Koalicja państw przeciwko nierządnicy – część 2

 Wojna z nierządnicą

Jaką rolę dzisiaj, pełni żydowski Izrael, zwany bestią?

Jest pośrednikiem pomiędzy USA i Rosją.

Przewodniczący Knesetu, Yuli Zoel Edelstein, odwiedza Polskę oraz inne kraje i spotyka się z prezydentem, z premierem, z rządem.

Co w tym dziwnego?

Nie przeszkadza to antyrosyjskiemu rządowi PiS, że ten człowiek jest rosyjskim żydem. W latach 80 przedostał się na ziemie palestyńskie w operacji: „Most” zorganizowanej przez polskie służby.

Oprócz pana Edelsteina na Polskę są dwie osoby kontrolujące warszawską politykę: Jonny Daniels i Lejb Fogelman.

Rosja dyktuje warunki gry na Bliskim Wschodzie

To żydowski Izrael musi wykonywać polecenia Rosji. Bardzo zależy żydom na zbudowaniu swojego, sztucznego państwa w ramach projektu, jaki dostał od Boga Abraham (Rodzaju 15:18-21, Wyjścia 23:18-33, Galatów 3:16). Udało się namówić USA do zrujnowania Iraku. Pozostała im jeszcze Syria, Iran, Arabia Saudyjska, Egipt…

Sami nie wygrają tych wojen, dlatego pełnią rolę pośrednika i próbują włączyć się do gry geopolitycznej, jako ważny gracz. Dostali uzbrojenie od mocarstwa amerykańskiego, jednak na bombardowanie celów w Syrii, muszą dostać zgodę Putina.

Rosja ogłosiła, rozmieszczenie systemu S-300 w Syrii, po zestrzeleniu z winy żydów, rosyjskiego Ił-20M. Użyto do tego celu syryjskich S-200.

Pytanie: kto kieruje syryjskimi S-200 i czy strona rosyjska nie musiała wydać zgody na zestrzelenie swojego samolotu?

Zestrzelenie rosyjskiego samolotu, mogło być rosyjską prowokacją,  próbą, na co mogą sobie pozwolić żydzi lub nakazem Amerykanów: „uderzyć w Rosję”. Rosja jednak nie pozwala na takie zagrania, dlatego żydzi pod kontrolą S-300, będą musieli stonować bandyckie plany.

Ciekawym faktem jest obrona Damaszku przez Rosjan:

„Rosjanie pracują też nad zainstalowaniem dla obrony Damaszku nowego antyrakietowego systemu krótkiego zasięgu Peczora M2. Zmodernizowany w ostatnich dwóch latach system przechwytuje nisko lecące samoloty, pociski manewrujące i helikoptery, które zdołają ominąć powietrzne zasieki, jakie wokół Damaszku stawiają rosyjskie systemy S-300 i S-400 stacjonujące w rejonie Lataki” – pisze tygodnik.tvp.pl

Jest to ciekawa informacja w kontekście proroctwa biblijnego o całkowitym zniszczeniu Damaszku.

Kiedy zmieni się układ rosyjsko-amerykańsko-żydowski?

Dopóki Pan Jeszu nie zainterweniuje ze swoją Brygadą, dopóty państwo żydowskie będzie pośredniczyć pomiędzy mocarstwami.

Proszę zauważyć, że ani USA nie przeszkadzają super relacje państwa żydowskiego z Rosją, ani Rosji nie przeszkadza pakt strategiczny żydolandii z USA.

Dlaczego?

Bo przez żydów, oba mocarstwa załatwiają wiele ważnych spraw. Do dzisiaj nie wiemy oficjalnie, kto wykonał 9/11 w Nowym Jorku, czy Smoleńsk 2010. 

Dopóki oba bloki ze sobą współpracują, jak za Jałty, dopóty nikt nie będzie grał grubymi kartami.

Nie wiemy czy zbuntowane postacie duchowe sterujące Rosją, Chinami i USA stanowią koalicję, jedność, czy odrębne byty zwalczające się nawzajem.

Jeżeli to jest koalicja, to nwo wdrażane jest w Chinach, tj. system punktów za lojalność (Social Credit System – system kredytu społecznego). Ten system planują narzucić całemu światu. Jest to totalne, pokojowe niewolnictwo.

Projekt „USA” dobiega końca.

Aby wdrożyć system chiński na cały świat potrzebują dać mocarstwowość Chinom. Tam był/jest wdrożony komunizm, dlatego łatwiej jest wdrożyć system nwo.

Dopiero realizacja proroctwa o zniszczeniu i całkowitym wyeliminowaniu nierządnicy, zmieni plany geopolityczne.

Kiedy Brygada Pana Jeszu zablokuje na krótki czas zbuntowane postacie duchowe, to natchnie przywódców państw do zniszczenia nierządnicy, czyli żydowskiego systemu finansowego, judaistycznych bankierów, kabalistyczną mafię finansową.

Bez systemu bankowego, USA bankrutuje. Na krótki czas zachwieje to finansami państwa. Dopiero, jak nowy rząd wdroży swoją walutę i napełni ją rynek, gospodarka USA wróci na właściwe tory. Jednak już nie będzie kredytu, pustych pieniędzy, darmowego finansowania korporacji.

Koalicja przeciwko nierządnicy

„Unia Europejska mimo wycofania się Stanów Zjednoczonych z porozumienia nuklearnego z Iranem zamierza kontynuować wymianę handlową z tym krajem. W tym celu ma zostać utworzony nowy kanał płatniczy oraz specjalna spółka celowa, dzięki którym będzie możliwe ominięcie amerykańskich sankcji wobec Iranu. Od listopada mają bowiem obowiązywać nowe restrykcje, przewidujące między innymi odcięcie od amerykańskiego systemu bankowego banki uczestniczące w transakcjach dotyczących irańskiej ropy.

Przy okazji szczytu Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych, odbyło się spotkanie przedstawicieli Wielkiej Brytanii, Chin, Francji, Rosji, Niemiec i Iranu, w którym uczestniczyła także szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini. Państwa wciąż respektujące porozumienie nuklearne z Iranem z 2015 roku zadeklarowały, że będą chciały utworzyć nowy kanał płatniczy i spółkę celową SPV, aby możliwe było ułatwienie płatności związanych z irańskim eksportem, w tym ze sprzedażą ropy naftowej.

Dzięki temu projektowi możliwe będzie ominięcie nowych amerykańskich sankcji wobec Iranu, które mają zostać wdrożone już w listopadzie. W ich ramach Amerykanie będą mogli odciąć od amerykańskiego systemu bankowego każdy bank, który wciąż uczestniczy w transakcjach związanych z handlem irańską ropą naftową.

Mogherini poinformowała jednocześnie, że decyzje w tej sprawie już zapadły, dlatego teraz nad utworzeniem wspomnianej spółki dyskutować będą eksperci. Wiadomo już, że dzięki niej ma być możliwe dalsze przeprowadzanie legalnych transakcji finansowych pomiędzy unijnymi państwami a Iranem, przy czym nowy podmiot byłby także otwarty na kontrahentów z innych rejonów świata” – pisze autonom.plyahoo.comrt.com

Każda osoba, która rozumie działanie żydowskiego, światowego systemu finansowo-kredytowego, wie, że koalicja państw działa przeciwko nierządnicy.

Każda międzynarodowa transakcja handlowa musi być obsługiwana przez system finansjery: SWIFT. Państwa, które nie spełniały norm amerykańskich, były blokowane, nieobsługiwane przez system, odcinane od zagranicznych produktów/surowców. Doprowadzało to do krachu ekonomicznego w tym państwie.

Zbudowanie nowego systemu płatności międzynarodowych jest odsunięciem finansjery od rządów światowych.

Za podobne zagrania zamordowali Husajna i zniszczyli Irak i Wenezuelę.

Jak wygląda koalicja państw występująca przeciwko bankierom?

Wielka Brytania, Chiny, Francja, Rosja, Niemcy, Iran i Unia Europejska, czyli… Polska.

 

Zapraszam do części pierwszej: Rozpoczął się proces niszczenia nierządnicy – część 1

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Ebook: Największy Przekręt Wielu Religii => Bezpłatnie

Form by (e)NeTesFoto: By maxxyustas

8 Responses to “Koalicja państw przeciwko nierządnicy – część 2”

 • mloo on 8 października 2018

  Miała być odpowiedź na pytanie dlaczego Polska jest tak ważna dla obu stron.

 • Robert on 10 października 2018

  mloo

  bo tak jak Ukraina, Polska jest kartą przetargową w układance: Rosja-USA.
  Można te państwa dozbroić i wypuścić na Rosję, a można rozbroić i pozwolić Rosji rozgrywać karty.
  Tak było wiele razy w historii, tak jest i dzisiaj.
  Dzisiaj jesteśmy na etapie dozbrojenia i Ukrainy i Polski.

 • Bartek on 15 października 2018

  Witam serdecznie.
  Robert, czytałem cały tekst uważnie i mam takie pytanie.Czy skoro nasze państwo jako twarz/odbicie Euroburdelu, czyli Unii Europejskiej, jest przedstawione tu jako koalicjant Bestii, czyli ,,siedzi” w koalicji państw występujących przeciwko banksterom, to oznacza, że nam nie jest już dane być krajem nieprzynależnym do Unii Europejskiej?Czy mamy szansę na niezależność oraz neutralność wobec Bestii, jak i Banksterki?Jeśli owszem, to czym ta szansa jest uwarunkowana?

 • Robert on 15 października 2018

  Bartek

  Jest szansa być niezależnym ale nie w tym składzie sejmowym. PO i PIS to przegrane partie. Za dużo haków mają na tych polityków.
  Jeszcze żadne taśmy nie wypłynęły na temat pisu…
  Co należy zrobić?
  Jakaś partia musi wdrożyć niezależny pieniądz.
  To jest klucz wszystkiego.
  Jeżeli będziemy mogli emitować własny pieniądze i przeznaczać na finansowanie gospodarki, to możemy myśleć o niezależności.
  W tej chwili z jednej strony trzyma nas banksterka żydowska a z drugiej strony żydowski Izrael.

 • Bartek on 18 października 2018

  Rozumiem doskonale, ale, jeśli chodzi o sprawy czysto społeczne, to biorąc pod uwagę podania biblijne, możemy zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem, tak jak w 1956 roku, czy bez suwerennego pieniądza nie jest to możliwe?!W kwestii owego braku takiej możliwości, mam na myśli tępienie naszego państwa przez państwa mocarne za zerwanie stosunków dyplomatycznych z Izraelem i/lub ,,majdan” w celu powrotu na stołki rządowców osób proizraelskich!Pan Bóg JHWH poprzez Chrystusa zakazał popierania Bestii, czyli chazarskiego Izraela i przewidział karę za to!Zakaz popierania chazarskiego Izraela dotyczy jakiej formy?!Społecznej, czyli znajomość Biblii, wiedza na temat policjonizmu w tym państwie, wiedza na temat zbrodni antypalestyńskich, wiedza na temat syjonizmu, czyli chazarskiego szowinizmu czy gospodarczej, czyli brak relacji biznesowych, ekonomicznych, handlowych itp. z chazarskim Izraelem czy jednej i drugiej formy na raz?!A jeśli Polska zerwałaby z USA stosunki dyplomatyczne, gospodarcze itp., to także można by się spodziewać ,,majdanu” i/lub rozpiętnowywania przez państwa mocarne?!

 • Bartek on 18 października 2018

  Robert, doskonale rozumiem istotę suwerennej kasy, ale jeśli chodzi o aspekt czysto społeczny sprawy, to jak to jest?Czy jeśli byśmy zerwali stosunki dyplomatyczne z chazarskim Izraelem, to państwa mocarne mogłyby roznegowywać w oczach całego świata Polskę i/lub usiłować wykonać ,,majdan” w celu przywrócenia na stołki rządowców osób proizraelskich?!

 • Robert on 18 października 2018

  Bartek

  dzisiaj świat jest przejęty przez finansjerę.
  Zobacz, co się stało, gdy PiS przegłosował ustawę o IPN.
  Trump odmówił spotkań z Dudą, dopóki nie zmienią tej ustawy.
  Zmienili w ciągu kilku godzin.
  Sytuacja jest trudna, ponieważ politycy od 1989 roku doprowadzili do całkowitego oddania decyzji państwowych w ręce i Rosji, i Niemiec i żydów i Amerykanów.
  Teraz z tego się wyplątać, pokazać niezależność jest trudno.
  Aby coś w tym kierunku zrobić, musimy mieć argumenty w ręku.
  Pierwszym takim jest niezależna waluta, emisja własnego pieniądza.

 • Bartek on 19 października 2018

  Czy takim argumentem jest też/może być ekshumacja w Jedwabnem?Czy państwa mocarne mogłyby usiłować wykonać ,,majdan”, jakby po przegłosowaniu ustawy o IPN PIS był całkowicie definitywny?Czy zwykły handel z chazarskim Izraelem też łamie prawo biblijne, na równi z uznawaniem chazarskiego Izraela?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *