWatchtower Bible & Tract Society (world headquarters)” by Sergio Herrera – Sergio Herrera’s (Q.Entropy) Flickr page. Licensed under CC BY-SA 2.0 via Commons.

2 Responses to “Tysiące przypadków pedofilii u Świadków Jehowy”

  • kazimierz on 30 września 2015

    w całości nie zgadzam się z tym artykułem . byłem świadkiem Jehowy znam te organizację i będę jej bronił przed takimi kłamstwami. I to robię bez powodu. sprzeciwiam się niesprawdzonym informacjom. Pewnie ,że jesteśmy wszyscy niedoskonali i zdarzają się wariaci ,nawet w śród apostołów pojawił się taki -Judasz. ale ogólnie organizacja jest ok. Żeby napisać taki artykuł należało by przebywać wśród tych ludzi trochę,poznać ich zasady i dopiero ocenić organizację. Jedna jaskółka wiosny nie czyni tak jak i pojedynczy ludzie nie mogą określać stanu całej organizacji. Proszę bez sprawdzenia nie piszcie tak. robicie wielu ludziom krzywdę a artykułu nie cofnie. kłamstwo rzucone.POZDRAWIAM

  • Bogdan on 14 listopada 2015

    Odnosze sie do pana artykułu o Świadkach Jehowy ,byłem wychowany w religii katolickiej. Religie Świadków Jehowy poznałem mając 27 lat .Z czasem zostałem Świadkiem Jehowy ,ponieważ dla mnie Pismo Świete jest słowem Bożym i słowa tam zawarte sa dla mie wiarygodnym argumętem jeżeli sobie nie zaprzeczaja i opierają sie na nauce Jezusa ,mimo że bylem od dziecka praktykującym katolikiem widziałem wiele niezgodności w tej religi często razmawjałem z kśężmi ,siostrami na religii ,ale każde z nich tłumaczyło mi różnice w religii katolickiej w inny sposób często obiegajacy od Biblii,a Jezus wyraźnie powiedział że prawda jest tylko jedna i jedna droga do Boga ,a wjęc zaczełem poznawać religiie Świadków Jehowy która w jasny sposób tłómaczyła nauki Jezusa i zamieżenie Boże .Byłem Świadkiem Jechowy 10 lat byłem też pionierem a wiec osobą która bardziej angażowała się w tej religii mialem bliski kontakt ze starszymi zboru czy innymi członkami tej religii ,i jak zobaczylem ten artykuł który mówił o poważnych problemach z pedofilią w śród Świadków Jehowy byłem nim zaskoczony ,bo przez 10 lat gdy bylem w zborze jeździłe na różne zgromadzenia w rużne części Polski nie spotkałem się nawet z jednym przypadkiem pedofilii w jakim kolwiek zborze czy poza nim ,osoba która napisała ten artykuł widać że nie ma pojęcia o wartosciach i naukach Świadków Jehowy ,a także nie ma żadnej wiedzy jak funkcjonują zbory ,widać tu świadome oczernianie Świadków Jehoy jedynej prawdziwej religii ktora w najbardziej dokładny sposób w naszych czasach stara się naśladować Jezusa i jego nauki ,pisząc ten komętaż nie należe do Świadków Jehowy i nie należe do żadnej innej religii ,ale wierze w Boga i mam na tyle wiedzy że nie pozwole na oczernianie religii Świadków Jehowy ,jedynej prawdziej religii która jest w naszych czasach .Robie dużo bledow w pisowni więc czytajac mój komętaż przepraszam za nie i pozdrawjam wszystkie osoby obiektywne i szukajace prawdy do Boga, czytaicie Bibliie sami rozmawiaicie ze Świadkami Jehowy ,każdy może iśc na ich zebranie nie ma tam żadnych ograniczeń i sami zobaczycie jaka jest prawda o tej religii i ludziach wyznających ta religiię .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *