Hitler słyszał głosy i bał się…

devil700

Wiem, artykuł jest kontrowersyjny, temat jest kontrowersyjny, ale…

Otrzymuję wiele emaile na temat głosów, zjaw, wychodzenia z ciała. Skoro w dzisiejszych czasach dotykają ludzi takie problemy, to znaczy, że są prawdziwe i nie można ich zamieść pod dywan.

Nie od dziś wiemy, że Hitler praktykował okultyzm…

================================

Prawda jednak ma to do siebie, że zawsze zaczyna wychodzić na jaw. Dlatego wyciekło coraz więcej informacji z pamiętników nazistów, nazistowskich naukowców, oficerów wywiadu obeznanych ze ściśle tajnymi dokumentami (dla przykładu Phil Schneider opisywał podziemne więzienie, w którym przebywali strażnicy).

Wszystkie źródła zgadzają się co do jednego: Adolf Hitler miał kontakt z „wyższą inteligencją”, którą sam nazywał „boskimi głosami”. Po wojnie alianci bardzo spieszyli się z przejęciem niemieckich naukowców, którzy pracowali nad rewolucyjnymi maszynami latającymi. Część z nich została zatrudniona w USA w Nowym Meksyku i stworzyła NASA. Jeden z tych przekonwertowanych naukowców, Herman Holdberg, powiedział kiedyś, że Adolf Hitler i naziści mieli wsparcie od ludzi „z innych światów”.

Kim były „boskie głosy” Hitlera?

Podobno naziści byli prowadzeni przez duchy (demony) Nephilim zniszczonych podczas potopu. Demony wykorzystały nazistów do uwolnienia grupy ich ojców, strażników, z ich podziemnych więzień do których wtrącono ich za zwiedzenie ludzkości w czasach przedpotopowych. Te śmierdzące siarką upadłe anioły (Phil Schneider twierdził że „kosmici”, których spotkał śmierdzieli siarką, są również liczne relacje ludzi po bliskim spotkaniu, które mówią o smrodzie siarki lub „palonej gumy”) udawały, że są przybyszami z innej planety i robią to dalej maskaradując jako szaraki i piloci UFO. Rozsiewają historię o tym, że wizytują na ziemi od tysięcy lat, podczas gdy naprawdę odcięły sobie drogę do powrotu już w czasach Jareda, gdy podobnie jak lucyfer i jego towarzysze przed nimi, zbuntowali się przeciwko Bogu.

Gdy wojna się skończyła armia USA weszła w kontakty ze strażnikami, odkopując ich na terenie pustyni w Dudeal, Meksyk. Ludzie pracujący na rzecz tajnego rządu myślą, że mają do czynienia z kosmitami, podczas, gdy ludzie na samej górze piramidy doskonale znają prawdziwą naturę upadłych.

Dobrym przykładem jest Bill Copper, który na początku również myślał, że za tym wszystkim stoją przybysze z innych planet. Kolejnym przykładem jest Phill Schneider, inżynier pracujący w projektach Black Ops dla tajnego rządu USA. Pomógł on uwolnić pewną część strażników, lecz wierzył (prawdopodobnie aż do śmierci) że ma do czynienia z szarakami- kosmitami.

Kiedy Hitlera dopadły demony?

Pierwsze głosy zaczął słyszeć w wieku 17 lat. W „Mein Kampf” opisuje, jak „głos” uratował mu życie podczas bitwy w czasach I wojny światowej. Głos ten kazał mu „wynosić się” z okopu. Za chwilę wpadł do niego granat, który zabił wszystkich jego towarzyszy. Wtedy zdał sobie sprawę, że prowadzi go jakaś duchowa siła i zaczął planować, jak zdobyć władzę nad światem.

Teraz wiemy skąd zaczerpnął ten plan.

Daje nam to również odpowiedz na pytanie, jak i dlaczego ich technologia rozpowszechniła się po całym świecie. Hitler wielokrotnie unikał śmierci, zamachów na swoje życie i zawsze przypisywał swoje niebywałe szczęście duchowemu przewodnictwu oraz „głosom”, które dbały o to by mógł wypełnić swoje „przeznaczenie”. Jego dobry przyjaciel August Kubizek słyszał ten głos przemawiający ustami Hitlera. Opisywał to wydarzenie w ten sposób: „to było tak jakby Adolf był opętany przez demona”.

Cytat Gregora Strassera:

„Słuchając Hitlera można było doznać nagłej wizji, jak poprowadzi ludzkość ku chwale. Światło pojawiało się w ciemnym oknie. Dżentelmen z komicznym małym wąsikiem zamieniał się w archanioła. Archanioł później odlatywał i zostawiał tam siedzącego Hitlera, oblanego potem, ze szklistymi oczyma.”
Francois Poncet, ambasador Francji w nazistowskich Niemczech pisał: „Wpadł w jakiegoś rodzaju spirytystyczny trans. Hitler obawiał się tej istoty szczególnie w nocy. Mogła przyjść po Hitlera kiedy ten spał i śnił”. Wszystko zaczęło się w grudniu 1919, gdy mała grupa ludzi z Thule, Vril i DHvSS (ludzie czarnego kamienia) spotkała się w Berchtesgaden (Niemcy) z Marią Orsic i inną medium znaną pod pseudonimem „Sigrun”. Maria twierdziła, że odebrała transmisję w nieznanym jej, sekretnym języku niemieckich Templariuszy, zawierającą instrukcję do zbudowania maszyn latających.
Dokumenty Vril wspominają, że źródłem tych telepatycznych wiadomości było Aldebaran, system słoneczny z konstelacji byka, znajdujący się w odległości 68 lat świetlnych stąd. Sekretny język okazał się być starożytnym językiem sumeryjskim, który był punktem wyjścia dla języków założycieli kultury babilońskiej. Sigrun, członkini Vril gesellschaft, pomogła przetłumaczyć wiadomość i odszyfrować znaczenie dziwnych obrazów okrągłych maszyn latających.
Pierwsze kroki nazistów na tym polu znamy dziś jako Dzwony, Haunebu, flugkreisel, Vril V-7, flugelrads, silver bugs.
Oprócz vimanów znaleźli też runiczne artefakty przedpotopowe i technologię innych „cudów”: holografię (Blue Beam), kryształy, broń plazmową itd.

Po II wojnie światowej Amerykanie oraz Rosjanie stworzyli swoje własne wersje pojazdów inspirowanych demonicznymi vimanas, które dzisiaj widywane są na całym świecie. Większość historyków tłumaczy zachowanie Hitlera specyficzną charyzmą lub chorobą psychiczną. Niektórzy nazywają Hitlera i partię nazistowską złem wcielonym. Ale jak wyjaśnią tak wielką rzeszę ludzi, która poszła za człowiekiem zdradzającym objawy choroby psychicznej i rozkazującym im dokonywać tych wszystkich ohydnych zbrodni?

Odpowiedz jest dość prosta, trzeba tylko patrzeć szerzej – ci ludzie otworzyli drzwi złemu. Nazistowskie Niemcy kierowane były przez Nephilim. Przeogromne wpływy Towarzystw Thule i Vril oraz teozofii Bławatskiej przyciągnęły do tamtych Niemiec demony. Prawie cały naród został zniewolony przez te złe istoty, dając im u siebie nowe dominium i podążając za ich instrukcjami przekazywanymi przez okultystów i spirytystyczne media. Towarzystwo Teozoficzne Bławatskiej umocniło się w Niemczech na początku XX wieku. Promowało idee czystej rasy aryjskiej, potomków atlantów przewyższających inne rasy pod względem fizycznym i umysłowym – tak jak Nephilim opisywani w Księdze Rodzaju 6 …obie te rasy zostały zniszczone podczas potopu, a dokładniej rzecz ujmując – była to jedna i ta sama rasa. Naziści i SS przejęli tą ideę rasy aryjskiej i postanowili udowodnić, że sami do niej należą. Nazistowscy archeolodzy zaczęli szukać wzdłuż i wszerz szukając dowodów na istnienie tej rasy.

Naziści zaczęli manipulować ludzką genetyką szukając sposobu na wyprodukowanie nowej rasy aryjskiej/atlantów (nephilim). Mordowali też tych, którzy nie pasowali do ich modelu społeczeństwa. Naziści w obozach śmierci torturowali ludzi i poddawali ich ohydnym eksperymentom medycznym. Badano wytrzymałość ciał ofiar na nacisk w specjalnych komorach „ciśnieniowych”, testowano na nich narkotyki i trucizny (takie jak fluor), kastrowano i zamrażano.
Dzieci poddawane były operacjom i amputacjom bez znieczulenia. Robiono transfuzje krwi między ofiarami. Testowano ich reakcje i wytrzymałość na różne czynniki (opracowano wtedy techniki kontroli i programowania umysłu, które doskonalono później w USA – program MK Ultra). „Lekarze” podczas Holokaustu dokonywali na ludziach operacje zmian płci, wycinania organów i kończyn.
źródło: www.altermedium.net
==================================================
Co sądzisz o powyższym artykule?
Na pewno jest ciekawy, ale czy prawdziwy?
Nie wiem jakie jest Twoje zdanie na ten temat, ale ja przedstawię swoją opinię.
Nic nie wiadomo z Biblii, aby człowiek miał możliwość uwolnienia buntowników-aniołów zwanych demonami. Zostali zamknięci w więzieniu po odrzuceniu Boga.
Judy 1:6

Aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd wielkiego dnia”.

2 list Piotra 2:4:

„Jeżeli bowiem Bóg aniołom, którzy zgrzeszyli, nie odpuścił, ale wydał ich do ciemnych lochów Tartaru, aby byli zachowani na sąd…”

Wyraźnie z powyższych wersetów wynika, że człowiek nie ma żadnej możliwości uwolnienia demonów. Po zejściu na ziemię i zaprowadzeniu rządów przy użyciu swoich dzieci – nefilimów, zostali złapani i zamknięci w więzieniu. Oczekują na sąd. Człowiek nie ma żadnej możliwości ich uwolnienia.

Skąd zatem taki pogląd nazistów, nawiedzonych przez demony?

Być może tylko takie wnioski mogli wysunąć na podstawie swojej wiedzy. Również mogli zostać okłamani przez demony. Każda osoba musi liczyć się z tym, że opieka demonów, to jak życie wśród największych przestępców i morderców. Tu nie ma praw i sprawiedliwości.

Czy możliwe jest, aby Hitler miał styczność z demonem?

Dlaczego widział anioła? 

2 List do Koryntian 11:14 

„I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości”.

Szatan używa wielu bardzo inteligentnych sztuczek w przekonywaniu ludzi do swoich projektów. Nie zapomnij, że szatan przed buntem był bardzo pięknym, inteligentnym i doskonałym cherubem:

Ezechiela 28: 13-17

„Mieszkałeś w Edenie, ogrodzie Bożym; okrywały cię wszelkiego rodzaju szlachetne kamienie: rubin, topaz, diament, tarszisz, onyks, beryl, szafir, karbunkuł, szmaragd, a ze złota wykonano okrętki i oprawy na tobie, przygotowane w dniu twego stworzenia. Jako wielkiego cheruba opiekunem ustanowiłem cię na świętej górze Bożej, chadzałeś pośród błyszczących kamieni. Byłeś doskonały w postępowaniu swoim od dni twego stworzenia, aż znalazła się w tobie nieprawość. Pod wpływem rozkwitu twego handlu wnętrze twoje napełniło się uciskiem i zgrzeszyłeś, wobec czego zrzuciłem cię z góry Bożej i jako cherub opiekun zniknąłeś spośród błyszczących kamieni. Serce twoje stało się wyniosłe z powodu twej piękności, zanikła twoja przezorność z powodu twego blasku. Rzuciłem cię na ziemię, wydałem cię królom na widowisko”.

W obecnych czasach wiele osób słyszy głosy w głowie. Każdy z nas dostaje szereg destrukcyjnych myśli, które akceptuje i niszczy relacje z otoczeniem. Niektórzy doznają oobe, czyli brak kontroli nad swoim ciałem. Szczególnie w nocy. To wszystko jest działaniem demonów.

Jeżeli zaakceptujesz ich wpływy, to powoli zmierzasz do samodestrukcji.

Niemcy – naziści zaakceptowali wpływ demonów, tak samo jak społeczeństwo przed potopem. Dostali szereg wskazówek, podpowiedzi, rozwiązań od postaci, które górują nad naszymi możliwościami.

Uważam za bardzo realne kierownictwo demonów i próba zbudowania po nefilimach kolejnej rasy szatana – aryjskiej. Wiemy, że im się nie udało, ponieważ Bóg od czasu potopu zabrania szatanowi siłową ingerencję w życie człowieka. Burzyłoby to prawo wolnego wyboru. Osoba, która rodziłaby się nie mogłaby decydować o swoim życiu, gdyby rządziły światem super inteligentne rody. Tak było przed potopem. Rasa nefilimów przewyższała człowieka siłą i inteligencją. Na terenach opanowanych przez rasę wydłużonych czaszek, ludzie kopiowali ich wygląd. Zbudowali konstrukcje i zakładali ją na głowę, aby wydłużyć czaszkę i upodobnić się do nowej rasy.

Mimo, że znamy spirytystyczną przeszłość Hitlera, to historycy omijają ten temat. Ze strachu przed ośmieszeniem, albo z braku znajomości Biblii. Przez to nie są w stanie połączyć wielu faktów.   

 .

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz 1 Poziom za 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl

.

Photo credit: deanoakley / Foter / CC BY

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

34 Responses to “Hitler słyszał głosy i bał się…”

 • PFTF on 1 marca 2015

  Świetny artykuł! A co do uwalniania demonów to w przepowiednich albo apokalipsie jest napisane ze demony będą uwolnione pod koniec czasów na 100 lat i wszystko by się zgadzało Hitler usłyszał głosy na samym początku wypuszczenia demonów. W 2017 r jest obchodzone 300 lecie masonerii i będzie to czas kiedy wszystkie unie i kraje będą się łączyć w 1 doskonałą całość proces ten potrwa do 2021 r. A czemu tak sądzę? Odpowiedz jest prosta. Wszystkie powtarzamy wszystkie tajemnice i i przysięgi wojskowe z okresu 2 woj. Światowej i zimnej wojny są ważne do 2021 r. Następnie na ten sam rok przypada całkowitą demobilizacja polskiej armii opuści wtedy wojsko 34 tys zawodowych szeregowych i większość armii będą stanowili podoficerowie co jest absurdem. A tak na koniec chciałem ci podziękować Robercie, ponieważ robisz niesamowita rzecz pisząc te artykuły.

 • Robert on 1 marca 2015

  Dziękuję za miłe słowa :)

  Troszeczku tutaj się mijamy w szczegółach. Być może nie jest to ważne.
  Demonów nie trzeba wypuszczać, jedne siedzą za kratami, ale mnóstwo ich działa.

  Szczerze to nie znam wersetu, w którym pisze, że demony zostaną wypuszczone na 100 lat.

 • Marcin on 1 marca 2015

  Ciekawa sprawa z tym Hitlerem, wsumie niewiele wiemy o tym co go kierowakło, w jakiś sposób połączony z rodziną Rothschildów, mówi się o nim, że należał do okultystycznej sekty, symbol sfastyka, wiadomo co przypomina, co prawda według „niezależnych osób” błędem jest fakt o niemieckiej rasie aryjskiej, jednak sam fakt stworzenia now ejrasy „idealnej” która miała żyć w nowej szwabii, wiązało się to z teorią istnienia Podziemnego Królestwa co ma wejście na biegunie, jak sam fakt podróży do Azji do tybetu, który słynie z licznych korytarzy podziemnych, jak i to że 3 Rzesza wyprzedzała technologicznie o 10 lat Usa, próba budowy vimanów, NOL i( według znanego ufologaJana Pająka, to nie jest zbudowane z fizycznego ciała. Pytanie czy to była jego własna wola, czy był przestraszony, zdziwiony istnieniem demonów, wiem z doświadczenia, że to nic przyjemnego, ujrzeć złocistą zjawe, czy być poza ciałem( niecelowo) można naprawde zgłupieć, aco dopiero słyszeć głosy, stąd pewnie ta cała historia o psychicznym Hitlerze. Pytanie jest tylko jak jest z tym podziemiem, co się znajduje na końcu korytarzu w tybecie i na krańcu planety biegunie, czy jak w dzienniku kpt. Byrda istnieje jakby rasa aryjska, blond włosych ludzi z niebieskimi oczami? Czemu miał służyć projekt 3 Rzeszy Asgard.

 • Piotrek on 1 marca 2015

  Zastanawia mnie czemu wybrano na znak akurat swastyke, była ona popularnym znakiem m.in. w polsce do czasu wybuchu II wojny swiatowej na kołnierzu munduru przez artylerzystów 21 i 22 Dywizji Piechoty Górskiej oraz odznak pułkowych: 1, 2, 3, 4, 5 i 6 Pułku Strzelców Podhalańskich i 4 Pułku Piechoty Legionów. Granatowa swastyka była tłem odznaki instruktorskiej Ligi Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej, była w herbie rodu boreyko. O tych faktach mało kto ma pojecie.

 • marcjan on 1 marca 2015

  Super artykul. Bardzo ciekawy temat podjales Robercie.
  Niedawno ogladalem ciekawe nagrania z wdpomnuanyn przez ciebie Philem Schneiderem. Pracowal dla rzadu USA przy budowie podziemnych miast. Pod koniec lat 70tych podzas budowy tuneli natkneli sie na kolonie szarakow. Doszlo do strzelaniny z obcymi. Szneider przezyl choc idniosl rane powazna. Zgninelo kilkadziesiat osob. Te pidziemne miasta istnieja na calym swiecie w ogromnej ilosci. Pytanie w Hakim celu sa budowane.

 • nadia on 1 marca 2015

  Dla mnie uwolnienie przez ludzi demonow zamknietych przez Boga jest absurdem, bo wtedy czlowiek a wlasciwie demony maja wieksza wladze niz sam Bog i moga sobie wychodzic z czelusci i wiezien kiedy im sie spodoba. Co prawda w Objawieniu jest wspomniane o otwarciu czelusci,ale to dopiero po opieczetowaniu 144 tys. i zbawieniu wielkiej rzeszy. Kiedy zaczal rzbrzmiewac glos siedmiu trab. Mowi nam o tym Obj.9:1,2
  ”I zatrabil piaty aniol; i widzialem gwiazde, ktora spadla z nieba na ziemie; i dano jej klucz od studni otchlani. I otwarla studnie otchlani. I wzbil sie ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca, a slonce i powietrze zacmily sie od dymu ze studni.”
  Natomiast Obj. 20:1 mowi nam kto ma prawo otworzyc otchlan:
  ”I widzialem aniola zstepujacego z nieba, ktory mial klucz od otchlani i wielki lancuch w swojej rece.”
  No i niech tak zostanie, bo czlowiek to by wszystkie zamki pootwieral, tylko problem bylby z ich zamknieciem – to taki humorystyczny akcent na zakonczenie tej wypowiedzi 😉

 • harmon on 1 marca 2015

  bzdura, poczytajcie sobie o fraktalach, światach w małych czasteczkach, istot mądrzejszych i glupszych od człowieka jesty tyle co ziaren piasku na plażach świata. Po prostu są głosy które podpowiadają złe rzechy i są neutralne. Taki neutralny głos m. In.dyktowal tekst Biblii, oczywiście pierwotnej, bo to co dzisiaj czytacie to czysta manipulacja średniowiecznych księży i władz poczynając od Konstantyna Wielkiego

 • Przemyslaw Mach on 1 marca 2015

  Nadio ale ludzie demonów nie uwolnią tylko Bóg w objawieniach Jana piszę że z pod ziemi wyjdą potężne istoty które żaden człowiek na ziemi nie będzie w stanie zgładzić owe istoty będą robić ogromna krzywdę ludziom wydaje mi się że ci którzy będą mieć prawdziwą wiarę w Jezusa owe istoty będą mogły cmoknąć taką osobę w pośladek co najwyżej bo Bóg nie pozwoli na to żeby osoba wierząca i czyniąca wolę Bożą mogła by zginąć z rąk jakieś ofermy życiowej którą jest demon

  jeżeli chodzi oto gdzie one przebywają to na 100% pod ziemią te wszystkie odgłosy ziemi to nic innego jak manifestacja tych istot Hollywood lubi w przekazach pod progowych przekazywać różne informacje na temat przyszłych wydarzeń przykład wojna światów na początku filmu słychać różnego rodzaju dzwięki ludzie to ignorują potem wychodzą z ziemi i ukazują się jako kosmici w wielkich maszynach które ciężko zniszczyć film to fikcja literacka ale pokazuje to że ziarnko prawdy w tym wszystkim jest dzisiaj na całym świecie słyszmy dzwięki i za jakiś czas te stworzenia wyjdą ale to są zwykłe demony które ewentualnie ukazywać się i mówić że są przybyszami z innej planety co jest czystym kłamstwem

  wiele osób które badają tereny na śląsku potwierdzają że z pod ziemi już wychodzą istoty które cuchną potwornie i są swego rodzaju zwiadowcami badają teren i przygotowują właściwe istoty na wyjście na powierzchnie pod ziemią pod dnem oceanów jest wiele miast o których my nie mamy pojęcia a gdzie te istoty przebywają i to też by tłumaczyło dlaczego olbrzymy z ziemi zniknęły praktycznie od razu bo Bóg je wysłał do pod ziemi ktoś zapyta dlaczego ich nie zabił ano dlatego że każdy będzie sądzony na sądzie ostatecznym ale to wszystko to są moje przemyslenia które w całości nie muszą pokrywać się z prawdą 😀

 • Grzegorz on 8 marca 2015

  Swastyka była i jest symbolem obrotowego nieba,a nie jak wielu głosi,że słońca.Naziści o tym wiedzieli od słowian przejmując ten wyraz symboliczny.Dzisiaj ten symbol jest ośmieszany i piętnowany jako zły,a to dlatego,aby ludzie nie wiedzieli gdzie żyją.Obrotowe niebo wyklucza obrotową ziemie,jako planete.Tym sposobem demony wcisneli nam ogromny wszechświat,propagując kłam jako naukę.Cztery wiatry nieba-cztery ramienia,opasane gdzie niegdzie okręgiem,symbolem ziemi,stwarza najprostrzą mandale.

 • milosz137 on 24 marca 2015

  Prawdę o Hitlerze szukajcie w Bogach Edenu Bramleya . Warto tez przejrzeć ewangelie z Nad Hamadi . Wszystko potem łączy się w całość . Jak łatwo połączyć Bractwo węża z bafometem , gnozą i współczesną „elitą” typu Rodshild . Fakt że ci ludzie mają wiedzę niedostępną dla nas , ale składanie ofiary z ludzi – mam na myśli wojny w imię interesów korporacji – oznacza że dla nich jesteśmy bydłem . Może byk się wreszcie wścieknie :-)

 • Przemyslaw Mach on 24 marca 2015

  milosz137 jak możesz to rozwiń swoją wypowiedz co to za wiedza którą mają ci co nami rządzą

  słuchaj nas stworzył Bóg ktoś kto istnieje od zawsze na pewno jest sprawiedliwy i wśród ludzi nie tworzy podziałów na lepszych i gorszych to ludzie to stworzyli każdy do prawdy ma ten sam dostęp więc ich wiedzę tajemną można sobie w tyłek wsadzić tak jak samego szatana który dla mnie jest nikim

 • Przemyslaw Mach on 24 marca 2015

  a i dodam że książki które poleciłeś milosz137 i ewangelie z nad hamandi są czystą fikcją literacką

  w Bogach Edenu Bramleya Z jednej strony propaguje absurdalne koncepcje, wsteczne nawet wobec swojej epoki (nie prekursorskie jak chce autor), robi to na bazie błędów rozumowych, bądź niewiedzy; proponuję kurioza i zwodzi na manowce

  a co do ewangelii z nad hamandi są to fikcyjne ewangelie które próbowano podpiąć pod ewangelie kanoniczne nowego testamentu

  widzę że ludzie uwierzą w każde kłamstwo i w każdą ewangelie ale jak mają się zmierzyć z biblią to wprost bez zapoznania się zaczynają ją oceniać ale jak wiemy świat nalezy do ojca kłamstwa i każdy kto trzyma z tym światem nigdy nie uwierzy w prawdę bo w tedy diametralnie musiał by się zmienić

  a Robercie jak moge cię prosić żeby można było edytować swoje komentarze to było by ok i dodaj jeszcze daty kiedy każdy komentarz został napisany dzięki

 • milosz137 on 24 marca 2015

  Cóż to za wiedza ? Ta co rosła w raju na drzewie zakazanym . A fikcje to są właśnie ewangelie kanoniczne . Ale każdy wieży w co chce

 • Tomasz on 27 kwietnia 2015

  Trochę tu fantazja Pana poniosła.
  Duchy (demony) jako istoty niematerialne, nie mogą być więzione w materialnych pomieszczeniach. W 1 Liście do Koryntian 15:44 napisano iż, – „Jeżeli jest ciało fizyczne, to jest też duchowe.”
  W starożytności nie rozumiano pojęć odnośnie materii i energii, więc wszystko to co nie było materią było duchem. Dziś wiemy że cały wszechświat to energia. Materia składa się z energii (np: Bomba atomowa rozkłada materię na energię, a akceleratory cząstek z czystej energii tworzą cząstki materii). Zatem my jako istoty materialne różnimy się od istot duchowych tylko tym, że jesteśmy z innej energii uczynieni, no i mamy inne uprawnienia i zadania.
  Istoty duchowe posiadają moc i zdolność wpływania na materię, co wykorzystują tworząc zmaterializowanie postacie ludzkie i nie tylko [za czasów biblijnych]. Zatem Boscy ‚moderatorzy’ mogą przenikać przez materię, gdyż nie stanowi ona dla nich przeszkody (stąd np: duchy wyłażą ze ścian, opętują ludzi czy zwierzęta).

  Można to porównać do informatyki. Bóg Najwyższy to administrator, Synowie Boży (istoty duchowe) to moderatorzy, a my istoty materialne, to użytkownicy systemu. Bóg jako admin ma największe uprawnienia, aniołowie jako moderatorzy częściowe, a materialne istoty (ludzie i zwierzęta) najmniejsze.

  Demony Szatana też jako byli aniołowie (Boscy moderatorzy) posiadają te zdolności, bowiem jest to naturalny efekt ich „konstrukcji” w chwili stworzenia każdej istoty duchowej. Ich energetyczne ciała mają władzę nad energią naszej materii. Ale demonom Szatana część tej władzy została zabrana po potopie, więc nie mogą już w pełni się materializować w dowolną formę czy postać. Tworzą raczej formę hologramowego obrazu, mirażu, a nie materialną istotę czy przedmiot. Ale potrafią wnikać w ciała istot żywych materialnych, co może mieć dalekosiężne skutki, bowiem werset z Księgi Objawienia 16:14 stwierdza: „Są to w rzeczywistości wypowiedzi natchnione przez demony i dokonują znaków, i wychodzą do królów całej zamieszkanej ziemi, żeby ich zgromadzić na wojnę wielkiego dnia Boga Wszechmocnego.” – zatem demony mogą opętywać władców politycznych danych państw i w ten sposób sprawują władzę nad ludzkością!

  Zatem wynika z powyższego, żadne materialne więzienie nie zatrzyma sług szatana w jakimkolwiek materialnym pomieszczeniu.
  Potwierdza to inny werset:
  „Nałóżcie całą zbroję od Boga, żebyście mogli stać niewzruszenie wobec machinacji Diabła;  ponieważ zmagamy się nie z krwią i ciałem, ale z rządami, z władzami, ze światowymi władcami tej ciemności, z zastępem niegodziwych duchów w miejscach niebiańskich.” (Efezjan 6:11-12)
  Więzieniem dla byłych aniołów, a demonów Szatana – jest sama planeta ziemia wraz z jej okolicą!
  Zostali oni zatrzymani w obrębie ziemi by nie szerzyć zła po wszechświecie. Dlatego na YouTube pełno jest filmików z nagrań na temat dziwnych świateł na niebie, czy wylatujących z powierzchni księżyca. A wszak ziemię i księżyc spowija mrok przestrzeni kosmicznej, która jest bezdenną odchłanią. Biblia opisuje że aniołowie mieszkają w „wyższych niebiosach”, gdzie przebywa sam Bóg Najwyższy i miejsce to emanuje chwałą Bożą, w porównaniu do naszej ciemnej pustki kosmicznej.
  Wersety z Nowego Testamentu potwierdzają to:

  (Łukasza 8:31) „I upraszały go, by im nie rozkazywał odejść do otchłani.”
  (2 Piotra 2:4) „Doprawdy, jeśli Bóg nie powstrzymał się od ukarania aniołów, którzy zgrzeszyli, lecz przez wtrącenie ich do Tartaru wydał ich czeluściom gęstej ciemności, aby byli zachowani na sąd;”
  (Judy 6) „Aniołów zaś, którzy nie zachowali swego pierwotnego stanowiska, lecz opuścili swe właściwe miejsce mieszkania, zatrzymał wiekuistymi więzami w gęstej ciemności na sąd wielkiego dnia.”
  (1 Piotra 3:19) „W tym też stanie poszedł i głosił duchom będącym w więzieniu,”

 • Marvin on 7 maja 2015

  Panie Robercie.

  Jakis czas temu znalazłem w internecie zeznania zołnierzy niemieckich ,bioracych udział w bitwie pod Kurskiem ktorzy twierdzili ,że przed sama bitwą pierwsza linia czołgow Niemieckich została kompletnie zniszczona przez niezidentyfikowane nie samoloty a obiekty.Które nadleciały nad Niemieckie czołgi i je zniszczyły ”dziwna ”bronią.

  Długo szukałem wiecej informacji na ten temat i znalazłem na rosyjskich stronach ,ale tylko wzmianke o rosyjskim dowodcy (nie pamietam stopnia) w tej bitwie ,który potwierdzał ,ze TAK.Cos takiego miało miejsce ale tego nie zrobili Rosjanie.
  Jezeli teraz wyciągane sa informacje o kontaktach Hitlera z duchami,głosami ,obcymi ta sprawa nabiera nowego koloru.

  Czy zetknał sie Pan z tymi informacjami .Może ktoś z odwidzających Pana strony cos na ten temat wie.

 • Robert on 7 maja 2015

  Niestety, ale nie znam historii

 • Marvin on 7 maja 2015

  Panie Przemyslawie.

  Zamiescil tutaj Pan kilka wypowiedzi ,chciałem sie odniesc tylko do jednej: cyt.”słuchaj nas stworzył Bóg ktoś kto istnieje od zawsze na pewno jest sprawiedliwy i wśród ludzi nie tworzy podziałów na lepszych i gorszych to ludzie to stworzyli każdy do prawdy ma ten sam dostęp więc ich wiedzę tajemną można sobie w tyłek wsadzić tak jak samego szatana który dla mnie jest nikim”

  Zgadzam sie tutaj z Panem poza jedny.Niech mi Pan wyjasni jedno podstawowe zagadnienie.

  Po co Bóg Nas stworzył?

  Jezeli dojdziemy do czego lub po co jestesmy stworzeni wyjasnimy zagadnienie w którym nie zgadzam sie z Panem a mianowicie czy Bog jest sprawiedliwy.

  Nigdy nikt z nauczajacych mnie zasad wiary nie powiedział po co Bóg nas stworzył.Skąd sie taka mysl u Boga wzięła .

 • Robert on 7 maja 2015

  Wtrącę się, ponieważ nie ma nad czym tutaj debatować.
  Należy spytać o to samego Boga.

 • Marvin on 7 maja 2015

  Próbowałem.
  Niestety ,bez powodzenia.Odpowiedzi nie otrzymałem.
  A niestety,TO JEST SEDNO WSZYSTKICH ROZWAŻAŃ równiez Pańskich.Jezeli otrzymamy odpowiedz na pytanie -W jakim celu jestesmy stworzeni?-znamy odpowiedz na cała resztę pytań.Równiez na te-Czy bóg jest sprawiedliwy?
  Czy ateizm jest logiczny? Dlaczego wciskaja nam baphometa?Czy NASA oszukuje społeczeństwo?

  Wiec nie warto dyskutować?

 • Robert on 9 maja 2015

  Jeżeli masz taką potrzebę to napisz swoją opinię.
  Czy warto dyskutować?
  Oczywiście, że tak.
  Ale czuję tutaj, nie tyle podstęp, co niepotrzebne kłótnie o szczegóły.
  Dlatego jestem ostrożny w dyskutowaniu filozoficznym.
  Bo takim jest gdybanie: dlaczego nas Bóg stworzył?

 • Przemyslaw Mach on 9 maja 2015

  Marvin jak chciał byś podyskutować o tym to możesz śmiało do mnie walić na emial pmach98@gmail.com ja miałem tak podobnie jak ty kiedyś nie martw nie wszystko jest takie skomplikowane jak z początku się wydaje pozdrawiam

 • Marvin on 12 maja 2015

  Nie Panie Robercie .
  Tutaj Pan sie myli.
  Nie ma tutaj zadznego podstepu ani chęci do klótni.
  Wbrew co niektorym psychologom, uwazam nawet ,ze klótnie do niczego nie prowadzą.
  Kazda klótnia jest tylko i wyłącznie niszcząca.
  I nawet nie chce „gdybać” na temat po co jestesmy stworzeni,bo ”gdybanie” w tym temacie nie ma miejsca.Gdyba sie -Co by bylo gdyby.. tutaj nie ma miejsca na to.Tutaj zaistniało.Zostalismy stworzeni.

  Chciałem usłyszec TYLKO zdanie innych ludzi na ten temat.
  ODWAŻNYCH ludzi.Ludzi którzy próbuja głosno odgadnąc istote stworzenia ludzi.
  Odgadnac zamysł Boga.Nie obawiając sie o to ,ze grzesza sama ta myslą na ten temat.
  Chciałem poznać zdanie ludzi,a nie masę przytaczanych cytatów różnej masci .
  Z resztą, Bóg zdaje sie ,nikomu nie powiedział po co Nas stworzył.

  Jak dotąd,nigdy nie spotkałem kogoś ,kto głośno by powiedział COKOLWIEK na ten temat.No ,moze poza dwoma osobami ale oni uzywali tylko pustych sloganów ,wyuczonych w seminariach.

 • Robert on 12 maja 2015

  Wierzę w Pana dobre intencje, dlatego proszę pierwszy zacząć.

 • Marvin on 13 maja 2015

  Ha.Już napisałem wczesniej ,że NIC nigdy na ten temat NIE SŁYSZAŁEM .Myslałem ,ze tutaj ktos ,jezeli zna odpowiedz na to pytanie.Podzieli sie ,ze mną.

  Pisałem ,że nie ma miejsca na dyskusje tutaj.Albo wie sie albo nie.
  Jezeli ktoś zna odpowiedz to musi wiedziec to od Samego Boga.

  Może Bóg komuś ,kiedys to powiedział.

  Może.

  Dlatego pytam .

 • Ipi on 28 września 2015

  Demon to istota wtórna – nie stworzona przez Boga, ale przez ludzkie zło w myślach, słowach,kulturze,religii archetypach.
  W przypadku Hitlera czy Himlera czy Chyngis Hana to zło istniało w nich od wielu poprzednich wcieleń.
  Sami byli potomkami tych,których potem zabijali. Sami byli składani w ofierze ich bogom i zabijani w imię Boga.
  Te głosy to ich własne głosy sprzed setek lat oraz tych, którzy się chcieli zemścić.
  Nikt z Bogiem nie walczy. On nie ma wrogów. Ludzie się łudzą, że są w porządku, a każdy ma demona. Demonem jest każdy kto spożywa mięso np. Dla zwierzęcia które jest więzione w klatce, które musi spoglądać jak zabiera się jego dzieci a potem morduje a potem zjada – człowiek jest demonem. Pan – to bóg natury. Prawem natury jest regulowanie. Człowiek z naturą nigdy nie wygra dopóki jest w ciele a bez ciała jest jedynie złym duchem,który chce działąc poprzez innych.

 • Robert on 28 września 2015

  @Ipi

  1 – Demon to nie jest osoba wtórna.
  Biblia wyraźnie to opisuje.

  Demon to postać duchowa, która została stworzona jako anioł. Część aniołów sprzeciwiła się Bogu.
  Chrystus i Biblia nazywa ich: złe duchy, demony, upadłe anioły.

  2 – Bóg ma wrogów. Wszyscy przeciwnicy Boga, to wrogowie.
  Kim byli żydzi, którzy zamordowali Chrystusa?
  Przyjaciółmi.
  Tylko, że oni są za słabi aby walczyć z Bogiem. Na sądzie zostaną zweryfikowani.

  3 – Nie, demonem nie jest każdy kto spożywa mięso.
  W takim rozumieniu, Bóg dał Izraelitom demona do jedzenia?
  Przecież to sam Bóg nakazał Izraelitom jeść mięso, aby byli silniejsi i mniej potulni. Czekała ich walka z narodami szatana.

  Ostatnie badania wskazują, że roślina również cierpi, kiedy się ją wyrywa. Tylko nie krzyczy.

 • Ipi on 29 września 2015

  Robercie ja znam biblię, dzielęsię z Tobą inną wiedzą.
  Bóg nie ma wrogów. Wrogów mają religie.
  Bogu nic nie można zrobić – ludziom tak.
  Demon to nie ta sama osoba co szatan czy diabeł.
  Jedzący mięso są demonami dla zwierząt tak jak dla ludzi demon jest demonem.
  nie rozumiesz relacjii?
  Jeżeli potraktujesz naturę w grubiański sposób -ona ciebie też tak potraktuje. Kiedyś słusznie oddawano cześć naturze i posiadano wielki respekt. Życie jest częścią niej.
  Biblia nie koniecznie uczy dobrych rzeczy – albo nie jest pełna. Nie widzę niczego złego w oddawaniu czci innemu bogu jak naturze albo matce czy ojcu np. Dlaczego mam jezusowi,który nic dla mnie zrobił – stworzył tylko nową bezużyteczną religię jak mahomet czy abraham.
  Bóg obdarował mnie inteletem, uczuciami itd – lubię siebie bez religii – lubię siebie kim jestem, kim Bóg mnie stworzył i nie muszę upiększać siebie religiami

 • Robert on 29 września 2015

  @Ipi

  Tak, Bogu nic nie można zrobić, ale to nie znaczy, że nie ma wrogów.
  Nie bój się używać tego słowa.
  Przecież szatan i jego słudzy, to wrogowie Boga.

  Tak, demon to nie to samo co szatan.
  Biblia oddziela szatana jako przywódcę demonów od reszty demonów.

  Coś się tak uparł na to mięso :)
  Skoro masz Biblie to poczytaj, kto nakazał jeść mięso Izraelitom.

  Piszesz, że Biblia niekoniecznie uczy dobrych rzeczy.
  No to jesteśmy całkowicie po przeciwnych stronach.
  Dla mnie Biblia jest wzorcem.

  Nie wiedziałem, że oddajesz cześć matce i ojcu.
  Modlisz się do nich, prosisz ich o łaskę o odpuszczenie grzechów?
  Trochę przesadziłeś.
  Chcesz oddawać cześć bogom, twoje życie twoja sprawa.

  Tu piszesz jakieś kłamstwa: kto ci powiedział takie głupoty, że Chrystus stworzył Islam?
  Twoja Biblia chyba jest mocno zakurzona.
  Poczytaj Nowy Testament i znajdź choć jeden cytat mówiący o założeniu jakiejkolwiek religii przez Chrystusa.

 • Ipi on 29 września 2015

  I co z tego, że jezus odpuści komuś grzechy jak i tak ludzie będą grzeszyć.
  Ja nigdy nie piłem, nie paliłem nie uganiałem się za seksem ani nie jadam mięsa. I to nie ma nic wspólnego z biblią.
  Co z tego, ze inni ją czytają jak i tak popełniają te same błędy.
  Biblia to zbiór wierzeń a nie to co sam Bóg twierdzi.
  W niebie czy raju jak to nazwiesz nikt nikogo ani niczego nie zabija bo nie ma na to potrzeby. myślisz że jak będziesz chodził z biblią pod pachą i przyszywanym uśmieszkiem to zmienisz świat? Otóż nie. Biblią jedynie mogę się zabrudzić ponieważ jest ludzkim zrozumieniem.Bóg który zabija egipcjan aby chronić żydów nie interesuje mnie. To nie jest bóg. Jahve nie jest stwórcą – on założył judaizm jedynie, który potem przyjął formę gabriela. A michał chrześcijaństwo i ze stworzeniem nie miał nic wspólnego

 • Robert on 29 września 2015

  Tu nie ma zabawy w kotka i myszkę.
  Ciągle grzeszysz, nie starasz się, to odchodzisz od Chrystusa.
  Grzechy odpuszcza się tylko tym, którzy się uczciwie starają.

  Dlaczego mam mieć przyszywany uśmieszek?

  Ja nie chcę zmienić świata. Tego nie da się zrobić.
  Ja daję wiedzę.
  Chcesz to korzystasz, nie chcesz to nie.
  Tu jest wolny wybór.

  Piszesz: „Bóg który zabija egipcjan aby chronić żydów nie interesuje mnie”
  Tu musisz znać prawdę.
  Kto sprzeciwia się Bogu i wybiera szatana, poniesie śmierć.
  Po to jest ustanowiony Sąd.

  Nie możesz osądzać Boga, nie mając wiedzy.
  Jeżeli piszesz, że Bóg zbudował judaizm, to znaczy, że nie znasz historii.

  Z tego wynika, że jesteś w porządku, tylko kierujesz się fałszywą wiedzą o Bogu, Biblii i Chrystusie.
  Jeżeli poznasz prawdę, to zmienisz zdanie.

  Czytaj nasze artykuły.
  Krzysztof Król daje dużo wiedzy.
  Daj sobie trochę czasu.
  Czytaj codziennie Biblie, zapisuj ciekawe wersety i wtedy podejmij decyzje.
  Teraz wykreowałeś poglądy na nieprawdziwej wiedzy.

 • Robin on 9 lutego 2018

  Kazdy rozgarnięty wie ze jahwe jest okrutnym demiurgiem,a…jezus znaczy jahwe jest zbawieniem…religia krwi i absurdu

 • Robert on 10 lutego 2018

  Robin

  albo jakieś głupoty piszesz, albo nie rozumiesz Pism…

 • Magdalena on 6 marca 2018

  „Niektórzy doznają oobe, czyli brak kontroli nad swoim ciałem.” – serio? tym jest OOBE? Widać nigdy nie doznałeś ani OOBE ani tym bardziej połączenia ze świadomością. Dajesz wiedzę… Tak to prawda… Taka wiedza i taka prawda jaka i świadomość. Czy czytanie słów daje wiedzę? Czy słowa ją niosą czy sens ukryty jest między nimi i w doświadczeniu? Czego się boisz, skoro nie doświadczasz? Wiara czy wiedza? Wiesz, że Bóg istnieje czy jedynie wierzysz? Czekasz na odpuszczenie grzechów przez Boga, Jezusa, a czy Tobie odpuścił ten, kogo skrzywdziłeś? Czy Ty odpuściłeś komuś, czy odpuściłeś sobie? Kogo widzisz patrząc w lustro, kogo widzisz patrząc komuś w oczy?
  Są różne rodzaje demonów – bo nasze słowa są kalekie i nie oddają wszechrzeczy. Są te powstałe przez upadek ale i te, które sami tworzymy. Nieporównywalna jakość, ale sami też na własną miarę tworzyć je potrafimy. Wypieranie się tego niczego nie polepsza, wręcz przeciwnie, mamy swoje demony strachu, nienawiści, żalu… Żyjemy w kreacji i kreujemy, mamy wolną wolę. Jeszcze. I mamy wybór – wiedzieć, że istnieje ta siła, która wszystko stworzyła i iść w jej stronę drogą wybrukowaną własnymi intencjami czy iść w stronę, gdzie tego światła brakuje. Bez poddaństwa i niewolniczego strachu, bez sprzedawania się za błyskotki, nawet jeśli te błyskotki dają władzę tu i teraz. Miłego :)

 • Robert on 6 marca 2018

  Magdalena

  Przykro, że upadłaś tak duchowo, że nawet reklamujesz oobe.
  Napisaliśmy kilka artykułów na ten temat.
  Wyjście z ciała możesz dokonać tylko i wyłącznie przy użyciu postaci duchowej.
  Dobre duchy tego nie robią, pozostają złe duchy.
  Z tego wynika, że zgadzasz się na to, aby złodzieje, mordercy, przeciwnicy Boga zawładnęli twoim życiem i podsuwali ci myśli i obrazy, które tworzą twój świat, twoje życie, twoje wartości…
  Polecam lepiej dobierać sobie przyjaciół, bo skończysz tak jak oni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *