Czy wróżki przekazują prawdziwe informacje ?

Wróć

        Wiele osób korzysta z porady wróżek. Chodzą na wizyty, aby uzyskać informacje o przyszłości.

Bóg zakazuje kontaktu z wróżkami

        Musisz pamiętać cały czas o tym, że Bóg zakazuje zdobywania informacji od wróżek.

Biblia wyraźnie mówi:

Kapłańska 19:26  „…Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów. „

Wyjścia 22:17 „Nie pozwolisz żyć czarownicy. „

Księga Kapłańska 20:27  ”Jeżeli jakiś mężczyzna, albo jakaś kobieta będą wywoływać duchy, albo wróżyć zostaną ukarani śmiercią.”

Dzieje Apostolskie 16: 16  „Kiedy szliśmy na miejsce modlitwy, zabiegła nam drogę jakaś niewolnica, opętana przez ducha, który wróżył. Przynosiła ona duży dochód swym panom.”

Czy wróżki kłamią ?

        Natomiast zastanówmy się czy wróżka jest w stanie przekazać prawdziwe informacje. Wiele ludzi korzysta z porad wróżek, ponieważ są przekonani, że dostają prawdę o swoim życiu.

Z artykułów tego rozdziału wiesz, że wróżki dostają informacje od demonów. Skoro Bóg zabrania wizyt u wróżek, to szatan wykorzystuje ten fakt w celu odwrócenia jak najwięcej osób od Boga.

Cytowałem już wiele razy werset mówiący, że to Ty masz wybór pomiędzy Bogiem i szatanem:

List do Koryntian 10:20-21:

„Nie chciałbym byście mieli coś wspólnego z demonami. Nie możesz pić z kielicha Pana i z kielicha demonów, nie możesz zasiadać przy stole Pana i przy stole demonów”.

Wróżki są pośrednikiem pomiędzy Tobą, a demonami szatana. Z dostarczonych informacji od demonów, układają poradę dla Ciebie.

Dlatego najpierw, musimy odpowiedzieć sobie na pytanie: do jakich informacji mają dostęp demony ?

Informacje o przeszłości

        Na pewno demony mają dostęp do informacji z przeszłości. Przeczytaj artykuły, które pomogą Ci zrozumieć tę tezę: 

Duchy dobre – anioły

Duchy nieczyste-demon

Dlatego wróżki mogą trafnie podać Ci imiona osób, daty czy pewne zdarzenia z przeszłości.

Ale to, że mają dostęp do wiedzy z przeszłości, nie oznacza, że dostaniesz prawdziwe informacje.

Powiedzmy, że chcesz poznać sposób w jaki zginęła Twoja znajoma. W tym przypadku dostaniesz super prawdziwą informację. Kolejne Twoje pytanie dotyczy Twojej rodziny. Jesteś ciekawa czy Twój mąż Cię zdradza. I w takim przypadku manipulacja demonów, może doprowadzić do… rozwodu.

Ponieważ, przekażą Ci informację o koleżance z pracy Twojego męża. Po śledztwie okaże się, że taka koleżanka faktycznie istnieje. I tutaj kończy się prawdziwość informacji. Resztę wiadomości o zdradzie męża, może być czystą fikcją. Ty zamiast uwierzyć mężowi, zaufasz wróżce, która Cię nigdy nie okłamała….

Nie możesz wierzyć demonom, ani szatanowi. Oni są zabójcami i przyczyną zniewolenia tego świata.

Informacje o teraźniejszości

        Demony mają również informacje o Twojej terażniejszości. Wiedzą gdzie chodzisz do pracy czy szkoły, jakie masz choroby, znają Twoich znajomych, Twoje zainteresowania.

Zapewne ich informacja o Twoim życiu jest pełna.

Dlatego wróżka według podanego wyżej schematu, może przekazać Ci prawdę lub fałsz.

Zawsze miej na uwadze, że wróżka musi zrobić lub powiedzieć coś co przekona Cię do jej wiedzy. To jest pierwszy etap indoktrynacji.

Może zaistnieć sytuacja, że w trakcie wizyty, kiedy akurat siedzisz u wróżki, zdarzy się śmierć bliskiej osoby, ktoś może ulec wypadkowi i pojechać do szpitala. Zauważysz dziwne zachowanie wróżki, która na przykład skacze, robi miny. Jest to gra demonów, w celu przekonania Cię, że wróżka uczestniczy w tym wydarzeniu.

Na przakład zdarzył się wypadek samochodowy, a wróżka wykonując dziwne rytualne ruchy czy miny, daje Ci do zrozumienia, że ona pomaga osobie, która uległa wypadkowi. Oczywiście, ani ona ani demony nie mają możliwości leczenia ludzi. 

Przedstawiam to w artykule – Czy uzdrowiciele leczą ?

Również wróżka, może przekazać Ci budujące informacje jak: Twoja córka zdała właśnie egzamin, kuzynka urodziła dziecko, znajomy wygrał pieniądze itd.

Z racji tego, że złe wiadomości bardziej wpływają na każdą osobę, dlatego posługują się częściej informacjami negatywnymi.

Informacje o przyszłości

        Zawsze na wizycie wróżka musi przekazać Ci coś co jest prawdziwe. Może być kilka takich informacji, a może być jedna. Są to wiadomości o Twojej przeszłości i teraźniejszości. Służą tylko jednemu celowi: przekonania Cię do jej wiarygodności.

Teraz przychodzi etap wpływania informacjami na Twoje życie. W końcu ludzie chodzą do wróżek po to, by dowiedzieć się co nastąpi w przyszłości.

Pomyśl teraz..

Pan Bóg dał każdemu człowiekowi wolną wolę decyzyjną. Swoim zachowaniem i słowami wybierasz po której stronie opowiadasz się. Po stronie Boga czy szatana.

Nie ma czegoś takiego, jak z góry założony plan Twojego życia. Niektórzy myślą, że cokolwiek będą robić w życiu, to i tak spełni się to co jest zapisane w „księdze życia” czy „gwiazdach”.

Zobacz, że nawet Chrystus miał możliwość wyboru pomiędzy Bogiem i szatanem. Mimo wszystko, że został poczęty do wprowadzenia prawdy na ziemi, to podczas kuszenia szatana miał wybór. Mógł wybrać bogactwa szatana. Ale nie zrobił tego.

Tak samo jak Chrystus miał wybór żyjąc na ziemi, tak samo Ty masz wybór w swoim życiu.

To Ty decydujesz, co będziesz robić, co będziesz jeść, z kim spędzisz resztę życia.

Wróżka ani demony nie mają możliwości wniknięcia w przyszłość. Ponieważ, nikt nie wie co Ty tak naprawdę zrobisz. Jakie decyzje podejmiesz.

Jeżeli kogoś zabijesz, to pójdziesz do więzienia.

Dlaczego ?

Bo tak sam zdecydowałeś/zdecydowałaś.

Ale wróżka czasami prawdę powie…

        Jak w takim razie wytłumaczyć fakt, prawidłowego przepowiadania przyszłości w niektórych przypadkach ?

Demony mają pełną informację o każdym człowieku na ziemi. Jeżeli Twoja babcia dowiedziała się od lekarza, że umiera, leży ciążko chora w łóżku, to demony taką inormację przekazują wróżce. Wtedy logicznie można stwierdzić, że za niedługo umrze.

Albo demony wiedzą, że masz kłopoty z dziećmi czy mężem/żoną. Wtedy przekazują Ci dwuznaczną informację typu „widzę Cię samotnie siedzącą na brzegu rzeki.”

Na podstawie tej informacji jesteś przekonana, że rozwiedziesz się. W takiej sytuacji zamiast ratować swoje małżeństwo, Ty wierzysz demonom i ….realizujesz ich plan.

Nigdy nie wierz wróżkom

        Przeanalizowałem wiele hostorii i zawsze obraz jest ten sam. Wróżki cały czas działają wokół teraźniejszych i przeszłych informacji.

Dlatego nigdy nie sugeruj się informacjami, które otrzymasz od wróżki.

Jest to fałsz i nieprawda.

Nie zachwycaj się prawdziwymi wiadomościami, które dostaniesz o obecnym życiu. To jest pułapka, która ma doprowadzić do zniszczenia Twojego życia.

I pamiętaj jeszcze o jednym – na wizycie u wróżki, demon może wejść w Twoje życie. Wtedy będzie Cię niszczył sukcesywnie. Nagle możesz więcej pić, palić, narkotyzować się, wzrośnie Twoja pożądliwość seksualna do różnych ludzi – niekoniecznie tej samej płci, Twój charakter stanie się bardziej ostry itd.

Czy warto … ?

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

4 Responses to “Czy wróżki przekazują prawdziwe informacje ?”

 • karolina on 4 stycznia 2016

  Co by taka wrozka zrobila jakbym do niej poszla i powiedziała ze wiem ze ma ona kontakt z demonami które maja wyłącznie dostęp do informacji dotyczących mojej przeszlosci i teraźniejszości. I ze nie dam sobie zaćmić mózgu glupotami którymi będzie chciała zrujnować mi życie

 • Robert on 5 stycznia 2016

  Zwodziłaby, przekonywała.
  Gdyby to była mądra osoba, to może nawet porozmawiałaby na argumenty.

 • Anna on 11 maja 2020

  A co zrobić jeśli się tak stało że było się od wróżki i od tego czasu zaczęło się więcej palić, mieć większy pociąg do seksu, jak się uwolnić od takiego demona?

 • Robert on 12 maja 2020

  Anna
  Pismo pisze, że większy Mocarz może wygonić demony.
  Tym mocarzem jest Pan Jeszu – https://jeszu.yeshu.info/zanurzenie-i-co-dalej
  Trzeba uwierzyć i zanurzyć się w prawdziwym imieniu Chrystusa. Wtedy następuje odpuszczenie grzechów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *