Prawdziwy władca tego świata – część 2

Wróć

Przeczytaj pierwszą część – Prawdziwy władca tego świata – część 1″

        Szatan jest władcą tego świata. Udowodnił to podczas kuszenia Chrystusa. Proponował Mu wszystkie królestwa świata.

Pan Bóg zabrania homoseksualizmu

        Aby przyciągnąć ludzi na swoją stronę, szatan powoduje, że świat bezkrytycznie akceptuje seks czy homoseksualizm.

Czy Bóg popiera związki pomiędzy mężczyznami czy kobietami ?

Zdecydowanie nie. Bóg zabranie tego typu związków, tak samo jak wróżbiarstwa czy pijaństwa.

Księga Kapłańska 18:22 

„Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!”

Księga Powtórzonego Prawa 22:5

„Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny, ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego.”

Szatan działa na wielu frontach

        W celu propagowania zła, niegodziwiec wykorzystuje edukację, medycynę, naukę, prawo, politykę, media, rozrywkę, jak i wiele innych dziedzin.

Media niszczą osoby, które potępiają homoseksualizm. Żaden polityk nie zrobi w obecnych czasach kariery, jeżeli jest przeciwny gejom czy lesbijkom.

Czy myślisz, że ten system i ci ludzie – reprezentują Boga ?

Czy myślisz, że ten świat w taki sposób wykreowany, należy do Boga ?

Wiem, że szatan zrobił z naszych umysłów mieszankę. Dzisiaj większość z tych rzeczy akceptujemy, traktujemy je jak element naszego życia. Nie rozróżniamy dobra od zła. I to jest prawdziwy sukces szatana.

Zastosował on metodę małych kroczków. Polega ona na powolnym przyzwyczajaniu się do małego zła, by później stopniować zło, aż do jego całkowitej akceptacji. Dzisiaj walczy się o prawa homoseksualistów ale już niedługo będzie się walczyć o prawa zoofili, a także o prawo dziecka do przyjemności seksualnych.

Na pewno oglądałeś film „Matrix”.                                                           

Dokładnie w dzisiejszych czasach tak funkcjonuje system szatana. Oczywiście, nie jesteśmy fizycznie podłączeni do tego systemu, ale mentalnie.

Szatan – władca świata

        Zobaczmy jeszcze jeden przykład mówiący, kto faktycznie rządzi tym światem.

Ewangelia Jana 12:31

„Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie wyrzucony precz.”

O kim tutaj mówi Chrystus, jak nie o szatanie ?

Dlaczego nazwał go władcą tego świata ?

Czyżby przejęzyczył się.

Oponęci powiedzą, że to znowu symbol, przenośnia. Takim sposobem myślenia dojdziemy do wniosku, że wszystko w Biblii jest przenośnią, nie ma szatana bo to fikcyjna postać i najlepiej nie czytać Biblii, bo jest dla inteligentów.

Dokładnie tak właśnie szatan chce, abyśmy myśleli.

Nie musisz wierzyć mi na słowo.

Zacznij czytać Biblie, a sam(a) przekonasz się jak szatan kłamie i manipuluje Twoim życiem.

Sam(a) zrozumiesz, że szatan jest prawdziwym władcą tego świata. To on poprzez swoich sługusów jest odpowiedzialny za wojny, kataklizmy, zabójstwa, nałogi, homoseksualizm, oszustwa, kłamstwa, fałszywe religie, itd.

To są jego bardzo skuteczne wabiki. Ponieważ, jeżeli wpadniesz w jego sidła, to później nie jest tak łatwo wyjść z nich. 

Rzucić narkotyki, alkoholizm, palenie tytoniu, odrzucić kłamstwa, homoseksualizm, obłude, nienawiść, zmienić sposób myślenia, odrzucić tradycje itd. To są procesy, na które potrzebujesz czasu. Czasami miesięcy, a czasami lat.

Tylko czy zdążysz…..?

Jakub pisze 4:4-7

4…czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga.”

7 Bądźcie więc poddani Bogu, przeciwstawiajcie się natomiast diabłu, a ucieknie od was.”

Wybierając drogę z Bogiem bądź czujny, ponieważ szatan i jego słudzy będą kusić Cię cały czas. Nie jest łatwo wytrwać. Widać to po ilości ludzi, którzy pracują dla szatana.

Ale gdy wytrwasz nagroda będzie piękna…..

Tylko nie obawiaj się szatana, on naprawdę boi się Boga:

Jakuba 2:19 „Wierzysz, że jest jeden Bóg? Słusznie czynisz – lecz także i złe duchy wierzą i drżą. „

 „Gdy zaś archanioł Michał tocząc rozprawę z diabłem spierał się o ciało Mojżesza, nie odważył się rzucić wyroku bluźnierczego, ale powiedział: Pan niech cię skarci!”Judy 9

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach biblijnych, historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

11 Responses to “Prawdziwy władca tego świata – część 2”

 • semperparatus on 10 listopada 2013

  Też tak uważam…szatana jako władcę tego świata można porównać do dyrektora więzienia w którym przebywamy…A Boga do króla Wszechświata…w którym jest „mieszkań wiele”…czyli nieskończona ilość światów…zaludnionych przez istoty na różnym poziomie rozwoju duchowego…A my stopniowo doskonaląc się w procesie ewolucji duchowej wcielamy się w coraz to doskonalszych światach…az do ponownego zjednoczenia ze Stwórcą…Koresponduje to z wierzeniami i mistycznymi doświadczeniami gnostyków…

 • Andrzej on 7 grudnia 2013

  Czytając wiele artykułów zawsze doszukuję się prawdy. Większość ludzi chce coś udowodnić pokazując kawałek sytuacji. Niekiedy warto wgłębić się bardziej. Wyżej został pokazany kawałek „Ewangelii Jana 12:31” warto poczytać całą sytuacje a później pisać głupoty :).

 • Henryk on 9 grudnia 2013

  Witam! Dziękuję za przesłanie mi książki .Przeczytałem całą książkę jest w niej wyrażone prawdziwe fakty oparte na Piśmie Świętym, Bardzo ładnie opisałeś i jasno do zrozumienia .Mam również podobne myśli ale mam jedno pytanie dotyczące „drugiego zmartwychwstania „kogo dotyczy i kiedy takie nastąpi? Życzę Ci wiele Błogosławieństw Bożych.

 • ZastopujCzas on 9 grudnia 2013

  Dziękuję Henryk za miłe słowa.
  Drugie zmartwychwstanie opisuje w drugim tomie, który za niedługo wydam. Jest to szerszy aspekt, dlatego w komentarzu może być źle zrozumiany.
  Także proszę o trochę cierpliwości.

 • ZastopujCzas on 9 grudnia 2013

  Nie widzę tutaj żadnego konfliktu.

 • jar on 15 lipca 2014

  Lepiej poczytajcie NIENAPISANĄ TEORIĘ DESKOROLKI mojego autorstwa niż te teksty z przed ponad 2000 lat wciąż na nowo w każdym pokoleniu rozpatrywujące i rozmyślające -jest bozia czy bozia to szatan{przeciwnik},czy dyabeł(wł.diabollo-kłótnik) robiące wodę z mózgu do takiego stopnia , że kościół katolicki nie pozwalał czytać pisma świętego wiernym,którzy tylko mieli go słuchać z ust kapłanów a dzisiaj kościół dopuszcza wiernym czytanie tego zredagowanego przeż sobory biskupów (opiekunów g m i n ! katolickich) ale z komentarzem papieskim czyli nieomylnym w swej jednoznaczności.Biblię zaś mają nakazaną czytać chrześcijanie kościoła anglikańskiego , którego głową jest król/królowa Anglii – obecnie Elżbieta To Door.Pierwszym zwierzchnikiem anglikanów póżniej protestantów był król Henryk VIII rzeżnik swych żon ,któremu papież nie chciał dać rozwodu z królewną hiszpańską bo miała więcej złota od zarżniętych Inków i Azteków . Dlaczego cały europejski świat filozoficznie myśli swe błądzi wokół boga izraelitów w formach unowocześnionych : 2-ch chrześcijańskich-prawosławiu i katolicyzmie oraz 1-ej muzułmańskiej? Bo było trzech króli?!!! Uś!To naprawdę potęga propagacji,promocji,reklamy i uś naprawdę doskonałego marketingu od ponad 2000 lat.Nawet był doskonały Prosperity Time palenia na stosach… i Got mit uns… ale sza skąd podiwaniliśmy ten smalec …sza, że z parapetu Babilończyków , u których było się w niewoli po nieudanej napaści na dzisiejszą Persję.rypsło się jak rozszyfrowano pismo klinowe z Niniwy.Ale o tym sza.Sza o greckich i rzymskich bogach.Milczeć ! Milczeć proszę! Sza o podobnych olimpach i areopagach na północy Europy – germańskich i słowiańskich…i nic nie mówić o jakich tam Hindusach i ich bogach i sza!sza! o ich buddzie-historycznej postaci księcia, no chyba, że bolywood to taaak ale nie do przesady! Subskrybcję przyjmował będę po utworzeniu nieopodatkowanego kąta wbrew zaleceniom rabiego -rewolucjonisty Jezusa Krzyżownikowego co go królem Polski w rozpaczy obwołują choć królestwo jego nie z tego świata BUIZNESSU a dyć z krainy Nazaret gdzie ucćiwe gorale pomieskują odmienne od pozostałej gołoty izraelskiej(wg ,,Historii Izraela”-w jedwab oprawionej).Haj!

 • ZastopujCzas on 16 lipca 2014

  Fajny tekst.
  Tak, religie bronią się przed popularyzacją Biblii.
  Odczytują w kółko te same teksty i publikują coraz więcej książek, katechizmów itd.
  Boją się, że ludzie przeczytają w Biblii prawdę o ich kłamstwach.

  Izraelici wyszli z Babilonu jako przeciwnicy Boga, pisze o tym Ezechiel 8:10-13, że Sanhedryn odwrócił się od Boga w Babilonie.
  To nie jest tajemnica.
  Napisali talmud, który nie ma nic wspólnego z Bogiem.
  Kiedy przyszedł Chrystus, wyraźnie ich krytykował.
  Jan pisze, że Chrystus mówił „napisane jest w waszym prawie”, nazwał ich synagogą szatana.
  W końcu Go zabili.

 • Cytatuję” Szatan jest władcą tego świata. ” Szatan nie jest władcą tylko zaborcą tego świata „

 • W Konkluzji do zaboru szatana – gdyby szatan był władca tego świata to mozna by przyjąc, że jezus mógłby zgodzic się na Jegoo propozycję, jako propozycje autentycznego władcy. Ale on jest zaborcą o czym Jezus dobrze wiedział i ze spokojem sumienia mógł mu odmówic.
  P.s. Stosowanie formuły zwrotu w posatci ” szatan jest władcą świata ” wzmacnia go, buduje agregora sprawy.
  Pozdrawiam

 • Robert on 8 lutego 2015

  Wydaje mi się, że niepotrzebnie dorabiasz filozofię.
  Skoro Biblia mówi, że szatan jest władcą świata, to niech tak zostanie.
  Wszystko zależy o jakim świecie myślisz.

  Przegraną ludzkości jest nie docenianie szatana.
  Dlatego może być pod postaciami religii, muzyki…a ludzie tego nie dostrzegają, bo szatan to ktoś z rogami..

 • MariaMagdalena Struska de Merowing on 14 lipca 2015

  Pisząc o Biblii należy wziąśc pod uwagę kilka istotnych kwestii :
  1. Biblia nie jest słowem od Boga poza małymi wyjątkami przekazanymi pozazmysłowo (spisującemu tekst) przez Boga ( tak bylo w przypadku listu od Boga Apokalipsy spisanej przez św. Jana z Patmos).
  2. Biblia była wielkorotnie przepisywana w różnych językach przez różnych ludzi ( zaginął praktycznie źródłowy tekst ( najwierniejsza kopia to Biblia Gdańska stare przedwojenne wydanie).
  3. Biblia była interpretowana przez przepisującego według jego własnych potrzeb.
  4. Biblia wielokrotnie była zmieniana i jedno słowo zastępowano innym co w konsekwencji doprowadziło do zmainy pierwotnego przekazu.
  5. Biblia jako szyfr kombinacji nigdy nie została własciwie odczytana.

  Konkludując jeśli Biblia nie jest słowem przekazanym od Boga (poza wyjątkami w tym jako jedyny list od niego Ap.św. Jana z Patmos) nie powinna byc wogóle brana pdo uwagę jako wytyczne od Boga i wsprawach Boga.

  Szatan nie jest władcą tego świata lecz jest zaborcą tego świata ( Planety Ziemi).
  Ziemia jak i inne planety w tym wszechświecie należą do władcy wszechświata a ten jest najstarszym synem Boga ( Jezus jest jednym z młodszych synów Boga).
  Przegrana ludzkości jest niedocenianie przeciwnika szatana (Lucyfera) którym jest najstarszy syn Boga – Dowódca Armii Nieba(czyt.Psalmy, Izajasz)
  Największe dzieło Lucyfera(szatan jako taki to nazwa ludzka) to religie, kulty potem ezoteryka dla każdego coś „fajnego” byle by daleko od Potrzeb Boga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *